Jump to content

iPhone 11 Pro Max


energetic
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ποιο iPhone 12, ποια AW και ποια iPads. Η είδηση της χρονιάς είναι εδώ, που θα αλλάξει την όλη εμπειρία χρήσης. Μακάρι μα ενσωματωθεί στο iOS 15

 

https://jobs.apple.com/en-us/details/200193684/siri-annotation-analyst-greek-speaking

 

Sent from my iPhone XI using Tapatalk Pro

 

Επιτέλους...πολύ καλή είδηση.

Μακάρι να γίνει μέσα στο 2021

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλό έως πολύ καλό αυτό με την Siri αναμονή λοιπόν μέχρι να γίνει.

Εγω να ρωτήσω κάτι πιο απλό πόσοι από εδώ επέστρεψαν στην 13 από 14;;

Link to comment
Share on other sites

Καλό έως πολύ καλό αυτό με την Siri αναμονή λοιπόν μέχρι να γίνει.

Εγω να ρωτήσω κάτι πιο απλό πόσοι από εδώ επέστρεψαν στην 13 από 14;;

 

Μάλλον μόνο εγώ!

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Μετά από μερικές μέρες πάντως με τη 14, μπορώ να επιβεβαιώσω ότι η αυτονομία έχει βελτιωθεί αισθητά σε σχέση με τη 13.7!

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Μετά από μερικές μέρες πάντως με τη 14, μπορώ να επιβεβαιώσω ότι η αυτονομία έχει βελτιωθεί αισθητά σε σχέση με τη 13.7!

 

Θέλει 2-3 μέρες για να στρώσει είναι λογικό

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Εγω δεν μπορεσα να δω καποια σημαντικη διαφορά στην αυτονομια!

Εξαιρετικη και πριν, εξαιρετικη και τωρα!

ΜySmartphone: iPhone 15 Pro Max 512GB

MySmartwatch:  Apple Watch Ultra 2 

 

Link to comment
Share on other sites

Εγω δεν μπορεσα να δω καποια σημαντικη διαφορά στην αυτονομια!

Εξαιρετικη και πριν, εξαιρετικη και τωρα!

 

Αν όντως έχεις την συσκευή του τίτλου ναι τότε απόλυτα λογικό

Σε άλλες συσκευές δεν δουλεύει ακόμα σωστά

Σχεδόν πάντα έτσι γίνεται με τις μεγάλες αναβαθμίσεις

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Έρχομαι απ’ το pixel 3 xl. Η μπαταρια του τηλεφώνου είναι τρομερή. Μου κρατάει 2 μέρες με ίδια χρήση με πριν εκεί που το προηγούμενο στο τέλος της μέρας είχε υπόλοιπο 20-25%. Είχα μια βδομάδα την 13.7 και επιβεβαιώνω και εγώ την ελαφρώς καλύτερη αυτονομία με την 14.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Link to comment
Share on other sites

Είχα μια βδομάδα την 13.7 και επιβεβαιώνω και εγώ την ελαφρώς καλύτερη αυτονομία με την 14.

 

+1 και το ίδιο ισχύει και στο iPad Pro μου...

Link to comment
Share on other sites

Έρχομαι απ’ το pixel 3 xl. Η μπαταρια του τηλεφώνου είναι τρομερή. Μου κρατάει 2 μέρες με ίδια χρήση με πριν εκεί που το προηγούμενο στο τέλος της μέρας είχε υπόλοιπο 20-25%. Είχα μια βδομάδα την 13.7 και επιβεβαιώνω και εγώ την ελαφρώς καλύτερη αυτονομία με την 14.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

 

Μια γρήγορη σύγκριση στις κάμερες ανάμεσα σε 3XL και 11 Pro Max???

Link to comment
Share on other sites

Μια γρήγορη σύγκριση στις κάμερες ανάμεσα σε 3XL και 11 Pro Max???

 

Δεν είχα στην κατοχή μου το 11 προ αλλά μπορώ να πω με απόλυτη σιγουριά ότι είναι πολύ κοντά οι φωτογραφίες τους

Τα pixel είναι πολύ τίμια σε αυτό τον τομέα σύμφωνα πάντα και με το ποσό που δίνεις να το αγοράσεις

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Αν όντως έχεις την συσκευή του τίτλου ναι τότε απόλυτα λογικό

Σε άλλες συσκευές δεν δουλεύει ακόμα σωστά

Σχεδόν πάντα έτσι γίνεται με τις μεγάλες αναβαθμίσεις

Δε σε καταλαβαινω γεροντα!

Το 11 Pro Max εχω, πιστευεις οτι λεω ψεματα; :blink:

ΜySmartphone: iPhone 15 Pro Max 512GB

MySmartwatch:  Apple Watch Ultra 2 

 

Link to comment
Share on other sites

Δε σε καταλαβαινω γεροντα!

Το 11 Pro Max εχω, πιστευεις οτι λεω ψεματα; :blink:

 

Δεν είπα ότι λες ψέμματα

Απλά μερικές φορές γράφουμε και σε αλλά νήματα πέρα από την συσκευή που έχουμε

Γι αυτό λέω εάν όντως έχεις 11 προ τότε ναι μπορεί να μην είδες διαφορά

Σε παλαιότερες συσκευές που η μπαταρίες είναι μικρότερες και έχουν και μειωμένη υγεία λόγο παλαιότητας τότε μια διαφορά 10% δείχνει αμέσως το πρόβλημα

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Δεν είπα ότι λες ψέμματα

Απλά μερικές φορές γράφουμε και σε αλλά νήματα πέρα από την συσκευή που έχουμε

Γι αυτό λέω εάν όντως έχεις 11 προ τότε ναι μπορεί να μην είδες διαφορά

Σε παλαιότερες συσκευές που η μπαταρίες είναι μικρότερες και έχουν και μειωμένη υγεία λόγο παλαιότητας τότε μια διαφορά 10% δείχνει αμέσως το πρόβλημα

Αμα δεν ειχα το Pro Max δε θα ημουν σε θεση να ξερω αν αλλαξε η αυτονομια του με το iOS 14 βρε...

Το μονο πραγμα που μου χειροτερευει αισθητα την μπαταρια (αλλα και παλι παραμενει πολυ καλη) ειναι το facebook app, γι αυτο και το εβγαλα και μπαινω μονο απο web browser.

ΜySmartphone: iPhone 15 Pro Max 512GB

MySmartwatch:  Apple Watch Ultra 2 

 

Link to comment
Share on other sites

Αμα δεν ειχα το Pro Max δε θα ημουν σε θεση να ξερω αν αλλαξε η αυτονομια του με το iOS 14 βρε...

Το μονο πραγμα που μου χειροτερευει αισθητα την μπαταρια (αλλα και παλι παραμενει πολυ καλη) ειναι το facebook app, γι αυτο και το εβγαλα και μπαινω μονο απο web browser.

 

Άρα έδωσαν βάση κλασσικά στα τελευταία μοντέλα και τα αλλά θα τα διορθώσουν στο προσεχές μέλλον

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Μετά το update, το youtube δεν βρίσκει τις τηλεόρασεις για να ανοίξει τα βίντεο....έχει κανείς ίδιο θέμα???
Link to comment
Share on other sites

Μετά το update, το youtube δεν βρίσκει τις τηλεόρασεις για να ανοίξει τα βίντεο....έχει κανείς ίδιο θέμα???

 

Πιθανόν δεν έχει αναβαθμιστεί ακόμα

Στο μεταξύ και στον υπολογιστή έχω προβλήματα με το YouTube τελευταία. Ανοίγεις κάποια βίντεο αλλά μόνο μαύρη οθόνη και σφάλμα αναπαραγωγής. Ανανέωση ξανά ανανέωση και πάλι τίποτα

 

Μήπως είναι γενικότερο το κακό στο YouTube τελευταία

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Πιθανόν δεν έχει αναβαθμιστεί ακόμα

Στο μεταξύ και στον υπολογιστή έχω προβλήματα με το YouTube τελευταία. Ανοίγεις κάποια βίντεο αλλά μόνο μαύρη οθόνη και σφάλμα αναπαραγωγής. Ανανέωση ξανά ανανέωση και πάλι τίποτα

 

Μήπως είναι γενικότερο το κακό στο YouTube τελευταία

 

Τα άλλα τηλέφωνα στο σπίτι δεν έχουν θέμα.....

Link to comment
Share on other sites

Μετά το update, το youtube δεν βρίσκει τις τηλεόρασεις για να ανοίξει τα βίντεο....έχει κανείς ίδιο θέμα???

 

Μια χαρα τις βρίσκει. Απλως εμενα οταν πρωτοανοιξα το youtube app με ρωτησε αν θελω να επιτρεψω αυτη την λειτουργια. Λογικα εσυ πατησες πως δεν θελεις...

Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Μια χαρα τις βρίσκει. Απλως εμενα οταν πρωτοανοιξα το youtube app με ρωτησε αν θελω να επιτρεψω αυτη την λειτουργια. Λογικα εσυ πατησες πως δεν θελεις...

 

Μάλλον δεν το είδα καν...

Το κακό είναι ότι δεν έχω καταφερει ακόμα να το κάνω αναστρεψιμο

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, έχω μια φαγούρα που μπορεί να μου κοστίσει αρκετά ευρώ. Είδα τον Z fold2 και μου άρεσε πολύ. Σας παρακαλώ, πείτε μου την άποψή σας για μια πιθανή μετάβαση σε andoird? Όλες μου οι συσκευές είναι της Apple, και δουλεύω σε περιβάλλον Macintosh εδώ και 25 χρόνια. Ξέρω, το οικοσύστημα της Apple είναι αυτό που σε κρατά, αλλά το σκέφτομαι σαν μια αλλαγή. Τώρα έχω το pro max και αν δεν πάρω το fold, θα πάρω το 12, το οποίο φοβάμαι μην είναι μια από τα ίδια. Χωρίς να κάνουμε το νήμα vs, και συγγνώμη για το αν είναι off topic, πείτε ελεύθερα την άποψη σας. Ευχαριστώ...
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, έχω μια φαγούρα που μπορεί να μου κοστίσει αρκετά ευρώ. Είδα τον Z fold2 και μου άρεσε πολύ. Σας παρακαλώ, πείτε μου την άποψή σας για μια πιθανή μετάβαση σε andoird? Όλες μου οι συσκευές είναι της Apple, και δουλεύω σε περιβάλλον Macintosh εδώ και 25 χρόνια. Ξέρω, το οικοσύστημα της Apple είναι αυτό που σε κρατά, αλλά το σκέφτομαι σαν μια αλλαγή. Τώρα έχω το pro max και αν δεν πάρω το fold, θα πάρω το 12, το οποίο φοβάμαι μην είναι μια από τα ίδια. Χωρίς να κάνουμε το νήμα vs, και συγγνώμη για το αν είναι off topic, πείτε ελεύθερα την άποψη σας. Ευχαριστώ...

 

Δυστυχώς είσαι off topic

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, έχω μια φαγούρα που μπορεί να μου κοστίσει αρκετά ευρώ. Είδα τον Z fold2 και μου άρεσε πολύ. Σας παρακαλώ, πείτε μου την άποψή σας για μια πιθανή μετάβαση σε andoird? Όλες μου οι συσκευές είναι της Apple, και δουλεύω σε περιβάλλον Macintosh εδώ και 25 χρόνια. Ξέρω, το οικοσύστημα της Apple είναι αυτό που σε κρατά, αλλά το σκέφτομαι σαν μια αλλαγή. Τώρα έχω το pro max και αν δεν πάρω το fold, θα πάρω το 12, το οποίο φοβάμαι μην είναι μια από τα ίδια. Χωρίς να κάνουμε το νήμα vs, και συγγνώμη για το αν είναι off topic, πείτε ελεύθερα την άποψη σας. Ευχαριστώ...

 

Μην τολμήσεις :P

Κάτσε εκεί που είσαι η πάρε το 12.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, έχω μια φαγούρα που μπορεί να μου κοστίσει αρκετά ευρώ. Είδα τον Z fold2 και μου άρεσε πολύ. Σας παρακαλώ, πείτε μου την άποψή σας για μια πιθανή μετάβαση σε andoird? Όλες μου οι συσκευές είναι της Apple, και δουλεύω σε περιβάλλον Macintosh εδώ και 25 χρόνια. Ξέρω, το οικοσύστημα της Apple είναι αυτό που σε κρατά, αλλά το σκέφτομαι σαν μια αλλαγή. Τώρα έχω το pro max και αν δεν πάρω το fold, θα πάρω το 12, το οποίο φοβάμαι μην είναι μια από τα ίδια. Χωρίς να κάνουμε το νήμα vs, και συγγνώμη για το αν είναι off topic, πείτε ελεύθερα την άποψη σας. Ευχαριστώ...

 

Για να το ληξουμε χωρίς vs όπως λες κι εσύ απλά να ξέρεις ότι

Link to comment
Share on other sites

Για να το ληξουμε χωρίς vs όπως λες κι εσύ απλά να ξέρεις ότι

 

Σσσσσσσωραίοσσσσσσς!:)

Το έπιασα το υπονοούμενο!! :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to iPhone 11 Pro Max
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...