Jump to content

iPhone 11 Pro Max


energetic
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Συμφωνώ απόλυτα,εγώ λέω όπως τις έβλεπα του Pixel στο pixel,του iohone στο iphone...Δεν είχα την άνεση να κάνω μεταφορά την κάθε μια στην συσκευή ώστε να δω και πως φαίνονται του pixel στο iphone και το ανάποδο,μιας και παίζουν και άλλοι παράγοντες φωτεινότητα ας πούμε...

Παντος σε ένα βίντεο που τράβηξα την κόρη μου,με το iphone έβγαλε απίστευτο αποτέλεσμα...

 

Ναι κατάλαβα

Απλά αναφέρω ότι για να έχεις ολοκληρωμένη εικόνα πιο βγάζει καλύτερα πρέπει να τα βάλεις στον υπολογιστή

Τα iPhone σε βίντεο συνεχίζουν να είναι χρόνια μπροστά από τον ανταγωνισμό

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δεν υπάρχει κάτι που να μην ξέρουμε ήδη ,πριν το event 13/10 ...

φαντάζομαι δεν θα υπάρξει καμία έκπληξη στην νέα συσκευή. Αυτό το δαχτυλίδι (μαγνητικό) θα λύση πολλά προβλήματα και στην τοποθέτηση σε μεταλλικά μέρη ... ιδίως στο αυτοκίνητο , καταργεί την ανάγκη για βάση.

Edited by xabos
Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχει κάτι που να μην ξέρουμε ήδη ,πριν το event 13/10 ...

φαντάζομαι δεν θα υπάρξει καμία έκπληξη στην νέα συσκευή. Αυτό το δαχτυλίδι (μαγνητικό) θα λύση πολλά προβλήματα και στην τοποθέτηση σε μεταλλικά μέρη ... ιδίως στο αυτοκίνητο , καταργεί την ανάγκη για βάση.

 

Ποιο δαχτυλίδι εννοείς ;

Link to comment
Share on other sites

Στην πίσω πλευρά και εσωτερικά , αν κατάλαβα καλά.... η βασική του χρήση είναι η στήριξη για την ασύρματη φόρτιση.
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα πήρα μια γεύση από το τί θα ακολουθήσει με το 12 ...... παρέλαβα το watch 6 χωρίς τον φορτιστή , μόνο καλώδιο.

Ψάξε / ψάξε στην συσκευασία , χωρίς αποτέλεσμα.

Εντυπώσεις , και διάφορες από το προηγούμενο (5) στις επόμενες μέρες.

Link to comment
Share on other sites

Φοβερό αυτό που δεν έχουμε πλέον φορτιστή. Εγώ σήμερα μέτρησα 6 φορτιστές στο σπίτι και 3 στο γραφείο μου.

Σε τι κόσμο θα φέρουμε τα παιδιά μας;;;

Link to comment
Share on other sites

Φοβερό αυτό που δεν έχουμε πλέον φορτιστή. Εγώ σήμερα μέτρησα 6 φορτιστές στο σπίτι και 3 στο γραφείο μου.

Σε τι κόσμο θα φέρουμε τα παιδιά μας;;;

 

Δεν έχεις και άδικο,αλλά τωρα μην μου πεις η μήλο εταιρεία έχει περιβαντολλογικες ανησυχίες?ας βάλει λοιπόν μια θηκη αυθεντική σιλικόνης στο κάτω κάτω 1200 σκας.

"κρειττον τοις ποσιν ολισθειν ή τη γλώσση"

Ειναι προτιμότερο το στραβοπάτημα με τα ποδια παρά με τη γλώσσα.

ΔΙΟΓΕΝΗΣ Ο ΛΑΕΡΤΙΟΣ

66 π.Χ

Link to comment
Share on other sites

Φοβερό αυτό που δεν έχουμε πλέον φορτιστή. Εγώ σήμερα μέτρησα 6 φορτιστές στο σπίτι και 3 στο γραφείο μου.

Σε τι κόσμο θα φέρουμε τα παιδιά μας;;;

 

 

Εσείς 9 φορτιστές 18 watt? Η αναφέρεσαι στους 5w που θέλουν ένα μεροκάματο σε χρόνο για να φορτίσουν την συσκευή;

Link to comment
Share on other sites

Εσείς 9 φορτιστές 18 watt? Η αναφέρεσαι στους 5w που θέλουν ένα μεροκάματο σε χρόνο για να φορτίσουν την συσκευή;

 

Όχι βέβαια, για Apple Watch χρησιμοποιώ φορτιστή 67w από MacBook.

Τι είμαστε τίποτε τριτοδεύτεροι;

Link to comment
Share on other sites

Ταχυφορτιστές δεν χρησιμοποιώ σε καμία συσκευή να πω την αλήθεια μου και πάντα το δίνω μετά από 2 χρόνια στο 99% χωρητικότητα μπαταρίας.. Φυσικά είναι ανάξια σημασίας η σήμανση της apple (coconut battery μονο για ακρίβεια) , το βασικο ειναι να χαιρεσαι τη συσκευή σου. Αν και εχω φύγει απο την μηλοεταιρία , χαιρομαι να βλεπω τη κοπελα μου να χειριζεται το 11 προ και το series 6 πραγματικα ποιήματα .
I am a man who walks alone..
Link to comment
Share on other sites

Όχι βέβαια, για Apple Watch χρησιμοποιώ φορτιστή 67w από MacBook.

Τι είμαστε τίποτε τριτοδεύτεροι;

 

 

Την καλύτερη δουλειά κάνεις.

Εγώ σκέφτομαι να κουβαλάω το MacBook μαζί με 3-2 dongle για να φορτίζω AirPods, iPhone, iPad, Apple Watch, μιας και πλέον οι wall adapters είναι «last year».

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν δεν ξέρω αν έχετε δει ..... αλλά ενεργοποιήθηκε το 2160p στο YouTube !!!

 

για ποιον λογο αφου οι συσκευές ειναι 1080p

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

για ποιον λογο αφου οι συσκευές ειναι 1080p

 

2688 x 1242 ειναι οι συσκευες! Αλλο να γινεται το 1080 upscale και αλλο το 1440 και το 2160 downscale!

Link to comment
Share on other sites

Και στο iPad Pro εβγαλε την επιλογη 2160 αλλα καμια οπτικη διαφορά στην πραξη σε σχεση με πριν.

ΜySmartphone: iPhone 15 Pro Max 512GB

MySmartwatch:  Apple Watch Ultra 2 

 

Link to comment
Share on other sites

για ποιον λογο αφου οι συσκευές ειναι 1080p

Τι είναι η συσκευή ;;; Μάλλον δεν ξέρεις να διαβάζεις τεχνικά χαρακτηριστικά !!!

Link to comment
Share on other sites

Τι είναι η συσκευή ;;; Μάλλον δεν ξέρεις να διαβάζεις τεχνικά χαρακτηριστικά !!!

 

Εγώ ξέρω για ποιον το είπα αλλά δεν απάντησε ακόμα

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Εγώ ξέρω για ποιον το είπα αλλά δεν απάντησε ακόμα

 

Αν εννοεις εμενα, απαντησα ηδη. ;)

Αν οχι, ΟΚ!

ΜySmartphone: iPhone 15 Pro Max 512GB

MySmartwatch:  Apple Watch Ultra 2 

 

Link to comment
Share on other sites

Αν εννοεις εμενα, απαντησα ηδη. ;)

Αν οχι, ΟΚ!

 

Ω ναι δίκιο έχεις δεν πρόσεξα την απάντηση σου

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Εβαλα εναν custom alert tone και ενω τον επιλεγω απο τις ρυθμισεις για να χτυπαει οταν μου ερχετε κανενα μηνυμα, στο viber και messenger δεν μπορω να το βαλω. Πηγαινω απο τις εφαρμογες μεσα και εχει standard λιστα ηχων, ενω δεν μου εμφανιζουν τους ηχους που εχει το κινητο. Καμια ιδεα; Ειναι δυνατον να μην μπορω να βαλω ηχο ειδοποιησης αυτον που θελω;
Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Είχα βάλει στο iphone την ios 14 beta προκειμένου να την δω . Τωρα μερικές μέρες μου πετάει ενα μήνυμα κάθε τρείς και λίγο πως διατίθεται μια νεα ενημέρωση Ios και να πραγματοποιήσω ενημέρωση απο το Ios 14 beta . Έχω αφαιρέσει το προφίλ beta απο την συσκευή και ζήτησε επαννεκίνηση αλλά εξακολουθεί να πετάει το μήνυμα. Είμαι σε 14.2... Καμιά ιδέα;;
Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to iPhone 11 Pro Max
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...