Jump to content

Samsung Galaxy Note 10 Plus


ccypruss000
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εσκασε ενημερωση Screenshot-20191010-100513-Software-update.jpg

Ναι τωρα κατεβαζω.Κατι εξτραδακια φερνει απ οτι βλεπω!Παιδια εχει ερθει και ενημερωση για τα ακουστικα.Τωρα τα εβαλα πανω για να μιλησω και μου ηρθε μηνυμα.

Edited by jtgiannis
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Έφτιαξε το πληκτρολόγιο!
Έφτιαξε το θέμα με τον τονισμό;
Τι ειχε το πληκτρολογιο δηλαδη;
Αν πατήσεις σε ένα φωνήεν δε σου βγάζει τον τόνο όπως παλαιότερα.

 

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ωωω ναιι εγινε και νομιζα θα ηθελε επαναφορα το κινητο.γενικα δεν βαζω τονους αλλα καποιες φορες που χρειαστηκε παταγα τον τονο διπλα στο λ πρωτα και εμπαινε.ουτε και τα διαλυτικα μπορουσα να βαλω μια φορα που χρειαστηκε.οκ και αυτα πλεον.
Link to comment
Share on other sites

Ωωω ναιι εγινε και νομιζα θα ηθελε επαναφορα το κινητο.γενικα δεν βαζω τονους αλλα καποιες φορες που χρειαστηκε παταγα τον τονο διπλα στο λ πρωτα και εμπαινε.ουτε και τα διαλυτικα μπορουσα να βαλω μια φορα που χρειαστηκε.οκ και αυτα πλεον.
Επιτέλους! Με αυτό γράφω τώρα!

 

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά πόσες μέρες έκανε να σας έρθει απάντηση για τα buds

Θετική ή αρνητική?

 

Σε μια ημερα απαντησαν

και σε συνολο 5 μερες ηταν στα χερια μου

Κωνσταντινος..

-nokia 8800 special edition-XDA Flame-htc shift-nokia 8910i-htc touch HD-Blackberry Bold-Htc touch Pro 2-Qtek 9000-Nokia N900-BB Bold 9700-Htc Desire-Htc Desire HD-iphone 4 32gb...4s 64GB..Samsung Note 3-4-9-10+..iPhone 7 Plus..iPhone X 256..iPhone XS Max 512..iPhone 11 Pro Max 512

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά το κινητό πετάει πραγματικά. Είμαι εντυπωσιασμένος. Προέρχομαι από s9 plus και παρόλο που είναι μεγαλύτερο στο χέρι μου κάθεται πολύ καλύτερα.

Γενικά όλα όσα θετικά έχουν γραφτεί ισχύουν και προς το παρόν η μπαταρία πάει πολύ καλά.

Περιμένω και τα buds σύντομα να δέσει το γλυκό.

 

Καλή συνέχεια!

Link to comment
Share on other sites

Απο μπαταρια και εγω πολυ ευχαριστημενος!Με την ενημερωση εκτος απο το πληκτρολογιο, στις φωτο εχετε δει διαφορες??

Και μια βοηθεια ,πως χρησιμοποιουμε το κινητο σαν touchpad στο dex??(σε συνδεση σε λαπτοπ,οχι σε μονιτορ).Το ρωτησα και στην samsung αλλα η απαντηση τους δεν βοηθησε και πολυ.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ναι τωρα κατεβαζω.Κατι εξτραδακια φερνει απ οτι βλεπω!Παιδια εχει ερθει και ενημερωση για τα ακουστικα.Τωρα τα εβαλα πανω για να μιλησω και μου ηρθε μηνυμα.
Για τα ακουστικά δεν είδα κάτι, ακόμη στην ASH2 είμαι. Βασικά δε ξέρω αν εννοείς τα ενσύρματα, το firmware που αναφέρω είναι για τα buds.

 

 

Ας πάρουμε και μια γεύση από το πως θα είναι το Android 10 με το One UI 2.0 μιας και σήμερα βγήκε (η beta νομίζω) στο S10+.

 

 

Πλέον η Samsung παίζει μπάλα μόνη της στο software από πλευράς Android.

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

Για τα ακουστικά δεν είδα κάτι, ακόμη στην ASH2 είμαι. Βασικά δε ξέρω αν εννοείς τα ενσύρματα, το firmware που αναφέρω είναι για τα buds.

 

 

Ας πάρουμε και μια γεύση από το πως θα είναι το Android 10 με το One UI 2.0 μιας και σήμερα βγήκε (η beta νομίζω) στο S10+.

 

 

Πλέον η Samsung παίζει μπάλα μόνη της στο software από πλευράς Android.

Για τα ενσυρματα AKG της συσκευασιας λεω.Λογικα σε εμας με το νεο ετος το βλεπω ,κατα τον Ιανουαριο λογικα

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Το ιδιο προβλημα ειχα και εγω απο το 8αρι στο 10+.Δοκιμασε την διαδρομη ''επαφες''-αριστερα πατα τις 3 παραλληλες γραμμες και εκει εχει διαφορες ρυθμισεις.Απο εκει διαλεγεις απο ποιον λογαριασμο και σε τι μορφη να εμφανιζονται οι επαφες.Καπως ετσι διορθωσα την κατασταση.Ελπιζω να βοηθησα.

 

Φιλε μου ευχαριστω αλλα δεν υπαρχει πουθενα ρυθμισεις εμφανισης κλησεων

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας :)

Πόσες μέρες κάνουν για να στείλουν το mail επιβεβαίωσης για τα ακουστικά κ το YouTube??

IPhone pro max /note 10 plus ,ipad pro 11 & MacBook pro :love:
Link to comment
Share on other sites

Το έχω παραλάβει και εγώ το κινητο εδω και μία εβδομάδα, εκανα και αίτηση για τα Buds,μου απάντησαν με τα απο δύο μέρες οτι τα δικαιούμαι και επίσης μου είπαν οτι σε 10 εργασιμες ημέρες θα είναι στα χέρια μου(Ρόδο) θα ήθελα βέβαια να διάλεγα χρώμα μαυρο αλλα είναι αναλογα το απόθεμα που έχουν...

Το κινητό για εμένα είναι απαραίτητο εργαλείο μιας και χρησιμοποιώ συνεχώς την πενα για την δουλεια μου,

Μερικοί παραπονιούνται για την μπαταρία πραγματικά δεν μπορώ να καταλάβω ως προς τι το συγκρίνουν, Σε προσωπική μου σύγκριση με το s8 plus που έιχα είναι πολύ καλύτερο,

Με τα ίδια προγραμματα ανοικτα ,δεδομενα,bluetooth,nfc,gps πεφτω για ύπνο(~12:00) με 35-40% με το s8 ημουν απο τις 6 το απογευμα στο ~25% και μην ξεχνάτε την 6.8 οθοναρα....

Το μονο που μπορω να πώ οτι με ενοχλεί ειναι το Fingerprint scanner, θελει δουλειά δυστιχώς εγω ειδικα που εβαλα Tmax Full glue tempered glass την σβελταδα που είχε ο αισθητήρας του s8 δεν την έχει , και σε περιπτώσεις που πρεπει να βιαστείς θα σου σπάσει τα νεύρα.

Link to comment
Share on other sites

Το έχω παραλάβει και εγώ το κινητο εδω και μία εβδομάδα, εκανα και αίτηση για τα Buds,μου απάντησαν με τα απο δύο μέρες οτι τα δικαιούμαι και επίσης μου είπαν οτι σε 10 εργασιμες ημέρες θα είναι στα χέρια μου(Ρόδο) θα ήθελα βέβαια να διάλεγα χρώμα μαυρο αλλα είναι αναλογα το απόθεμα που έχουν...

Το κινητό για εμένα είναι απαραίτητο εργαλείο μιας και χρησιμοποιώ συνεχώς την πενα για την δουλεια μου,

Μερικοί παραπονιούνται για την μπαταρία πραγματικά δεν μπορώ να καταλάβω ως προς τι το συγκρίνουν, Σε προσωπική μου σύγκριση με το s8 plus που έιχα είναι πολύ καλύτερο,

Με τα ίδια προγραμματα ανοικτα ,δεδομενα,bluetooth,nfc,gps πεφτω για ύπνο(~12:00) με 35-40% με το s8 ημουν απο τις 6 το απογευμα στο ~25% και μην ξεχνάτε την 6.8 οθοναρα....

Το μονο που μπορω να πώ οτι με ενοχλεί ειναι το Fingerprint scanner, θελει δουλειά δυστιχώς εγω ειδικα που εβαλα Tmax Full glue tempered glass την σβελταδα που είχε ο αισθητήρας του s8 δεν την έχει , και σε περιπτώσεις που πρεπει να βιαστείς θα σου σπάσει τα νεύρα.

Χρησιμοποιησε το face id.ακαριαιο

iphone 3gs,iphone 4/4s,galaxy s3,galaxy s4 duos,galaxy note 3 duos,note 4 duos,note 5 duos,note 7 duos,LG V20 duos,galaxy c9 pro duos,Samsung s8+ orchid grey,Samsung galaxy Note 8 duos,Samsung galaxy note 9 duos,Samsung galaxy Note 10+, iphone 11 pro,samsung galaxy s20, samsung galaxy note 20 ultra,samsung galaxy s23 ultra.

Link to comment
Share on other sites

Παρέλαβα κι εγώ τα buds 1 εβδομάδα ακριβώς μετά την αγορά της συσκευής.

Ερώτηση? Πως είναι καλύτερο να τα φορτιζουμε? PC USB? Φορτιστής κινητού? Ασυρματος φορτιστής Samsung?

 

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παρέλαβα κι εγώ τα buds 1 εβδομάδα ακριβώς μετά την αγορά της συσκευής.

Ερώτηση? Πως είναι καλύτερο να τα φορτιζουμε? PC USB? Φορτιστής κινητού? Ασυρματος φορτιστής Samsung?

 

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Έμενε σήμερα δεύτερη ημέρα από την αίτηση δεν μου ήρθε απάντηση αν τα πάρω ή όχι.

Θα διαβάσεις πολλά σχετικά με την φόρτιση.

 

Θα έλεγα να φορτίσεις όπως σε βολεύει.

Προσωπικά φορτίζω ασύρματα, σε φορτιστή Samsung,γρήγορη φόρτιση.

 

Και κάποιες φορές πιο σπάνια με καλώδιο γρήγορη φόρτιση.

kountouraN
Link to comment
Share on other sites

Έμενε σήμερα δεύτερη ημέρα από την αίτηση δεν μου ήρθε απάντηση αν τα πάρω ή όχι.

Θα διαβάσεις πολλά σχετικά με την φόρτιση.

 

Θα έλεγα να φορτίσεις όπως σε βολεύει.

Προσωπικά φορτίζω ασύρματα, σε φορτιστή Samsung,γρήγορη φόρτιση.

 

Και κάποιες φορές πιο σπάνια με καλώδιο γρήγορη φόρτιση.

 

Εγώ την έκανα προχτές κ μόλις μου απάντησαν!!

Ξέρει κανείς με ποια κουριερ τα στέλνουν???

IPhone pro max /note 10 plus ,ipad pro 11 & MacBook pro :love:
Link to comment
Share on other sites

Οσο διαρκει η φορτιση εχω παρατηρησει οτι η οθονη γραφει στο κατω μερος τον υπολοιπομενο χρονο φορτισης και το ποσοστο,αλλα δεν σβηνει μεχρι να το αφαιρεσω απο το φορτιστη.

Ειναι προβλημα η μετακινειται το κειμενο ωστε να μη κανει burn in στην οθονη ;

galaxy note 2....galaxy note 2...:ninja:
Link to comment
Share on other sites

Και στο δικο μου οπως και σε ολα το ιδιο δειχνουν κατω τη φορτιση στην αρχη εντονα και λιγο αργοτερα πιο χαμηλα.σταθερα στο ιδιο σημειο
Link to comment
Share on other sites

Και στο δικο μου οπως και σε ολα το ιδιο δειχνουν κατω τη φορτιση στην αρχη εντονα και λιγο αργοτερα πιο χαμηλα.σταθερα στο ιδιο σημειο

 

Ναι, αυτο τωρα ειναι bug; Δε θα δημιουργησει προβλημα στην οθονη;

Συνηθως το αφηνω ολο το βραδυ στην αργη φορτιση

galaxy note 2....galaxy note 2...:ninja:
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Note 10 Plus

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...