Jump to content

[S20 series] Διαθεσιμότητα & αγορά


anergos13
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αιντε να το ξεκινησουμε το νήμα....

 

Πως το βλεπετε θα βγει κανα κουπόνι εκπτωτικο όπως πέρσι?

🔷 Samsung S22 Ultra & Samsung tab 7🔷

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Λογικά θα βγάλουν κουπόνια μετά το τέλος των προ-παραγγελιών (8/3) με τις οποίες δίνει δωρεάν τα Galaxy buds+

πριν:nokia n82+5800+x6+n8 SlimModed by Lagoskon+lumia 800+920+820+830+925+1020+930, huawei p8 lite+p9 lite+mate 10 pro, iphone 5c+5+5s+6, Xiaomi Redmi note 2+ redmi 3s gold+ redmi note 3 pro+Redmi Note 4+Redmi Note 5+Mi A1+Mi8 6/64+Mi9 6/128+Poco F3, samsung galaxy s3+s3 mini+s4+s6+s7+s7 edge+s8 plus+s9plus+s10 plus 8/128+note 9+Note 10 plus+s20 fe 5G+s21fe+s21ultra

τώρα: s21plus 5G 8/128 & s20plus 4G 8/128

Link to comment
Share on other sites

Λογικά θα βγάλουν κουπόνια μετά το τέλος των προ-παραγγελιών (8/3) με τις οποίες δίνει δωρεάν τα Galaxy buds+

 

θα ηταν τελειο να συνδυαστει με -20% Eπιστροφη απο Eurobank....

🔷 Samsung S22 Ultra & Samsung tab 7🔷

Link to comment
Share on other sites

Παιδες καλημερα, τα wellcome stores το εχουν 60 ευρω φθηνοτερα και βλεπω καλες κριτικες. λετε να παρουμε απο εκει? εχω ηδη ριξει παραγγελια απο πλαισιο και τους εστειλα για ακυρωση ή για ιδια εκπτωση.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Παιδες καλημερα, τα wellcome stores το εχουν 60 ευρω φθηνοτερα και βλεπω καλες κριτικες. λετε να παρουμε απο εκει? εχω ηδη ριξει παραγγελια απο πλαισιο και τους εστειλα για ακυρωση ή για ιδια εκπτωση.
Τα buds τα δίνουν όμως δωρο; ή τα κρατάνε για να τα πουλήσουν μεμονωμένα μετα;

 

Στάλθηκε από το SM-G975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Τα buds τα δίνουν όμως δωρο; ή τα κρατάνε για να τα πουλήσουν μεμονωμένα μετα;

 

Στάλθηκε από το SM-G975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

τα δινουν, το λεει τελικα αν και νομιζα πως δεν τα δινει στην αρχη. ασε που αυτα πανε μεσα απο την εφαρμογη Members κλπ μεσω samsung Κατευθειαν, δε μπορουν να τα κρατησουν.

εγω ηδη εριξα παραγγελια και εκει και εστειλα Mail στο πλαισιο ειτε να μου κανουν ιδια τιμη ειτε ακυρωση. ειναι 60 ευρω διαφορα, δωρο δηλαδη 2 γνησιες θηκες. και ας αργησω να το παρω μερικες μερες, δε με πειραζει

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Εγώ θα περιμένω να βγάλουν ανταλλαγή με s10+. Αν το πάρουν κάνα 500αρι θα το χτυπήσω σίγουρα. Για τα buds δεν με καίει κ πολύ γιατί έχω τα πρώτα.

 

Στάλθηκε από το SM-G975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

τα δινουν, το λεει τελικα αν και νομιζα πως δεν τα δινει στην αρχη. ασε που αυτα πανε μεσα απο την εφαρμογη Members κλπ μεσω samsung Κατευθειαν, δε μπορουν να τα κρατησουν.

εγω ηδη εριξα παραγγελια και εκει και εστειλα Mail στο πλαισιο ειτε να μου κανουν ιδια τιμη ειτε ακυρωση. ειναι 60 ευρω διαφορα, δωρο δηλαδη 2 γνησιες θηκες. και ας αργησω να το παρω μερικες μερες, δε με πειραζει

 

Νίκο καλημέρα, θα αφήσεις τελικά το Note 10plus.....?:(

HTC Diamond, HTC M4, HTC M7,LG G2, LG G3, LG G4, Sam S6, Sam S7, Sam S8, Sam S8+, Sam S9, Sam S9+, Sam Note 9, Sam S10 plus, Sam Note 10, Sam Note 10 plus
Link to comment
Share on other sites

Ακουστηκε τιποτε για 256GB και πάνω...?

Πολύ μιζερο μου φαινεται αυτο το 128GB...

Eγω εχω S10+ 512GB και δύο sim και μου φαινεται χοντρο πισωγυρισμα να παω στα 128GB για οποιοδήποτε λόγο...

GTZ (George)

S23 Ultra SM-S918B

S7  SM-G 930F

Link to comment
Share on other sites

Νίκο καλημέρα, θα αφήσεις τελικά το Note 10plus.....?:(

 

Εννοείται, από την αρχή περίμενα το σ20. Απλά το πήρα να συνηθίσω το μέγεθος. Σήμερα περιμένω ένα σ10 μικρό για κάβα και για βασικό μέχρι να έρθει το καινούριο και βάζω κουτί το νότε. Αν σε ενδιαφέρει πες μου

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Ακουστηκε τιποτε για 256GB και πάνω...?

Πολύ μιζερο μου φαινεται αυτο το 128GB...

Eγω εχω S10+ 512GB και δύο sim και μου φαινεται χοντρο πισωγυρισμα να παω στα 128GB για οποιοδήποτε λόγο...

 

Έχει και τα 3 μεγέθη αλλά μόνο Αμαζόν θα βρεις τα 2 από τα 3

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Εννοείται, από την αρχή περίμενα το σ20. Απλά το πήρα να συνηθίσω το μέγεθος. Σήμερα περιμένω ένα σ10 μικρό για κάβα και για βασικό μέχρι να έρθει το καινούριο και βάζω κουτί το νότε. Αν σε ενδιαφέρει πες μου

 

Έχω και εγώ note 10+ πλέον και με βλέπω να μένω για 2 χρόνια σίγουρα εκτός αν το note 11+ είναι καλύτερο μόνο με σημαντικές διαφορές.

Στο s20 το μικρό θα πας?

HTC Diamond, HTC M4, HTC M7,LG G2, LG G3, LG G4, Sam S6, Sam S7, Sam S8, Sam S8+, Sam S9, Sam S9+, Sam Note 9, Sam S10 plus, Sam Note 10, Sam Note 10 plus
Link to comment
Share on other sites

Έχω και εγώ note 10+ πλέον και με βλέπω να μένω για 2 χρόνια σίγουρα εκτός αν το note 11+ είναι καλύτερο μόνο με σημαντικές διαφορές.

Στο s20 το μικρό θα πας?

 

Αχα, όχι μόνο μεγάλο για να πάρω την καλή κάμερα, αλλιώς θα έμενα με σ10. Θεωρώ ότι τα μικρά δεν έχουν πολύ νόημα ειδικά το μεσαίο. Κάθε χρόνο με σπρώχνουν για iPhone έτσι όπως πάει το πράγμα με τα μεγέθη και η μόνη που δίνει μικρό χωρίς να κόβει specs είναι η apple η οποία σε λίγο θα δώσει και SD όπως πάει. Κατά τα άλλα αν δεν με βολέψει το κινητό θα μείνω με σ10 και τέλος τα μεγάλα για μένα εδώ

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

η μόνη που δίνει μικρό χωρίς να κόβει specs είναι η apple η οποία σε λίγο θα δώσει και SD όπως πάει.

Αδυνατώ να ακολουθήσω την σκέψη, αλλά γούστα είναι αυτα. Γενικά έχω την αίσθηση ότι οι κάτοχοι S10-Note 10 variants, δεν έχουν λόγο να αναβαθμιστούν σε S20, εκτός να είναι πολιτική τους να δίνουν κάθε χρόνο ~€500, για να έχουν πάντα την πιο φρέσκια συσκευή.

Από το Ericsson GF768, στο 12 Pro Max, μια αιωνιότητα

Highlights: Nokia E66, HTC HD2, iPhone 4, LG G3, Xiaomi Mi Max

 

http://mowned.com/sig/george_soutzouk.smart.jpg

Link to comment
Share on other sites

Αδυνατώ να ακολουθήσω την σκέψη, αλλά γούστα είναι αυτα. Γενικά έχω την αίσθηση ότι οι κάτοχοι S10-Note 10 variants, δεν έχουν λόγο να αναβαθμιστούν σε S20, εκτός να είναι πολιτική τους να δίνουν κάθε χρόνο ~€500, για να έχουν πάντα την πιο φρέσκια συσκευή.

 

ειναι απλο. Τελειο κινητο για μενα δεν υπαρχει.

το τελειο κινητο για μενα θα ηταν αυτο που θα ειχε διαστασεις περιπου s10, θα εδινε αδιαβροχο, sd, καμερα α λα s20 ultra, Μπαταρια πιο μεγαλη απο σ10 κλπ κλπ κλπ.

 

Οταν λοιπον δεν βρισκεις το τελειο δοκιμαζεις να θυσιασεις διαφορα. Ειχα το mate 20 pro και δεν ειχα sd. (δεν παιρνω της huawei γιατι ειναι πανακριβες και χωρις μεγαλο μεγεθος), αποτελεσμα πολλες φορες να θελω να ανακαλεσω στιγμες απο παλιοτερα αλμπουμ οπως τα εχω φτιαξει στην sd μου και να μην μπορω.

2ον οταν στις διακοπες εκανα σκι, buggy Κλπ και πηγα να μονταρω τα βιντεακια απο την gopro στο κινητο, αυτο γεμισε για πλακα γιατι τα βιντεο ηταν μεγαλα σε μεγεθος.

 

Επισης αδιαβροχο, απο το απλο ατυχημα σε ενα τραπεζι μεχρι τις παραπανω δραστηριοτητες η ΙΡ πιστοποιηση με κανει να νιωθω ασφαλεια, και ειναι ασφαλεια (μην ανοιξουμε κουβεντα για το αν καλυπτεσαι, καλυπτεσαι. - )

Αρα ενα ΟΡ κινητο για μενα δεν κανει πχ.

 

Στη συνεχεια, συνδεσιμοτητα και ευχρηστια, τα Iphone πχ δε με βολευουν. δεν εχουν ΒΤ να στελνω αρχεια σε αλλους ουτε wifi direct. βεβαια γινεται πλεον με διαφορες εφαρμογες και γενικα εχουν βελτιωθει καποια κομματια οποτε ειμαι πιο κοντα. μενου για γελια ομως, πχ ρυθμισεις καμερας εκτος καμερας...

 

Τελος το μεγεθος, οταν ολα οσα θες στα δινει ενα κινητο, αλλα ειναι πιο μεγαλο απο οσο θα ηθελες, λες, μηπως να το παλεψω? ε αυτο ειναι φιλε μου.

Προσωπικα λοιπον προτιμω να ανεχτω το μεγαλο μεγεθος παρα μια ελλειψη σε κατι πιο ουσιαστικο.

Επιλογες ειναι και μακαρι να μπορουσε καθε ενας να παραγγειλει ενα κινητο στα μετρα του.

Ελπιζω να σε καλυψα.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ σχεδόν σε όλα και μακάρι να δούμε κάποια στιγμή modular κινητό, θα είμαι από τους πρώτους!

:)

 

Η διαφορά μας είναι μόνο στο ότι "η μόνη που δίνει μικρό χωρίς να κόβει specs είναι η apple", καθώς και στο "ουσιαστικό" της έλλειψης που αναφέρεις στο τέλος.

 

Για το πρώτο, τo S10e, εν προκειμένω, σε σχέση με τα υπόλοιπα S10, ουσιαστικές ελλείψεις δεν έχει. Δεν θεωρώ ουσιαστική έλλειψη τον φακό ζουμ, ή τα 6GB RAM, τα οποία και τώρα είναι υπεραρκετα. Αν ισχύει για την Apple, δεν βλέπω γιατί να μην ισχύει για την Samsung, και τα διάφορα (εμπεριστατωμένα) reviews στο net, το επιβεβαιώνουν αυτό μιας και στην τάξη των under 6'', το e κερδισε κατα κρατος το αντίστοιχο iPhone. Σημείωση: είναι το πρώτο μου Samsung ever, δεν ξέρω αν θα είναι και το επόμενο και το e δεν ήταν επιλογή ανάγκης, μιας και λόγω δουλειάς όποιο S10 και να έπαιρνα, η χρηματική διαφορά ήταν ελάχιστη. Δεν θεωρώ ότι ουσιατικές έχει ελλείψεις, καμία μάλιστα από όσες αναφέρεις αναλυτικά. Η μπαταρία και η οθόνη του, είναι ελλείψεις μόνο στο spec list, όχι στην πράξη..

 

Για το δεύτερο, δεν είμαι σίγουρος ότι (για μένα πάντα), μια καλύτερη κάμερα στο S20, σε σχέση με ένα κινητό που ήδη δουλεύει σχεδόν τέλεια, είναι λόγος για να καταβάλει κάποιος ένα σεβαστό ποσό για την αναβάθμιση. Κατανοώ τα όποια "αρρωστάκια", με την καλή έννοια, but not for me. Όχι πλέον, τουλάχιστον.

 

Μy two cents, που λέγαμε παλιά στα δεινοσαυρέζικα.

:)

Από το Ericsson GF768, στο 12 Pro Max, μια αιωνιότητα

Highlights: Nokia E66, HTC HD2, iPhone 4, LG G3, Xiaomi Mi Max

 

http://mowned.com/sig/george_soutzouk.smart.jpg

Link to comment
Share on other sites

Μολις με κάλεσαν απο Cosmote για παραλαβή(S20 Ultra) μετά τηs 13/3 (ποιος ξερει ποτε ακριβως:lol:)και δωρο τα buds+
Link to comment
Share on other sites

Μολις με κάλεσαν απο Cosmote για παραλαβή(S20 Ultra) μετά τηs 13/3 (ποιος ξερει ποτε ακριβως:lol:)και δωρο τα buds+
Σε πήραν ενα μηνα πριν....μην χαθείτε στο Ραντεβου:p Edited by anergos13

🔷 Samsung S22 Ultra & Samsung tab 7🔷

Link to comment
Share on other sites

Παντως προσωπικα πιστευω οτι οι ανωτερες διαστασεις που μπορει ταυτοχρονα να ειναι ευκολα διαχειρισιμες ειναι του S10+/S20+....

Μπορει τα specs του Ultra να ειναι ξεχωριστα και ανωτερα...αλλα ειναι Παντοφλαρα...οπως και να το κανουμε....

Αρκετοι θα κανουν παρα πολλους συμβιβασμους και στο τελος μαλλον δεν θα το βολευτουν....

το Ιδανικο πλεον σε διαστασεις 6.9'+ ειναι τα folding ...και ειναι αυτο που ερχεται...και θα ειναι για λιγους...

αφου ταυτοχρονα ηρθαν νωριτερα και οι Τιμες για Σειχηδες,.:p

 

----- προσθήκη μηνύματος 68 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Ήδη ήρθε μήνυμα για κουπόνι...d965cdfae4a0d668f6102a6cd332d481.jpg

 

Στάλθηκε από το LYA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

πολυ ωραια φαση.....:)

ειναι αραγε και για τα αλλα δυο?

κρυψε κωδικο φιλε!!!

Edited by anergos13

🔷 Samsung S22 Ultra & Samsung tab 7🔷

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ σχεδόν σε όλα και μακάρι να δούμε κάποια στιγμή modular κινητό, θα είμαι από τους πρώτους!

:)

 

Η διαφορά μας είναι μόνο στο ότι "η μόνη που δίνει μικρό χωρίς να κόβει specs είναι η apple", καθώς και στο "ουσιαστικό" της έλλειψης που αναφέρεις στο τέλος.

 

Για το πρώτο, τo S10e, εν προκειμένω, σε σχέση με τα υπόλοιπα S10, ουσιαστικές ελλείψεις δεν έχει. Δεν θεωρώ ουσιαστική έλλειψη τον φακό ζουμ, ή τα 6GB RAM, τα οποία και τώρα είναι υπεραρκετα. Αν ισχύει για την Apple, δεν βλέπω γιατί να μην ισχύει για την Samsung, και τα διάφορα (εμπεριστατωμένα) reviews στο net, το επιβεβαιώνουν αυτό μιας και στην τάξη των under 6'', το e κερδισε κατα κρατος το αντίστοιχο iPhone. Σημείωση: είναι το πρώτο μου Samsung ever, δεν ξέρω αν θα είναι και το επόμενο και το e δεν ήταν επιλογή ανάγκης, μιας και λόγω δουλειάς όποιο S10 και να έπαιρνα, η χρηματική διαφορά ήταν ελάχιστη. Δεν θεωρώ ότι ουσιατικές έχει ελλείψεις, καμία μάλιστα από όσες αναφέρεις αναλυτικά. Η μπαταρία και η οθόνη του, είναι ελλείψεις μόνο στο spec list, όχι στην πράξη..

 

Για το δεύτερο, δεν είμαι σίγουρος ότι (για μένα πάντα), μια καλύτερη κάμερα στο S20, σε σχέση με ένα κινητό που ήδη δουλεύει σχεδόν τέλεια, είναι λόγος για να καταβάλει κάποιος ένα σεβαστό ποσό για την αναβάθμιση. Κατανοώ τα όποια "αρρωστάκια", με την καλή έννοια, but not for me. Όχι πλέον, τουλάχιστον.

 

Μy two cents, που λέγαμε παλιά στα δεινοσαυρέζικα.

:)

 

Είναι θέμα οικονομικό καθαρά. Εγώ πήρα ένα μεσαίο S10 για 2ο που τώρα θα το έχω για βασικό μέχρι να έρθει ultra. Θεωρώ ιδανική επιλογή το κινητό για 2-3 χρόνια, αυτό δε σημαίνει ότι το e δε θα μου έκανε αλλά είναι και θέμα χρημάτων για τον κάθε ένα. Τώρα για το ultra είναι μεγάλη αναβάθμιση κατά τη γνώμη μου, τέτοια που δεν έχει γίνει εδώ και 4 χρόνια. Τώρα αν αξίζει να τα σκάσεις είναι σχετικό

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Πρώτη επαφή σήμερα με s20+ σε κωτσο αφού μόνο αυτό έχει έρθει.

Α) Το selling point των μικρών είναι τα 120hz, τέλεια και παύλα. Αν μου έλεγαν πριν 2 3 χρόνια ότι η Samsung θα έφτανε σε αυτό το επίπεδο smoothness θα γελαγα χωρίς αύριο

Β) Τράβηξα φωτό στο x10 και βγήκε ΠΑΡΑ πολύ καλή.

Γ) Το S10+ μου φαίνεται ήδη παλιό δίπλα του

Δ) Το punch hole περνάει απαρατήρητο, αισθητά μικρότερο από του note 10 που ήταν δίπλα. Επιτέλους ένα σωστό notch/punch hole πείτε το όπως θέλετε. Εφόσον δεν υπάρχει ακόμα η υλοποίηση για κάμερα κάτω από την οθόνη, αυτή είναι η πιο σωστή τουλάχιστον.

Ε) η οθόνη είναι κάτι ανάμεσα σε 2,5 d και σε s10 στις άκρες της. Τα bezel πολύ καλύτερα εννοείται, μπορούσαν και καλύτερα. Βέβαια σε μια οθονη 6,9 στο ultra νομίζω ότι θα χάνονται τελείως

 

Και τέλος.

ΣΤ) Το γκρι χρώμα το βρήκα απαίσιο , αν και όπως το έβλεπα στο YouTube, έλεγα ότι θα είναι πρώτη φορά που θα φύγω από το μαύρο χρώμα αλλά δεν. Στην κάμερα γράφει πολύ καλύτερα, αλλά δεν. Νομίζω ότι δίνει μια αίσθηση φθηνιας. Τελικά πάλι μαύρο και το κακό είναι ότι στο ultra δεν υπάρχει άλλη επιλογή σε χρώμα εκτός από αυτά τα 2.

 

Αυτά προς το παρών και στα γρήγορα χωρίς να έχω βγάλει ασφαλή συμπεράσματα με χρήση 15 λεπτών

 

Sent from my SM-G975F using Tapatalk

Edited by bromonano2
Link to comment
Share on other sites

Χμμ δυσκολευομαι να το κρατω στα χερια μου γιατι δινω και μερικα κλικ σε μια αγορα και στο θεμα ομορφια...

Την γνωμη σας πανω σαυτο...

Πως ειναι εται ρε παιδια εχω χαλαστει ασχημα...

85153105_2433053346958724_305705760560513024_o.jpg?_nc_cat=108&efg=eyJpIjoidCJ9&_nc_ohc=xESzwGsNS04AX8rEn64&_nc_ht=z-p3-scontent.fath5-1.fna&_nc_tp=14&oh=67b27faeb74c46f1454a9a59a7a45242&oe=5EFB3E92

Link to comment
Share on other sites

Το Ultra στα μαγαζιά θα δείχνει Μεγάλο....με την θήκη πάνω θα Δείχνει..Τεραστιο!!!

 

Και κάνω την ερώτηση....ποσο τρομερα καλύτερο να είναι στις φωτο στην καθημερινότητα?....και δεν εννοώ το zoom Χ100 γιατί...μετα απο μια δύο φωτογραφίες...δεν θα χει ιδιαίτερη χρησιμοτητα πιστεύω....

🔷 Samsung S22 Ultra & Samsung tab 7🔷

Link to comment
Share on other sites

Πρώτη επαφή σήμερα με s20+ σε κωτσο αφού μόνο αυτό έχει έρθει.

Α) Το selling point των μικρών είναι τα 120hz, τέλεια και παύλα. Αν μου έλεγαν πριν 2 3 χρόνια ότι η Samsung θα έφτανε σε αυτό το επίπεδο smoothness θα γελαγα χωρίς αύριο

Β) Τράβηξα φωτό στο x10 και βγήκε ΠΑΡΑ πολύ καλή.

Γ) Το S10+ μου φαίνεται ήδη παλιό δίπλα του

Δ) Το punch hole περνάει απαρατήρητο, αισθητά μικρότερο από του note 10 που ήταν δίπλα. Επιτέλους ένα σωστό notch/punch hole πείτε το όπως θέλετε. Εφόσον δεν υπάρχει ακόμα η υλοποίηση για κάμερα κάτω από την οθόνη, αυτή είναι η πιο σωστή τουλάχιστον.

Ε) η οθόνη είναι κάτι ανάμεσα σε 2,5 d και σε s10 στις άκρες της. Τα bezel πολύ καλύτερα εννοείται, μπορούσαν και καλύτερα. Βέβαια σε μια οθονη 6,9 στο ultra νομίζω ότι θα χάνονται τελείως

 

Και τέλος.

ΣΤ) Το γκρι χρώμα το βρήκα απαίσιο , αν και όπως το έβλεπα στο YouTube, έλεγα ότι θα είναι πρώτη φορά που θα φύγω από το μαύρο χρώμα αλλά δεν. Στην κάμερα γράφει πολύ καλύτερα, αλλά δεν. Νομίζω ότι δίνει μια αίσθηση φθηνιας. Τελικά πάλι μαύρο και το κακό είναι ότι στο ultra δεν υπάρχει άλλη επιλογή σε χρώμα εκτός από αυτά τα 2.

 

Αυτά προς το παρών και στα γρήγορα χωρίς να έχω βγάλει ασφαλή συμπεράσματα με χρήση 15 λεπτών

 

Sent from my SM-G975F using Tapatalk

Θεωρείς οπως το είδες ότι μπορεί να κάτσει flat tempered glass?

🔷 Samsung S22 Ultra & Samsung tab 7🔷

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [S20 series] Διαθεσιμότητα & αγορά

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...