Jump to content

Samsung Galaxy Note 10 Plus


ccypruss000
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλημέρα φίλε μου.

 

Σου απάντησα ποτέ στο email που έκανες την αίτηση ή σου ήρθαν απευθείας?

 

Έχω κάνει αίτηση από την Παρασκευή και δεν μου έχει απαντήσει κανείς.

 

Ευχαριστώ.

Και εμενα αργησαν να μου απαντησουν (5 ημερες) 29 εστειλα το email χθες ηρθαν τα puds

Μετεωρολογικός σταθμός Αμαρουσίου

http://users.otenet.gr/~oyxbc3/myweather/index.html

Link to comment
Share on other sites

Εμένα με είπαν ότι buds παπαλα γιατί δεν το πήρα εντός της ημερομηνίας της προωθητικης ενέργειας. Η απόδειξη είναι 16/9
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα .Γινεται τελικα να ανοιγει το dex σε ποιο μικρο παραθυρο.μολις τωρα το καταφερα.Θα συνδεσεις κανονικα το κινητο.Αυτο τοτε θα σου ανοιξει αυτοματα.Εκει λοιπον εσυ θα το κλεισεις.θα πας να βρεις το εικονιδιο του dex(οχι το εικονιδιο της εγκαταστασης, το αλλο) και θα το πατησεις να ανοιξει το dex.Εκει ακριβως θα κανεις διπλο κλικ με το ποντικι πανω στο παραθυρο του dex την στιγμη που ανοιγει και ετοιμος!Παρατηρω οτι το ποντικι δεν ανταποκρινεται καλα οταν ανοιγουμε σε ξεχωριστο παραθυρο.Εκει εχουμε θεμα.

 

ok σε ευχαριστω.

Link to comment
Share on other sites

Update στο Play Store τ' οποίο ακολουθεί το dark mode της συσκευής. Αν και θα το προτιμούσα μαύρο από σκούρο γκρι.fb7f43f03703967d064921fff256a5dd.jpg5ab9b75fcfa62b4add2c62591d8d3005.jpg145fcdd5bce5cbffd034a9b2fe3c8bfd.jpg

 

Επαιξε και σε μένα dark mode χθες βράδυ και σήμερα νωρίς το πρωί... τώρα που το άνοιξα είναι πάλι άσπρο :lol:!

 

Edit: το έκλεισα και το ξανάνοιξα και ειναι παλι dark LOL

Link to comment
Share on other sites

Επαιξε και σε μένα dark mode χθες βράδυ και σήμερα νωρίς το πρωί... τώρα που το άνοιξα είναι πάλι άσπρο :lol:!

 

Edit: το έκλεισα και το ξανάνοιξα και ειναι παλι dark LOL

Ακολουθεί το system theme.

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα φίλε μου.

 

Σου απάντησα ποτέ στο email που έκανες την αίτηση ή σου ήρθαν απευθείας?

 

Έχω κάνει αίτηση από την Παρασκευή και δεν μου έχει απαντήσει κανείς.

 

Ευχαριστώ.

 

Καλησπέρα.

Ναι πηρα ενα μαιλ μολις εκανα την πρώτη αίτηση Τετάρτη 25/09 και ενα δευτερο μαιλ το Σάββατο 28/09 στο οποιο με ενημερωναν οτι θα τα παραλαβω σε 10 εργάσιμες. Τελικλα ήρθαν την Τρίτη 2/10. Συνολικά 6 μέρες κράτησε η ολη διαδικασία.

iPad Pro 2020, iPhone 12 pro max
Link to comment
Share on other sites

2/10 εκανα αιτηση.

3/10 απαντησαν θετικα

7/10 ηρθαν

απλα και γρηγορα!!!!!:):):):)

Κωνσταντινος..

-nokia 8800 special edition-XDA Flame-htc shift-nokia 8910i-htc touch HD-Blackberry Bold-Htc touch Pro 2-Qtek 9000-Nokia N900-BB Bold 9700-Htc Desire-Htc Desire HD-iphone 4 32gb...4s 64GB..Samsung Note 3-4-9-10+..iPhone 7 Plus..iPhone X 256..iPhone XS Max 512..iPhone 11 Pro Max 512

Link to comment
Share on other sites

Θυμηστε μου λίγο ποιες ήταν οι ημερομηνίες αγοράς για την προωθητική ενέργεια με τα ακουστικά..?
kountouraN
Link to comment
Share on other sites

20/9 εως 18/10

Κωνσταντινος..

-nokia 8800 special edition-XDA Flame-htc shift-nokia 8910i-htc touch HD-Blackberry Bold-Htc touch Pro 2-Qtek 9000-Nokia N900-BB Bold 9700-Htc Desire-Htc Desire HD-iphone 4 32gb...4s 64GB..Samsung Note 3-4-9-10+..iPhone 7 Plus..iPhone X 256..iPhone XS Max 512..iPhone 11 Pro Max 512

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα ξαφνικά δεν μου δουλεύει η δόνηση έκανα επανεκκίνηση τίποτα δεν μπορώ να σκεφτώ κάτι άλλο. Μεγάλο ξενέρωμα βαριέμαι το φορμάτ αλλα μάλλον θα το κάνω

Παιδιά ειναι πολυ συχνο πρόβλημα παω για service μάλλον

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by bikiapo
Link to comment
Share on other sites

20/9 εως 18/10

 

Γνωρίζει κάνεις αν έχεις κανει παραγγελία μέσα στον χρόνο της προσφοράς και τελικά πάρεις το κινιητο μετα το τέλος της (πχ 25/10) αν δικαιουσε να τα πάρεις ... η όποιος πρόλαβε - πρόλαβε?

Link to comment
Share on other sites

Σημαντικό ρόλο έχει η ημερομηνία που θα γράφει η απόδειξη αγοράς. Εγώ πήρα το note 10 + στις 01/09 μέσω ίντερνετ από τα media Markt προπαραγγελία με την προσφορά του -24%,και μου ήρθε 27/09,έκανα την αίτηση ανέβασα την απόδειξη αγοράς που είχε ημερομηνία 27/09 και μου έστειλαν τα ακουστικά.
P800, P990, N95, N9, Note 3, Note 10+
Link to comment
Share on other sites

Τελικά πρόβλημα στην δόνηση το άφησα smartec.ελπιζω να είναι έτοιμο μέχρι αύριο.Γενικα η δόνηση είναι δυνατή στις δικές σας συσκευές?

 

Στάλθηκε από το GM1910 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Τελικά πρόβλημα στην δόνηση το άφησα smartec.ελπιζω να είναι έτοιμο μέχρι αύριο.Γενικα η δόνηση είναι δυνατή στις δικές σας συσκευές?

 

Στάλθηκε από το GM1910 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Συχνό πρόβλημα με την δόνηση.?

Διαβάζω γενικά το φόρουμ ειδικά σε Samsung συσκευές δεν έχω πετύχει να γράφει κάποιος πρόβλημα με την δόνηση..

 

Δεν σου είπαν έστω πιθανή ημερομηνία επισκευής?

Εγώ είμαι με το δεύτερο note 10 plus μέχρι στιγμής, και όπως σε όλα τα Samsung που έχω πάρει είμαι ευχαριστημένος από ένταση της.

kountouraN
Link to comment
Share on other sites

Έτσι μου είπε και το παιδί που το παρέλαβε.τωρα που το σκέφτομαι πάντως η δόνηση δεν είχε καμία σχέση με OnePlus που έχω για δεύτερο

 

Στάλθηκε από το GM1910 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εγω δονηση σε samsung καταλαβαινω μονο στο j5 2016.σε ολα τα αλλα note απαραδεκτη.δεν πειραζει..το αγαπαμε και ετσι! Edited by vasilakis13

iphone 3gs,iphone 4/4s,galaxy s3,galaxy s4 duos,galaxy note 3 duos,note 4 duos,note 5 duos,note 7 duos,LG V20 duos,galaxy c9 pro duos,Samsung s8+ orchid grey,Samsung galaxy Note 8 duos,Samsung galaxy note 9 duos,Samsung galaxy Note 10+, iphone 11 pro,samsung galaxy s20, samsung galaxy note 20 ultra,samsung galaxy s23 ultra.

Link to comment
Share on other sites

Όχι και απαράδεκτη, η δόνηση στο Note λόγω του καινούριου μηχανισμού είναι ότι καλύτερο έχω πιάσει στα χέρια μου. Μόνο με του iPhone συγκρίνεται.

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

Όχι και απαράδεκτη, η δόνηση στο Note λόγω του καινούριου μηχανισμού είναι ότι καλύτερο έχω πιάσει στα χέρια μου. Μόνο με του iPhone συγκρίνεται.

 

Εγω δεν την καταλαβαινω καθολου παντως.ισως στο 9 ηταν καλυτερη.να χαμε να λεγαμε τωρα...δεν ειναι κ θεμα.σιγα.

iphone 3gs,iphone 4/4s,galaxy s3,galaxy s4 duos,galaxy note 3 duos,note 4 duos,note 5 duos,note 7 duos,LG V20 duos,galaxy c9 pro duos,Samsung s8+ orchid grey,Samsung galaxy Note 8 duos,Samsung galaxy note 9 duos,Samsung galaxy Note 10+, iphone 11 pro,samsung galaxy s20, samsung galaxy note 20 ultra,samsung galaxy s23 ultra.

Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση, υπάρχει επιλογή η γραμμή κατάστασης (τέρμα πάνω ειδοποιήσεις,ώρα, σήμα κινητής κτλ) να γίνετε μαύρη η λευκή ανάλογα με το φόντο αν είναι δηλαδή σκούρο η ανοιχτόχρωμο ; στην οθόνη κλειδώματος γίνετε.

 

Λάζαρος..

Στάλθηκε από το S10+

Λάζαρος..
Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση, υπάρχει επιλογή η γραμμή κατάστασης (τέρμα πάνω ειδοποιήσεις,ώρα, σήμα κινητής κτλ) να γίνετε μαύρη η λευκή ανάλογα με το φόντο αν είναι δηλαδή σκούρο η ανοιχτόχρωμο ; στην οθόνη κλειδώματος γίνετε.

 

Λάζαρος..

Στάλθηκε από το S10+

Εξήγησε μας λίγο καλύτερα... Εμένα ας πούμε ότι φόντο και αν βάλω φτάνει από άκρη σε άκρη οπότε και στην γραμμή ειδοποιήσεων που αναφέρεις... Οπως και στις ανοιχτές εφαρμογές παίρνει το εκάστοτε χρώμα της κάθε εφαρμογής

Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Έχεις δίκαιο και επειδή δεν μπορώ να το εξηγήσω παραθέτω φωτογραφίες. Στην πρώτη φωτογραφία στην εφαρμογή Facebook μαυρίζει κανονικά το χρώμα στις ενδείξεις,το ίδιο κάνει και στην οθόνη κλειδώματος. Στη δεύτερη φωτογραφία που είναι από την αρχική οθόνη τις αφήνει λευκές ακόμη και αν βάλω λευκό φόντο. 02fa871ca05444eb8efcc734f3e52fc7.jpgf16a4501ce58fe35075a196789ea0ac8.jpg

 

Λάζαρος..

Στάλθηκε από το S10+

Λάζαρος..
Link to comment
Share on other sites

Μάλιστα τώρα κατάλαβα τι εννοείς... Δεν μας νοιάζει το χρώμα της μπάρας ειδοποιήσεων αλλα το χρώμα των εικονιδίων, γραμμάτων, αριθμών και ότι άλλο βρίσκεται εκεί.... Και σε εμένα σαν και εσένα λειτουργεί....
Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Μάλιστα τώρα κατάλαβα τι εννοείς... Δεν μας νοιάζει το χρώμα της μπάρας ειδοποιήσεων αλλα το χρώμα των εικονιδίων, γραμμάτων, αριθμών και ότι άλλο βρίσκεται εκεί.... Και σε εμένα σαν και εσένα λειτουργεί....
Ευχαριστώ, άρα από ότι κατάλαβα δεν γίνεται.

 

Λάζαρος..

Στάλθηκε από το S10+

Λάζαρος..
Link to comment
Share on other sites

παιδια γεια σας εχω προβλημα με τα ονόματα στις επαφές σε αντιστοιχία με τις κλησεις.Εχω περασει τις επαφες απο το Note 9 που ειχα και στιςκλησεις μου αλλαξε τους τυπους των αριθμων.Ενω στις επαφες εχω καταχωρημενο τηλεφωνο ως κινητο στις κλησεις μου το εμφανιζει ως εργασια ή οικια. Πως μπορω να το διορθωσω; Ακομη στις επαφες εχω ρυθμισει απο το 9αρη μου να ειναι το επωνυμο πρωτο και μετα το ονωμα, αλλα στις κλησεις μου βγαζει πρωτα το ονωμα και μετα το επωνυμο. Πως και απο που αλλαζει;

Ακομη εχω βαλλει την καρτα μνημης απο το 9 και μου γραφει αδυνατη εγγραφη στην καρτα SD. Τι να κανω;

Link to comment
Share on other sites

παιδια γεια σας εχω προβλημα με τα ονόματα στις επαφές σε αντιστοιχία με τις κλησεις.Εχω περασει τις επαφες απο το Note 9 που ειχα και στιςκλησεις μου αλλαξε τους τυπους των αριθμων.Ενω στις επαφες εχω καταχωρημενο τηλεφωνο ως κινητο στις κλησεις μου το εμφανιζει ως εργασια ή οικια. Πως μπορω να το διορθωσω; Ακομη στις επαφες εχω ρυθμισει απο το 9αρη μου να ειναι το επωνυμο πρωτο και μετα το ονωμα, αλλα στις κλησεις μου βγαζει πρωτα το ονωμα και μετα το επωνυμο. Πως και απο που αλλαζει;

Ακομη εχω βαλλει την καρτα μνημης απο το 9 και μου γραφει αδυνατη εγγραφη στην καρτα SD. Τι να κανω;

Το ιδιο προβλημα ειχα και εγω απο το 8αρι στο 10+.Δοκιμασε την διαδρομη ''επαφες''-αριστερα πατα τις 3 παραλληλες γραμμες και εκει εχει διαφορες ρυθμισεις.Απο εκει διαλεγεις απο ποιον λογαριασμο και σε τι μορφη να εμφανιζονται οι επαφες.Καπως ετσι διορθωσα την κατασταση.Ελπιζω να βοηθησα.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Note 10 Plus

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...