Jump to content

Samsung Galaxy S20+


ccypruss000
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 2,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Όσο το είχα διότι δεν το έχω πια,αν θυμάμαι καλά στο Android 10 και μετά , σε 1+ & Samsung συσκευές πας στις εφαρμογές κι επιλέγοντας κάθε μια που σε ενδιαφέρει κανείς εκκαθάριση προσωρινής μνήμης για την εκάστοτε εφαρμογή.

Για συνολική εκκαθάριση δεν θυμάμαι να σου πω,ας γράψουν οι νυν κάτοχοι...

Konakis.
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα παιδιά ,εσείς που αναβαθμίσατε σε 3.1 το google discover ενσωματώθηκε??
Δυστυχώς όχι..

 

Sent from my SM-G985F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Όσο το είχα διότι δεν το έχω πια,αν θυμάμαι καλά στο Android 10 και μετά , σε 1+ & Samsung συσκευές πας στις εφαρμογές κι επιλέγοντας κάθε μια που σε ενδιαφέρει κανείς εκκαθάριση προσωρινής μνήμης για την εκάστοτε εφαρμογή.

 

Για συνολική εκκαθάριση δεν θυμάμαι να σου πω,ας γράψουν οι νυν κάτοχοι...

Για κάθε εφαρμογή ξέρω....εγώ λέω την συσκευή πως κάνουμε...αν και αυτό γίνετε μόνο όταν μπαίνεις καινούρια αναβάθμιση και είναι στην αρχη κάπως πιο smooth....

 

Στάλθηκε από το SM-G985F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Άσχετο αλλά είχε καιρό να δώσει στην συσκευή μου (1+ 7 Pro) update , απ'τον Νοέμβριο περίπου και τώρα πριν λίγο έλαβα με patches Ιανουαρίου. Πραγματικά διαπίστωσα ότι και στην δική μου περίπτωση η συσκευή έγινε πολύ!!! σμουθ. Έχεις δίκιο ✌️
Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Tο Galaxy Labs απεκτησε και αλλες εφαρμογες, must have!
http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=488227

 

Στάλθηκε από το SM-G985F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=488227

 

Στάλθηκε από το SM-G985F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Ωραιος!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.... Αυτό με τις εναλλαγές κάμερας όπως το s21 ultra με το ui 3.1

Που θα μας δωθεί, θα υπάρχει στα s20 plus;;;

 

Στάλθηκε από το SM-G985F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εγώ με ελληνικό γυρισμένο με τον γνωστό τρόπο σε γερμανικό. Μου ήρθε σήμερα το πρωί!

 

Στάλθηκε από το SM-G985F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δεν το έχω περάσει ποτέ με Odin και δεν γνωρίζω λεπτομέρειες..... μην κάνω κάτι λάθος....

 

Στάλθηκε από το SM-G985F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Γιατί δεν το περνάτε ρε παιδιά με odin? ούτε 5 λεπτά υπόθεση δεν είναι

 

Δεν το έχω κανει ποτέ και φοβαμαι το λαθος

Link to comment
Share on other sites

Διαβάστε λίγο πως γιατί θα σας λύνει τα χέρια αν δε μπορείτε να περιμένετε πολλές φορές...
Link to comment
Share on other sites

Γιατί δεν το περνάτε ρε παιδιά με odin? ούτε 5 λεπτά υπόθεση δεν είναι
Το ότι είναι 5 λεπτά οκκ να το δεχτώ (αν και δεν είναι τοσο), το ότι το αναφέρεις λες και είναι κάτι σαν να πατάς "οκ" στο κινητό, εδω θα διαφωνήσω! Ναι αν ακολουθήσεις τις οδηγίες δεν θα υπάρχει θέμα! Δεν αναφέρεις το εξής όμως και μάλλον δεν το ξέρεις... Το Odin δεν το δίνει η Samsung δηλαδή δεν είναι επίσημο εργαλείο για να φλασαρεις ROM (και ούτε υπάρχει κάτι τετοιο)!! Υπάρχουν χρήστες που αναφέρουν ότι μετά από φλασαρισμα κάποιας ROM από άλλη χώρα υπήρξαν περιπτώσεις που έγραψε ο Knox (εκτός εγγύησης αυτόματα) και ας πέρασαν official update!

Μπορεί να κάνει κάτι λάθος και να brickαρει την συσκευή!

Θα μου πεις μπορεί να μην έκανε σωστά τα βήματα, μπορεί να πέρασε άλλη ROM δεν ξέρουμε γιατί δεν ήμασταν μπροστά και θα συμφωνήσω!

ΟΜΩΣ ποιος μου εγγυάται εμένα ότι αύριο μεθαύριο αφού αλλάξω το CSC της συσκευής και το πάω για service για οποιοδήποτε λόγο, ότι δεν υπάρχει περίπτωση να το δεχτούν και να μου πουν έχει "πειραχτεί" το λογισμικό και η συσκευή δεν είναι στην εγγύηση! Ξέρω ότι είναι τραβηγμένο αυτό αλλά αν θέλουν να βρουν μια δικαιολογία πίστεψε με θα το πουν!

Γιαυτό πριν πεις κάτι σε ένα φόρουμ καλό είναι να αναφέρεις και τα ενδεχόμενα που μπορεί να προκύψουν!!!

 

 

 

Στάλθηκε από το SM-G980F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by Giannis_95
Sony Ericsson W760i -> Sony Ericsson Xperia X8 (GingerDX 2.3.7 - OC) -> Samsung S3 Mini (R-Mod v2) -> Samsung Galaxy S6 (Stock) -> Samsung Galaxy S20
Link to comment
Share on other sites

Παλιοτερα χρησιμοποιουσα συχνα Odin... 1 φορα μπρικαρα συσκευη κατα λαθος αλλα την επανεφερα.... Πλεον μια 10ετια με android δεν βιαζομαι. Οποτε ειναι να ερθει ας ερθει...
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S20+

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...