Jump to content

Samsung Galaxy Note 10 Plus


ccypruss000
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδιά αν και πρέπει να είχε ειπωθεί και παλιότερα έχω αγοράσει το εργαλείο 10/10 και έχω στείλει την αίτηση σήμερα για τα ασύρματα ακουστικά, τώρα για τους 4 μήνες του YouTube πια είναι η διαδικασία;

Ακόμα απάντηση από Samsung για ακουστικά πότε θα πάρω;

 

7-10 έκανα την αίτηση για τα ακουστικά!

9-10 μου έστειλαν το mail της έγκρισης του δώρου!!

Σήμερα 15-10 με πήρε τηλέφωνο η κουριερ (speedex) για την παράδοση!!!

8 μέρες από την αίτηση, 6 μέρες από την απάντηση της Samsung!! :)

 

Για τους 4 μήνες, απλά μπαίνεις στο app του YouTube k μέσα στο προφίλ σου σου βγάζει την προσφορά :D

IPhone pro max /note 10 plus ,ipad pro 11 & MacBook pro :love:
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στην παρέα. Απ ότι παρατηρώ έφτιαξε και το θέμα του ανοίγματος της συσκευής όταν το βάζαμε στην τσέπη. Πλέον δεν ανοίγει με το παραμικρό, λειτουργεί άψογα!

 

Έχεις δίκιο σε αυτό!! Το είχα παρατηρήσει στην εναλλαγή των τραγουδιών που γινόταν κατά λάθος όταν το ειχα στην τσέπη!!

Επίσης η μπαταρία του έχει γίνει ακόμα καλύτερη ι :D

IPhone pro max /note 10 plus ,ipad pro 11 & MacBook pro :love:
Link to comment
Share on other sites

7-10 έκανα την αίτηση για τα ακουστικά!

9-10 μου έστειλαν το mail της έγκρισης του δώρου!!

Σήμερα 15-10 με πήρε τηλέφωνο η κουριερ (speedex) για την παράδοση!!!

8 μέρες από την αίτηση, 6 μέρες από την απάντηση της Samsung!! :)

 

Για τους 4 μήνες, απλά μπαίνεις στο app του YouTube k μέσα στο προφίλ σου σου βγάζει την προσφορά :D

 

Να φανταστώ ισχύει για αγορά μόνο από τα μεγάλα μαγαζιά και όχι skroutzομάγαζα?

Link to comment
Share on other sites

Να φανταστώ ισχύει για αγορά μόνο από τα μεγάλα μαγαζιά και όχι skroutzομάγαζα?
Εννοείται.. Επίσημο μεταπωλητή..

 

Στάλθηκε από το LYA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά για να πάρουμε το YouTube Premium πρέπει να εγκριθεί πρώτα η αίτηση των ακουστικών;
Οχι είναι άσχετο το ενα με το άλλο.

Το YouTube το έχουμε πάρει όλοι με τις συγκεκριμένες συσκευές

 

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Αποφάσισα να χτυπήσω την Snapdragon έκδοση για 2 λόγους (έχω την Ευρωπαϊκή έκδοση).

 

Σήμα - το chip του Exynos είναι για τα πανηγύρια. Το σήμα μου είναι κάτω του μετρίου συνέχεια με αποτέλεσμα κακή μπαταρία.

Μπαταρία - Λόγω του chipset που αναφέρω παραπάνω ο Snap έχει καλύτερη αυτονομία.

Link to comment
Share on other sites

Εννοείται.. Επίσημο μεταπωλητή..

 

Στάλθηκε από το LYA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Κάτι έχω χάσει, εγώ πήρα το κινητό από το media markt την παρασκευή που βγήκε, τι δώρο δικαιούμαι ;

Digital-Doctor.blogspot.gr
Link to comment
Share on other sites

Κάτι έχω χάσει, εγώ πήρα το κινητό από το media markt την παρασκευή που βγήκε, τι δώρο δικαιούμαι ;
4 μηνες YouTube Premium

 

& τα earbuds....Δωρεάν!

 

Νομίζω ισχuει για αγορές μέχρι τέλος Οκτωβρίου...

🔷 Samsung S22 Ultra & Samsung tab 7🔷

Link to comment
Share on other sites

Αποφάσισα να χτυπήσω την Snapdragon έκδοση για 2 λόγους (έχω την Ευρωπαϊκή έκδοση).

 

Σήμα - το chip του Exynos είναι για τα πανηγύρια. Το σήμα μου είναι κάτω του μετρίου συνέχεια με αποτέλεσμα κακή μπαταρία.

Μπαταρία - Λόγω του chipset που αναφέρω παραπάνω ο Snap έχει καλύτερη αυτονομία.

 

Τα βάζεις όλα στη ζυγαριά και αποφασίζεις.

Στην μια πλευρά όλα αυτά που αναφέρεις και στην άλλη η διετής εγγύηση.

Προσωπικά δεν θα θυσιαζα την εγγύηση σε μια τόσο ακριβή συσκευή όπως επίσης θα υπολόγιζα και τις συχνές δωρεάν αλλαγές μπαταρίας που προσφέρουν στα κινητά εντός εγγύησης.

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Τα βάζεις όλα στη ζυγαριά και αποφασίζεις.

Στην μια πλευρά όλα αυτά που αναφέρεις και στην άλλη η διετής εγγύηση.

Προσωπικά δεν θα θυσιαζα την εγγύηση σε μια τόσο ακριβή συσκευή όπως επίσης θα υπολόγιζα και τις συχνές δωρεάν αλλαγές μπαταρίας που προσφέρουν στα κινητά εντός εγγύησης.

 

Μπορείς να εξηγήσεις λίγο αυτό με τις δωρεάν αλλαγές μπαταρίας?

Το κάνει η samsung γενικότερα ή σε συγκεκριμένες συσκευές? Ποια τα κριτήρια για να την αλλάξει κάποιος?

 

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να εξηγήσεις λίγο αυτό με τις δωρεάν αλλαγές μπαταρίας?

Το κάνει η samsung γενικότερα ή σε συγκεκριμένες συσκευές? Ποια τα κριτήρια για να την αλλάξει κάποιος?

 

Ευχαριστώ.

 

Από s7 edge και μέρα, πηγαίνεις για το Χ πρόβλημα και σου αλλάζουν ταυτόχρονα μπαταρία.

Προσωπικά, μου είχα χαλάσει η πλακέτα τον 4ο μήνα σε s7 edge και με την αντικατάσταση πλακέτας μου άλλαξαν δωρεάν και μπαταρία. Στο Note 8 μου κάηκαν 3 pixels (πάνω στον χρόνο) και με την αλλαγή οθόνης μου άλλαξαν δωρεάν και μπαταρία. Αν μπεις στα νήματα Note 8, note 9 θα διαβάσεις πολλές τέτοιες περιπτώσεις. Όποιος πήγε στο service για οποιονδήποτε λόγο, του άλλαξαν και μπαταρία.

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Τα βάζεις όλα στη ζυγαριά και αποφασίζεις.

Στην μια πλευρά όλα αυτά που αναφέρεις και στην άλλη η διετής εγγύηση.

Προσωπικά δεν θα θυσιαζα την εγγύηση σε μια τόσο ακριβή συσκευή όπως επίσης θα υπολόγιζα και τις συχνές δωρεάν αλλαγές μπαταρίας που προσφέρουν στα κινητά εντός εγγύησης.

 

Θα ρισκάρω το θέμα της εγγύησης, αν και μου δίνει το μαγαζί 1 χρόνο. Εαν σκάσει DOA μου το καλύπτει επίσης. Κουράστηκα να έχω χαμηλό - εως και 0 σήμα και να χάνω μπαταρία στο stand by σαν τρελός! Όταν δίνεις 1000 για μία συσκευή περιμένεις οτι θα έχεις σήμα καμπάνα!:X

Link to comment
Share on other sites

4 μηνες YouTube Premium

 

& τα earbuds....Δωρεάν!

 

Νομίζω ισχuει για αγορές μέχρι τέλος Οκτωβρίου...

 

Τι πρέπει να κάνω για να πάρω τα ακουστικά?

Digital-Doctor.blogspot.gr
Link to comment
Share on other sites

Τι πρέπει να κάνω για να πάρω τα ακουστικά?

https://www.samsung.com/gr/offer/s10-note10-youtube-promo/

Κωνσταντινος..

-nokia 8800 special edition-XDA Flame-htc shift-nokia 8910i-htc touch HD-Blackberry Bold-Htc touch Pro 2-Qtek 9000-Nokia N900-BB Bold 9700-Htc Desire-Htc Desire HD-iphone 4 32gb...4s 64GB..Samsung Note 3-4-9-10+..iPhone 7 Plus..iPhone X 256..iPhone XS Max 512..iPhone 11 Pro Max 512

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.

Κάτοχος απο προχθές ενός Note 10+ μετά από 7 μήνες "απουσίας" από τη Samsung (OnePlus) και με τελευταίο το Note 8.

Ηθελα να ρωτήσω το εξής: Παρακολουθώ ενα βίντεο στο YouTube -

- που αφορά μια εφαρμογή που ενεργοποιεί το περίγραμμα της μπροστινής κάμερας για ειδοποιήσεις με φωτισμό.

Ψάχνω την εφαρμογή (Good Lock) όπως δείχνει το Video αλλά δεν την βρίσκω.

Το έχει κάνει κανείς? Κάνω κάτι λάθος ?

 

Edit: Στο τέλος του βιντεο λεει δεν ειναι διαθεσιμη η εφαρμογή σε καποιες χωρες...

Edited by jtzimitras
Link to comment
Share on other sites

Από s7 edge και μέρα, πηγαίνεις για το Χ πρόβλημα και σου αλλάζουν ταυτόχρονα μπαταρία.

Προσωπικά, μου είχα χαλάσει η πλακέτα τον 4ο μήνα σε s7 edge και με την αντικατάσταση πλακέτας μου άλλαξαν δωρεάν και μπαταρία. Στο Note 8 μου κάηκαν 3 pixels (πάνω στον χρόνο) και με την αλλαγή οθόνης μου άλλαξαν δωρεάν και μπαταρία. Αν μπεις στα νήματα Note 8, note 9 θα διαβάσεις πολλές τέτοιες περιπτώσεις. Όποιος πήγε στο service για οποιονδήποτε λόγο, του άλλαξαν και μπαταρία.

 

Εμένα πάλι σε s7 edge που πήγα πριν τη 2ετια smartec για αλλαγή μπαταρίας μου άλλαξαν όλα τα άλλα εκτός από μπαταρία. Με την αλλαγή της πίσω κάμερας που μου άλλαξαν χωρίς εγώ να έχω δει κάποιο πρόβλημα μετα από 2 μήνες που χάλασε μου είπαν πως ήμουν εκτός εγγύησης και η αλλαγή που είχε γίνει 2 μήνες πριν δεν είχε έξτρα εγγύηση. Τα είχα γράψει και στο νήμα του s7 τότε. Πρέπει να είμαι από τους λίγους που δεν έμειναν ικανοποιημένοι από το service της smartec.

Link to comment
Share on other sites

Σε περίπτωση που έγινε κάτι λάθος στην αίτηση μας στέλνει ειδοποίηση ή Samsung ή αν δεν δικαιούμαστε τα ακουστικά; Δεύτερη μέρα σήμερα της αίτησης και κανένα νέο...
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.

Κάτοχος απο προχθές ενός Note 10+ μετά από 7 μήνες "απουσίας" από τη Samsung (OnePlus) και με τελευταίο το Note 8.

Ηθελα να ρωτήσω το εξής: Παρακολουθώ ενα βίντεο στο YouTube -

- που αφορά μια εφαρμογή που ενεργοποιεί το περίγραμμα της μπροστινής κάμερας για ειδοποιήσεις με φωτισμό.

Ψάχνω την εφαρμογή (Good Lock) όπως δείχνει το Video αλλά δεν την βρίσκω.

Το έχει κάνει κανείς? Κάνω κάτι λάθος ?

 

Edit: Στο τέλος του βιντεο λεει δεν ειναι διαθεσιμη η εφαρμογή σε καποιες χωρες...

 

Το συγκεκριμένο tip δεν χρειάζεται το good lock για να ενεργοποιηθεί!!

Πας στις ρυθμίσεις, edge φωτισμός, εφέ κ είναι η τελευταία ρύθμιση black hole :D

IPhone pro max /note 10 plus ,ipad pro 11 & MacBook pro :love:
Link to comment
Share on other sites

Το συγκεκριμένο tip δεν χρειάζεται το good lock για να ενεργοποιηθεί!!

 

Πας στις ρυθμίσεις, edge φωτισμός, εφέ κ είναι η τελευταία ρύθμιση black hole :D

 

 

 

Φίλε γράφεις τα βήματα ποιο αναλυτικά; Γιατί βρήκα κάτι αλλά έχει επιλογές μόνο για το γύρο γύρο της οθόνης... όχι για την κάμερα...!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.

Κάτοχος απο προχθές ενός Note 10+ μετά από 7 μήνες "απουσίας" από τη Samsung (OnePlus) και με τελευταίο το Note 8.

Ηθελα να ρωτήσω το εξής: Παρακολουθώ ενα βίντεο στο YouTube -

- που αφορά μια εφαρμογή που ενεργοποιεί το περίγραμμα της μπροστινής κάμερας για ειδοποιήσεις με φωτισμό.

Ψάχνω την εφαρμογή (Good Lock) όπως δείχνει το Video αλλά δεν την βρίσκω.

Το έχει κάνει κανείς? Κάνω κάτι λάθος ?

 

Edit: Στο τέλος του βιντεο λεει δεν ειναι διαθεσιμη η εφαρμογή σε καποιες χωρες...

 

Μπορείς να κατεβάσεις από το playstore την εφαρμογή nice lock.

Και μετά από xda ή από appmiror όποιες επεκτάσεις σου χρειάζονται.

H επέκταση edge lighting κάνει αυτό που ζητάς.

Να ανάβει σε κάθε ειδοποίηση για λίγα δευτερόλεπτα το δαχτυλίδι κάμερας.

 

Μία ακόμα πολύ ωραία επέκταση είναι η task changer.

 

Και το καλύτερο όλων, κατά την γνώμη μου, one hand operation!

Που υπάρχει και ξεχωριστά μόνο του στο playstore.

Αν το συνηθίσεις, δεν υπάρχει γυρισμός στην κλασική λειτουργία με τα κουμπιά.

kountouraN
Link to comment
Share on other sites

Φίλε γράφεις τα βήματα ποιο αναλυτικά; Γιατί βρήκα κάτι αλλά έχει επιλογές μόνο για το γύρο γύρο της οθόνης... όχι για την κάμερα...!

 

Είναι ακριβώς η τελευταία επιλογή μετά τις επιλογές για το γύρω γύρω της οθόνης :)

IPhone pro max /note 10 plus ,ipad pro 11 & MacBook pro :love:
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ, έχουν περάσει πολλές μέρες όμως

 

τι εννοείς με το ...."έχουν περάσει μέρες???!!!!"

Σήμερα το έγραψες!!!!!!

Κωνσταντινος..

-nokia 8800 special edition-XDA Flame-htc shift-nokia 8910i-htc touch HD-Blackberry Bold-Htc touch Pro 2-Qtek 9000-Nokia N900-BB Bold 9700-Htc Desire-Htc Desire HD-iphone 4 32gb...4s 64GB..Samsung Note 3-4-9-10+..iPhone 7 Plus..iPhone X 256..iPhone XS Max 512..iPhone 11 Pro Max 512

Link to comment
Share on other sites

τι εννοείς με το ...."έχουν περάσει μέρες???!!!!"

Σήμερα το έγραψες!!!!!!

 

Ίσως εννοεί ότι πέρασαν 7 ημέρες από την αγορά.

Επομένως δεν τα δικαιούται.

kountouraN
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Note 10 Plus

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...