Jump to content

[S20 series] Διαθεσιμότητα & αγορά


anergos13
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Γιατι βλεπεις να εχει μεσα η συσκευη(οπως και το note10)usb dongle για τα ακουστικα?Και αυτο μηδαμινο κοστος εχει οταν μιλαμε για 1400ευρω κινητo.

Πάντα Ασία έχουν και άλλες εταιρίες.. Είναι οι αγορές έτσι, φτωχες αγορές δίνουν θήκες, λογική xiaomi κλπ.. Ευρώπη και Αμερική ξέρει ότι στα 1400 θα πας να πάρεις 50 ευρώ θήκη και όχι tpu κατά βάση..ειδικά αν σου τη δώσει, τότε είναι ακόμα πιο πιθανό να πας για μια καλή θήκη άρα αυξάνει και άλλο το εισόδημα. Εκεί είναι κίνητρο στο πακέτο ..εδώ κέρδος.

 

Κατά τα άλλα εγώ με μια απλή tpu γνήσια ή nillkin που αγαπώ θα είμαι και ασφάλεια από πλαίσιο...

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Πάντα Ασία έχουν και άλλες εταιρίες.. Είναι οι αγορές έτσι, φτωχες αγορές δίνουν θήκες, λογική xiaomi κλπ.. Ευρώπη και Αμερική ξέρει ότι στα 1400 θα πας να πάρεις 50 ευρώ θήκη και όχι tpu κατά βάση..ειδικά αν σου τη δώσει, τότε είναι ακόμα πιο πιθανό να πας για μια καλή θήκη άρα αυξάνει και άλλο το εισόδημα. Εκεί είναι κίνητρο στο πακέτο ..εδώ κέρδος.

 

Κατά τα άλλα εγώ με μια απλή tpu γνήσια ή nillkin που αγαπώ θα είμαι και ασφάλεια από πλαίσιο...

 

Επειδη ως γνωστον παιζει ''τεραστιο''ρολο για τον υποψηφιο αγοραστη της φτωχης αγορας το εαν το απλησιαστο οικονομικα Android κινητο θα εχει μεσα μια θηκη των 3ευρω στο αν θα το αγορασει ή οχι.

 

Ουτε βεβαια προκυπτει απο πουθενα αυτο που γραφεις οτι οι περισσοτεροι σε Ευρωπη και Αμερικη αγοραζουν 50ευρω θηκες.

 

Εγω ισα ισα ακομα και στα διαφορα forum,τους περισσοτερους(ακομα και σε ναυαρχιδες τυπου Iphone/galaxy note) τους βλεπω να αγοραζουν πολυ φθηνοτερες θηκες σε φαση Aliexpress/ebay ή αντε στην καλυτερη καμια φθηνη θηκη απο Spigen των 20ευρω.

 

Ποιοι ειναι οι περισσοτεροι που ξερει κιολας η Samsung που αγοραζουν 50ευρω θηκες?

Edited by Fulgore1
Link to comment
Share on other sites

Μιας που λέμε για θήκες...

Εγώ θα πάω για την γνωστή

 

 

https://www.skroutz.gr/s/21959149/Samsung-Protective-Standing-Cover-%CE%9C%CE%B1%CF%8D%CF%81%CE%BF-Galaxy-S20.html?utm_source=android&utm_campaign=skroutz_share

 

Που με βγάλε Ασπροπρόσωπο με το S10+.....

 

Απ την Άλλη εγώ βλέπω σαν "Γυφτια" να δίνει ακόμα και ευτελης αξιας θήκη κατά το δοκούν...

 

Είναι σαν να πας να πάρεις Mercedes και να δίνουν στην Ινδία Πατάκια δωρεαν και εδώ να τα βάζεις απ την Τσέπη σου....

Edited by anergos13

🔷 Samsung S22 Ultra & Samsung tab 7🔷

Link to comment
Share on other sites

Επειδη ως γνωστον παιζει ''τεραστιο''ρολο για τον υποψηφιο αγοραστη της φτωχης αγορας το εαν το απλησιαστο οικονομικα Android κινητο θα εχει μεσα μια θηκη των 3ευρω στο αν θα το αγορασει ή οχι.

 

Ουτε βεβαια προκυπτει απο πουθενα αυτο που γραφεις οτι οι περισσοτεροι σε Ευρωπη και Αμερικη αγοραζουν 50ευρω θηκες.

 

Εγω ισα ισα ακομα και στα διαφορα forum,τους περισσοτερους(ακομα και σε ναυαρχιδες τυπου Iphone/galaxy note) τους βλεπω να αγοραζουν πολυ φθηνοτερες θηκες σε φαση Aliexpress/ebay ή αντε στην καλυτερη καμια φθηνη θηκη απο Spigen των 20ευρω.

 

Ποιοι ειναι οι περισσοτεροι που ξερει κιολας η Samsung που αγοραζουν 50ευρω θηκες?

 

Τότε προς τι η διαμαρτυρία για τον διαχωρισμό? Στα 1400 ευρώ θα έπρεπε να είμαστε πολύ πιό large και να μην μας νοιάζει για τα 3 ευρώ ( 20 κάνει πάντως τιμή αγοράς για εμάς, όχι κόστος για αυτούς)..

Τέλος πάντων, δώσε μια άλλη ερμηνεία στο θέμα, εγώ αυτό σκέφτηκα. Πες κάτι πιο έξυπνο που να έχει λογική. Τυχαίο πάντως δεν είναι

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Μιας που λέμε για θήκες...

Εγώ θα πάω για την γνωστή

 

 

https://www.skroutz.gr/s/21959149/Samsung-Protective-Standing-Cover-%CE%9C%CE%B1%CF%8D%CF%81%CE%BF-Galaxy-S20.html?utm_source=android&utm_campaign=skroutz_share

 

Που με βγάλε Ασπροπρόσωπο με το S10+.....

 

Απ την Άλλη εγώ βλέπω σαν "Γυφτια" να δίνει ακόμα και ευτελης αξιας θήκη κατά το δοκούν...

 

Είναι σαν να πας να πάρεις Mercedes και να δίνουν στην Ινδία Πατάκια δωρεαν και εδώ να τα βάζεις απ την Τσέπη σου....

 

Εγώ πάντως μια tpu και την δερμάτινη κόκκινη θα τις πάρω.. Αν και ακριβές

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

μου εστειλε το πλαισιο μετα την παραγγελια που εκανα ενα εμαιλ το οποιο γραφει κουπονι προπαραγγελιας και εχει και εναν αριθμο , τι το κανω αυτο ? ειναι για τα buds ?
Link to comment
Share on other sites

Ειδικά το ultra πολύ καλή συσκευή και πλήρης αν και η τιμή έχει ξεφύγει αρκετα.

Αυτό που με χαλάει είναι η υποστήριξη με το ζόρι 2 χρόνια και ειδικά σε τόσο ακριβές συσκευές.

My phone: iPhone 3gs 32 giga black.. Samsung s3-s4 -note 3.. Nokia 1020...Samsung S8...New iPad ( ΔΗΜΗΤΡΗΣ )
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως μια tpu και την δερμάτινη κόκκινη θα τις πάρω.. Αν και ακριβές

 

 

 

Προσωπικα και εγώ πάντα αγοράζω "Μαμά" θήκες ή καλή επώνυμη γιατί η ποιότητα όπως και να το κανουμε ....φαίνεται!

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

μου εστειλε το πλαισιο μετα την παραγγελια που εκανα ενα εμαιλ το οποιο γραφει κουπονι προπαραγγελιας και εχει και εναν αριθμο , τι το κανω αυτο ? ειναι για τα buds ?

 

 

 

Ναι...!

 

Σε κατάστημα Γερμανού μου είπαν ότι ίσως δώσουν οι ίδιοι τα buds.....

🔷 Samsung S22 Ultra & Samsung tab 7🔷

Link to comment
Share on other sites

Τότε προς τι η διαμαρτυρία για τον διαχωρισμό? Στα 1400 ευρώ θα έπρεπε να είμαστε πολύ πιό large και να μην μας νοιάζει για τα 3 ευρώ ( 20 κάνει πάντως τιμή αγοράς για εμάς, όχι κόστος για αυτούς)..

Τέλος πάντων, δώσε μια άλλη ερμηνεία στο θέμα, εγώ αυτό σκέφτηκα. Πες κάτι πιο έξυπνο που να έχει λογική. Τυχαίο πάντως δεν είναι

 

Θα σου πω κατι πιο εξυπνο που να εχει λογικη. Ξαναδιαβασε το σχολιο μου στην πισω σελιδα(150) να δεις ποιος αναφερθηκε σε τι.

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

[/color]

μου εστειλε το πλαισιο μετα την παραγγελια που εκανα ενα εμαιλ το οποιο γραφει κουπονι προπαραγγελιας και εχει και εναν αριθμο , τι το κανω αυτο ? ειναι για τα buds ?

 

Δεν γινεται να παρεις τα buds πριν παραλαβεις την συσκευη. Και περυσι αφου ειχε κυκλοφορησει το s10 στην αγορα,αρχισαμε σιγα σιγα να μας στελνουν τα ακουστικα.

 

Μιλησε με το ιδιο το Πλαισιο για το παραπανω.

Link to comment
Share on other sites

Θα σου πω κατι πιο εξυπνο που να εχει λογικη. Ξαναδιαβασε το σχολιο μου στην πισω σελιδα(150) να δεις ποιος αναφερθηκε σε τι.

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

[/color]

 

Δεν γινεται να παρεις τα buds πριν παραλαβεις την συσκευη. Και περυσι αφου ειχε κυκλοφορησει το s10 στην αγορα,αρχισαμε σιγα σιγα να μας στελνουν τα ακουστικα.

 

Μιλησε με το ιδιο το Πλαισιο για το παραπανω.

 

Επειδή δεν αναφέρθηκες στη θήκη πάει να πει ότι κακώς έκανα παράθεση εσένα ? Απλά το σχόλιο σου για το dongle ως συνέχεια του σχολίου για τη θήκη ήταν η αφορμή να απαντήσω.. Απο εκει και πέρα πάλι δεν μας το εξηγείς...γιατί αυτός ο διαχωρισμός?

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Απογοήτευση κατά τη γνώμη μου,https://www.youtube.com/watch?v=PnLiSYgm-1M

 

Πιστεύω με τα πρώτα update θα στρώσει η κάμερα...

Η αλήθεια είναι φυσικά ότι κοιτάω και το Pixel 4XL,αλλά περιμένω πρώτα σχόλια από κατόχους εδώ στο φόρουμ,.μας και θεωρώ πιο αντικειμενική την άποψη εδώ μέσα από reviews στο YouTube...

Link to comment
Share on other sites

Ποιος περίμενε ότι το video stabilization σε ένα Samsung θα ήταν ανώτερο από το 11 pro max?

Επίσης βλέπω πιο αληθινά χρώματα και καταπληκτικό μικρόφωνο....

Φετος βλέπω καθολική υπέροχη σε όλους τους τομείς από Samsung...

Link to comment
Share on other sites

Πάντως σε Αυτό το video το p30 pro δείχνει να έχει καλύτερη λεπτομέρεια στο zoom....

 

 

Δεν βλέπω επίσης μεγάλη διαφορα στην απόσταση του zoom...το ultra μοιάζει σαν 60Χ...WTF!

 

Όπως και σε αυτό....

 

 

Edited by anergos13

🔷 Samsung S22 Ultra & Samsung tab 7🔷

Link to comment
Share on other sites

Καμιά εικόνα για την μπαταρία του ultra έχουμε;

 

 

 

203269df8235143bdac4ccd40fa80746.jpg

 

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά έχω δει αρκετά video και βλέπω ότι η οικονομική διαφορά με το S20+ (+300) δεν αποτυπώνεται απόλυτα σε τέτοιο βαθμό στην πραξη....

 

H διαφορά αυτή τη στιγμή είναι σε χρήματα 360€ αλλά αν υπολογίσεις τα buds ή σε 2 εβδομάδες κάποια δωροεπιταγή των 150€-200€ η πραγματική διαφορά τους είναι 200€.

 

Με αυτά τα 200€ παίρνεις μεγαλύτερη οθόνη, περισσότερα 4GB Ram, μεγαλύτερη μπαταρία και το σύστημα των φακών μπρος και πίσω. Ο καθένας ζυγίζει αν αυτά αξίζουν 200€ και προχωράει. Εγώ προσωπικά θεωρώ ότι αξίζει. Είναι πάντως καθαρά προσωπική υπόθεση αν τα δώσεις ή όχι.

 

----- προσθήκη μηνύματος 6 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Ειδικά το ultra πολύ καλή συσκευή και πλήρης αν και η τιμή έχει ξεφύγει αρκετα.

Αυτό που με χαλάει είναι η υποστήριξη με το ζόρι 2 χρόνια και ειδικά σε τόσο ακριβές συσκευές.

 

Τα 2 χρόνια είναι καλά όσο και η Ευρωπαϊκή εγγύηση, εδώ παίρνεις αυτοκίνητο και δίνεις ένα σκασμό λεφτά και σου δίνουν οι περισσότερες εταιρίες 2 χρόνια.

Ericsson788, Nokia 3310,7650,3650,N82,N95, Samsung i8910,S2,S3,S4,S6,S7 edge,S8+,S9+,S10+,S20 Ultra
Link to comment
Share on other sites

H διαφορά αυτή τη στιγμή είναι σε χρήματα 360€ αλλά αν υπολογίσεις τα buds ή σε 2 εβδομάδες κάποια δωροεπιταγή των 150€-200€ η πραγματική διαφορά τους είναι 200€.

 

Με αυτά τα 200€ παίρνεις μεγαλύτερη οθόνη, περισσότερα 4GB Ram, μεγαλύτερη μπαταρία και το σύστημα των φακών μπρος και πίσω. Ο καθένας ζυγίζει αν αυτά αξίζουν 200€ και προχωράει. Εγώ προσωπικά θεωρώ ότι αξίζει. Είναι πάντως καθαρά προσωπική υπόθεση αν τα δώσεις ή όχι.

 

----- προσθήκη μηνύματος 6 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Τα 2 χρόνια είναι καλά όσο και η Ευρωπαϊκή εγγύηση, εδώ παίρνεις αυτοκίνητο και δίνεις ένα σκασμό λεφτά και σου δίνουν οι περισσότερες εταιρίες 2 χρόνια.

 

τωρα τα buds ειναι και στα δυο Δωρο.....αρα τα κρατας τα πουλας ..στα ιδια βγαινεις...

οταν θα δωσουν δωροεπιταγή - οπως κανουν συνηθως -η διαφορα θα ειναι 50€ ... υποθετικα (150 s20+ /200 s20 ultra)

 

αρα η διαφορα θα ειναι γυρω στο 300€ παλι....

 

Προσωπικα...

1.μεγαλυτερη οθόνη ? (πιασαμε ταμπλετ σχεδον)-----> μονο fold σε μεγαλες διαστασεις πλεον!!

2.4 ram ( σχεδον καμια διαφορα στην καθημερινοτητα)

3.μεγεθος ...δυσκολα διαχειρισιμο αν μιλαμε για βασικο κινητο και παλαμη μεσου ανθρωπου....

4.και στην καμερα οσο περνανε οι μερες ...δεν βλεπω αυτο το Ουαααααου...της παρουσιασης...μετα τα πρωτα δειγματα

5.τα 256 αποθηκη θα ηταν πολυ ποιο χρησιμα (με 8Κ video και 33mb φωτογραφια)

 

 

και να μη παρεξηγηθω και το S20+ αρκετα μεγαλο ....

για μενα το S10+ ειναι πολυ πιο ισορροπημενο σε διαστασεις/βαρος...

Edited by anergos13

🔷 Samsung S22 Ultra & Samsung tab 7🔷

Link to comment
Share on other sites

...

Προσωπικα...

1.μεγαλυτερη οθόνη ? (πιασαμε ταμπλετ σχεδον)-----> μονο fold σε μεγαλες διαστασεις πλεον!!

2.4 ram ( σχεδον καμια διαφορα στην καθημερινοτητα)

3.μεγεθος ...δυσκολα διαχειρισιμο αν μιλαμε για βασικο κινητο και παλαμη μεσου ανθρωπου....

4.και στην καμερα οσο περνανε οι μερες ...δεν βλεπω αυτο το Ουαααααου...της παρουσιασης...μετα τα πρωτα δειγματα

5.τα 256 αποθηκη θα ηταν πολυ ποιο χρησιμα (με 8Κ video και 33mb φωτογραφια)...

 

Όπως είπες και εσύ όλες αυτές οι διαφορές δεν σου χρειάζονται οπότε το ultra δεν είναι για εσένα και γλυτώνεις και τα 300€ (που σε λίγες εβδομάδες θα είναι λιγότερα), για κάποιους άλλους όμως που θέλουν περισσότερη τεχνολογία είναι μία καλή αγορά ;).

 

Σημείωση: Στην τεχνολογία δεν ισχύει η αναλογικότητα και η μέθοδος των τριών. Μπορεί να πληρώσεις 50%-100% παραπάνω στην αξία ενός προϊόντος μόνο και μόνο για να πάρεις μία 5%-10% αύξηση στα specs.

Ericsson788, Nokia 3310,7650,3650,N82,N95, Samsung i8910,S2,S3,S4,S6,S7 edge,S8+,S9+,S10+,S20 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Όπως είπες και εσύ όλες αυτές οι διαφορές δεν σου χρειάζονται οπότε το ultra δεν είναι για εσένα και γλυτώνεις και τα 300€ (που σε λίγες εβδομάδες θα είναι λιγότερα), για κάποιους άλλους όμως που θέλουν περισσότερη τεχνολογία είναι μία καλή αγορά ;).

 

Σημείωση: Στην τεχνολογία δεν ισχύει η αναλογικότητα και η μέθοδος των τριών. Μπορεί να πληρώσεις 50%-100% παραπάνω στην αξία ενός προϊόντος μόνο και μόνο για να πάρεις μία 5%-10% αύξηση στα specs.

 

Σαφως το πορτοφολι του ο καθενας το κανονιζει μονος του ..... και αν θελει να πληρωσει καπελο ενα midrange κινητο και αχρηστο 5G (σε ολη την ευρωπη -μην το ξεχναμε) για...λεπτομέρειες

δικαιωμα του....

 

προσωπικα εχω βαλει Ταβανι στην υπεραξια που θα πληρωνω πλεον ..

 

η αληθεια ειναι οτι την '' λογικη apple '' την ξεχειλωσε φετος....

 

Σημειωση: χρηστης αποκλειστικα samsung smartphones για μια δεκαετια....

🔷 Samsung S22 Ultra & Samsung tab 7🔷

Link to comment
Share on other sites

Μη χολοσκατε φορουμιτες .

Μην αυτο-βαφτιζετε το ανεβασμα των specs ως 'καινοτομια'.

Οι εταιριες το εχουν παρει χαμπαρει οτι ο κοσμος εχει εθιστει με αυτο το βαφτισμα και πουλανε ψιλο-τρελα με σκοπο το κερδος .

Τρανο παραδειγμα:

Το Galaxy Z Flip.

Αυτο Ναι ειναι Καινοτομο , αναδιπλουμενο ευκαμπτο γυαλι . Γινεται μεγεθος πακετο απο τσιγαρα.

Και τωρα τι γινεται ?

Στο πουλω ακριβοτερο απο το Ultra (Παλιας Καινοτομιας-Φλατ).

Μεχρι Εδω Λες Οκ.

Πας κοιτας τα δεδομενα του και τι Βλεπεις?:p

Tεχνολογια 2019 με περσινο επεξεργαστη και ολα τα αλλα (Περσινα).

Συμπερασμα:

Εδω ερχεται τωρα το διλημμα:

Να παρω το Καινουργιο S20 ultra με τα πιο ανεβασμενα specs ?

Να παρω το Καινουργιο Z Flip Ωραιο καινοτομο Φουλ Θα διπλωνει και θα ακους το Κλατς-κλουτς...αλλα παλιο μαλλον Περσινο τεχνολογικα ....

Οχι δεν υπαρχει διλημμα ειναι η καλη μελετη του Market να σε κανει να πιστευεις οτι μαλλον χμμ ε...Πρεπει να παρεις και τα δυο :lol:Γιατι...Εαν δεν τα παρεις εισαι πισω... ειτε στο Ενα ειτε στο Αλλο...

Πραγματικη Λυση:

Βγαλτα Ολα σε Ενα και Κοψε την Τρελα δεν Πληρωνω μεχρι να συνελθεις και ναρθεις στα Ισα σου:p

 

Galaxy Z Flip ---->>>

Galaxy Z Flip vs Moto RAZR 2020 ---->>>

Edited by s_wind
Link to comment
Share on other sites

Χαλί και οι selfie... :lol:

Ο χρήστης booredatwork (@booredatwork) έγραψε το Tweet: Some #GalaxyS20Ultra front facing camera samples, with no edits

 

What do you think? https://t.co/lpSoT4Xk8j

Link to comment
Share on other sites

Η κάμερα τα σπάει...

 

 

Πράγματι, φαντάζομαι πως θα είναι τα πορτραίτα με αυτό το DoF :).

Ericsson788, Nokia 3310,7650,3650,N82,N95, Samsung i8910,S2,S3,S4,S6,S7 edge,S8+,S9+,S10+,S20 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Πράγματι, φαντάζομαι πως θα είναι τα πορτραίτα με αυτό το DoF :).

 

Ακριβώς. Κι υπόψη : τα βλέπεις συμπιεσμένα στο Twitter... Το βάθος πεδίου είναι καταπληκτικό...

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [S20 series] Διαθεσιμότητα & αγορά

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...