Jump to content

Samsung Galaxy Note 10 Plus


ccypruss000
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αντε καλα...ουε που το ειχα δει!!!χαχαχαχα!ευχαριστω πολυ παντως!!

iphone 3gs,iphone 4/4s,galaxy s3,galaxy s4 duos,galaxy note 3 duos,note 4 duos,note 5 duos,note 7 duos,LG V20 duos,galaxy c9 pro duos,Samsung s8+ orchid grey,Samsung galaxy Note 8 duos,Samsung galaxy note 9 duos,Samsung galaxy Note 10+, iphone 11 pro,samsung galaxy s20, samsung galaxy note 20 ultra,samsung galaxy s23 ultra.

Link to comment
Share on other sites

Αντε καλα...ουε που το ειχα δει!!!χαχαχαχα!ευχαριστω πολυ παντως!!

Αν δεν ειχες δει το sceeenshot του bill_viper, σε ποιον εριξες ακυρο?

Οπως βλεπεις ειμαι τερμα ψυχαναγκαστικος ))))).566451ec743d4e39610d6008f1c9ede2.jpg

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν ειχες δει το sceeenshot του bill_viper, σε ποιον εριξες ακυρο?

Οπως βλεπεις ειμαι τερμα ψυχαναγκαστικος ))))).566451ec743d4e39610d6008f1c9ede2.jpg

Το ακυρο πηγαινε στο προηγουμενο μνμ μου!!βλεπεις ολη μερα στο δρομο και τα εβλεπα βιαστηκα.δες και το αμεσως προηγουμενο μνμ.δεν υπαρχει παραθεση και αφου δεν υπαρχει παραθεση και ακολουθει αμεσως αλλο που τυγχανει να ειναι δικο μου,οποτε αναφερομουν στο δικο μου.ολα οκ τωρα?

iphone 3gs,iphone 4/4s,galaxy s3,galaxy s4 duos,galaxy note 3 duos,note 4 duos,note 5 duos,note 7 duos,LG V20 duos,galaxy c9 pro duos,Samsung s8+ orchid grey,Samsung galaxy Note 8 duos,Samsung galaxy note 9 duos,Samsung galaxy Note 10+, iphone 11 pro,samsung galaxy s20, samsung galaxy note 20 ultra,samsung galaxy s23 ultra.

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!μετα απο επανεκκινηση ,δε συνδεεται το s pen.μετα απο πολλες δοκιμες,ιιιισως συνδεθει.τι μπορει να συμβαινει??

 

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

iphone 3gs,iphone 4/4s,galaxy s3,galaxy s4 duos,galaxy note 3 duos,note 4 duos,note 5 duos,note 7 duos,LG V20 duos,galaxy c9 pro duos,Samsung s8+ orchid grey,Samsung galaxy Note 8 duos,Samsung galaxy note 9 duos,Samsung galaxy Note 10+, iphone 11 pro,samsung galaxy s20, samsung galaxy note 20 ultra,samsung galaxy s23 ultra.

Link to comment
Share on other sites

Εχω ενα προβλημα με το αυτοκινητο.Συνδεεται μεσω bluetooth με το κινητο κανω κλησεις,λαμβανω κλησεις και παιζω spotify απο το κινητο στο αυτοκινητο.Το προβλημα ειναι οτι το αυτοκινητο δε "διαβαζει" τα sms.Αυτο το προβλημα δεν το ειχα με τα προηγουμενα κινητα.Υπαρχει καποια ρυθμιση που μου διαφευγει;

Μετεωρολογικός σταθμός Αμαρουσίου

http://users.otenet.gr/~oyxbc3/myweather/index.html

Link to comment
Share on other sites

Και σε λίγες μέρες πρώτο θα είναι το iPhone 11 Pro Max...!!!!

 

Τυχαίο???:lol::lol::lol:

 

 

 

Όσο βλέπω το op7 Pro στη λίστα... Έχουν χάσει κάθε αξιοπιστία

 

 

Sent from Giorgos

Link to comment
Share on other sites

Εχω ενα προβλημα με το αυτοκινητο.Συνδεεται μεσω bluetooth με το κινητο κανω κλησεις,λαμβανω κλησεις και παιζω spotify απο το κινητο στο αυτοκινητο.Το προβλημα ειναι οτι το αυτοκινητο δε "διαβαζει" τα sms.Αυτο το προβλημα δεν το ειχα με τα προηγουμενα κινητα.Υπαρχει καποια ρυθμιση που μου διαφευγει;
Δοκίμασε να μπεις ρυθμίσεις/εφαρμογές/μηνύματα και δες τις άδειες. Ίσως αυτό να είναι.

 

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα μια ερώτηση εγω που θα το πάρω με τιμολόγιο αν το samsung members εχει διαφορετικό όνομα θα δικαιούμαι την προσφορά Youtube,galaxy buds? η θα έχω πρόβλημα;
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα μια ερώτηση εγω που θα το πάρω με τιμολόγιο αν το samsung members εχει διαφορετικό όνομα θα δικαιούμαι την προσφορά Youtube,galaxy buds? η θα έχω πρόβλημα;
Εμένα που ήταν στο όνομα της εταιρείας που δουλεύω μου έστειλαν ότι δεν τα δικαιούμαι. Αν είναι σε άλλο όνομα, αλλά φυσικό πρόσωπο λογικά δεν θα έχεις θέμα. Το YouTube premium δουλεύει πάντως όπως και να έχει.

 

Sent from my SM-N975F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μόλις πήρα στα χέρια μου το Galaxy Note 10 Plus και ξεφορτώθηκα το OnePlus 7 Pro.

Υπάρχει τίποτα διαφορετικό που πρέπει να κάνεις πρώτη φορά με το κινητό αυτό? Πχ κάποια ειδική ρύθμιση ή κάτι που προτείνεται εσείς?

Link to comment
Share on other sites

Μόλις πήρα στα χέρια μου το Galaxy Note 10 Plus και ξεφορτώθηκα το OnePlus 7 Pro.

 

Υπάρχει τίποτα διαφορετικό που πρέπει να κάνεις πρώτη φορά με το κινητό αυτό? Πχ κάποια ειδική ρύθμιση ή κάτι που προτείνεται εσείς?

Καλοδούλευτο φίλε μου. Πες μας εντυπώσεις από την μετάβαση.

 

May the power of Oneplus 7 Pro be with you

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Εμένα που ήταν στο όνομα της εταιρείας που δουλεύω μου έστειλαν ότι δεν τα δικαιούμαι. Αν είναι σε άλλο όνομα, αλλά φυσικό πρόσωπο λογικά δεν θα έχεις θέμα. Το YouTube premium δουλεύει πάντως όπως και να έχει.

 

Sent from my SM-N975F using Tapatalk

 

Πηρα τηλ την Samsung, Μου είπαν οτι η προσφορα για τα Buds ισχυει απο 20/09/19 εως 25/10/19 και απευθύνεται μόνο σε μεγάλα μαγαζια οπως κωτσοβολο public κτλ, και επίσης εχουν αποθεμα 402 Buds για δώρο.

Link to comment
Share on other sites

Πηρα τηλ την Samsung, Μου είπαν οτι η προσφορα για τα Buds ισχυει απο 20/09/19 εως 25/10/19 και απευθύνεται μόνο σε μεγάλα μαγαζια οπως κωτσοβολο public κτλ, και επίσης εχουν αποθεμα 402 Buds για δώρο.

 

Εγω πηρα το απλό το note10 απο γερμανό στις 25/9 και περέλαβα τα ακουστικά 1/10

iPad Pro 2020, iPhone 12 pro max
Link to comment
Share on other sites

Καλοδούλευτο φίλε μου. Πες μας εντυπώσεις από την μετάβαση.

 

May the power of Oneplus 7 Pro be with you

Μέχρι στιγμής δεν νιώθω τόσο έντονα την διαφορά στο refresh rate. Το 60hz του note είναι πολύ πιο smooth από αυτο του 7 Pro

Επιδόσεις τα ίδια

Κάμερα φαίνεται λίγο η διαφορά

Μπαταρία θα δω σε βάθος χρόνου

 

Στο χέρι πάντως ειναι πιο ωραίο το note

 

Αυτα για αρχή, με μια γρήγορη ματιά

Και φυσικά η οθόνη διαβάζεται πολύ καλύτερα κάτω από πολύ δυνατο φως του ήλιου

Edited by tasosathan
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά πως γίνετε όταν ανοίγω ένα αρχείο pdf Να ΜΗ μου το ανοίγει με την επεξεργασία?

Με έχει σκάσει τόσο καιρό και δεν μπορώ να το αλλάξω.

kountouraN
Link to comment
Share on other sites

Μέχρι στιγμής δεν νιώθω τόσο έντονα την διαφορά στο refresh rate. Το 60hz του note είναι πολύ πιο smooth από αυτο του 7 Pro

 

Επιδόσεις τα ίδια

 

Κάμερα φαίνεται λίγο η διαφορά

 

Μπαταρία θα δω σε βάθος χρόνου

 

 

 

Στο χέρι πάντως ειναι πιο ωραίο το note

 

 

 

Αυτα για αρχή, με μια γρήγορη ματιά

 

Και φυσικά η οθόνη διαβάζεται πολύ καλύτερα κάτω από πολύ δυνατο φως του ήλιου

Η πρώτη προταση,εφόσον ισχύει, είναι εντυπωσιακή, αν κάτσεις και αναλογιστείς πόσος ντορος έγινε για το 90hz display του oneplus 7

 

Στάλθηκε από το SM-G975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Η πρώτη προταση,εφόσον ισχύει, είναι εντυπωσιακή, αν κάτσεις και αναλογιστείς πόσος ντορος έγινε για το 90hz display του oneplus 7

 

Στάλθηκε από το SM-G975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Προσωπικά, στα 60hz όταν είναι το 7Pro, φαίνεται να κολλάει. Λες και λαγκαρει το κινητό. Με το που το βάζεις στα 90hz, όλα μια χαρά

 

Ενώ με το Note10+, δεν κολλάει/λαγκαρει η οθόνη όπως στο OnePlus στα 60hz

 

Όλα αυτά δικές μου εμπειρίες φυσικά

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά πως γίνετε όταν ανοίγω ένα αρχείο pdf Να ΜΗ μου το ανοίγει με την επεξεργασία?

Με έχει σκάσει τόσο καιρό και δεν μπορώ να το αλλάξω.

Επειδη δεν εχω τη συσκευη για να σου πω το ακριβες path, στο s finder θα ψαξεις το "Προεπιλεγμενες Εφαρμογες", κι εκει θα επιλεξεις την "Επεξεργασια pdf" και μετα κλικ στο "Διαγραφη Προεπιλογων".

Link to comment
Share on other sites

Αν θες της Samsung με τόνους κατέβασε το Samsung neural beta keyboard. Θα βρεις το apk από το Google. Εναλλακτικά θεωρώ ότι πιο κοντά στο Samsung είναι το swiftkey.

 

Note 10+

Το εβαλα της samsung αλλα δεν βλέπω καμια διαφορά. Πρέπει να κάνω κάτι για να παίξει?

 

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εμένα που ήταν στο όνομα της εταιρείας που δουλεύω μου έστειλαν ότι δεν τα δικαιούμαι. Αν είναι σε άλλο όνομα, αλλά φυσικό πρόσωπο λογικά δεν θα έχεις θέμα. Το YouTube premium δουλεύει πάντως όπως και να έχει.

 

Sent from my SM-N975F using Tapatalk

 

Μηπως σπυ ειπαν δεν τα δικαιουσαι διοτι η εταιρεια που δουλευεις ειναι ΑΕ ή ΟΕ?εγω εκοψα τιμολογιο σε ελευθερο επαγγελματια,το ονομα που εβαλα στο samsung members ηταν το ονομα του τιμολογιου καιμετσι κανενα θεμα

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Καλησπέρα μια ερώτηση εγω που θα το πάρω με τιμολόγιο αν το samsung members εχει διαφορετικό όνομα θα δικαιούμαι την προσφορά Youtube,galaxy buds? η θα έχω πρόβλημα;

 

Και σε εσενα πηγαινε η απαντηση...:):):)

iphone 3gs,iphone 4/4s,galaxy s3,galaxy s4 duos,galaxy note 3 duos,note 4 duos,note 5 duos,note 7 duos,LG V20 duos,galaxy c9 pro duos,Samsung s8+ orchid grey,Samsung galaxy Note 8 duos,Samsung galaxy note 9 duos,Samsung galaxy Note 10+, iphone 11 pro,samsung galaxy s20, samsung galaxy note 20 ultra,samsung galaxy s23 ultra.

Link to comment
Share on other sites

Το εβαλα της samsung αλλα δεν βλέπω καμια διαφορά. Πρέπει να κάνω κάτι για να παίξει?

 

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Όλα οκ τελικά. Ήθελε restart.

 

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά,

 

Εμένα μου απάντησαν ότι δε δικαιούμαι τη προσφορά επειδή ήταν αγορασμενο αρχές σεπτεμβρη και για premium ούτε κουβέντα

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά,

 

Εμένα μου απάντησαν ότι δε δικαιούμαι τη προσφορά επειδή ήταν αγορασμενο αρχές σεπτεμβρη και για premium ούτε κουβέντα

Και εμένα έτσι μου απάντησαν αγορασμένο 23/8. Για το premiun το ενεργοποιείς και μονος σου για 4 μήνες μόνο.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Και εμένα έτσι μου απάντησαν αγορασμένο 23/8. Για το premiun το ενεργοποιείς και μονος σου για 4 μήνες μόνο.

 

πως το ενεργοποιεις?

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Note 10 Plus

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...