Jump to content

Samsung Galaxy Note 10 Plus


ccypruss000
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδιά προσπαθώ πραγματικά από το πρωί σε διάφορες γωνίες και φωτισμό, κόντρα ήλιο στο πλάι κλπ. Ειλικρινά δεν το διακρίνω αυτό που περιγράφετε. Τώρα αν δεν είχα διαβάσει τις αναφορές σας χαμπάρι δεν θα το έπαιρνα.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καμία αναφορά και κανένα θέμα που αξίζει να ασχοληθείς και να ψάχνεις. Το ίδιο ισχύει και για το "τρίξιμο" στην πλάτη που είναι αστείο για να μην πω κάτι ποιο βαρύ. Τόσο λεπτή συσκευή με τόσο μεγάλη-φλατ επιφάνεια πλάτης και στέρεο ηχεία με φοβερή ποιότητα και ένταση θα ήταν αδύνατο κατασκευαστικα να μην νιώθεις τον ήχο.

Σε όσους δεν αρέσει πάνε σε συσκευή με μόνο ηχείο κάτω και κανένα τρίξιμο.

Κούρασαν αυτές οι "αναφορές" και καλά..

 

Λάζαρος..

Στάλθηκε από το S10+

Λάζαρος..
Link to comment
Share on other sites

Καλο ειναι να τα επισημαίνουμε ολα ωστε εμεις οι υποψηφιοι αγοραστες να εχουμε πληρη εικονα...μπορει καποιον να τον ενοχλει η δονηση στη πλατη του ,που ειναι υπαρκτο αυτο κανεις δε μπορει να το αρνηθει...μπορει καποιος να χαλαστει σε φουλ φωτεινότητα να δει εστω και αχνά τον αισθητηρα αποτυπωματων στην οθονη του...οι περισσοτεροι απλα θα προσπερασουν μπροστα σε μια τετοια εργαλειαρα οπως το Note....αλλα ειναι αυτο το...αλλα !

Αληθεια σε αλλες υλοποιησεις,ο αισθητηρας φαινεται ? πχ OPPO,HUAWEI ξερει καποιος?

samsung-galaxy-s23-s23-ultra-enterprise-edition.jpg.webp

Link to comment
Share on other sites

Αυτα ολα ειναι τα κλασσικα παραπονα που αναφερονται κυριως στις συσκευες τον πρωτο καιρο μιας και η τιμη τους ειναι στα υψη και πρεπει κατι να σχολιασουν καποιοι.

 

Και με το S10+ πχ ολως τυχαιως οι διαφορες μεταξυ exynos και Snapdragon μονο τον πρωτο καιρο αναφερονταν κυριως. Οταν επεσε αργοτερα η τιμη της συσκευης αισθητα,ηταν αναξια λογου...

Link to comment
Share on other sites

Αυτα ολα ειναι τα κλασσικα παραπονα που αναφερονται κυριως στις συσκευες τον πρωτο καιρο μιας και η τιμη τους ειναι στα υψη και πρεπει κατι να σχολιασουν καποιοι.

 

Και με το S10+ πχ ολως τυχαιως οι διαφορες μεταξυ exynos και Snapdragon μονο τον πρωτο καιρο αναφερονταν κυριως. Οταν επεσε αργοτερα η τιμη της συσκευης αισθητα,ηταν αναξια λογου...

 

+1 Ακριβώς έτσι...

Link to comment
Share on other sites

Αυτα ολα ειναι τα κλασσικα παραπονα που αναφερονται κυριως στις συσκευες τον πρωτο καιρο μιας και η τιμη τους ειναι στα υψη και πρεπει κατι να σχολιασουν καποιοι.

 

Και με το S10+ πχ ολως τυχαιως οι διαφορες μεταξυ exynos και Snapdragon μονο τον πρωτο καιρο αναφερονταν κυριως. Οταν επεσε αργοτερα η τιμη της συσκευης αισθητα,ηταν αναξια λογου...

Ναι, και εγώ το πιστεύω. Υψηλή τιμή, υψηλές προσδοκίες, ας το απολαύσουμε το τούμπανο, έχει πολλά καλά να μας δώσει :happy::D

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλο ειναι να τα επισημαίνουμε ολα ωστε εμεις οι υποψηφιοι αγοραστες να εχουμε πληρη εικονα...μπορει καποιον να τον ενοχλει η δονηση στη πλατη του ,που ειναι υπαρκτο αυτο κανεις δε μπορει να το αρνηθει...μπορει καποιος να χαλαστει σε φουλ φωτεινότητα να δει εστω και αχνά τον αισθητηρα αποτυπωματων στην οθονη του...οι περισσοτεροι απλα θα προσπερασουν μπροστα σε μια τετοια εργαλειαρα οπως το Note....αλλα ειναι αυτο το...αλλα !

 

Αληθεια σε αλλες υλοποιησεις,ο αισθητηρας φαινεται ? πχ OPPO,HUAWEI ξερει καποιος?

Γιατί ποιος σου είπε ότι φαίνεται κάτι σε φουλ φωτεινότητα, παλεύω να δω κάτι αλλά δεν βλέπω. Είμαι άτυχος δεν έχω βρει ακόμα την συγκεκριμένη γωνία φαίνεται.

 

Στάλθηκε από το SM-T835 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά. Ποιος σοβαρός άνθρωπος που θέλει να δώσει τόσα χρήματα θα κάτσει να διαβάσει ένα φόρουμ και θα πάρει της μετρητής όσα γράφονται; Εγώ όταν θέλω να αγοράσω κάτι και δεν είμαι σίγουρος απλά προσπαθώ να το δω από κοντά. Ότι και να μου πει κάποιος είναι υποκειμενικό. Διαβάζουν κάποιοι εδώ μέσα την άποψη ατόμων που δεν έχουν τη συσκευή και την παίρνουν σοβαρά και όσοι το έχουν και λένε ότι πχ η δόνηση στην πλάτη δεν ενοχλεί, όλοι θα τον χαρακτηρίσουν Fanboy.

 

Στη τελική όσοι το έχουν τζάμπα γράφουν την άποψη τους μιας και όλοι οι υπόλοιποι τους βγάζουν fanboys...

 

Μέχρι στιγμής έχει παρουσιαστεί η δόνηση στην πλάτη σαν σεισμός και ότι η συσκευή τρίζει. Η οθόνη του είναι ίδια με του Note 8 ,η μπαταρία του είναι σαν του s4 και η κάμερα βγάζει σε 8bit σε σχέση με το P30 pro.

 

Note 10+

Link to comment
Share on other sites

Γιατί ποιος σου είπε ότι φαίνεται κάτι σε φουλ φωτεινότητα, παλεύω να δω κάτι αλλά δεν βλέπω. Είμαι άτυχος δεν έχω βρει ακόμα την συγκεκριμένη γωνία φαίνεται.

 

Στάλθηκε από το SM-T835 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

 

παραπανω το γραφουν....δε μιλαω για το φιλο που μαλλον τρολαρει..τα αλλα ποστ λεω...εχει και φωτογραφιες...δες λιγο πιο πανω τις δημοσιευσεις.

samsung-galaxy-s23-s23-ultra-enterprise-edition.jpg.webp

Link to comment
Share on other sites

παραπανω το γραφουν....δε μιλαω για το φιλο που μαλλον τρολαρει..τα αλλα ποστ λεω...εχει και φωτογραφιες...δες λιγο πιο πανω τις δημοσιευσεις.
Τα εχω δει, επαναλαμβάνω, φουλ φωτεινότητα, οσες προσπάθειες έκανα για να δω κατι δεν τα κατάφερα. Το πως φαίνεται στον φίλο και μάλιστα και στην φωτογραφία δεν γνωρίζω.

 

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μακάρι να ήμουν υπάλληλος της Samsung. Έτσι θα έβγαζα και μπόλικα φράγκα και θα δοκίμαζα όλες τις νέες συσκευές πρώτο χέρι πριν από όλους.

Οποίος με πει fan boy μπορεί να ανατρέξει σε όλα αυτά τα χρόνια πόσες συσκευές πέρασαν από τα χέρια μου ανεξαρτήτου μάρκας και πόσο σκ@#o έχω ρίξει στη Samsung όλα τα προηγούμενα χρόνια με αυτά που έχει κάνει κυρίως λόγο του προηγούμενου ui της και τα λαγκ των συσκευών της. Σήμερα είναι κορυφή πως να το κάνουμε. Αύριο θα πέσει κτλ. Κύκλος είναι.

 

Λάζαρος..

Στάλθηκε από το S10+

 

Οχιιιιιιιιιιιιιι εισαι fanboy. Τελος!

Ασχετα αν εχεις αλλαξει περιπου 1600+ τηλεφωνα (αληθινο νουμερο για... καποιους) ολων των εταιριων, απο τις πιο γνωστες μεχρι τις πιο ασχετες. Οι ομορφιες στα φορα ειναι για αυτο ακριβως το λογο. Για να γραφονται... Αλλιως δεν εχει πλακα :lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά. Ποιος σοβαρός άνθρωπος που θέλει να δώσει τόσα χρήματα θα κάτσει να διαβάσει ένα φόρουμ και θα πάρει της μετρητής όσα γράφονται; Εγώ όταν θέλω να αγοράσω κάτι και δεν είμαι σίγουρος απλά προσπαθώ να το δω από κοντά. Ότι και να μου πει κάποιος είναι υποκειμενικό. Διαβάζουν κάποιοι εδώ μέσα την άποψη ατόμων που δεν έχουν τη συσκευή και την παίρνουν σοβαρά και όσοι το έχουν και λένε ότι πχ η δόνηση στην πλάτη δεν ενοχλεί, όλοι θα τον χαρακτηρίσουν Fanboy.

 

Στη τελική όσοι το έχουν τζάμπα γράφουν την άποψη τους μιας και όλοι οι υπόλοιποι τους βγάζουν fanboys...

 

Μέχρι στιγμής έχει παρουσιαστεί η δόνηση στην πλάτη σαν σεισμός και ότι η συσκευή τρίζει. Η οθόνη του είναι ίδια με του Note 8 ,η μπαταρία του είναι σαν του s4 και η κάμερα βγάζει σε 8bit σε σχέση με το P30 pro.

 

Note 10+

Και εσύ γραφεις λες και αυτοι που τα έχουν αναφέρει αυτα, ειναι ψευτες και τα εχουν βγάλει απο το κεφάλι τους. Ειρωνευεσαι επί της ουσίας, γράφοντας υπερβολες, που κανεις δεν είπε, για σεισμους.

Τι ακριβώς είναι ψεμα? Προσωπικά δεν έγραψα ποτε για σεισμους που ειρωνευεσαι.

Έγραψα και επιμένω 200%, έχοντας δουλέψει τη συσκευή οτι:

 

- Έχει την ποιο εντονη δόνηση που εχω δει ποτε σε κινητό οταν βάλεις δυνατα την ένταση.

(μπορει να υπάρχουν και αλλα, εγω δεν εχω δει κανενα απο οσα πέρασαν απο τα χερια μου, και έχουν περάσει πολλα).

 

- Η φωτεινότητα της οθόνης είναι ακριβώς ιδια με του νοτε 8 που ειχα οταν εκανα τη σύγκριση ητε αυτό ειναι θετικό ητε αρνητικό.

Δεν είπα σε κανέναν να μη το αγοράσει επειδή εχει έντονη δόνηση. Ουτε εγω θα το απέρριπτα γι αυτο. Το να φτάνουμε ομως να ειρωνευομαστε τις απόψεις των άλλων οταν ειναι 100% αληθινές γραφοντας για σεισμους, που το έχεις βγάλει από το κεφάλι σου και μονο, τι ακριβώς κάνεις? Εισαι εριστικός ανεφ λογου.

Η προσωπική μου γνώμη ειναι οτι πρόκειται για την καλύτερη συσκευή αυτη τη στιγμη για τα γούστα μου. Παρόλα αυτα έχει όντως τα παραπάνω χαρακτήριστικα (δε γράφω καν μειονέκτηματα) που εχω αναφερει. Οποιος τα διαψευδει είναι απλος ψεύτης.

Link to comment
Share on other sites

Στα της ουσίας, σε λίγες μέρες θα βρίσκομαι στο εξωτερικό και τη DSLR θα την αφήσω σπίτι.

 

Για να τραβάω βίντεο πάντα 4k, ξέρω ότι τα 60 fps είναι καλύτερα αλλά γράφει ότι δεν υποστηρίζει stabilization;

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

Η οθόνη του είναι ίδια με του Note 8.

 

Αυτός που το έγραψε, είχε μιλήσει μόνο για ίδια επίπεδα φωτεινότητας μέσα στο κατάστημα που το είδε (όχι κάτω από ήλιο).

Και ξέρεις τι; Είχε δίκαιο.

 

Τιμές από gsmarena σε 100% APL (100% white screen):

Note8 manual max brightness: 412nits

Note9 manual max brightness: 367nits

Note10+ manual max brightness: 381nits

 

Είναι ή δεν είναι στα ίδια επίπεδα;

Link to comment
Share on other sites

Οχιιιιιιιιιιιιιι εισαι fanboy. Τελος!

 

Ασχετα αν εχεις αλλαξει περιπου 1600+ τηλεφωνα (αληθινο νουμερο για... καποιους) ολων των εταιριων, απο τις πιο γνωστες μεχρι τις πιο ασχετες. Οι ομορφιες στα φορα ειναι για αυτο ακριβως το λογο. Για να γραφονται... Αλλιως δεν εχει πλακα :lol::lol:

:D :D

Βαγγέλη δεν έχεις καθόλου άδικο όντως έχουν πολύ πλάκα τα φόρουμ ώρες ώρες!

Αλλά και πάλι μέχρι ένα σημείο, σου δίνει η Samsung την ποιο πλήρη συσκευή της αγοράς σε hardware και software και κάποιοι προσπαθούν με αστειότητες να την αμαυρώσουν τρίζει, φαίνεται το δακτυλικο αποτύπωμα η κάμερα του είναι μέτρια κτλ

 

 

Λάζαρος..

Στάλθηκε από το S10+

Edited by GalaxyNote
Λάζαρος..
Link to comment
Share on other sites

Ειναι διαθεσιμη η εφαρμογη 3D scanner στο Galaxy Store για οσους ενδιαφερονται.

 

Σε ευχαριστουμε για την ενημερωση σακη μπηκε για κατεβασμα τωρα.

Samsung Galaxy S24 ULTRA 512GB Yellow - iPhone 15 Pro 256GB Titanim Blue

Quote

 

Link to comment
Share on other sites

Δεν υπαρχουν συσκευες να εχουν στερεο αποδοση και να μη νιωθεις τον ηχο οταν αρχιζεις και τον βαζεις δυνατα κυριως σε συσκευες που το παχος κοντευει να φτασει σχεδον τα επιπεδα "τηλεκαρτας" . Αιντε που γραφετε οτι ναναι εδω μεσα:p:lol:
Link to comment
Share on other sites

Αυτός που το έγραψε, είχε μιλήσει μόνο για ίδια επίπεδα φωτεινότητας μέσα στο κατάστημα που το είδε (όχι κάτω από ήλιο).

Και ξέρεις τι; Είχε δίκαιο.

 

Τιμές από gsmarena σε 100% APL (100% white screen):

Note8 manual max brightness: 412nits

Note9 manual max brightness: 367nits

Note10+ manual max brightness: 381nits

 

Είναι ή δεν είναι στα ίδια επίπεδα;

Εγω το ειχα αναφέρει και οτι αναφέρω ισχύει παντα, δεν ειμαι ουτε hater ουτε παλαμακιας, γι αυτο εκνευρίζομαι όταν καποιοι ψάχνουν να με βγαλουν ψευτη. Ποσο μαλλον όταν επι της ουσίας εχω γραψει οτι πρόκειται για μάλλον το καλύτερο αυτη τη στιγμη κινητο, και σίγουρα το καλύτερο για οσους ψάχνουν τη μεγαλύτερη οθονη στο μικρότερο δυνατό μέγεθος (αυτο ειναι το πραγματικό πλεονέκτημα της συσκευής έναντι του ανταγωνισμού), και παλι αντιμετωπιζομαι με ειρωνια απο κάποιους επειδή δεν τους αρέσουν προφανώς οι αληθειες που γραφω. Μονο αν γραφεις τα καλύτερα και αποσιωπεις κάθε χαρακτήριστικο που ΜΠΟΡΕΙ να μη αρέσει σε κάποιους εισαι σωστός.

Το ιδιο ψευτη με βγαζανε όταν στο νοτε 9 ελεγα οτι ειχε μικρότερη φωτεινότητα απο το 8, για να βγουν αργότερα τα νούμερα να με επιβεβαιώσουν.

Δεν ειχα δει τα νούμερα αλλα τα μάτια μου δεν κάνουν λαθος.

Χαίρομαι όταν βλέπω κόσμο που αντι να ειρωνευτει και να σε βγάλει ψευτη, το ψαχνει λιγο παραπέρα να δει τι ισχύει οντως. Δεν τα γραφω τελειως στο βροντο.

Edited by sosimple2
Link to comment
Share on other sites

Καλο ειναι να τα επισημαίνουμε ολα ωστε εμεις οι υποψηφιοι αγοραστες να εχουμε πληρη εικονα...μπορει καποιον να τον ενοχλει η δονηση στη πλατη του ,που ειναι υπαρκτο αυτο κανεις δε μπορει να το αρνηθει...μπορει καποιος να χαλαστει σε φουλ φωτεινότητα να δει εστω και αχνά τον αισθητηρα αποτυπωματων στην οθονη του...οι περισσοτεροι απλα θα προσπερασουν μπροστα σε μια τετοια εργαλειαρα οπως το Note....αλλα ειναι αυτο το...αλλα !

Αληθεια σε αλλες υλοποιησεις,ο αισθητηρας φαινεται ? πχ OPPO,HUAWEI ξερει καποιος?

 

Φίλε μου είναι άλλο το να επισημαίνουμε πράγματα, άλλο να μας λένε Fanboys αν δε δεχόμαστε ότι πρόκειται για φοβερό κατασκευαστικό πρόβλημα (πχ το "τρίξιμο" στη πλατη το οποίο είναι δόνηση btw).

Ο φίλος πιο πίσω έχει δίκιο, ντε και καλά να βγεί πρόβλημα .

Edited by aroutis
Our greatest weakness lies in giving up. The most certain way to succeed is always to try just one more time -- Thomas A. Edison
Link to comment
Share on other sites

Εγω το ειχα αναφέρει και οτι αναφέρω ισχύει παντα, δεν ειμαι ουτε hater ουτε παλαμακιας, γι αυτο εκνευρίζομαι όταν καποιοι ψάχνουν να με βγαλουν ψευτη. Ποσο μαλλον όταν επι της ουσίας εχω γραψει οτι πρόκειται για μάλλον το καλύτερο αυτη τη στιγμη κινητο, και σίγουρα το καλύτερο για οσους ψάχνουν τη μεγαλύτερη οθονη στο μικρότερο δυνατό μέγεθος (αυτο ειναι το πραγματικό πλεονέκτημα της συσκευής έναντι του ανταγωνισμού), και παλι αντιμετωπιζομαι με ειρωνια απο κάποιους επειδή δεν τους αρέσουν προφανώς οι αληθειες που γραφω. Μονο αν γραφεις τα καλύτερα και αποσιωπεις κάθε χαρακτήριστικο που ΜΠΟΡΕΙ να μη αρέσει σε κάποιους εισαι σωστός.

Το ιδιο ψευτη με βγαζανε όταν στο νοτε 9 ελεγα οτι ειχε μικρότερη φωτεινότητα απο το 8, για να βγουν αργότερα τα νούμερα να με επιβεβαιώσουν.

Δεν ειχα δει τα νούμερα αλλα τα μάτια μου δεν κάνουν λαθος.

Χαίρομαι όταν βλέπω κόσμο που αντι να ειρωνευτει και να σε βγάλει ψευτη, το ψαχνει λιγο παραπέρα να δει τι ισχύει οντως. Δεν τα γραφω τελειως στο βροντο.

 

Και εγώ θεωρώ το Note10+ το πιο ολοκληρωμένο κινητό αυτή τη στιγμή στην αγορά, αλλά άμα είναι να βγάζουμε άχρηστα τα όργανα που μετράνε φωτεινότητες και haters όσους λένε αλήθειες, καλύτερα να το κλείσουμε το μαγαζί!

Link to comment
Share on other sites

Δεν θυμαμαι αν το ανεφερα πιο πισω αλλα το Note10+ εχει το χαμηλοτερο δεικτη Sar της αγορας σε επιπεδο ναυαρχιδων αν δεν κανω λαθος.

 

https://www.devicespecifications.com/en/model-sar/b119510a

Link to comment
Share on other sites

με συγχωρειτε αλλα αυτο με τον αισθητηρα που φαινεται κατω απο την οθονη ειναι στανταρ και φυσιολογικο για ολες τις συσκευες; ειμαστε σιγουροι; εγω σε s10+ οτι φωτεινοτητα και να βαλω δεν μπορω να τον δω. Σε τι συνθηκες φαινεται;

πριν NOKIA E72, ΝΟΚΙΑ Ν8, LUMIA 1020, Samsung Galaxy S7, S10+ ceramic, τώρα S23 ULTRA

Link to comment
Share on other sites

77de3c8d719e7ebabbfa326a1b81b336-full.jpg upload

 

e70f154ba1034dfba7b1ff63c0cd8192-full.jpg upload

 

https://eu.community.samsung.com/t5/Galaxy-S10e-S10-S10-S10-5G/S10-ultrasonic-fingerprint-scanner-visible-in-sunlight/td-p/983892

******οι εικονες ειναι για την σειρα s10 και η samsung λεει δεν ειναι προβλημα η αστοχια******

 

Επιβεβαιώνω τις εικόνες εδώ, είναι ίδιες με τις δικές μου.

Η λεγόμενη "στάμπα" είναι ο in display αισθητήρας του δαχτυλικού αποτυπώματος που βρίσκεται κάτω από την οθόνη στο συγκεκριμένο σημείο.

Είναι το ίδιο σε note10 και s10 και φαντάζομαι θα μοιάζει και με αισθητήρες άλλων εταιρειών.

Δεν πρόκειται για πρόβλημα ή αστοχία ή burn in ή ό,τι άλλο! Είναι καθαρά hardware υλοποίηση της samsung.

Ευτυχώς δηλαδή γιατί έφαγα λαχτάρα χθες!

Εμένα δεν με ενοχλεί καθόλου, δεν φαίνεται παρά μόνο αν βάλεις την οθόνη στον ντάλα ήλιο και το ψάξεις κουνώντας το τηλέφωνο αριστερά-δεξιά μέχρι να το δεις. Άμα το πετυχεις και το δεις, άνοιξε την οθόνη και φαίνεται και στην ανοιχτή οθόνη. Το ξανα-έκανα σήμερα το πρωί πολλές φορές.

Κατά τα άλλα γιατί τρώγεστε ρε παιδιά.

Δημοκρατία έχουμε κ ο καθενάς παίρνει ό,τι του αρέσει.

Προσωπικά το θεωρώ κορυφαίο ταμπλετο-τηλέφωνο με πενάκι μαγεία.

Δεν το συγκρίνω με τα κινέζικα, ούτε καν με Huawei.

Επίσης να αναφέρω ότι το μαμά screen protector έφαγε πόδι με το unboxing !!

Edited by frix_ath
Link to comment
Share on other sites

Μόλις διάβασα στο Display Mate οτι το Note 10 Plus εχει 25% πιο φωτεινή οθόνη απο το Note 9 με μέγιστη φωτεινότητα τα 1308nits
Link to comment
Share on other sites

Επιβεβαιώνω τις εικόνες εδώ, είναι ίδιες με τις δικές μου.

 

Η λεγόμενη "στάμπα" είναι ο in display αισθητήρας του δαχτυλικού αποτυπώματος που βρίσκεται κάτω από την οθόνη στο συγκεκριμένο σημείο.

 

Είναι το ίδιο σε note10 και s10 και φαντάζομαι θα μοιάζει και με αισθητήρες άλλων εταιρειών.

 

Δεν πρόκειται για πρόβλημα ή αστοχία ή burn in ή ό,τι άλλο! Είναι καθαρά hardware υλοποίηση της samsung.

 

Ευτυχώς δηλαδή γιατί έφαγα λαχτάρα χθες!

 

Εμένα δεν με ενοχλεί καθόλου, δεν φαίνεται παρά μόνο αν βάλεις την οθόνη στον ντάλα ήλιο και το ψάξεις κουνώντας το τηλέφωνο αριστερά-δεξιά μέχρι να το δεις. Άμα το πετυχεις και το δεις, άνοιξε την οθόνη και φαίνεται και στην ανοιχτή οθόνη. Το ξανα-έκανα σήμερα το πρωί πολλές φορές.

 

Κατά τα άλλα γιατί τρώγεστε ρε παιδιά.

 

Δημοκρατία έχουμε κ ο καθενάς παίρνει ό,τι του αρέσει.

 

Προσωπικά το θεωρώ κορυφαίο ταμπλετο-τηλέφωνο με πενάκι μαγεία.

 

Δεν το συγκρίνω με τα κινέζικα, ούτε καν με Huawei.

 

Επίσης να αναφέρω ότι το μαμά screen protector έφαγε πόδι με το unboxing !!

Βγαζοντας την μαμα screen protector ειδες διαφορα στην αισθηση της οθονης ηταν καλυτερα γιατι σκεφτομαι να την βγαλω και εγω

 

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Note 10 Plus

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...