Jump to content

CU BIG BANG APP


Ilovemetal
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

43 minutes ago, kmpatra said:

Σε μένα δώσαν και δυόμισι χιλιάδες επιπλέον πιθανόν επειδή επικοινώνησα με την εξυπηρέτηση (;)

Είδατε και οι υπόλοιποι ανάλογη αύξηση?

Εγώ πριν γι'αυτό είπα ότι καλά τα γράφετε εδώ μέσα αλλά καλό είναι να επικοινωνείτε και με το support!! 😉
Πριν κάνα χρόνο, δεν θυμάμαι τι θέμα υπήρξε, πάντως τίποτα το σοβαρό, μου πρόσθεσαν στον λογαριασμό 10€... Ναι 10€!!
Μία κάρτα τότε!! 😉
Μικρό ποσά μου έχουν ξανά προσθέσει μετά από επικοινωνία με το support και κρυστάλλους εννοείται...

Edited by konstantinos77
Link to comment
Share on other sites

Και τα υπόλοιπα...

Screenshot_20240328_192941_CU Big Bang.jpg

Το παραπάνω είναι για φοιτητικά.

Το παρακάτω για απλά CU:

Screenshot_20240328_193438_CU Big Bang.jpg

Κακός προάγγελος... 🤔

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, johndouk said:

Και τα υπόλοιπα...

Screenshot_20240328_192941_CU Big Bang.jpg

Το παραπάνω είναι για φοιτητικά.

Το παρακάτω για απλά CU:

Screenshot_20240328_193438_CU Big Bang.jpg

Κακός προάγγελος... 🤔

Ελπίζω να μείνει ανεπηρέαστο το Liquid.

Link to comment
Share on other sites

Κανονικα επρεπε να βγει ανακοινωση,πακετα ειναι κι αυτα. Εκτος αν δεν ειχε ανακοινωθει ποτε η διαθεση τους οποτε τα πειραζουν στη ζούλα...

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Alexandros201285 said:

Ελπίζω να μείνει ανεπηρέαστο το Liquid.

Εμ, γιαυτό είπα κακός προάγγελος.

🤞🤞🤞

Link to comment
Share on other sites

Στο big bang app μου δείχνει 6.5 ευρω για 8GB για 30 μέρες ενώ το ίδιο πακέτο στο cu app το δείχνει με 9GB.

Το ίδιο (+1 GB) και τα μιας εβδομάδας 3.5 ευρώ και 2.5 ευρώ.

Επίσης, δεν μπορώ να καταλάβω γιατί όλα τα πακέτα του big bang ζητάνε μόνο 100 κρυστάλλους! Πειράζουν κάτι;

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, staurosmar said:

Επίσης, δεν μπορώ να καταλάβω γιατί όλα τα πακέτα του big bang ζητάνε μόνο 100 κρυστάλλους! Πειράζουν κάτι;

1047398414_Screenshot_20240329_1BigBang.thumb.jpg.ec7f3f969afe3b797f7bb82840695afe.jpg

Link to comment
Share on other sites

57 minutes ago, staurosmar said:

Στο big bang app μου δείχνει 6.5 ευρω για 8GB για 30 μέρες ενώ το ίδιο πακέτο στο cu app το δείχνει με 9GB.

Το ίδιο (+1 GB) και τα μιας εβδομάδας 3.5 ευρώ και 2.5 ευρώ.

Επίσης, δεν μπορώ να καταλάβω γιατί όλα τα πακέτα του big bang ζητάνε μόνο 100 κρυστάλλους! Πειράζουν κάτι;

Άλλαξαν οι τιμές και οι παροχές κάποιων πακέτων.

Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, johndouk said:

ΝΕΑ ΔΩΡΑ ΤΩΡΑ!

Update: Μάλλον σαρώθηκαν όλα ήδη...

Screenshot_20240329_145942_CU Big Bang.jpg

Τώρα το εξαργηρωσες;

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, eridion25 said:

Τώρα το εξαργηρωσες;

Ναι. Είδα έβαλαν διάφορα, μεταξύ των οποίων και smartwatches που ήθελα, αλλά δεν πρόλαβα και για να μην κλαίω πήρα μια κάμερα μιας που είναι κι αυτή smart... 🤓

Link to comment
Share on other sites

Απορία: οσοι πάρουν δωρο απο το madness θα δικαιούνται και την κληρωση του άλλου διαγωνισμού;

Edited by VIPdriver
Link to comment
Share on other sites

Συγγνωμη τα δωρα που υποσχεθηκαν που πηγαν? 🤨

Αν ειδα καλα ανεβασαν το αποθεμα των redmi watch 3 και των φθηνων jbl ακουστικων?Οι ανθρωποι εχουν τερματησει το κοντερ της γελοιοτητας.. 

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, CamuCamu said:

Συγγνωμη τα δωρα που υποσχεθηκαν που πηγαν? 🤨

Αν ειδα καλα ανεβασαν το αποθεμα των redmi watch 3 και των φθηνων jbl ακουστικων?Οι ανθρωποι εχουν τερματησει το κοντερ της γελοιοτητας.. 

Δεν ξέρω παντός πριν 3 μέρες στο άλλο διαγωνισμο αφερεθηκαν 15.000 κρυσταλους σε δύο νούμερα που είδα αλλά φτιάχτηκε χθες 

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πριν, VIPdriver said:

1047398414_Screenshot_20240329_1BigBang.thumb.jpg.ec7f3f969afe3b797f7bb82840695afe.jpg

Και το μεγαλύτερο κόστος θα είναι ως τις 31/03 ή αυτό θα παραμείνει και μετά;

Ε, ρε ξεφτίλα.. δήθεν δώρα και διαγωνισμοί και μας φοράνε καπέλο στα πακέτα.

Καλά λέει ο @Pppe αλλά κάνουμε ότι δεν καταλαβαίνουμε 

Edited by Vibraphone
Link to comment
Share on other sites

14 ώρες πριν, CamuCamu said:

Συγγνωμη τα δωρα που υποσχεθηκαν που πηγαν? 🤨

Να ενημερώσω τις εταιρείες της Αθήνας ότι εδώ επαρχία των υπολοίπων 5 εκατομμυρίων Ελλήνων δεν προλάβαμε καν να δούμε πόσα έδωσαν. Παγωμένη εφαρμογή, κολλημένος server. Όχι;;

Edited by sycorpios
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, sycorpios said:

Να ενημερώσω τις εταιρείες της Αθήνας ότι εδώ επαρχία των υπολοίπων 5 εκατομμυρίων Ελλήνων δεν προλάβαμε καν να δούμε πόσα έσωσαν. Παγωμένη εφαρμογή, κολλημένος server. Όχι;;

Δεν μπηκα την ωρα που μαλλον περιγραφεις ελειπα γυρω στις 5:30 μπηκα και παλι ολα sold out ηταν.

Το περιμενα ρε συ να πεις οτι δεν?Θα ειμαι ψευτης.. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, CamuCamu said:

Δεν μπηκα την ωρα που μαλλον περιγραφεις ελειπα γυρω στις 5:30 μπηκα και παλι ολα sold out ηταν.

Το περιμενα ρε συ να πεις οτι δεν?Θα ειμαι ψευτης.. 

Ακριβώς..

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Alexandros201285 said:

Τρείς το μεσημέρι μπήκαν τα δώρα κ έφυγαν εν ριπή οφθαλμού.

Αδέρφια, μα τη Παναγία.. Ξύπνησα 4 το πρωί κι έτσι για τη πλάκα μου έμπαινα κάθε μισή με μία ώρα. Κάπου το μεσημέρι βαρέθηκα. Μπήκα κάποια στιγμή, βλέπω δώρα και κάπου εκεί κόλλησε ο Δίας. Τα φιλιά μου Vodafone..

Link to comment
Share on other sites

5 με 6 το απόγευμα περίμενα να βάλουν τα δώρα.

Άλλη φορά καλό θα είναι να στέλνουν ειδοποίηση μέσω της εφαρμογής. "Προστέθηκαν καινούργια δώρα. Ισχύει σειρά προτεραιότητας". 

Είναι λίγο προβλήματα το χειροκίνητο refresh.

Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, Pppe said:

"Δειτε" το λογικα:

Μες απο το μαντρι ( η θαλαμο αεριων αν προτιματε η σπηλαιο του Πλατωνα για τους προχω): Ειναι δυνατον να "διακρινετε" τι σας (>95% μας, οι υπολοιποι απλα να σας κοιτανε στην πορεια σας, ως εγγενεις Ιδιοτητες του Homo Sapiens ειδικα του "πακτωμενου" συναισθηματικου δεξιου ημισφαιριου σας ανεξελικτου παντελως εδω και χιλιετιες) περιμενει οταν σας "πανε βολτα" για λιγο "εξω απτο μαντρι"; Μαλλον δε θαστε εκει να το "δειτε" και οι υπολοιποι απι μεσα δε θα σας βλεπουν μπας και τα δις παθηματα τους γινει εστω 0,5 μαθημα μπας και "αλλαξουν" , εστω κατιτις ελαχιστο.

Ρωτηστε τους εαυτους σας, γιατι ουτε <5% δεν ειναι για πολλα-πολλα. Πρακτικα, λοιπον:

1. Τι καναν οσοι προλαβαν τα #41# εξτρα δωρα προχθες και οντως τα "κερδισαν";

2. Πως αισθανθηκαν οσοι δε τα προλαβαν προχθες και τι θα κανουν απο δω και περα;

3. Τι σας καμνουν οι εταιριες εδω και χρονια και σεις πρεφα δε παιρνετε;

Ειλικρινα, οι απαντησεις του καθενος σας, ετσι;

Αντε και εις χειροτερα, παντως, καθως ουτε και με τα παραπανω ερωτηματα ΔΥΝΑΣΤΕ >95% μας. Επιτεθειτε μου, κι μενα στα π@ρια...μου: Ναι, ναι πειτε για "μεγαλομανια", ο,τι ναναι!!!

Και "ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΘΑ ΔΕΙΞΕΙ". Το 11,5Ε αντι 10Ε στο 200αρι GB μεσω του γνωστου colpου για 1 βδομαδα 100 ποντοι και μετα απο λιγο μπορει οχι 30.000 κρυσταλοι αλλα και 11,5Ε και 40.000 κρυσταλοι, ουδενα μαθημα ουτε με δις παθηματα.

Ρεεεε οι εταιριες σας κατεουν αριστοτατα: ΚΑΛΑ ΣΑΣ ΚΑΜΝΟΥΝ.

Επιτεθειτε μου ελευθερα!!!! Και πειτε και κανα αφηγημα για την "μεγαλομανια μου"!!!!

Εεεεερχονται τα  χειροτερα (>95%). Τα τρανταχτα γελια θαναι πολλα για οσα "χλωρα" επιβιωσουν.

Πρότεινε λοιπόν εσύ <=5%.
Από λόγια χορτάσαμε.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...