Jump to content

Samsung Galaxy Note 10 Plus


ccypruss000
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Θελει ακομα ενα .apk το microG και συνεδεεις και το λογαριασμο σου.

 

φιλε μου εχω κατεβασει το youtube vanced κανονικα το εγκατεστησα,,μπηκα να κατεβασω και το Microg και οποιο αρχειο και να πατησω να κατεβει,μου βγαζει ειτε δεν υπαρχει ειτε εχει ληξει! εχεις καποιο συγκεκριμενο να μου στειλεις ωστε να κατεβει σωστα? ευχαριστω

 

edit: βρηκα ενταξει ;)

Edited by paraskevas013
Link to comment
Share on other sites

Θελει ακομα ενα .apk το microG και συνεδεεις και το λογαριασμο σου.

 

Και Τι ακριβώς κάνει αυτό το apk για να μαθαίνουμε και εμείς οι άσχετοι

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Link to comment
Share on other sites

Μια ερώτηση παιδιά..

Στην εφαρμογή Samsung music, τι πρέπει να κάνουμε για να παίζει κανονικά με κλειδωμένη οθόνη?

Παίζει το τραγούδι μισό λεπτό και σταματάει.

Απο πριν λίγους μήνες που άλλαξε Λουκ δεν βρίσκω άκρη.

kountouraN
Link to comment
Share on other sites

Βγαλτο απο τα sleeping apps.

 

Sent from my SM-N975F using Tapatalk

Our greatest weakness lies in giving up. The most certain way to succeed is always to try just one more time -- Thomas A. Edison
Link to comment
Share on other sites

Και Τι ακριβώς κάνει αυτό το apk για να μαθαίνουμε και εμείς οι άσχετοι

Εκανες δηλαδη ενα google search και δεν σου εβγαλε κατι ;;; :P :P

https://forum.xda-developers.com/android/apps-games/app-microg-gmscore-floss-play-services-t3217616

images?q=tbn:ANd9GcT8OsGmBG7mQ2xUUvI02EsZ1r7MeL6ek1Prw_emqW7zVQoTOtp0
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά, οταν κανω επανεκκίνηση την συσκευή μου βγάζει ενα σύνδεση με υπολογιστή κάθε φορά, πως κλείνει τελείως αυτο ?
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά, οταν κανω επανεκκίνηση την συσκευή μου βγάζει ενα σύνδεση με υπολογιστή κάθε φορά, πως κλείνει τελείως αυτο ?

Καλημερα.Η εφαρμογη ''Your phone companion - link to widows pc'' σου δημιουργει το προβλημα.Το ειχα και εγω και αλλοι το ιδιο προβλημα.Το ελυσα το προβλημα κανοντας απεγκατασταση και δεν το αφηνω να κανει update.Το χρειαζεσαι για να συνδεεσαι ασυρματα με τα win 10 μονο.Αν δεν εχεις 10αρια πρακτικα δεν το χρειαζεσαι.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα.Η εφαρμογη ''Your phone companion - link to widows pc'' σου δημιουργει το προβλημα.Το ειχα και εγω και αλλοι το ιδιο προβλημα.Το ελυσα το προβλημα κανοντας απεγκατασταση και δεν το αφηνω να κανει update.Το χρειαζεσαι για να συνδεεσαι ασυρματα με τα win 10 μονο.Αν δεν εχεις 10αρια πρακτικα δεν το χρειαζεσαι.

Έχουν βγει 2 updates πλέον και δεν υπάρχει αυτό το bug. Ωστόσο, επειδή δεν έχω δοκιμάσει την εφαρμογή όντως συνδέεται με τα Windows 10 ασύρματα; Γιατί νόμιζα ότι ήταν μόνο μέσω καλωδίου;

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

Έχουν βγει 2 updates πλέον και δεν υπάρχει αυτό το bug. Ωστόσο, επειδή δεν έχω δοκιμάσει την εφαρμογή όντως συνδέεται με τα Windows 10 ασύρματα; Γιατί νόμιζα ότι ήταν μόνο μέσω καλωδίου;

 

Τουλάχιστον εδω στην Ελλάδα μετά τα update της εφαρμογής (μέσα σε 7 μέρες μεντο τελευταίο προχθές) εξακολουθεί να υπάρχει κανονικά το bug

Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Έχουν βγει 2 updates πλέον και δεν υπάρχει αυτό το bug. Ωστόσο, επειδή δεν έχω δοκιμάσει την εφαρμογή όντως συνδέεται με τα Windows 10 ασύρματα; Γιατί νόμιζα ότι ήταν μόνο μέσω καλωδίου;

Α οκ θα το τσεκαρω για τα updates.Για την ασυρματη συνδεση απ οσο ξερω γινεται στα 10αρια(εγω εχω 7 ακομα και δεν ξερω απο πρωτο χερι τι παιζει)μεσω της εφαρμογης και του κουμπιου συνδ.σε windows.Μεσω καλωδιου κλασικα γινεται dex!!

 

----- προσθήκη μηνύματος 98 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

[/color]

Τουλάχιστον εδω στην Ελλάδα μετά τα update της εφαρμογής (μέσα σε 7 μέρες μεντο τελευταίο προχθές) εξακολουθεί να υπάρχει κανονικά το bug

Μου προτεινεις να το αφησω ακομα απενεργοποιημενο δλδ??

Edited by jtgiannis
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Τουλάχιστον εδω στην Ελλάδα μετά τα update της εφαρμογής (μέσα σε 7 μέρες μεντο τελευταίο προχθές) εξακολουθεί να υπάρχει κανονικά το bug

Κι εγώ Ελλάδα είμαι αλλά δεν έχω αυτό το bug (έχω κάνει βέβαια και τα 2 updates που ήρθαν το τελευταίο 10ήμερο).

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

Παιδια μια βοηθεια παρακαλω.Πως μπορουμε να εμφανιζουμε το PENUP στο dex προκειμενου να ζωγραφιζουμε και να το βλεπουμε στην οθονη του λαπτοπ??
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Έχουν βγει 2 updates πλέον και δεν υπάρχει αυτό το bug. Ωστόσο, επειδή δεν έχω δοκιμάσει την εφαρμογή όντως συνδέεται με τα Windows 10 ασύρματα; Γιατί νόμιζα ότι ήταν μόνο μέσω καλωδίου;

Το δοκιμάσα σήμερα.

Πράγματι αφού κάνεις τις απαραίτητες ρυθμίσεις σύνδεσης ( είναι πάρα πολύ εύκολες και γρήγορες , σε καθοδηγεί και το τηλέφωνο και το PC) συνδέται ασύρματα, αρκεί να είσαι στο ίδιο δίκτυο WiFi. Είναι ωραίο, κάνεις οτι με το τηλέφωνο από τον υπολογιστή. Γράφεις και στέλνεις μυνήματα βλέπεις αρχεία και γενικά οτι κάνεις με το τηλέφωνο τα κάνεις πια από τον υπολογιστή σου βλέποντας την οθόνη του τηλεφώνου σου από εκεί.

Link to comment
Share on other sites

<delete me>
Our greatest weakness lies in giving up. The most certain way to succeed is always to try just one more time -- Thomas A. Edison
Link to comment
Share on other sites

Το δοκιμάσα σήμερα.

Πράγματι αφού κάνεις τις απαραίτητες ρυθμίσεις σύνδεσης ( είναι πάρα πολύ εύκολες και γρήγορες , σε καθοδηγεί και το τηλέφωνο και το PC) συνδέται ασύρματα, αρκεί να είσαι στο ίδιο δίκτυο WiFi. Είναι ωραίο, κάνεις οτι με το τηλέφωνο από τον υπολογιστή. Γράφεις και στέλνεις μυνήματα βλέπεις αρχεία και γενικά οτι κάνεις με το τηλέφωνο τα κάνεις πια από τον υπολογιστή σου βλέποντας την οθόνη του τηλεφώνου σου από εκεί.

Ναι πράγματι ακριβώς έτσι είναι, το δοκίμασα λίγο μετά από το μήνυμα που έγραψα. Πρέπει να μπεις με το ίδιο mail που έχεις στο PC και στην εφαρμογή του τηλεφώνου μόνο.

Βολικό πολύ, ένα πράγμα δε μου άρεσε μόνο, το γεγονός ότι κι αν κάνεις στην οθόνη του υπολογιστή ανάβει και αυτή του τηλεφώνου και φαίνονται όλα όσα κάνεις.

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά κάτοχος και γω πλέον του κινητού σε μαύρο χρώμα , μια εβδομάδα ψάχνω να βρω εδώ που μένω την μαύρη δερμάτινη θήκη αλλά δεν υπήρχε διαθέσιμη πουθενά , το κινητό το κρατάω σπίτι για την ώρα αλλά ακόμα και σπίτι κατάφερε να μου φύγει από την τσέπη από το σορτσάκι και έκανε μια γραμουλα στην οθόνη ίσα που φαίνεται αλλά δεν μπορώ να καταλάβω πιστεύεται ειναι από την εργοστασιακή μεβρανη ή ότι έσπασε ακόμη δεν το πήρα ;ceZidHZ_d.jpg?maxwidth=640&shape=thumb&fidelity=medium

303m50I_d.jpg?maxwidth=640&shape=thumb&fidelity=medium

Edited by NobodyRankXV
Link to comment
Share on other sites

βγαλε την μεβρανη και διαπιστωσε το

Κωνσταντινος..

-nokia 8800 special edition-XDA Flame-htc shift-nokia 8910i-htc touch HD-Blackberry Bold-Htc touch Pro 2-Qtek 9000-Nokia N900-BB Bold 9700-Htc Desire-Htc Desire HD-iphone 4 32gb...4s 64GB..Samsung Note 3-4-9-10+..iPhone 7 Plus..iPhone X 256..iPhone XS Max 512..iPhone 11 Pro Max 512

Link to comment
Share on other sites

Όπως το βλέπω στη δεύτερη φώτο μάλλον της μεμβράνης είναι η γρατζουνιά.

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

Μια βοηθεια παιδια..οταν ειναι συνδεδεμενο το κινητο με bluetooth στο αυτοκινητο ή στο κρανος και με καλουν,εκφωνειται το ονομα καλουντος.τι κανω να το απενεργοποιησω?προφανως κατι πατησα

 

----- προσθήκη μηνύματος 8 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Πρεπει να το βρηκα..ειναι μαλλον στις ρυθμισεις του voice assistant.το τσεκαρω σε λιγο

iphone 3gs,iphone 4/4s,galaxy s3,galaxy s4 duos,galaxy note 3 duos,note 4 duos,note 5 duos,note 7 duos,LG V20 duos,galaxy c9 pro duos,Samsung s8+ orchid grey,Samsung galaxy Note 8 duos,Samsung galaxy note 9 duos,Samsung galaxy Note 10+, iphone 11 pro,samsung galaxy s20, samsung galaxy note 20 ultra,samsung galaxy s23 ultra.

Link to comment
Share on other sites

Μια βοηθεια παιδια..οταν ειναι συνδεδεμενο το κινητο με bluetooth στο αυτοκινητο ή στο κρανος και με καλουν,εκφωνειται το ονομα καλουντος.τι κανω να το απενεργοποιησω?προφανως κατι πατησα

 

----- προσθήκη μηνύματος 8 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Πρεπει να το βρηκα..ειναι μαλλον στις ρυθμισεις του voice assistant.το τσεκαρω σε λιγο

.....db0d62c59fb0fc6713fedf9706b69ab8.jpg

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

Ακυρο.δεν ειναι αυτη η ρυθμιση.συνεχιζει να εκφωνει τα ονοματα

iphone 3gs,iphone 4/4s,galaxy s3,galaxy s4 duos,galaxy note 3 duos,note 4 duos,note 5 duos,note 7 duos,LG V20 duos,galaxy c9 pro duos,Samsung s8+ orchid grey,Samsung galaxy Note 8 duos,Samsung galaxy note 9 duos,Samsung galaxy Note 10+, iphone 11 pro,samsung galaxy s20, samsung galaxy note 20 ultra,samsung galaxy s23 ultra.

Link to comment
Share on other sites

Ακυρο.δεν ειναι αυτη η ρυθμιση.συνεχιζει να εκφωνει τα ονοματα
Για πήγαινε Γενικές Ρυθμίσεις >Γλώσσα και Εισαγωγή >Κείμενο σε Ομιλία και βγάλε το text to speech της Samsung

🔷 Samsung S22 Ultra & Samsung tab 7🔷

Link to comment
Share on other sites

Το βρηκα.ειναι αλληλεπιδραση κ κινητικες δυνατοτητες-αλληλεπιδρασεις-απαντησ και τερματισμος κλησεων

iphone 3gs,iphone 4/4s,galaxy s3,galaxy s4 duos,galaxy note 3 duos,note 4 duos,note 5 duos,note 7 duos,LG V20 duos,galaxy c9 pro duos,Samsung s8+ orchid grey,Samsung galaxy Note 8 duos,Samsung galaxy note 9 duos,Samsung galaxy Note 10+, iphone 11 pro,samsung galaxy s20, samsung galaxy note 20 ultra,samsung galaxy s23 ultra.

Link to comment
Share on other sites

Το βρηκα.ειναι αλληλεπιδραση κ κινητικες δυνατοτητες-αλληλεπιδρασεις-απαντησ και τερματισμος κλησεων
Αφού στο είχα ποστάρει από το πρωί το screenshot.

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Παιδιά ξέρει κανείς πως χρησιμοποιούμε το κινητό σαν touchpad στην λειτουργία dex??
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Note 10 Plus

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...