Jump to content

iPhone 11 Pro Max


energetic
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Απο σήμερα 1/11 ξεκινησε το Apple tv +.

Οσοι εχουν αγορασει νεα συσκευη (πχ iPhone 11 κτλ), εχουν δικαίωμα ενος ετους δωρεαν συνδρομη.

Μπαινεις στην εφαρμογή της Apple tv στο κινητο, σκρολαρεις προς τα κατω και καπου εμφανιζεται η δωρεάν ετησια συνδρομή. Φυσικά το βλέπεις και σε smart tv αν εχεις Apple tv box. Εγω το ενεργοποιησα.

Σημειωση: Εχει ΕΛΛΗΝΙΚΟΥΣ υπότιτλους.

 

Φιλε μου σε ευχαριστω για την ενημερωση, το ειχα ξεχασει εντελως και μολις το ενεργοποιησα και εγω, 1 χρονος τσαμπε δεν μας χαλασε καθολου!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Σε μενα υπαρχει μονο η 7 ημερων δωρεαν θεαση.

Εχω το 11 αγορασμενο τελος σεπτεμβριου.

 

Κατέβα λίγο πιο κάτω και πάτησε στο εικονίδιο που λέει "ανακάλυψε το" και εκεί μέσα θα στο γράφει.

Rogers
Link to comment
Share on other sites

Σε μενα υπαρχει μονο η 7 ημερων δωρεαν θεαση.

 

Εχω το 11 αγορασμενο τελος σεπτεμβριου.

 

 

 

7ήμερη θέαση έχει το Smithsonian channel+. Πρέπει να πατήσεις πάνω στο εικονίδιο του Apple TV+ για την ετήσια δωρεάν θέαση.

Επίσης, διαβάστε εδώ: https://www.theverge.com/2019/11/1/20943286/apple-tv-plus-free-trial-one-year-new-devices-cancel-auto-renew-how-to

 

https://offers.appletvapp.apple/

Edited by brownie
Link to comment
Share on other sites

Έκανα τη χαζομάρα και ακύρωσα τη συνδρομή, βλέπεις τώρα διάβασα το άρθρο του verge...

Τώρα είδα κάτι ταινίες που είναι με χρ3ωση, αυτές θα ήταν χωρίς;

Να την ενεργοποιήσω πάλι;

Καθαρός ουρανός, αστραπές δε φοβάται!
Link to comment
Share on other sites

Ορισμένα από Τα εικονίδια σε safari /favorites δεν εμφανίζονται . Ενώ όταν μια σελίδα Ίντερνετ , πηγαίνεις την πρώτη φορά να την επεξεργαστείς , εμφανίζετε το εικονίδιο της κανονικά , μετά την αποθήκευση ,φαίνεται μόνο το αρχικό γράμμα της.

Δεν είναι κάτι σοβαρό , βοηθάει όμως στον άμεσο εντοπισμό και επιλογή των αγαπημένων.

Έχει βρει κανένας λύση!

Link to comment
Share on other sites

Έκανα τη χαζομάρα και ακύρωσα τη συνδρομή, βλέπεις τώρα διάβασα το άρθρο του verge...

Τώρα είδα κάτι ταινίες που είναι με χρ3ωση, αυτές θα ήταν χωρίς;

Να την ενεργοποιήσω πάλι;

 

 

 

Κι εγώ βλέπω ότι οι ταινίες είναι με χρέωση, ενώ οι σειρές είναι δωρεάν. Περίεργο...

Το Verge λέει «Try to opt out of the auto-renewal, and your free trial will instantly end, with no way to get whatever months you have left of the free trial back.» Οπότε μάλλον δεν υπάρχει τρόπος να την ενεργοποιήσεις πάλι δωρεάν.

Edited by brownie
Link to comment
Share on other sites

Όχι, το Apple TV+ Λήγει το 2020 κανονικά...

Απλά περίμενα να είναι όπως το Netflix, όπου ΟΛΑ είναι μέσα στο πακέτο...

 

Μόλος δοκίμασα, μπορώ να την ενεργοποιήσω πάλι.

Edited by deadp
Καθαρός ουρανός, αστραπές δε φοβάται!
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά πιο δωρεάν λέτε ; Μια ταινία για να νοικιαστεί θέλει 5 ευρώ το μινιμουμ. Από σειρές ελάχιστες. Μέρα με τη νύχτα σε σχέση με Netflix. Ούτε για πλάκα δεν αξίζει
Link to comment
Share on other sites

παιδια εχετε να προτεινετε τζαμακι για μπροστινη οθονη? δεν θελε να καλυπτει τους σενσορες ομως.
Link to comment
Share on other sites

Υπαρχουν μπολικα στο Internet,ειδικα αν πας και σε ψιλο γνωστες μαρκες.

 

Για παραδειγμα η Spigen βγαζει τζαμακια τα οποια καλυπτουν ειτε ολη την οθονη,ειτε ολη εκτος απο τους αισθητηρες

https://www.skroutz.gr/c/612/prostasia-othonis-kinitwn/m/11647/Spigen.html?from=catspan&keyphrase=11+pro+max&o=11+pro+max+spigen

Link to comment
Share on other sites

παιδια εχετε να προτεινετε τζαμακι για μπροστινη οθονη? δεν θελε να καλυπτει τους σενσορες ομως.

 

Belkin δαγκωτο!

ΜySmartphone: iPhone 15 Pro Max 512GB

MySmartwatch:  Apple Watch Ultra 2 

 

Link to comment
Share on other sites

Ακόμα περιμένω από Γερμανό... Διαθεσιμότητα πότε θα ομαλοποιηθει; Γνωρίζουμε;
Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Ειχε ακουστει για τωρα αρχες του μηνα αλλα απο οτι θυμαμαι εσυ πρεπει να περιμενεις απο Σεπτεμβριο.

 

Μιλα οπως εισαι με τον Γερμανο,γιατι οπως ειχα γραψει και εγω πιο πισω ειχα τρεχαματα μαζι τους με το απλο 11ρι,για το οποιο δεν με ειδοποιησαν ποτε αλλα και για την δωρεαν θηκη,που στο καταστημα οταν πηγα να την παρω μου λεγανε οτι δεν εχουν ιδεα......

Link to comment
Share on other sites

Belkin δαγκωτο!

 

Συμφωνώ αλλά εγώ δεν μπορώ να το βάλω σωστά. Τώρα έχω βάλει ένα με 6 ευρώ κει είναι πολύ χάλια. Περιμένω όταν πάω river west να μου βάλουν ένα όπως είχα βάλει στο Χ και ήταν τέλειο.

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ αλλά εγώ δεν μπορώ να το βάλω σωστά. Τώρα έχω βάλει ένα με 6 ευρώ κει είναι πολύ χάλια. Περιμένω όταν πάω river west να μου βάλουν ένα όπως είχα βάλει στο Χ και ήταν τέλειο.

 

προστατευει απο πτωσεις? ή ειναι μονο για γρατσουνιες?

Link to comment
Share on other sites

προστατευει απο πτωσεις? ή ειναι μονο για γρατσουνιες?

 

δεν ξέρω για πτώση, δεν μου έτυχε ποτέ

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
προστατευει απο πτωσεις? ή ειναι μονο για γρατσουνιες?

 

Εξαρτάται την πτώση. Υπάρχουν κάποιες περιπτώσεις που κανένα τζάμι δε σώζει την κατάσταση. Ωστόσο μια προστασία την παρέχει σίγουρα σε σχέση με χωρίς αυτό...

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ αλλά εγώ δεν μπορώ να το βάλω σωστά. Τώρα έχω βάλει ένα με 6 ευρώ κει είναι πολύ χάλια. Περιμένω όταν πάω river west να μου βάλουν ένα όπως είχα βάλει στο Χ και ήταν τέλειο.

 

Δεν μπορείς να πας σε istorm να το βάλουν αυτοί με το μηχάνημα ;

Γιαννης
Link to comment
Share on other sites

Πάντως εγώ σε ένα 6αρι που είχα βάλει της Belkin στο istorm αποδείχτηκε σωτήριο γιατί έσκασε σαν καρπούζι σε πάτωμα με πέτρες από δυο μέτρα ύψος με την οθόνη και δεν έπαθε τίποτα

Φυσικά το τζαμάκι ράγισε αλλά η οθόνη τίποτα απολύτως

Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορείς να πας σε istorm να το βάλουν αυτοί με το μηχάνημα ;

 

Θα πάω αυτές τις μέρες και θα σας ενημερώσω.

Link to comment
Share on other sites

Θα πάω αυτές τις μέρες και θα σας ενημερώσω.

 

Έβαλα το συγκεκριμένο σε Apple store και είμαι πολύ ευχαριστημένος Μανώλη .

Γιαννης
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά να ρωτήσω κάτι : στο iPhone 11 pro max μου αγορασμένο από πλαίσιο βλέπω ότι γράφει στην απόδειξη κάτω από τη συσκευή ότι έρχεται με ένα χρόνο εγγύηση. Δεν θα έπρεπε να είναι 2; Γιατί γράφει ένα ;
Link to comment
Share on other sites

Αν το εχεις αγορασει με τιμολογιο ισχυει η εγγυηση του κατασκευαστη που στην περιπτωση μας ειναι 1χρονος εγγυηση λογω Apple.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά να ρωτήσω κάτι : στο iPhone 11 pro max μου αγορασμένο από πλαίσιο βλέπω ότι γράφει στην απόδειξη κάτω από τη συσκευή ότι έρχεται με ένα χρόνο εγγύηση. Δεν θα έπρεπε να είναι 2; Γιατί γράφει ένα ;

 

 

 

Όπως είπε και ο Fulgore1,

Αν το πήρες με τιμολόγιο (άρα ως επαγγελματίας) δεν καλύπτεσαι από τον νόμο για τους καταναλωτές. Οποτε πας στη μονοετή εγγύηση της Apple ως κατασκευαστή.

 

 

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to iPhone 11 Pro Max
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...