Jump to content

Samsung Galaxy Note 10 Plus


ccypruss000
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλημέρα

 

Και σε εμένα εξεταζεται η αίτηση λέει και θα ειδοποιηθω, με απλή απόδειξη ήταν.

Πόσο καιρο έκανε στα παιδιά που το πήραν να ειδοποιηθουν και να το λάβουν?

 

Επίσης μια ερώτηση εχω,

Έχω δει τα παράπονα για το ότι όταν το φορτίζεις βγάζει μόνιμη ειδοποίηση στην οθόνη, έχει ακουστεί κάτι αν σε update θα μπορεί να επιλέγεις αν θα φαίνεται?

Στο s10 δεν εμφανιζόταν καν παντως

Τριτη μεσημερι που ανεβηκε η φορμα τη συμπληρωσα,τεταρτη απαντησαν ολα οκ και παρασκευη τα ειχα στη Λαμια,χθες

iphone 3gs,iphone 4/4s,galaxy s3,galaxy s4 duos,galaxy note 3 duos,note 4 duos,note 5 duos,note 7 duos,LG V20 duos,galaxy c9 pro duos,Samsung s8+ orchid grey,Samsung galaxy Note 8 duos,Samsung galaxy note 9 duos,Samsung galaxy Note 10+, iphone 11 pro,samsung galaxy s20, samsung galaxy note 20 ultra,samsung galaxy s23 ultra.

Link to comment
Share on other sites

Ο Κωτσόβολος δίνει 80.000 πόντους επιστροφή με alpha bonus. Κάπως καλυτερεύει..

 

Στάλθηκε από το LYA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Καλημέρα παιδιά.

 

Ξέρετε αν το βάλω σε άτοκες στον κοτσοβολο αν θα πάρω άμεσα όλους τους πόντους η θα τους πάρω λίγους λίγους?

Ευχαριστώ

 

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά.

 

Ξέρετε αν το βάλω σε άτοκες στον κοτσοβολο αν θα πάρω άμεσα όλους τους πόντους η θα τους πάρω λίγους λίγους?

Ευχαριστώ

 

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

ολους τους περνεις.

Link to comment
Share on other sites

Καλά τι χάναμε τόσο καιρό που δεν είχαμε το YouTube Premium! Τρομερή ευκολία. Δεν έχεις διαφημίσεις, κατεβάζεις βίντεο για offline θέαση, παίζει με κλειστή οθόνη, παίζει σε μικρό παράθυρο και μπορείς ταυτόχρονα να κάνεις ότι άλλο θέλεις στην οθονάρα του Note. Πάμε για τέταρτο μηνιαίο subscription, 8.5€ το YouTube Premium, 14€ το Netflix, 7€ το Spotify, 15€ το Xbox Ultimate, απ' ότι διαφαίνεται ξεκάθαρα πλέον όλο το μέλλον θα είναι συνδρομητικό.

Ευτυχώς που κόψαμε Nova/OTE.

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

Καλά τι χάναμε τόσο καιρό που δεν είχαμε το YouTube Premium! Τρομερή ευκολία. Δεν έχεις διαφημίσεις, κατεβάζεις βίντεο για offline θέαση, παίζει με κλειστή οθόνη, παίζει σε μικρό παράθυρο και μπορείς ταυτόχρονα να κάνεις ότι άλλο θέλεις στην οθονάρα του Note. Πάμε για τέταρτο μηνιαίο subscription, 8.5€ το YouTube Premium, 14€ το Netflix, 7€ το Spotify, 15€ το Xbox Ultimate, απ' ότι διαφαίνεται ξεκάθαρα πλέον όλο το μέλλον θα είναι συνδρομητικό.

Ευτυχώς που κόψαμε Nova/OTE.

 

Δεν τα χαναμε ολοι, δεν ξερω αν εχεις ακουσει το YouTube Vanced :P

images?q=tbn:ANd9GcT8OsGmBG7mQ2xUUvI02EsZ1r7MeL6ek1Prw_emqW7zVQoTOtp0
Link to comment
Share on other sites

Καλά τι χάναμε τόσο καιρό που δεν είχαμε το YouTube Premium! Τρομερή ευκολία. Δεν έχεις διαφημίσεις, κατεβάζεις βίντεο για offline θέαση, παίζει με κλειστή οθόνη, παίζει σε μικρό παράθυρο και μπορείς ταυτόχρονα να κάνεις ότι άλλο θέλεις στην οθονάρα του Note. Πάμε για τέταρτο μηνιαίο subscription, 8.5€ το YouTube Premium, 14€ το Netflix, 7€ το Spotify, 15€ το Xbox Ultimate, απ' ότι διαφαίνεται ξεκάθαρα πλέον όλο το μέλλον θα είναι συνδρομητικό.

Ευτυχώς που κόψαμε Nova/OTE.

 

Το premium το χρειάζεται όποιος έχει iPhone. Εμείς έχουμε το YouTube Vanced όπως είπε και ο φίλος πριν.....

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Το premium το χρειάζεται όποιος έχει iPhone. Εμείς έχουμε το YouTube Vanced όπως είπε και ο φίλος πριν.....

Τι είναι το YouTube Vanced και για μας που δεν γνωρίζουμε;

Link to comment
Share on other sites

Καλά τι χάναμε τόσο καιρό που δεν είχαμε το YouTube Premium! Τρομερή ευκολία. Δεν έχεις διαφημίσεις, κατεβάζεις βίντεο για offline θέαση, παίζει με κλειστή οθόνη, παίζει σε μικρό παράθυρο και μπορείς ταυτόχρονα να κάνεις ότι άλλο θέλεις στην οθονάρα του Note. Πάμε για τέταρτο μηνιαίο subscription, 8.5€ το YouTube Premium, 14€ το Netflix, 7€ το Spotify, 15€ το Xbox Ultimate, απ' ότι διαφαίνεται ξεκάθαρα πλέον όλο το μέλλον θα είναι συνδρομητικό.

Ευτυχώς που κόψαμε Nova/OTE.

 

Οι κάτοχοι ios τα έχαναν. Σε Android τα έχουμε χρόνια με YouTube vanced...

Link to comment
Share on other sites

Ναι, το γνωρίζω το Vanced αλλά με βολεύει πολύ περισσότερο η official εφαρμογή.

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

Το vanced ειναι αυτη η εφαρμογη που λεγεται youtube pink ή blue αναλογα ποιο κατεβασεις?μια χαρα ειναι.για οταν ληξει,ομως η προσφορα του premium Edited by vasilakis13

iphone 3gs,iphone 4/4s,galaxy s3,galaxy s4 duos,galaxy note 3 duos,note 4 duos,note 5 duos,note 7 duos,LG V20 duos,galaxy c9 pro duos,Samsung s8+ orchid grey,Samsung galaxy Note 8 duos,Samsung galaxy note 9 duos,Samsung galaxy Note 10+, iphone 11 pro,samsung galaxy s20, samsung galaxy note 20 ultra,samsung galaxy s23 ultra.

Link to comment
Share on other sites

Τι είναι το YouTube Vanced και για μας που δεν γνωρίζουμε;

 

Είναι εφαρμογή που την κατεβάζεις εκτός store και κάνει ότι περιγράφει ο φίλος για το YouTube premium.

Κάνε μια δοκιμή.

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Είναι εφαρμογή που την κατεβάζεις εκτός store και κάνει ότι περιγράφει ο φίλος για το YouTube premium.

Κάνε μια δοκιμή.

Οκ ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Είναι εφαρμογή που την κατεβάζεις εκτός store και κάνει ότι περιγράφει ο φίλος για το YouTube premium.

 

Κάνε μια δοκιμή.

Μπορείς να συνδεθείς με τον λογαριασμό ; Εγώ είχα το pipe.

 

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να συνδεθείς με τον λογαριασμό ; Εγώ είχα το pipe.

 

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Θελει ακομα ενα .apk το microG και συνεδεεις και το λογαριασμο σου.

images?q=tbn:ANd9GcT8OsGmBG7mQ2xUUvI02EsZ1r7MeL6ek1Prw_emqW7zVQoTOtp0
Link to comment
Share on other sites

Θελει ακομα ενα .apk το microG και συνεδεεις και το λογαριασμο σου.
Σ'ευχαριστώ! Θα το δοκιμάσω

 

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ναι, το γνωρίζω το Vanced αλλά με βολεύει πολύ περισσότερο η official εφαρμογή.
Σε τι, ακριβώς τα ίδια είναι με τις ίδιες λειτουργίες. Μου έχει ξεφύγει κάτι που έχουν διαφορά;

 

Στάλθηκε από το SM-T860 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, αντιμετωπίζω το παρακάτω θέμα.

 

Έχω βάλει το fluid gestures για να παραμετροποίηση του bottom navigation bar.

Για κάποιο λόγο στο note 10 εάν κανείς slide up και το κρατήσεις για 1 δεύτερολεπτο σου ενεργοποιεί τον Google assistant.

Έψαξα να βρω τρόπο να μην ενεργοποιείται και διάβασα ότι εάν πας και επιλέξεις στο default apps assistant "none" τότε λύνεις το πρόβλημα σου.

Έλα μου όμως που εμένα δεν με αφήνει να επιλέξω Google στο voice input - πάρα μόνο το Basic Google recognition με αποτέλεσμα να μην ενεργοποιείται ο assistant όταν λέω "Oak Google". Δείτε παρακάτω τα screen shots.

 

Έχει άλλος το ίδιο πρόβλημα?cff8fd4cee1df367b09a7a47ef51f015.jpgda7f463ad4dde70a4449db95c9dde8eb.jpg

 

Sent from my SM-N975F using Tapatalk

Edited by geovass
Link to comment
Share on other sites

Βάλτε αυτό το βίντεο στη μέγιστη ανάλυση 1440p 60fps HDR καθίστε αναπαυτικά κι απολαύστε το στην καλύτερη οθόνη της αγοράς!!

 

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

Βάλτε αυτό το βίντεο στη μέγιστη ανάλυση 1440p 60fps HDR καθίστε αναπαυτικά κι απολαύστε το στην καλύτερη οθόνη της αγοράς!!

 

Το βλέπω, μερικές στιγμές έχεις την αίσθηση ότι είναι 3D!!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μου βγαζει το phone info health battery 70%. Να αρχισω να ανησυχω 'η μπουρδες γραφει;

Μετεωρολογικός σταθμός Αμαρουσίου

http://users.otenet.gr/~oyxbc3/myweather/index.html

Link to comment
Share on other sites

Μου βγαζει το phone info health battery 70%. Να αρχισω να ανησυχω 'η μπουρδες γραφει;

 

Μπορεις να βαλεις ενα screenshot? Νομιζω οτι αυτο που λες ειναι το ποσό φορτισης και όχι η υγεια.

images?q=tbn:ANd9GcT8OsGmBG7mQ2xUUvI02EsZ1r7MeL6ek1Prw_emqW7zVQoTOtp0
Link to comment
Share on other sites

Μου βγαζει το phone info health battery 70%. Να αρχισω να ανησυχω 'η μπουρδες γραφει;
Εμενα απο την πρωτη μερα που το εβαλα μου την βγαζει 40,4%.Μην δινεις και πολυ σημασια,στο 8αρι και σε s9 τα βγαζει σωστα(νομιζω..)εδω στο 10αρι οτι να ναι βγαζει.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μπορεις να βαλεις ενα screenshot? Νομιζω οτι αυτο που λες ειναι το ποσό φορτισης και όχι η υγεια.

οχι battery health γραφει

 

----- προσθήκη μηνύματος 34 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Εμενα απο την πρωτη μερα που το εβαλα μου την βγαζει 40,4%.Μην δινεις και πολυ σημασια,στο 8αρι και σε s9 τα βγαζει σωστα(νομιζω..)εδω στο 10αρι οτι να ναι βγαζει.

οκ Ευχαριστω

Μετεωρολογικός σταθμός Αμαρουσίου

http://users.otenet.gr/~oyxbc3/myweather/index.html

Link to comment
Share on other sites

Αν θέλετε δοκιμάστε το AccuBattery, τα δείχνει σωστά, είναι χρήσιμο και έχει πολλές πληροφορίες και στατιστικά.

 

Στάλθηκε από το SM-T860 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Αν θέλετε δοκιμάστε το AccuBattery, τα δείχνει σωστά, είναι χρήσιμο και έχει πολλές πληροφορίες και στατιστικά.

 

Στάλθηκε από το SM-T860 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Θα το δοκιμάσω οκ!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Note 10 Plus

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...