Jump to content

Συζητήσεις / Προβλήματα / Απορίες για Tablets


AlexR
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα! ακριβως ιδια εσωτερικη χωρητικοτητα 1η με το παλιο μου 8αρι ταμπλετ που εχω ακομα.

Ελεος!!!! να εχεις 16 εσωτερικη και να σου δινει ουτε 1GB!!!! :mad::mad::mad::mad::mad:

καλα σε ποσα μερη την εχει χωρισει? μπορεις να βαλεις το προγραμμα link2sd απο το google play να δουμε ποιο αναλυτικα τα partitions?

ετσι κι αλλιως θα σου χρειαστει.

Δοκιμασες αυτο με την κονσολα adb? root το εκανες? βρηκες κατι για να το κανεις?

στο κινητο μου εχω 16GB εσωτερικη και μου εδινε μονο 1.48GB στο 1ο μερος της και δεν θυμαμαι ποσα στο 2ο.

Ευτυχως για ΜΤΚ cpus εχει ενα κολπο που κανεις ενοποιηση εσωτερικου χωρου, πλεον εχει 13.37GB το 1ο μερος της εσωτερικης! τα αλλα τα τρωει το android.

Να πω πως υπαρχει και τροπος να πηγαινουν οι εφαρμογες στην SD (καρτα μνημης) αλλα πρεπει να αγορασεις το link2sd και οχι μονο το free, γιατι κατι αρχειακια μενουν στο /data στο /system δλδ στην μικρη 1η εσωτερικη μνημη και καποια στιγμη γεμιζει παλι αλλα δεν εχεις το τοσο μεγαλο προβλημα που εχεις χωρις αυτο.

Ομως εμενα μου ειχε τοσο στο ταμπλετ οσο και στο κινητο να χαλασω καρτες μνημης!!!! στο κινητο μαλιστα καηκε εντελως δλδ βγηκε αχρηστη! προφανως απο τα πολλα σβησε-γραψε?

Δοκιμασε και το προγραμμα android assistant ή καποιο να σβηνεις την cache, κραταει προσωρινα αρχεια αρκετα ΜΒ και αμα δεν τα σβηνεις γεμιζει ποιο γρηγορα η εσωτερικη μικρη μνημη.

Προσπαθησε να βρεις τροπο να το κανεις root για να βρουμε μια καλη λυση.

Δες αυτο http://theunlockr.com/2014/02/16/root-nextbook-8-nx008hd8g-2/

αυτο δεν ειναι για το 8αρι της σειρας του δικου σου? οπως το βλεπω πρεπει να κανει!

Edited by Nikifoross
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

καλησπερα στη παρεα..πως σας φαινεται αυτο το ταμπλετ?μπορειτε να πρωτεινετε καποιο αξιολογο μεχει 150 180 ευρο με ενδιαφερει καλη οθονη κ ραμ να χει μεγαλη ευχαριστω http://www.geekbuying.com/item/Onda-V919-Air-CH-9-7--Windows10-4GB-64GB-Tablet-PC-Intel-Cherry-Trail-Z8300-Quad-Core-1-84GHz-2048-1536-IPS-Screen-HDMI-WiDi-WiFi---Golden-356169.html
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα στη παρεα..πως σας φαινεται αυτο το ταμπλετ?μπορειτε να πρωτεινετε καποιο αξιολογο μεχει 150 180 ευρο με ενδιαφερει καλη οθονη κ ραμ να χει μεγαλη ευχαριστω http://www.geekbuying.com/item/Onda-V919-Air-CH-9-7--Windows10-4GB-64GB-Tablet-PC-Intel-Cherry-Trail-Z8300-Quad-Core-1-84GHz-2048-1536-IPS-Screen-HDMI-WiDi-WiFi---Golden-356169.html

 

καλημερα, φανταζομαι δεν εκανες τον κοπο να ριξεις μια ματια στα αλλα θεματα? εδω λενε για αυτο που λες http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=407797

επισης εχει αλλα θεματα συγκρισεων εδω γραφουμε για αλλες αποριες, προβληματα.

Εδω ειναι το σωστο θεμα http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=282660&page=375

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα! ακριβως ιδια εσωτερικη χωρητικοτητα 1η με το παλιο μου 8αρι ταμπλετ που εχω ακομα.

Ελεος!!!! να εχεις 16 εσωτερικη και να σου δινει ουτε 1GB!!!! :mad::mad::mad::mad::mad:

καλα σε ποσα μερη την εχει χωρισει? μπορεις να βαλεις το προγραμμα link2sd απο το google play να δουμε ποιο αναλυτικα τα partitions?

ετσι κι αλλιως θα σου χρειαστει.

Δοκιμασες αυτο με την κονσολα adb? root το εκανες? βρηκες κατι για να το κανεις?

στο κινητο μου εχω 16GB εσωτερικη και μου εδινε μονο 1.48GB στο 1ο μερος της και δεν θυμαμαι ποσα στο 2ο.

Ευτυχως για ΜΤΚ cpus εχει ενα κολπο που κανεις ενοποιηση εσωτερικου χωρου, πλεον εχει 13.37GB το 1ο μερος της εσωτερικης! τα αλλα τα τρωει το android.

Να πω πως υπαρχει και τροπος να πηγαινουν οι εφαρμογες στην SD (καρτα μνημης) αλλα πρεπει να αγορασεις το link2sd και οχι μονο το free, γιατι κατι αρχειακια μενουν στο /data στο /system δλδ στην μικρη 1η εσωτερικη μνημη και καποια στιγμη γεμιζει παλι αλλα δεν εχεις το τοσο μεγαλο προβλημα που εχεις χωρις αυτο.

Ομως εμενα μου ειχε τοσο στο ταμπλετ οσο και στο κινητο να χαλασω καρτες μνημης!!!! στο κινητο μαλιστα καηκε εντελως δλδ βγηκε αχρηστη! προφανως απο τα πολλα σβησε-γραψε?

Δοκιμασε και το προγραμμα android assistant ή καποιο να σβηνεις την cache, κραταει προσωρινα αρχεια αρκετα ΜΒ και αμα δεν τα σβηνεις γεμιζει ποιο γρηγορα η εσωτερικη μικρη μνημη.

Προσπαθησε να βρεις τροπο να το κανεις root για να βρουμε μια καλη λυση.

Δες αυτο http://theunlockr.com/2014/02/16/root-nextbook-8-nx008hd8g-2/

αυτο δεν ειναι για το 8αρι της σειρας του δικου σου? οπως το βλεπω πρεπει να κανει!

 

Nikiforosss (ειμαστε και συνωνοματοι) .Σε ευχαριστω , θα κανω τις αναλογες κινησεις τις επομενες μερες και θα σου πω .:)

Link to comment
Share on other sites

Nikiforosss (ειμαστε και συνωνοματοι) .Σε ευχαριστω , θα κανω τις αναλογες κινησεις τις επομενες μερες και θα σου πω .:)

 

καλημέρα! χαχχαχ ελα ρε συνονοματε! εσυ μου εφαγες το nick Nikiforos και εβαλα Nikifoross? :lol::p

οκ προσπαθησε να το κανεις root και μου λες να βρουμε λυση!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα και χρονια πολλα θα ηθελα την βοηθεια σας για την επιλογη ενος tablet dual os εχω διαβασει αρκετα και ειμαι αναμεσα στα teclass x98 air&teclast x98 pro αλλα εχω μπερδευτει και δεν ξερω τι να επιλεξω οποια γνωμη-βοηθεια ευπροσδεκτη
Link to comment
Share on other sites

Για οσους εχουν το συγκεκριμενο ταμπλετ και δεν μπορουν να βρουν το λογισιμικο για το συγκεκριμενο προιον υπαρχει σε αυτο εδω το λινκ.

 

https://drive.google.com/file/d/0BwlhhWNSwcRkdXdYOE94Y19YSUk/edit

 

Έχω ακριβώς το ίδιο πρόβλημα αλλά δυστυχώς το link δεν λειτουργεί πλέον.

 

Μήπως σου είναι εύκολο να το ανεβάσεις ξανά;

 

Ευχαριστώ προκαταβολικά.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και χρόνια πολλά σε όλα τα παιδιά :) Θα ήθελα την βοήθεια σας. Έχω ψαξει στο google(αφορά ένα ταμπλετάκι ενός φίλου) για το ΕΤΒ7624 της F&U. Είχε kit kat και ψάχνω να βρω την μαμίσια rom σε ζιπ ή img για να την περασω απο το recovery.

Σας ευχαριστώ πάρα πολύ και κάθε βοήθεια είναι ανεκτίμητη.

Redmi Note 12 Pro+ 5G

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα και χρονια πολλα θα ηθελα την βοηθεια σας για την επιλογη ενος tablet dual os εχω διαβασει αρκετα και ειμαι αναμεσα στα teclass x98 air&teclast x98 pro αλλα εχω μπερδευτει και δεν ξερω τι να επιλεξω οποια γνωμη-βοηθεια ευπροσδεκτη

 

καλησπερα, χρονια πολλα! δες και αυτο http://www.banggood.com/Onda-V919-Air-64GB-Intel-Z3735F-HD-Graphics-Gen7-Quad-Core-9_7-Inch-Dual-OS-Tablet-p-991514.html και γενικα και τα αλλα απο εκει ειναι πολυ καλα και το site αυτο απο εδω ψωνιζω ολο τον Αυγουστο μεχρι τωρα το εχω λιωσει, περναει και η καρτα μου γιαυτο....:p

σε τι ακριβως εχεις μπερδευτει? προσωπικα να σου πω δεν θα επαιρνα ποτε dual boot αυτο φερει δυσκολιες, θα επαιρνα μονο με android.

Aσε που σου σακατευει τον ελευθερο χωρο, τα windows τρωνε πολυ χωρο βλεπεις.

 

Καλημέρα και χρόνια πολλά σε όλα τα παιδιά :) Θα ήθελα την βοήθεια σας. Έχω ψαξει στο google(αφορά ένα ταμπλετάκι ενός φίλου) για το ΕΤΒ7624 της F&U. Είχε kit kat και ψάχνω να βρω την μαμίσια rom σε ζιπ ή img για να την περασω απο το recovery.

Σας ευχαριστώ πάρα πολύ και κάθε βοήθεια είναι ανεκτίμητη.

 

χρονια πολλα! πολυ δυσκολα τα πραγματα.....δεν βρισκω κατι, μηπως λεγεται και αλλιως αυτη η μαρκα? τι σημαινει το F&U ?

Edited by Nikifoross
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα

Έχω το tablet momo9 model P716 έχει CPU A31

Προσπαθώ να βρώ firmware γιατί το tablet τα έπαιξε ,

για να την περάσω απο το recavery σε zip μόνο μορφή αλλά όσες έχω βρεί δεν δουλεύει καμία .

Link to comment
Share on other sites

Μαλλον θα καταληξω στο teclast x98 plus απο banggood η παραγγελια θα γινει απο βδομαδα αφου φορτωσω πρωτα την prepaid,θα πρεπει να κανω τπτ μοντιφιες σε αυτο το tablet

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

καλησπερα, χρονια πολλα! δες και αυτο http://www.banggood.com/Onda-V919-Air-64GB-Intel-Z3735F-HD-Graphics-Gen7-Quad-Core-9_7-Inch-Dual-OS-Tablet-p-991514.html και γενικα και τα αλλα απο εκει ειναι πολυ καλα και το site αυτο απο εδω ψωνιζω ολο τον Αυγουστο μεχρι τωρα το εχω λιωσει, περναει και η καρτα μου γιαυτο....:p

σε τι ακριβως εχεις μπερδευτει? προσωπικα να σου πω δεν θα επαιρνα ποτε dual boot αυτο φερει δυσκολιες, θα επαιρνα μονο με android.

Aσε που σου σακατευει τον ελευθερο χωρο, τα windows τρωνε πολυ χωρο βλεπεις.

 

 

 

χρονια πολλα! πολυ δυσκολα τα πραγματα.....δεν βρισκω κατι, μηπως λεγεται και αλλιως αυτη η μαρκα? τι σημαινει το F&U ?

 

Οταν λες περναει η καρτα τι εννοεις?προπληρωμενη χωρις τον γνωστο τροπο του paypal την περναει?επισης του λες να στο στειλει με λιγοτερη αναγραφομενη τιμη λογω τελωνειου?εχω πολυ καιρο να κανω παραγγελια και εχω χασει επεισοδια!!

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα, χρονια πολλα! δες και αυτο http://www.banggood.com/Onda-V919-Air-64GB-Intel-Z3735F-HD-Graphics-Gen7-Quad-Core-9_7-Inch-Dual-OS-Tablet-p-991514.html και γενικα και τα αλλα απο εκει ειναι πολυ καλα και το site αυτο απο εδω ψωνιζω ολο τον Αυγουστο μεχρι τωρα το εχω λιωσει, περναει και η καρτα μου γιαυτο....:p

σε τι ακριβως εχεις μπερδευτει? προσωπικα να σου πω δεν θα επαιρνα ποτε dual boot αυτο φερει δυσκολιες, θα επαιρνα μονο με android.

Aσε που σου σακατευει τον ελευθερο χωρο, τα windows τρωνε πολυ χωρο βλεπεις.

 

 

 

χρονια πολλα! πολυ δυσκολα τα πραγματα.....δεν βρισκω κατι, μηπως λεγεται και αλλιως αυτη η μαρκα? τι σημαινει το F&U ?

funai united. Δυστυχως αυτο ξερω μονο :(

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

funai united. Δυστυχως αυτο ξερω μονο :(

φιλε μου το μπρικαρα. Σημερα στην προσπαθεια μου να βρω kit kat περασα με recovery μια ασχετη ρομ προφανως κ κολησε. ανοιγει η οθονη αλλα δεν φαινεται τιποτα.

Redmi Note 12 Pro+ 5G

Link to comment
Share on other sites

μολις αγορασα το MLS iqtab marine iq1804 μπορειτε να μου πειτε πως να το ρουταρω εζω δοκιμάσει με vroot kingsroot και δεν μπορεσα να το ρουταρω
Link to comment
Share on other sites

Έχω ακριβώς το ίδιο πρόβλημα αλλά δυστυχώς το link δεν λειτουργεί πλέον.

 

Μήπως σου είναι εύκολο να το ανεβάσεις ξανά;

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων , Άρης

 

----- προσθήκη μηνύματος 8 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Έχω ακριβώς το ίδιο πρόβλημα αλλά δυστυχώς το link δεν λειτουργεί πλέον.

 

Μήπως σου είναι εύκολο να το ανεβάσεις ξανά;

 

Ευχαριστώ προκαταβολικά.

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα , είσαι κατατοπιστικος , ανεβαζω μια φώτο με τη χωρητικότητα του tablet που μου ζήτησες . https://images.tapatalk-cdn.com/15/12/23/9ba9ba5f0c5cd0003450c8096a2c39be.jpgδεν ξέρω αν είναι σωστή ? αν είναι μου λες.

καλησπέρα και χρονια πολλα συνονόματε nikifoross

σε συνεχεια της συζητησης που ειχαμε σου ανεβαζω και αλλη μια φωτο με τα partitions,

Δεν μπορεσα να κανω root , γιατι πολυ απλα δεν το βλεπει ο υπολογιστης μου το tablet οταν το συνδεω με usb , το βλεπει μονο σαν αποθηκευτικο χωρο. Κατι κανω λαθος σιγουρα, αλλα δεν το βρισκω .

σε συνεχεια της συζητησης που ειχαμε σου ανεβαζω και αλλη μια φωτο με τα partitions

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα Χρόνια καλά και καλή χρονιά. Πήρα ένα ταμπλετ το τo inn vator απο e shop με kit kat (4.4.2) και δεν μπορώ να βρω ποιες ρυθμίσεις θα κάνω ώστε να εμφανίζει τις φωτογραφίες μια μια αυτόματα, σε χρόνο που θα τον ορίσω εγώ.
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σε ολους και Χρονια Πολλα,

 

Εχω εδω και λιγους μηνες ενα tablet Mls iQtab 8" το οποιο δυστυχως απο την πρωτη στιγμη που το ανοιξα παρουσιαζει ενα σωρο προβληματα. Κάνει συνέχεια επανεκκίνηση, κολλάει απίστευτα, δεν μπορώ ούτε μια σελίδα να ανοιξω με οποιοδήποτε browser, ακομα και με τον default που εχει. Στην αρχη θεωρησα οτι ειναι θεμα αναβαθμισης. Προσπαθησα να κανω την διαθεσιμη αναβαθμιση που υπηρχε αλλα δεν την επαιρνε. Το στελνω στην εταιρεια αναφεροντας τους ολα τα προβληματα (πληρωνοντας και το courrier για την αποστολη!) και μου το στελνουν πισω,αναβαθμισμενο αλλα με ολα τα προβληματα να παραμενουν! Εχω στειλει αμετρητα e-mails, εχω μιλησει με 2-3 στην τεχνική υποστήριξη, έχω κάνει όλες τις ενέργειες που μου είπαν αλλά τα προβλήματα παραμένουν! Το Στέλνω δεύτερη φορά (ευτυχώς με δικά τους έξοδα αυτή τη φορά) , τους γράφω αναλυτικά όλα τα προβλήματα και μετά από 3 εβδομάδες μου έρχεται το tablet χωρις να εχει διαπιστωθει καποιο προβλημα! Ξανα επικοινωνια με την εταιρεία όπου μου λένε ότι αν θέλω μπορώ να το ξαναστειλω με δικά μου βέβαια έξοδα!

Έχω απογοητευτεί με την συγκεκριμένη εταιρεία. Πως γίνεται να μην βλέπουν ότι έχει πρόβλημα το tablet? Εχει αντιμετωπισει καποιος αλλος τετοιο προβλημα και τετοια αντιμετωπιση?

 

Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

καλημερα χρονια πολλα και καλη χρονια!, δεν ειναι δυνατον να μην τα βλεπουν! κανουν τον κινεζο απλα.....

μηπως πρεπει να πας εκει να κανεις φασαρια αντι να στελνεις με κουριερ και να σε κοροιδευουν? εγω θα ειχα παει εκει και θα ειχε γινει της ποπης!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας και χρόνια πολλά στους συνφορουμίτες.

Λοιπόν έχω το παρακάτω tablet που έχει περάσει τα πάνδεινα.

Κάποια στιγμή έφαγε μια τούμπα και έσπασε το κάτω μέρος του digitizer όμως συνέχισε να λειτουργεί κανονικά.

Μετά απο κάνα 2 μήνες κάποια στιγμή εντελώς τυχαία το digitizer άρχισε να μην ακούει και πλέον να μην μπορείς να δουλέψεις καν. Άκουγε μόνο κάποια πατήματα τα οπόια ήταν τελείως άσχετα. Φανταστείτε ότι ούτε να το απενεργοποιήσω δεν μπορούσα. Η λογικά έλεγε ότι το digitizer μας τελείωσε.

Ψάξιμο λοιπόν για νέο μια ταλαιπωρία γαι να το παραγγείλω λόγω cc, με τα πολλά μετά απο ένα μήνα ήρθε το πολυπόθητο digitizer.

Κάνω την αλλαγή λοιπόν, το ανάβω και ξανά τα ίδια. Το digitizer πατάει όπου νάναι....

Του έκανα και ένα hard reset μήπως στρώσει αλλά και πάλι δεν...

 

Πείτε καμιά ιδέα ρε παιδιά γιατί θα πάει άκλαφτο

Link to comment
Share on other sites

Παιδια γεια σαε καλη χρονια και χρονια πολλα εχωστα χερια μου ενα tablet (Turbo X DI-1001) ενος φιλου το οποιο εχει προσβληθει απο ιους.Εχω δοκιμασει επαναφορα εργοστασιακων ρυθμισεων αλλα αυτοι παραμενουν.Το συγκεκριμενο εχει μονο δυο κουμπια το power on & back τιποτε αλλο.Δεν μπορω να κανω δηλαδη κατι για hard reset.

Ξερει κανεις τον τροπο να τα καταφερω; Μηπως γνωριζει καποιος κατι για αναβαθμιση (firmware). Ακομη εχωπαρατηρησει αυτες τις ημερες που ψαχνω οτι το συγκεκριμενο tablet ειναι ιδιο με το Bitmore Tab 1011QII και το Vero A1040 (εκτος απο την θυρα HDMI που εχει το τελευταιο και το μπριζακι σε καρφι). Το Turbo X DI-1001 και το Bitmore Tab 1011QII εχουν Base Band CPU: MT8127 Q102_Q1021H1C.20150408 το Bitmore και Base Band CPU: MT8127 Q102_Q1021H1C.2014121810 Το Turbo X.Και τα δυο εχουν Android 4.4.2 και π υπολογηστηε τα βλεπει σαν Rubik 10.1II.Μπορω να τα αναβαθμισω με το ιδιο firmware πιστευω αλλα οσο και αν εχω ψαξει δεν μπορεσα να βρω τιποτε. Καποια βοηθεια παιδια;

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στην παρέα και καλή χρονιά ...

Θα μπορούσε κάποιος να βοηθήσει στο θέμα μου μιας και ...................

 

edit: άκυρο //// Ευχαριστώ

Edited by lefterismega
Xiaomi-REDMI-5-and-5-plus.png
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα ειναι το HANNSpad 10.1" SN1AT71 ,κινεζικο ,αλλα δεν μπορω να πω οτι ειχα προβλημα ενα χρονο που το χρησιμοποιουσα...

 

 

ξαναεπανερχομαι !

 

μετα απο πολλες προσπαθειες μια και ακομα δεν εχω καταλαβει πως με βγαζει στην οθονη που επιλεγω να κανω wipe κτλ καταφερα να την εμφανισω!

 

εκανα και τα δυο wipe που περιγραφει οπως και reset ,μεχρι εκει ολα καλα στο reboot ομως κολλαει στο σημα της hansspree ενω να υπενθυμισω οτι ο υπολογιστης δεν το βλεπει παρα εμφανιζει ''unknow device'' με το κιτρινο θαυμαστικο.δεν εχω βρει τροπο να κατεβασω drivers ωστε να το αναγνωριζει μεχρι στιγμης...

 

καποια λυση ???

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά,

 

Πήρα σήμερα αυτό από το e-shop για πολύ basic browsing / social gaming.

http://www.e-shop.gr/tablet-innovator-7dtb41-7-ips-quad-core-16gb-wifi-android-51-lollipop-black-p-PER.903375

 

Γενικά για πολύ basic πράγματα δείχνει μια χαρά.

 

Ξέρει κανείς αν μπορώ να το κάνω root (ίσως του βάλω κανά link2sd και το adaway), ή αν παίρνει καμία άλλη πολύ light rom?

 

Στο about μου δίνει:

 

Model number: 7DTB41

Android Version: 5.1.1

Kernel: 3.10.0 sss@sss-kylin #6 22/12/2015

Build Number: 7DTB41_20151222

 

Ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας. Επεσε στα χερια μου το Crypto D7002 το οποιο ειχε χαλασμενη ρομ απο ιο.

 

Η ρομ εβαζε μονη της ασταματητα εφαρμογες και εβγαζε διαφιμισεις απο το "com android system ui" οταν ηταν συνδεμενο στο wifi,κανενα antivirus δεν εκανε τιποτα ενα που λεγεται stubborn το καθαριζε αλλα μετα ξανα στην ιδια διεργασια εβγαζε διαφιμησεις και δεν εβρισκε κατι.

Η επαναφορα δεν εκανε τιποτα ειναι προεγκατεστημενες ροζ εφαρμογες και γινεται το ιδιο.

 

Εσβησα με το superuser καταλαθος το "System.Ui" και μεσα σε ολα τωρα δεν ξεκιναει και το interface.

 

Δεν ξερω τι να κανω,μηπως εχει κανεις την στοκ ρομ η καμια ιδεα?

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Συζητήσεις / Προβλήματα / Απορίες για Tablets
  • The topic was pinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...