Jump to content

iPhone 11 Pro Max


energetic
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το δουλεμα συνεχιζεται βλεπω.

Γιατι το μικροτερο iphone 11pro δεν ειναι ναυαρχιδα?

Δεν εχει στην πλατη 3 καμερες?

Δηλαδη εσενα δεν σε βολευουν τα μεγαλα κινητα και αντι να πας να δεις το μικροτερο απο τα νεα iphone,πηγες και ειδες το μεγαλυτερο και ηρθες στο εδω θεμα για να πεις στους υπολοιπους,κατοχους ή ενδιαφερομενους,οτι δεν σε βολευει το μεγεθος του max επειδη θελεις κινητο στο μεγεθος του Iphon SE :lol: :lol:

 

Τελος που ακριβως κολλαει παλι το Iphone 4?Υπηρχαν τοτε που κυκλοφορησε η συσκευη επιλογες αλλες με μεγαλυτερη οθονη?

Υπηρχαν τοτε συσκευες με τοσο μεγαλη οθονη γενικα στην αγορα?

Για ποιο λογο εν ετη 2019 να συμμετεχει καποιος στο θεμα του Iphone4?

:wacko:

 

Α και κάτι άλλο. στεγανά μεταξύ των θεμάτων έχει; όχι.

δηλαδή μπορώ να εκφράζω μια άποψη για μια συσκευή που δεν θα αγόραζα;(ποτέ δεν λέω γιατί μπορεί και να έρθει η ώρα της); μπορώ.

το max έχει μεγαλύτερη οθόνη,μεγαλύτερη μπαταρία,μεγαλύτερη αυτονομία,πιο πολύ πληροφορία στην οθόνη και τέλος πιο ακριβό.

Ε οκ ας το πω πιο ναυαρχίδα. τι να πω κάτι λέω και γίνεται θέμα. καλημέρα και όλα καλά.

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

@filipdent

Είσαι ευγενής και μπράβο σου!! Άλλοι θα το είχαν κάνει μπάχαλο εδώ με τις απαντήσεις που έλαβες.

Όσο για τα υπόλοιπα, iPhone απο το 2011, αλλά είσαι αλλού γι αλλού :lol::p

 

σε ευχαριστώ για την άποψη σου. όχι το iphone 4 έχει παροπλιστεί από τότε που σταμάτησαν τα updates για αυτό. τώρα έχω το iphone we και γλυκοκοιτάζω το iphone8 η τον διάδοχο του που λένε.

 

----- προσθήκη μηνύματος 13 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

@filipdent

Είσαι ευγενής και μπράβο σου!! Άλλοι θα το είχαν κάνει μπάχαλο εδώ με τις απαντήσεις που έλαβες.

Όσο για τα υπόλοιπα, iPhone απο το 2011, αλλά είσαι αλλού γι αλλού :lol::p

 

αν στα 50 παρά χρόνια μου,δεν είχα μάθει να είμαι ευγενής θα ήταν μέγα σφάλμα. όπως και να έχει να είμαστε όλοι καλά και χρόνια πολλά στους εορτάζοντες.

 

Ζητάω συγνωμμη από τους διαχειριστές για τα offtopic μου.

Iphone SE 32gb space grey,HUAWEI P SMART Z,iPad Pro 12,9 2017 64 GB,CAT S60 with FLIR,IPAD MINI 5 2019 64gb gray.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Α και κάτι άλλο. στεγανά μεταξύ των θεμάτων έχει; όχι.

 

δηλαδή μπορώ να εκφράζω μια άποψη για μια συσκευή που δεν θα αγόραζα;(ποτέ δεν λέω γιατί μπορεί και να έρθει η ώρα της); μπορώ.

 

το max έχει μεγαλύτερη οθόνη,μεγαλύτερη μπαταρία,μεγαλύτερη αυτονομία,πιο πολύ πληροφορία στην οθόνη και τέλος πιο ακριβό.

 

Ε οκ ας το πω πιο ναυαρχίδα. τι να πω κάτι λέω και γίνεται θέμα. καλημέρα και όλα καλά.

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

 

 

σε ευχαριστώ για την άποψη σου. όχι το iphone 4 έχει παροπλιστεί από τότε που σταμάτησαν τα updates για αυτό. τώρα έχω το iphone we και γλυκοκοιτάζω το iphone8 η τον διάδοχο του που λένε.

 

----- προσθήκη μηνύματος 13 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

 

 

αν στα 50 παρά χρόνια μου,δεν είχα μάθει να είμαι ευγενής θα ήταν μέγα σφάλμα. όπως και να έχει να είμαστε όλοι καλά και χρόνια πολλά στους εορτάζοντες.

 

 

 

Ζητάω συγνωμμη από τους διαχειριστές για τα offtopic μου.

Μπράβο σου που ακόμα μετά από τόσα σχόλια συνεχίζεις και απαντάς! Στα threads του iPhone υπάρχουν άλλοι κανόνες που προέρχονται από τους "σκλητοπυρινικους" χρήστες iPhone.

Ποτέ δεν θα βγάλεις άκρη όσα πραγματικά επιχειρήματα και να γράψεις θα υπάρχει χλευασμός. Την καλημέρα μου.

 

Λάζαρος..

Note 10+

Λάζαρος..
Link to comment
Share on other sites

Μπράβο σου που ακόμα μετά από τόσα σχόλια συνεχίζεις και απαντάς! Στα threads του iPhone υπάρχουν άλλοι κανόνες που προέρχονται από τους "σκλητοπυρινικους" χρήστες iPhone.

Ποτέ δεν θα βγάλεις άκρη όσα πραγματικά επιχειρήματα και να γράψεις θα υπάρχει χλευασμός. Την καλημέρα μου.

 

Λάζαρος..

Note 10+

 

Παλι καλα που ερχεστε και τα Samsung fanboy στα θεματα των Iphone,για να επαναφερετε την ταξη.

Επισης πεταξες και εσυ την εξυπναδα σου(καθε φορα τα ιδια και τα ιδια) μιας και δεν ειχες τι να γραψεις στο θεμα και απλα ο ρολος σου ειναι να εισαι lurker και να περιμενεις απλα για να πεταξεις τις ειρωνιες σου.

Ναι ειδικα εγω πολυ σκληροπυρηνικος Iphon ακιας ειμαι που πριν το iphone 11 ειχα το....galaxy s10.

 

----- προσθήκη μηνύματος 7 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Α και κάτι άλλο. στεγανά μεταξύ των θεμάτων έχει; όχι.

δηλαδή μπορώ να εκφράζω μια άποψη για μια συσκευή που δεν θα αγόραζα;(ποτέ δεν λέω γιατί μπορεί και να έρθει η ώρα της); μπορώ.

το max έχει μεγαλύτερη οθόνη,μεγαλύτερη μπαταρία,μεγαλύτερη αυτονομία,πιο πολύ πληροφορία στην οθόνη και τέλος πιο ακριβό.

Ε οκ ας το πω πιο ναυαρχίδα. τι να πω κάτι λέω και γίνεται θέμα. καλημέρα και όλα καλά.

 

 

Μπορεις να εκφερεις την αποψη σου προφανως,αλλα αν αυτη ειναι τερμα ασχετη με το θεμα και τους αλλους που συμμετεχουν,να περιμενεις και αναλογες απαντησεις.

Το οτι καποιος ο οποιος δουλευει το Iphone SE,θα βρει αβολο το Iphone Pro Max,εν μερη πρεπει να το γραψει στο εδω θεμα?Δεν ειναι ψιλο αυτονοητο?Τι ακριβως προσφερει στους υπολοιπους που συμμετεχουν στο παρον θεμα αυτη η τοποθετηση?

Και ασε που για αυτο το λογο δεν κυκλοφορουν και μικροτερα σε μεγεθος κινητα οπως το 11pro και το απλο 11ρι?

Ολοι οι αλλοι δηλαδη ειναι χαζοι που κοιτανε σε μικροτερα σε μεγεθος Iphone 11,επειδη δεν τους βολευει το max?

 

Επισης αυτο που γραφεις πιο πανω,ισχυει για ολα τα νεα Iphone της σειρας 11.

Και το Iphone 11 και το 11pro εχουν μεγαλυτερη οθονη και μπαταρια απο το Iphone SE και σαν νεωτερες συσκευες κοστιζουν και ακριβοτερα.

Edited by Fulgore1
Link to comment
Share on other sites

Παλι καλα που ερχεστε και τα Samsung fanboy στα θεματα των Iphone,για να επαναφερετε την ταξη.

Επισης πεταξες και εσυ την κοτσανα σου μιας και δεν ειχες τι να γραψεις στο θεμα και απλα ο ρολος σου ειναι να εισαι lurker και να περιμενεις απλα για να πεταξεις τις ειρωνιες σου.

Ναι ειδικα εγω πολυ σκληροπυρηνικος Iphon ακιας ειμαι που πριν το iphone 11 ειχα το....galaxy s10.

 

----- προσθήκη μηνύματος 7 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

 

 

Μπορεις να εκφερεις την αποψη σου προφανως,αλλα αν αυτη ειναι τερμα ασχετη με το θεμα και τους αλλους που συμμετεχουν,να περιμενεις και αναλογες απαντησεις.

 

Το οτι καποιος ο οποιος δουλευει το Iphone SE,θα βρει αβολο το Iphone Pro Max,εν μερη πρεπει να το γραψει στο εδω θεμα?Δεν ειναι ψιλο αυτονοητο?Πρεπει να μπει καποιος στο θεμα του μεγαλυτερου σε μεγεθος iphone για να το γραψει αυτο?

 

Για αυτο το λογο δεν κυκλοφορουν και μικροτερα σε μεγεθος κινητα οπως το 11pro και το απλο 11ρι?

 

Ολοι οι αλλοι δηλαδη ειναι χαζοι που κοιτανε σε μικροτερα σε μεγεθος Iphone 11,επειδη δεν τους βολευει το max?

 

 

 

Επισης αυτο που γραφεις πιο πανω,ισχυει για ολα τα νεα Iphone της σειρας 11.

 

Και το Iphone 11 και το 11pro εχουν μεγαλυτερη οθονη και μπαταρια απο το Iphone SE και σαν νεωτερες συσκευες κοστιζουν και ακριβοτερα.

Δεν αναφέρθηκα σε κανέναν προσωπικά. Αλλά μιας και το αναφέρεις και επειδή θίχτηκες κιόλας πάρε τα ποστ σου όλα και διάβασε τα το 75% είναι να κρίνεις κάθε μέλος πάρα να προσφέρεις κάτι ουσιαστικό. Φωτεινός παντογνωστης.

Επίσης το ότι είχες s10 δεν μου λέει κάτι. Θες να αρχίσω να αναφέρω όλες τις εταιρίες που πέρασαν από τα χέρια μου; οκ πέρασαν όλες οι εταιρίες. Και τι έγινε; μετά από τόσα χρόνια ποτέ δεν κατεκρινα κανέναν εδώ μέσα. Κάτι που κάνεις εσύ σε κάθε ευκαιρία και ας μετράς κάτι μήνες εδώ μέσα. Την καλημέρα μου.

 

Λάζαρος..

Note 10+

Λάζαρος..
Link to comment
Share on other sites

Μπράβο σου που ακόμα μετά από τόσα σχόλια συνεχίζεις και απαντάς! Στα threads του iPhone υπάρχουν άλλοι κανόνες που προέρχονται από τους "σκλητοπυρινικους" χρήστες iPhone.

Ποτέ δεν θα βγάλεις άκρη όσα πραγματικά επιχειρήματα και να γράψεις θα υπάρχει χλευασμός. Την καλημέρα μου.

 

Λάζαρος..

Note 10+

 

να είσαι καλά. καλημέρα.

Iphone SE 32gb space grey,HUAWEI P SMART Z,iPad Pro 12,9 2017 64 GB,CAT S60 with FLIR,IPAD MINI 5 2019 64gb gray.
Link to comment
Share on other sites

Δεν αναφέρθηκα σε κανέναν προσωπικά. Αλλά μιας και το αναφέρεις και επειδή θίχτηκες κιόλας πάρε τα ποστ σου όλα και διάβασε τα το 75% είναι να κρίνεις κάθε μέλος πάρα να προσφέρεις κάτι ουσιαστικό. Φωτεινός παντογνωστης.

Επίσης το ότι είχες s10 δεν μου λέει κάτι. Θες να αρχίσω να αναφέρω όλες τις εταιρίες που πέρασαν από τα χέρια μου; οκ πέρασαν όλες οι εταιρίες. Και τι έγινε; μετά από τόσα χρόνια ποτέ δεν κατεκρινα κανέναν εδώ μέσα. Κάτι που κάνεις εσύ σε κάθε ευκαιρία και ας μετράς κάτι μήνες εδώ μέσα. Την καλημέρα μου.

 

Λάζαρος..

Note 10+

 

Δεν αναφερθηκες σε κανενα προσωπικα..... αλλα στις τελευταιες σελιδες 2-3 ατομα σχολιαζουμε ολα και ολα.

Πας να το παιξεις και ''ουδετερος'' ταχα μου.

Κατα τα αλλα ναι,να με συγχωρεις που ''τολμαω''σε τεχνολογικο forum αν δεν μαρεσει κατι να το γραφω(χωρις βεβαια να βριζω),ειδικα αν κρινω οτι δεν αρμοζει στο θεμα και δεν βοηθαει πουθενα και τους υπολοιπους που συμμετεχουν(ναι μικρα γραμματα ξερω).

Εχεις δικιο,το ξεχασα οτι το forum ειναι μονο για να καθομαστε και να ακουμε οτι του ερθει του καθενος στο κεφαλι να γραψει,ακομα και αν ειναι ασχετο με το θεμα(εκει φτασαμε)...

 

Και για το τι εχει γραψει ο καθενας στα θεματα της Apple τους τελευταιους μηνες(μιας και εσυ ταχα μου θιχτηκες με το τελευταιο σχολιο,λες και εχεις γραψει κατι το ουσιωδες),ας αναφερω ετσι στα γρηγορα τα τελευταια παρα πολυ χρησιμα δικα σου σχολια στα εδω θεματα των τελευταιων λιγων μηνων(γιατι ειπαμε εγω δεν γραφω τιποτα χρησιμο).

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=7882181#post7882181

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=7921011#post7921011

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=7908162#post7908162

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=7907877#post7907877

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=7907855#post7907855

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=7846978#post7846978

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=7843518#post7843518

 

Και το κλεινω εδω γιατι αρκετα off topic βγηκαμε(οχι οτι ειναι η πρωτη φορα που γινεται αυτο δυστηχως,ειδικα απο αναλογη παρεμβαση καθε φορα καποιου Android κατοχου που δεν εχει τι να κανει και ερχεται στα εδω θεματα μονο για να ειρωνευτει).

Link to comment
Share on other sites

Ηρεμια παιδια, εγινε ενα μπερδεμα στην αρχη με τα gestures και τα μεγεθη των κινητων, λυσαμε τις αποριες και προχωραμε... :)

ΜySmartphone: iPhone 15 Pro Max 512GB

MySmartwatch:  Apple Watch Ultra 2 

 

Link to comment
Share on other sites

Επειδή δεν βλέπω μεγάλωσα λίγο το πληκτρολόγιο μπορεί να δείχνει......μεγαλύτερο?τα γράμματα μου φαίνονται πολύ μικρά τα άτιμα.

Υπάρχει κάποιο άλλο app keyboard mε μεγάλα γράμματα?

Επειδή έχει ξεφύγει ......πάλι.... το θέμα.

"κρειττον τοις ποσιν ολισθειν ή τη γλώσση"

Ειναι προτιμότερο το στραβοπάτημα με τα ποδια παρά με τη γλώσσα.

ΔΙΟΓΕΝΗΣ Ο ΛΑΕΡΤΙΟΣ

66 π.Χ

Link to comment
Share on other sites

Επειδή δεν βλέπω μεγάλωσα λίγο το πληκτρολόγιο μπορεί να δείχνει......μεγαλύτερο?τα γράμματα μου φαίνονται πολύ μικρά τα άτιμα.

Υπάρχει κάποιο άλλο app keyboard mε μεγάλα γράμματα?

Επειδή έχει ξεφύγει ......πάλι.... το θέμα.

 

Για δοκιμασε το swype keyboard... ειναι παραμετροποιησιμο αλλα δεν ξερω σιγουρα αν μεγαλωνει το πληκτρολογιο.

ΜySmartphone: iPhone 15 Pro Max 512GB

MySmartwatch:  Apple Watch Ultra 2 

 

Link to comment
Share on other sites

Όχι, λειτουργεί μόνο σε Android. Ακούγεται ότι οι Ελληνικές τράπεζες θα ενεργοποιήσουν το Apple Pay μέσα στο 2020, αλλά αν δεν ανακοινωθεί τίποτα δεν είναι σίγουρο.

 

Βέβαια με τα νέα τιμολόγια είναι ικανοί να μας χρεώνουν την κάθε συναλλαγή 2-3€

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Δεν αναφερθηκες σε κανενα προσωπικα..... αλλα στις τελευταιες σελιδες 2-3 ατομα σχολιαζουμε ολα και ολα.

Πας να το παιξεις και ''ουδετερος'' ταχα μου.

Κατα τα αλλα ναι,να με συγχωρεις που ''τολμαω''σε τεχνολογικο forum αν δεν μαρεσει κατι να το γραφω(χωρις βεβαια να βριζω),ειδικα αν κρινω οτι δεν αρμοζει στο θεμα και δεν βοηθαει πουθενα και τους υπολοιπους που συμμετεχουν(ναι μικρα γραμματα ξερω).

Εχεις δικιο,το ξεχασα οτι το forum ειναι μονο για να καθομαστε και να ακουμε οτι του ερθει του καθενος στο κεφαλι να γραψει,ακομα και αν ειναι ασχετο με το θεμα(εκει φτασαμε)...

 

Και για το τι εχει γραψει ο καθενας στα θεματα της Apple τους τελευταιους μηνες(μιας και εσυ ταχα μου θιχτηκες με το τελευταιο σχολιο,λες και εχεις γραψει κατι το ουσιωδες),ας αναφερω ετσι στα γρηγορα τα τελευταια παρα πολυ χρησιμα δικα σου σχολια στα εδω θεματα των τελευταιων λιγων μηνων(γιατι ειπαμε εγω δεν γραφω τιποτα χρησιμο).

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=7882181#post7882181

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=7921011#post7921011

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=7908162#post7908162

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=7907877#post7907877

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=7907855#post7907855

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=7846978#post7846978

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=7843518#post7843518

 

Και το κλεινω εδω γιατι αρκετα off topic βγηκαμε(οχι οτι ειναι η πρωτη φορα που γινεται αυτο δυστηχως,ειδικα απο αναλογη παρεμβαση καθε φορα καποιου Android κατοχου που δεν εχει τι να κανει και ερχεται στα εδω θεματα μονο για να ειρωνευτει).

 

δεν μπορώ να καταλάβω γιατί τόσο επιθετικότητα. συζήτηση κάνουμε και μάλιστα στον ελεύθερο χρόνο μας. θα ήταν πιο παραγωγικό να παραθέσεις τα συν της μεγάλης συσκευής,μήπως μπω και εγώ στο club.

καλημερα και ειρηνη σε όλους.

Iphone SE 32gb space grey,HUAWEI P SMART Z,iPad Pro 12,9 2017 64 GB,CAT S60 with FLIR,IPAD MINI 5 2019 64gb gray.
Link to comment
Share on other sites

δεν μπορώ να καταλάβω γιατί τόσο επιθετικότητα. συζήτηση κάνουμε και μάλιστα στον ελεύθερο χρόνο μας. θα ήταν πιο παραγωγικό να παραθέσεις τα συν της μεγάλης συσκευής,μήπως μπω και εγώ στο club.

καλημερα και ειρηνη σε όλους.

 

Εφοσον προερχεσαι απο μικρη συσκευη (iPhone SE), πας με κλειστα ματια στο 11 Pro, αφου το απλο 11 και ειδικα το 11 Pro Max ειναι μεγαλυτερα.

Το 11 Pro ειναι ο,τι πιο κοντινο σε διαστασεις iPhone SE.

ΜySmartphone: iPhone 15 Pro Max 512GB

MySmartwatch:  Apple Watch Ultra 2 

 

Link to comment
Share on other sites

Τολμώ να πω ότι μετά από μερικές μέρες χρήσης (επιστροφής σε iPhone σαν βασικό τηλέφωνο) και αφού κατάφερα να το φέρω στα μέτρα μου με τις εφαρμογές ρυθμίσεις κτλ κτλ, με αφήνει απόλυτα ικανοποιημένο... Μπαταρία,ταχύτητα, απόκριση άψογα όλα.

Συνδέθηκε με ότι συσκευή χρησιμοποιούσα από το honor note 10 ( ακουστικά, αυτοκίνητο,ηχεία κτλ) χωρίς κανένα απολύτως θέμα.

Το μόνο που μου λείπει είναι η εφαρμογή του YouTube Vanced που είναι χωρίς διαφημίσεις, μιας και την χρησιμοποιώ συνεχώς στο αυτοκίνητο ως επί το το πλείστον . Και επίσης μια μεγαλύτερη οθόνη. Αν φτάσει του χρόνου κοντά στις 7 ίντσες ή και παραπάνω πραγματικά δεν θα το σκεφτώ καθόλου.... ( Μην βαράτε λατρεύω τις μεγάλες οθόνες!!)

Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

Εφοσον προερχεσαι απο μικρη συσκευη (iPhone SE), πας με κλειστα ματια στο 11 Pro, αφου το απλο 11 και ειδικα το 11 Pro Max ειναι μεγαλυτερα.

Το 11 Pro ειναι ο,τι πιο κοντινο σε διαστασεις iPhone SE.

 

ναι όντως αλλά και το max πιο εντυπωσιακό όμως. έχω συγκεκριμένο λόγο που θελω να χειρίζομαι το κινητό με το ένα χέρι,γιατί με το άλλο συνοδεύω αρκετές ώρες άτομο αμεα.

Iphone SE 32gb space grey,HUAWEI P SMART Z,iPad Pro 12,9 2017 64 GB,CAT S60 with FLIR,IPAD MINI 5 2019 64gb gray.
Link to comment
Share on other sites

ναι όντως αλλά και το max πιο εντυπωσιακό όμως. έχω συγκεκριμένο λόγο που θελω να χειρίζομαι το κινητό με το ένα χέρι,γιατί με το άλλο συνοδεύω αρκετές ώρες άτομο αμεα.

 

Xμμμμ τοτε περιμενε λιγο γιατι κατι λενε οτι θα βγει ενα νεο SE...

ΜySmartphone: iPhone 15 Pro Max 512GB

MySmartwatch:  Apple Watch Ultra 2 

 

Link to comment
Share on other sites

Xμμμμ τοτε περιμενε λιγο γιατι κατι λενε οτι θα βγει ενα νεο SE...

 

ναι το έχω άκουσει και εγώ και θα είναι στο μέγεθος του iphone 8 με Α13 cpu.

Iphone SE 32gb space grey,HUAWEI P SMART Z,iPad Pro 12,9 2017 64 GB,CAT S60 with FLIR,IPAD MINI 5 2019 64gb gray.
Link to comment
Share on other sites

Τολμώ να πω ότι μετά από μερικές μέρες χρήσης (επιστροφής σε iPhone σαν βασικό τηλέφωνο) και αφού κατάφερα να το φέρω στα μέτρα μου με τις εφαρμογές ρυθμίσεις κτλ κτλ, με αφήνει απόλυτα ικανοποιημένο... Μπαταρία,ταχύτητα, απόκριση άψογα όλα.

Συνδέθηκε με ότι συσκευή χρησιμοποιούσα από το honor note 10 ( ακουστικά, αυτοκίνητο,ηχεία κτλ) χωρίς κανένα απολύτως θέμα.

Το μόνο που μου λείπει είναι η εφαρμογή του YouTube Vanced που είναι χωρίς διαφημίσεις, μιας και την χρησιμοποιώ συνεχώς στο αυτοκίνητο ως επί το το πλείστον . Και επίσης μια μεγαλύτερη οθόνη. Αν φτάσει του χρόνου κοντά στις 7 ίντσες ή και παραπάνω πραγματικά δεν θα το σκεφτώ καθόλου.... ( Μην βαράτε λατρεύω τις μεγάλες οθόνες!!)

 

YouTube premium

10€ όμως...

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

δεν μπορώ να καταλάβω γιατί τόσο επιθετικότητα. συζήτηση κάνουμε και μάλιστα στον ελεύθερο χρόνο μας. θα ήταν πιο παραγωγικό να παραθέσεις τα συν της μεγάλης συσκευής,μήπως μπω και εγώ στο club.

καλημερα και ειρηνη σε όλους.

 

Το θεμα αυτο(και ολα τα αλλα αντιστοιχα)δεν ειναι για να πεισουν καποιον να παει στο μεγαλυτερο Max με το ζορι και ουτε ειναι γενικης συζητησης για τι μεγεθος βολευει τον καθενα.

 

Αυτο που κυριολεκτικα με κανει και απορω ειναι πως μετα απο τοσα σχολια και ολα αυτα που γραφονται, δεν μπορεις να καταλαβεις γιατι αν δεν σου κανει το Pro Max λογω μεγεθους,πρεπει να κοιταξεις το μικροτερο 11pro που προσφερει οτι και το μεγαλυτερο max.

 

To Pro max το μονο παραπανω που εχει απο το μικροτερο 11pro ειναι μεγαλυτερη οθονη η οποια επειδη σημαινει παραπανω καταναλωση εχει και μεγαλυτερη μπαταρια.

 

Οτι δηλαδη ισχυει εδω και 5 χρονια απο τοτε που βγηκε το πρωτο τοτε μεγαλο 6 plus σε σχεση με το μικροτερο 6ρι.

 

Πως η λιγο μεγαλυτερη οθονη το κανει το Pro Max πιο εντυπωσιακο απο την στιγμη που ειναι το ιδιο ακριβως τηλεφωνο με το μικροτερο 11pro?

 

Απο την αλλη εσυ στο αρχικο σου σχολιο ειπες οτι δεν θες να διαθεσεις τοσα χρηματα για τα νεα Iphone

 

----- προσθήκη μηνύματος 11 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

[/color]

το είδα και εγω σε μεγάλη αλυσίδα.

βέβαια μου φάνηκε τεράστιο και πολύ βαρύ σε σχέση με το iphone se που εχω. γενικώς μου άρεσε αλλά τόσα χρήματα,αν και μπορώ,δεν θα τα έδινα.

 

Αυτο εγραψες στο αρχικο σου μνμ ουτως ή αλλως,το οποιο δεν μπορω να πω οτι ειναι σχολιο που σηκωνει μεγαλη κουβεντα,στο παρον θεμα.

Edited by Fulgore1
Link to comment
Share on other sites

Τα plus μοντέλα δεν είναι και τόσο τρομακτικά όσο δείχνουν στην αρχή τουλάχιστον για κάποιον που χρησιμοποιούσε μικρότερες συσκευές. Η πρώτη μου επαφή έγινε με το 6s plus και μπορώ να πω ότι στην αρχή μου φάνηκε αρκετά άβολο για τα γούστα μου (είχα το 4ρι πριν).. Ε λοιπόν σε λίγες μέρες όχι απλά το συνήθισα αλλά δεν μπορώ πλέον να πάω σε μικρότερες συσκευές.

Θα τολμούσα να πω να το δοκιμάσετε όσοι έχετε ενδοιασμούς, εκτός αν πραγματικά κάνετε τα πάντα με το ένα χέρι και το άλλο στην τσέπη.

Σίγουρα η μεγαλύτερη οθόνη από την άλλη είναι πιο ξεκούραστη αν κάνετε πολύωρη χρήση. Η μεταφορά επίσης δεν είναι θέμα, πάντα το έχω στην τσέπη του τζιν χωρίς να με ενοχλεί καθόλου

Ελπιζω να βοήθησα κάπως

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Επειδή δεν βλέπω μεγάλωσα λίγο το πληκτρολόγιο μπορεί να δείχνει......μεγαλύτερο?τα γράμματα μου φαίνονται πολύ μικρά τα άτιμα.

Υπάρχει κάποιο άλλο app keyboard mε μεγάλα γράμματα?

Προσωπικά χρησιμοποιω το swiftkey που εχει μονιμα τα αριθμητικα συμβολα στην πανω σειρα και επίσης πολύ καλο προβλεπτικο κειμενου, επαναλαμβάνω, κειμένου, οχι απλά λεξεων, καθως "μαθαινει" το τι γραφεις συχνά.

Link to comment
Share on other sites

Τα plus μοντέλα δεν είναι και τόσο τρομακτικά όσο δείχνουν στην αρχή τουλάχιστον για κάποιον που χρησιμοποιούσε μικρότερες συσκευές. Η πρώτη μου επαφή έγινε με το 6s plus και μπορώ να πω ότι στην αρχή μου φάνηκε αρκετά άβολο για τα γούστα μου (είχα το 4ρι πριν).. Ε λοιπόν σε λίγες μέρες όχι απλά το συνήθισα αλλά δεν μπορώ πλέον να πάω σε μικρότερες συσκευές.

Θα τολμούσα να πω να το δοκιμάσετε όσοι έχετε ενδοιασμούς, εκτός αν πραγματικά κάνετε τα πάντα με το ένα χέρι και το άλλο στην τσέπη.

Σίγουρα η μεγαλύτερη οθόνη από την άλλη είναι πιο ξεκούραστη αν κάνετε πολύωρη χρήση. Η μεταφορά επίσης δεν είναι θέμα, πάντα το έχω στην τσέπη του τζιν χωρίς να με ενοχλεί καθόλου

Ελπιζω να βοήθησα κάπως

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Είναι μεγάλες συσκευές αλλά όπως είναι φτιαγμένο το iOS και με το ένα χέρι κάνεις πολλά πράγματα εύκολα με χειρονομίες και μεγάλα εικονίδια

Σε άλλες συσκευές με τόσο μεγάλο σασί θέλεις δύο χέρια για τα απαραίτητα κιόλας

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

πότε περίπου θα βγει η 13.2? για να δοκιμάσουμε αυτό το περίφημο deep fusion που διαφημίζουν......

 

 

όσο περνάει ο καιρός τόσο πιο πολύ μαρέσει το κινητό.... κυρίως αυτή η μπαταρία.... με έχει βγάλει ασπροπρόσωπο! δεν τελειώνει με τίποτα! μπορεί να είναι βαρύ τηλέφωνο αλλά το αισθάνεσαι premium.... μακάρι να είχε refresh 90hz...... αλλά το κρατάνε για το επόμενο μάλλον.

Edited by mkbhd
Link to comment
Share on other sites

πότε περίπου θα βγει η 13.2? για να δοκιμάσουμε αυτό το περίφημο deep fusion που διαφημίζουν......

 

 

όσο περνάει ο καιρός τόσο πιο πολύ μαρέσει το κινητό.... κυρίως αυτή η μπαταρία.... με έχει βγάλει ασπροπρόσωπο! δεν τελειώνει με τίποτα! μπορεί να είναι βαρύ τηλέφωνο αλλά το αισθάνεσαι premium.... μακάρι να είχε refresh 90hz...... αλλά το κρατάνε για το επόμενο μάλλον.

 

 

 

Εγώ λόγω του βάρους το έδωσα και πήρα το μικρό. Δυστυχώς δεν παλευοταν

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

πότε περίπου θα βγει η 13.2? για να δοκιμάσουμε αυτό το περίφημο deep fusion που διαφημίζουν......

 

 

όσο περνάει ο καιρός τόσο πιο πολύ μαρέσει το κινητό.... κυρίως αυτή η μπαταρία.... με έχει βγάλει ασπροπρόσωπο! δεν τελειώνει με τίποτα! μπορεί να είναι βαρύ τηλέφωνο αλλά το αισθάνεσαι premium.... μακάρι να είχε refresh 90hz...... αλλά το κρατάνε για το επόμενο μάλλον.

 

Η αναβάθμιση θα έρθει την άλλη εβδομάδα και θα περιέχει και τις αλλαγές στην ρύθμιση του video. Ουσιαστικά δεν θα χρειάζεται να πας στο μενού για να αλλάξεις την ποιότητα και τα frame του video.

iMac 27 - MacBook Pro - iPad Pro 12.9 - Iphone 11 pro max
Link to comment
Share on other sites

Η τιμές κατεβαίνουν σταδιακά...1389€ για το 256 σε Amazon.de.

Σε 10 ημέρες κατέβηκε 2 φορές, από τα 1499 που ξεκίνησε. Νομίζω κάπου στα 1300 θα είναι η τιμή στο black Friday.

Η υπομονή θα ανταμείψει όσους δεν επιχείρησαν day one να τρέξουν στα μεγάλα καταστήματα.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to iPhone 11 Pro Max
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...