Jump to content

Samsung Galaxy Note 10 Plus


ccypruss000
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Συμφωνώ σε όλα, το πρόβλημα για μένα είναι ότι η extra φωτεινότητα διαρκεί για πολύ λίγο. Άλλες φορές για 5 λεπτα και άλλες για μισό λεπτό..
www.τσιγαρο-ηλεκτρονικο.gr
Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ σε όλα, το πρόβλημα για μένα είναι ότι η extra φωτεινότητα διαρκεί για πολύ λίγο. Άλλες φορές για 5 λεπτα και άλλες για μισό λεπτό..

Ετσι δουλευει, λογικά δεν εχει κάποιο πρόβλημα. Παίζει ρολο η θερμοκρασία ποση ωρα διαρκει η μάξιμουμ φωτεινότητα.

Link to comment
Share on other sites

Αγορασα το n 10+ απο το καταστημα του κωτσοβολου κοζανης και μου ειπαν σε 2 βδομαδες .256gb glow που γυαλιζει.δεν υπαρχει διαθεσιμοτητα μου λενε.και τον προηγουμενο σεπτεμβριο που πηρα το 9ρι παλι εκανε 10 μερες το μαυρο ενω σε μπλε μου ειπαν τοτε θα κανει 20 μερες
Link to comment
Share on other sites

Στην παρέα σας και εγώ με ένα ακόμα Note ! Το 256gb Aura Glow....το χρώμα...απλά δεν παίζεται.

Το καλύτερο και μεγαλύτερο Note ever.

Τεράστιο εργαλείο γιά κάθε απαιτητικό χρήστη..!

Το Πλαίσιο μου έκανε την έκπτωση των 100ευρω χωρίς trade in και χωρίς προ-παραγγελία.

 

Έφαγα φλασιά σήμερα....καθώς σκούπιζα την οθόνη με πανάκι, παρατήρησα κάτω από τον ήλιο μία μικρή "στάμπα" στην οθόνη, κάτι σαν burn in , ανάγλυφο. Όχι βρωμιά αφού δεν έφευγε με τίποτα....μικρό σχετικά αλλά υπήρχε...Στο κάτω μέρος της οθόνης, στο κέντρο, εκεί που βάζουμε το δαχτυλικό αποτύπωμα.

Τρελλαίνομαι και φεύγω κατευθείαν γιά Smartec...,

Τελικά μου είπε τo παιδί που το είδε (αφού το πήγε μέσα και ξαναήρθε μετά από 3'), ότι δεν είναι πρόβλημα της οθόνης ή burn in, αλλά ο αισθητήρας του δαχτυλικού αποτυπώματος κάτω από την οθόνη..!! και υπάρχει και σχετική οδηγία της σάμμυ.

 

Τσεκάρεται αν μπορείτε και τα δικά σας, αλλά μόνο κάτω από τον ήλιο ή έντονο φως και γράψτε εδώ τί είδατε!!

Στα πολύ θετικά η γρήγορη φόρτιση, το άνω του 90% screen to body ratio, ο ήχος.

Link to comment
Share on other sites

Αγορασα το n 10+ απο το καταστημα του κωτσοβολου κοζανης και μου ειπαν σε 2 βδομαδες .256gb glow που γυαλιζει.δεν υπαρχει διαθεσιμοτητα μου λενε.και τον προηγουμενο σεπτεμβριο που πηρα το 9ρι παλι εκανε 10 μερες το μαυρο ενω σε μπλε μου ειπαν τοτε θα κανει 20 μερες
Με το καλό να παραλάβεις. Μεγαλώνει η παρέα.

 

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 99 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Στην παρέα σας και εγώ με ένα ακόμα Note ! Το 256gb Aura Glow....το χρώμα...απλά δεν παίζεται.

 

Το καλύτερο και μεγαλύτερο Note ever.

 

Τεράστιο εργαλείο γιά κάθε απαιτητικό χρήστη..!

 

Το Πλαίσιο μου έκανε την έκπτωση των 100ευρω χωρίς trade in και χωρίς προ-παραγγελία.

 

 

 

Έφαγα φλασιά σήμερα....καθώς σκούπιζα την οθόνη με πανάκι, παρατήρησα κάτω από τον ήλιο μία μικρή "στάμπα" στην οθόνη, κάτι σαν burn in , ανάγλυφο. Όχι βρωμιά αφού δεν έφευγε με τίποτα....μικρό σχετικά αλλά υπήρχε...Στο κάτω μέρος της οθόνης, στο κέντρο, εκεί που βάζουμε το δαχτυλικό αποτύπωμα.

 

Τρελλαίνομαι και φεύγω κατευθείαν γιά Smartec...,

 

Τελικά μου είπε τo παιδί που το είδε (αφού το πήγε μέσα και ξαναήρθε μετά από 3'), ότι δεν είναι πρόβλημα της οθόνης ή burn in, αλλά ο αισθητήρας του δαχτυλικού αποτυπώματος κάτω από την οθόνη..!! και υπάρχει και σχετική οδηγία της σάμμυ.

 

 

 

Τσεκάρεται αν μπορείτε και τα δικά σας, αλλά μόνο κάτω από τον ήλιο ή έντονο φως και γράψτε εδώ τί είδατε!!

 

Στα πολύ θετικά η γρήγορη φόρτιση, το άνω του 90% screen to body ratio, ο ήχος.

Καλορίζικο! Φοβερό χρώμα όντως και εγώ αυτό έχω.

 

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Αγορασα το n 10+ απο το καταστημα του κωτσοβολου κοζανης και μου ειπαν σε 2 βδομαδες .256gb glow που γυαλιζει.δεν υπαρχει διαθεσιμοτητα μου λενε.και τον προηγουμενο σεπτεμβριο που πηρα το 9ρι παλι εκανε 10 μερες το μαυρο ενω σε μπλε μου ειπαν τοτε θα κανει 20 μερες

 

Κωτσόβολος και μαλ.....ίες. Χειρότερο μαγαζί ever!

Μόνο Πλαίσιο ή Public... Ακύρωσε το και πήγαινε Πλαίσιο και κάντο παραγγελία , θα στο φέρουν σε 2-3 μέρες σίγουρα.

Link to comment
Share on other sites

Στην παρέα σας και εγώ με ένα ακόμα Note ! Το 256gb Aura Glow....το χρώμα...απλά δεν παίζεται.

Το καλύτερο και μεγαλύτερο Note ever.

Τεράστιο εργαλείο γιά κάθε απαιτητικό χρήστη..!

Το Πλαίσιο μου έκανε την έκπτωση των 100ευρω χωρίς trade in και χωρίς προ-παραγγελία.

 

Έφαγα φλασιά σήμερα....καθώς σκούπιζα την οθόνη με πανάκι, παρατήρησα κάτω από τον ήλιο μία μικρή "στάμπα" στην οθόνη, κάτι σαν burn in , ανάγλυφο. Όχι βρωμιά αφού δεν έφευγε με τίποτα....μικρό σχετικά αλλά υπήρχε...Στο κάτω μέρος της οθόνης, στο κέντρο, εκεί που βάζουμε το δαχτυλικό αποτύπωμα.

Τρελλαίνομαι και φεύγω κατευθείαν γιά Smartec...,

Τελικά μου είπε τo παιδί που το είδε (αφού το πήγε μέσα και ξαναήρθε μετά από 3'), ότι δεν είναι πρόβλημα της οθόνης ή burn in, αλλά ο αισθητήρας του δαχτυλικού αποτυπώματος κάτω από την οθόνη..!! και υπάρχει και σχετική οδηγία της σάμμυ.

 

Τσεκάρεται αν μπορείτε και τα δικά σας, αλλά μόνο κάτω από τον ήλιο ή έντονο φως και γράψτε εδώ τί είδατε!!

Στα πολύ θετικά η γρήγορη φόρτιση, το άνω του 90% screen to body ratio, ο ήχος.

Φίλε μου έχω ακριβώς το ίδιο σημαδάκι, αναιπεσθητο και ακριβώς όπως το περιγράφεις μόνο που είναι ποιο χαμηλά, στα αριστερά από το βελάκι κάτω δεξιά. Τι ακριβώς είναι;; πρέπει να το πάω στο σέρβις;;

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Κωτσόβολος και μαλ.....ίες. Χειρότερο μαγαζί ever!

Μόνο Πλαίσιο ή Public... Ακύρωσε το και πήγαινε Πλαίσιο και κάντο παραγγελία , θα στο φέρουν σε 2-3 μέρες σίγουρα.

 

ειναι πολυ φιλη μου η διευθυντρια εκει ,τα κανω με δοσεις μεσω τραπεζας καθε χρονο που παιρνω νεα συσκευη,ηδη εγκριθηκε χθες τα χρηματα τα πηρε ο κωτσοβολος,αλλα αναμονη τωρα. μεχρι χθες στη διαθεσιμοτητα εβλεπα μια συσκευη στα χανια κατω στην κρητη,πλεον δεν παρχει και γραφει αναμενεται συντομα,αλλα μου κανει εντυπωση πραγματικα ολοκληρη αλυσιδα dixons να μην εχει 5 κομματια το λιγοτερο.ευτυχως μου τα κανουν ατοκα σε 24 δοσεις αυτο ειναι το καλο

 

@frix_ath αυτο το διαβασα σε σχολια νομιζω εδω για τη σειρα s10+ οτι φαινεται στον ηλιο ο υπερηχητικος αισθητηρας και δεν ειναι αστοχια ,η γενικα καποιο προβλημα

Edited by MeteorX
Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου έχω ακριβώς το ίδιο σημαδάκι, αναιπεσθητο και ακριβώς όπως το περιγράφεις μόνο που είναι ποιο χαμηλά, στα αριστερά από το βελάκι κάτω δεξιά. Τι ακριβώς είναι;; πρέπει να το πάω στο σέρβις;;

 

Κάτσε τι εννοείς "στα αριστερά από το βελάκι κάτω δεξιά"? Εγώ λέω στο κάτω μέρος και στο κέντρο της οθόνης περίπου 3-4 εκατοστά σε ύψος μετρώντας από κάτω την οθόνη. Είναι ένα παραλληλόγραμο που φαίνεται σαν στάμπα αλλά δεν είναι!..γιατί ειναι ο αισθητήρας! Επιβεβαιώστε το και άλλοι συμφορούμητες!

Link to comment
Share on other sites

Κάτσε τι εννοείς "στα αριστερά από το βελάκι κάτω δεξιά"? Εγώ λέω στο κάτω μέρος και στο κέντρο της οθόνης περίπου 3-4 εκατοστά σε ύψος μετρώντας από κάτω την οθόνη. Είναι ένα παραλληλόγραμο που φαίνεται σαν στάμπα αλλά δεν είναι!..γιατί ειναι ο αισθητήρας! Επιβεβαιώστε το και άλλοι συμφορούμητες!

Όχι δεν έχω κάτι τέτοιο όπως μου το περιγράφεις τώρα. Εμένα έχει ένα μικρό ελάχιστο σημαδάκι δίπλα από το βελάκι της γραμμής πλοήγησης. Θα κοιτάξω όμως μήπως διακρίνω αυτό που περιγράφεις.

Edited by jtgiannis
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ειναι πολυ φιλη μου η διευθυντρια εκει ,τα κανω με δοσεις μεσω τραπεζας καθε χρονο που παιρνω νεα συσκευη,ηδη εγκριθηκε χθες τα χρηματα τα πηρε ο κωτσοβολος,αλλα αναμονη τωρα. μεχρι χθες στη διαθεσιμοτητα εβλεπα μια συσκευη στα χανια κατω στην κρητη,πλεον δεν παρχει και γραφει αναμενεται συντομα,αλλα μου κανει εντυπωση πραγματικα ολοκληρη αλυσιδα dixons να μην εχει 5 κομματια το λιγοτερο.ευτυχως μου τα κανουν ατοκα σε 24 δοσεις αυτο ειναι το καλο

 

@frix_ath αυτο το διαβασα σε σχολια νομιζω εδω για τη σειρα s10+ οτι φαινεται στον ηλιο ο υπερηχητικος αισθητηρας και δεν ειναι αστοχια ,η γενικα καποιο προβλημα

 

Ναι έτσι πρέπει να είναι, ο αισθητήρας μάς κοψοχώλιασε...χαχαχα....

Δεν ξέρω, αλλά με τον Κώτσο δεν τα πάω καλά, μου έχουν κάνει κουτσουκέλες στο παρελθόν.

Άντε καλορίζικο, και να χαρείς το εργαλείο!

Link to comment
Share on other sites

ειμαι χρονια πελατης εχω αφησει πολυ χρημα και με προσεχουν τα παιδια εκει οπως και η διευθυντρια,οποτε και παω εκει παντα,να σαι καλα ευχαριστω φιλε μου ,στο καταστημα το πηρα λιγο να το δω πολυ πολυ καλο ολο οθονη χωρις πλαισια,ευχομαι και σε οσους το πηραν η θα το παρουν να το ευχαριστηθουν μιας και ειναι το καλυτερο μεχρι σημερα
Link to comment
Share on other sites

Όχι δεν έχω κάτι τέτοιο όπως μου το περιγράφεις τώρα. Εμένα έχει ένα μικρό ελάχιστο σημαδάκι δίπλα από το βελάκι της γραμμής πλοήγησης. Θα κοιτάξω όμως μήπως διακρίνω αυτό που περιγράφεις.

 

Γιά τσέκαρέ το από κοντινή απόσταση κάτω από έντονο φως ή φακό. Δεν νομίζω πάντως ότι έχεις θέμα.

Link to comment
Share on other sites

77de3c8d719e7ebabbfa326a1b81b336-full.jpg upload

 

e70f154ba1034dfba7b1ff63c0cd8192-full.jpg upload

 

https://eu.community.samsung.com/t5/Galaxy-S10e-S10-S10-S10-5G/S10-ultrasonic-fingerprint-scanner-visible-in-sunlight/td-p/983892

******οι εικονες ειναι για την σειρα s10 και η samsung λεει δεν ειναι προβλημα η αστοχια******

Edited by MeteorX
Link to comment
Share on other sites

Ναι έτσι πρέπει να είναι, ο αισθητήρας μάς κοψοχώλιασε...χαχαχα....

Δεν ξέρω, αλλά με τον Κώτσο δεν τα πάω καλά, μου έχουν κάνει κουτσουκέλες στο παρελθόν.

Άντε καλορίζικο, και να χαρείς το εργαλείο!

 

Ο αισθητηρας ειναι παιδια. Η ιδια υλοποιηση παιζει και στο s10...

Link to comment
Share on other sites

Βαγγέλη, το ξέρουμε ότι είναι ο αισθητήρας.... Αλλα το να φαίνεται φορά παρτίδα σε ανοιχτή οθόνη δε μου φαίνεται καθόλου λογικο... Να τα λέμε όλα.

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Για το φίλο στο προηγούμενο ποστ που τη λέει με μακρόσυρτο κείμενο σε όσους την αγόρασαν τη συσκευή.... Είναι λάθος, αυτοί οι σχολιασμοί δινουν άσχημη εικόνα για εσένα...και δίκιο να έχεις, το χάνεις...

samsung-galaxy-s23-s23-ultra-enterprise-edition.jpg.webp

Link to comment
Share on other sites

Βαγγέλη, το ξέρουμε ότι είναι ο αισθητήρας.... Αλλα το να φαίνεται φορά παρτίδα σε ανοιχτή οθόνη δε μου φαίνεται καθόλου λογικο... Να τα λέμε όλα.

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Για το φίλο στο προηγούμενο ποστ που τη λέει με μακρόσυρτο κείμενο σε όσους την αγόρασαν τη συσκευή.... Είναι λάθος, αυτοί οι σχολιασμοί δινουν άσχημη εικόνα για εσένα...και δίκιο να έχεις, το χάνεις...

 

Εγώ θα έλεγα γιά τον Tips2018>>...καλώς το τρολ της ημέρας....ή αλλιώς όσα δεν φτάνει η αλεπού τα κάνει κρεμαστάρια....

Link to comment
Share on other sites

Βαγγέλη, το ξέρουμε ότι είναι ο αισθητήρας.... Αλλα το να φαίνεται φορά παρτίδα σε ανοιχτή οθόνη δε μου φαίνεται καθόλου λογικο... Να τα λέμε όλα.

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Για το φίλο στο προηγούμενο ποστ που τη λέει με μακρόσυρτο κείμενο σε όσους την αγόρασαν τη συσκευή.... Είναι λάθος, αυτοί οι σχολιασμοί δινουν άσχημη εικόνα για εσένα...και δίκιο να έχεις, το χάνεις...

Εγώ δεν έχω δει κάτι πάντως υπό κανονικές συνθήκες, τώρα αν το βάλω κάτω από κανέναν προβολέα και παράλληλα χρειαστώ και κανένα μεγεθυντικό, δεν ξέρω ίσως το δω.

 

Τα λόγια σου χάνεις με τον πιτσιρικά, πιο ανώριμος "πεθαίνεις".

 

Στάλθηκε από το SM-T835 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by vfragos
Link to comment
Share on other sites

Ο αισθητηρας ειναι παιδια. Η ιδια υλοποιηση παιζει και στο s10...

 

Το θεμα (αν μπορεις να το πεις ''θεμα'') είναι αν υπαρχει σε καποιες συσκευες Βαγγελη και σε καποιες όχι....

Αν υπαρχει σε ολες τοτε είναι η υλοποιηση του δακτυλικου στην οθονη, συμβιβαζεσαι και απλα το ξεχνας

Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Βαγγέλη, το ξέρουμε ότι είναι ο αισθητήρας.... Αλλα το να φαίνεται φορά παρτίδα σε ανοιχτή οθόνη δε μου φαίνεται καθόλου λογικο... Να τα λέμε όλα.

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Για το φίλο στο προηγούμενο ποστ που τη λέει με μακρόσυρτο κείμενο σε όσους την αγόρασαν τη συσκευή.... Είναι λάθος, αυτοί οι σχολιασμοί δινουν άσχημη εικόνα για εσένα...και δίκιο να έχεις, το χάνεις...

 

Τι ολα να λεμε? Εγω δεν ειπα αν ειναι σωστο η λαθος, κατεγραψα την πραγματικοτητα και οτι δεν ειναι defect. Ειναι ο τροπος υλοποιησης της samsung. Εμενα δε με ενοχλει σε καμια περιπτωση. Αλλον παιζει να τον ενοχλει. Λογικο κι αυτο...

 

----- προσθήκη μηνύματος 61 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Το θεμα (αν μπορεις να το πεις ''θεμα'') είναι αν υπαρχει σε καποιες συσκευες Βαγγελη και σε καποιες όχι....

Αν υπαρχει σε ολες τοτε είναι η υλοποιηση του δακτυλικου στην οθονη, συμβιβαζεσαι και απλα το ξεχνας

 

Σε ολες Κωστα... Το ιδιο και σε s10 series...

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά τι γράφετε; ο αισθητήρας για να φανεί πρέπει να είσαι κάτω από συγκεκριμένες καταστάσεις. Ντάλα ήλιο υπό κάποια γωνία κτλ. Τι φάτσα φορά και άλλα ωραία γράφετε; δηλαδή τι να κάνουν να τον κάνουν αόρατο; δεν υπάρχει; υπάρχει άρα ίσως κάποιος και να τον δει όπως και εγώ στο s10. Μη γράφετε ότι να ναι και δίνετε και τροφή στα τρολ. Επίσης το ίδιο φαίνεται σε όλες τις συσκευές με in display fingerprint. Όποιος κάνει παράπονα προφανώς και δεν είχε άλλη συσκευή με in display fingerprint. Επίσης μπορείτε να επιλέξετε κάποιο τηλέφωνο με αισθητήρα στην πλάτη και δεν θα τον δείτε ποτέ στην οθόνη όσο και να ψάξετε.

 

Λάζαρος..

Στάλθηκε από το S10+

Λάζαρος..
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά τι γράφετε; ο αισθητήρας για να φανεί πρέπει να είσαι κάτω από συγκεκριμένες καταστάσεις. Ντάλα ήλιο υπό κάποια γωνία κτλ. Τι φάτσα φορά και άλλα ωραία γράφετε; δηλαδή τι να κάνουν να τον κάνουν αόρατο; δεν υπάρχει; υπάρχει άρα ίσως κάποιος και να τον δει όπως και εγώ στο s10. Μη γράφετε ότι να ναι και δίνετε και τροφή στα τρολ. Επίσης το ίδιο φαίνεται σε όλες τις συσκευές με in display fingerprint. Όποιος κάνει παράπονα προφανώς και δεν είχε άλλη συσκευή με in display fingerprint. Επίσης μπορείτε να επιλέξετε κάποιο τηλέφωνο με αισθητήρα στην πλάτη και δεν θα τον δείτε ποτέ στην οθόνη όσο και να ψάξετε.

 

Λάζαρος..

Στάλθηκε από το S10+

 

Εισαι samsung υπάλληλος, fan boy κλπ κλπ (κοινώς είπες ότι θα έλεγα και γω).

Δεν υπάρχει θέμα, πραγματικά όμως.

Our greatest weakness lies in giving up. The most certain way to succeed is always to try just one more time -- Thomas A. Edison
Link to comment
Share on other sites

Εισαι samsung υπάλληλος, fan boy κλπ κλπ (κοινώς είπες ότι θα έλεγα και γω).

 

Δεν υπάρχει θέμα, πραγματικά όμως.

Μακάρι να ήμουν υπάλληλος της Samsung. Έτσι θα έβγαζα και μπόλικα φράγκα και θα δοκίμαζα όλες τις νέες συσκευές πρώτο χέρι πριν από όλους.

Οποίος με πει fan boy μπορεί να ανατρέξει σε όλα αυτά τα χρόνια πόσες συσκευές πέρασαν από τα χέρια μου ανεξαρτήτου μάρκας και πόσο σκ@#o έχω ρίξει στη Samsung όλα τα προηγούμενα χρόνια με αυτά που έχει κάνει κυρίως λόγο του προηγούμενου ui της και τα λαγκ των συσκευών της. Σήμερα είναι κορυφή πως να το κάνουμε. Αύριο θα πέσει κτλ. Κύκλος είναι.

 

Λάζαρος..

Στάλθηκε από το S10+

Λάζαρος..
Link to comment
Share on other sites

Αν δεν βρουν κουσούρι θα σκάσουν....απλά τα πράγματα, το περνάνε από μαγνητική τομογραφία να του βρουν κάτι να πουν...γενικότερα μιλάω και όχι σε σχέση μόνο με το δακτυλικό.

 

Στάλθηκε από το SM-T835 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν βρουν κουσούρι θα σκάσουν....απλά τα πράγματα, το περνάνε από μαγνητική τομογραφία να του βρουν κάτι να πουν...γενικότερα μιλάω και όχι σε σχέση μόνο με το δακτυλικό.

 

Στάλθηκε από το SM-T835 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Ειναι σαν τη διαφημιση με τη Ferrari και το Fiat στο φαναρι.Που ρωταει ο οδηγος του Fiat τον αλλον οδηγο:"Σου εχει βγει καλο αυτο;Δεν βλεπω να κυκλοφορουν πολλα ."

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Note 10 Plus

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...