Jump to content

[S20 series] Διαθεσιμότητα & αγορά


anergos13
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

S20 Ultra vs iPhone 11 pro max

 

Για εμένα (προφανώς και για εσάς) την ημέρα οι φωτογραφίες του iphone είναι ξεκάθαρα καλύτερες, με εμφανή διαφορά στην λεπτομέρεια! Ομολογουμένως δεν το περίμενα!!

Απόστολος - SAMSUNG NOTE 9 128GB 960F DUAL Πορτογαλίας μαύρο- SAMSUNG NOTE 4 C μαύρο- GALAXY S4 MGA - SAMSUNG GALAXY S4 MINI MJ7 - SAMSUNG GALAXY TAB 10'' 5100 SLIM - XIAOMI REDMI NOTE 3 SE & HTC HD II ROM 1.66
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Όσοι έχετε κάρτες Εθνικής ψαχτειτε λίγο.. 20% στον Γερμανό...

🔷 Samsung S22 Ultra & Samsung tab 7🔷

Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζουμε αν θα έρθουν και οι αντίστοιχες 4G εκδόσεις των κινητών;

Συγγνώμη αν έχει απαντηθεί ήδη

 

ΠΡος το παρον ερχεται 5g Ultra Και 4g plus και απλο...

Περα απο το προφανες, εχουν διαφορα στη ραμ καθως το plus 5g βγαινει με 12 αντι για 8 πχ. Γενικα μακαρι να ερχοταν το ultra σε 4g και να ηταν 100-200 ευρω φθηνοτερα..αλλα μαλλον το εκαναν αναποδα, εφεραν τα 4g 100-200 ακριβοτερα απο ο,τι θα επρεπε, και καλα ως αναλογια τιμης του 5g...γιατι δε δικαιολογειται να εχουν τετοια διαφορα μονο εφοσον το μεν ειναι 5G και τα δε 4g...

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Όσοι έχετε κάρτες Εθνικής ψαχτειτε λίγο.. 20% στον Γερμανό...

 

Κάποιο link?

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Κάποιο link?

συνεννοηση απ ευθειας με καταταστημα.....για να γινει η συναλλαγη στο pos τωρα και μετα αποδειξη/τιμολογιο

Edited by anergos13

🔷 Samsung S22 Ultra & Samsung tab 7🔷

Link to comment
Share on other sites

S20 Ultra vs iPhone 11 pro max

 

 

 

 

 

 

Στα περισσότερα σενάρια του iphone είναι καλύτερες ειδικά στην αποτύπωση του ουρανού η διαφορά υπέρ του iphone είναι παραπάνω από εμφανής. Το ultra βλέπω έχει κάποια θέμα με την εστίαση. Όσον αφορά το x100 zoom τα αποτελέσματα είναι τουλάχιστον αστεία. Χρειάζεται άμεσα update

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Στα περισσότερα σενάρια του iphone είναι καλύτερες ειδικά στην αποτύπωση του ουρανού η διαφορά υπέρ του iphone είναι παραπάνω από εμφανής. Το ultra βλέπω έχει κάποια θέμα με την εστίαση. Όσον αφορά το x100 zoom τα αποτελέσματα είναι τουλάχιστον αστεία. Χρειάζεται άμεσα update

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

θελει update με το οποιο θεωρω θα φτιαξει διοτι εχει δυνατοτητες ο αισθητηρας

Link to comment
Share on other sites

Στα περισσότερα σενάρια του iphone είναι καλύτερες ειδικά στην αποτύπωση του ουρανού η διαφορά υπέρ του iphone είναι παραπάνω από εμφανής. Το ultra βλέπω έχει κάποια θέμα με την εστίαση. Όσον αφορά το x100 zoom τα αποτελέσματα είναι τουλάχιστον αστεία. Χρειάζεται άμεσα update

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Εγώ πάλι γιατί είδα το αντίθετο στα πιο πολλά σενάρια ?

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Μια ευκολη ερώτηση...

 

Παλι θα εχουμε exynos μοντέλα σε Ελλαδα/Ευρώπη, ή ειναι πλέον ολα Snapdragon στην σειρα s20?

 

Εχυνος εδώ..που λέει και ένας "ρεβιουερ"

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Μια ευκολη ερώτηση...

 

Παλι θα εχουμε exynos μοντέλα σε Ελλαδα/Ευρώπη, ή ειναι πλέον ολα Snapdragon στην σειρα s20?

Exynos 990 η Ευρώπη

 

Sent from my SM-N9750 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Και ναι Κύριοι έχει θήκη και το EU μοντέλο...

 

 

Edited by anergos13

🔷 Samsung S22 Ultra & Samsung tab 7🔷

Link to comment
Share on other sites

Απο οτι ειδα κάποια βίντεο περίμενα καλυτερα αποτελέσματα απο το s20 ultra λογικά με αναβάθμιση θα διορθωθεί. Μακάρι να δούμε και με τα 16 ραμ. Όταν κατέβει η τιμή του μπορεί να το σκεφτώ για αγορά αν και με χαλάει και τα 2 σχεδόν χρόνια αναβαθμίσεων.
My phone: iPhone 3gs 32 giga black.. Samsung s3-s4 -note 3.. Nokia 1020...Samsung S8...New iPad ( ΔΗΜΗΤΡΗΣ )
Link to comment
Share on other sites

Απο οτι ειδα κάποια βίντεο περίμενα καλυτερα αποτελέσματα απο το s20 ultra λογικά με αναβάθμιση θα διορθωθεί. Μακάρι να δούμε και με τα 16 ραμ. Όταν κατέβει η τιμή του μπορεί να το σκεφτώ για αγορά αν και με χαλάει και τα 2 σχεδόν χρόνια αναβαθμίσεων.

 

Τελικά όλοι δουλεύουν για την Apple..

Link to comment
Share on other sites

Εμένα προσωπικά μου δείχνει ένα άγχος να πρωταγωνιστήσει δεν ξέρω έτσι μου βγάζει.1400 ευρώ για να περιμένω το update να βελτιωθεί....άσε τα 128 gb τελείως κουλό .

Και για αποφυγή παρεξηγήσεων εχω σκεφτεί σοβαρά να το παρω σε άλλη τιμή βέβαια πιο μετά.

Edited by nikolasn80

"κρειττον τοις ποσιν ολισθειν ή τη γλώσση"

Ειναι προτιμότερο το στραβοπάτημα με τα ποδια παρά με τη γλώσσα.

ΔΙΟΓΕΝΗΣ Ο ΛΑΕΡΤΙΟΣ

66 π.Χ

Link to comment
Share on other sites

Τελικά όλοι δουλεύουν για την Apple..

 

Οι αναβαθμίσεις είναι κάτι που με χαλάει όσο να είναι τις πληρώνεις και αυτές και πόσο μάλλον στα 1400€ που δεν είναι μικρό ποσό. Για την κάμερα σε κάποια βίντεο περίμενα λίγο καλύτερα αποτελέσματα αυτήν είναι η αλήθεια σε σχέση με το 11 pro max λογικά θα βγει ενημέρωση όπως έκαναν και με το s10.

 

128 όντως περίμενα 256 να ξεκινάει όπως το note 10

My phone: iPhone 3gs 32 giga black.. Samsung s3-s4 -note 3.. Nokia 1020...Samsung S8...New iPad ( ΔΗΜΗΤΡΗΣ )
Link to comment
Share on other sites

Όσοι το έχουν προπαραγγειλει ποτε λέτε να παραλαβουν;

 

Στάλθηκε από το SM-G975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Όσοι το έχουν προπαραγγειλει ποτε λέτε να παραλαβουν;

 

Στάλθηκε από το SM-G975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

ρωτησα πλαισιο και μου απαντησε 13/3 την επισημη ημερα κυκλοφοριας , κλασικη απαντηση , την περιμενα . Εγω νομιζω και νωριτερα

Link to comment
Share on other sites

Και ναι Κύριοι έχει θήκη και το EU μοντέλο...

 

 

 

Μπα. θηκουλα μονο στα δημοσιογραφικα και σε Ασια. Ευρωπη σε κανονικη διανομη το ξεχνας...

Link to comment
Share on other sites

Παντα σε καθε νεα κυκλοφορια ναυαρχιδων,ο πρωτος μηνας ειναι ο πιο δυσκολος απο πλευρας ζητησης που ειναι αυξημενη αποτομα το διαστημα αυτο και αρα δεν ειναι ευκολο να ξερει κανεις στην ουσια ποτε θα παραλάβει ο καθενας.

 

Αυτο θα ειναι πιο εντονο και με τα ιδια τα δωρεαν ακουστικα τα οποια ειδα οτι η Samsung δυστηχως θα ακολουθησει την ιδια διαδικασια με περυσι.

 

Κοινως τα ακουστικα θα σταλθουν σε επομενη ημερομηνια ξεχωριστα απο το κινητο(μολις καποιος κανει τα βηματα στην σχετικη εφαρμογη).

Αν παθουν κατι δεν θα υπαρχει αποδειξη αγορας,μονο με το imei θα πηγαινουν service.

 

Τουλαχιστον αυτα ισχυαν περυσι.

Link to comment
Share on other sites

Μπα. θηκουλα μονο στα δημοσιογραφικα και σε Ασια. Ευρωπη σε κανονικη διανομη το ξεχνας...

 

 

 

Εχω την αίσθηση ότι θα έχει θήκη....ίδωμεν!

🔷 Samsung S22 Ultra & Samsung tab 7🔷

Link to comment
Share on other sites

Στον Γερμανο 20% επιστροφη με καρτες Εθνικής και οι ποντοι μπηκαν αμεσα....:)

μεχρι το Σαββατο....

🔷 Samsung S22 Ultra & Samsung tab 7🔷

Link to comment
Share on other sites

Στον Γερμανο 20% επιστροφη με καρτες Εθνικής και οι ποντοι μπηκαν αμεσα....:)

μεχρι το Σαββατο....

 

Μου βαζεις ιδεες τωρα,αλλα αν ακυρωσω απο πλαισιο που εχω κανει παραγγελια day 1, βλεπω να παραλαμβανω σε κανα μηνα.. και εχω και δωρο ασφαλεια. Μηπως να τους το ζητησω λιγο εκβιαστικα?

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [S20 series] Διαθεσιμότητα & αγορά

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...