Jump to content

Samsung Galaxy Note 10 Plus


ccypruss000
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μου θυμίζετε πώς στέλνουμε SMS με 160 χαρακτήρες;

 

Sent from my SM-N975F using Tapatalk

Στις ρυθμισεις SMS θα επιλεξεις αλφαβητο GSM.

Link to comment
Share on other sites

Άλλο όμως S20/S11 και άλλο το Note10+ λόγο του spen .

Ένας από τους λόγους που επέστρεψα στο Note 10+ μετά το S9+

 

Εγώ απλά έθεσα στον φίλο κα άλλους παραμέτρους. Το s20 σύμφωνα με τις μέχρι τώρα διαρροές/φήμες έρχεται με απίστευτα αναβαθμισμένη κάμερα (120mp + 5x κλπ), πολυ καλύτερη οθόνη (120Hh) και λίγο μεγαλύτερη (6,9“) και πολυ καλύτερη μπαταρία (5000mAh). Δεν έχει πενάκι. Τα σκέφτεται και αποφασίζει.

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Άμα βάλει ολα αυτά στο S11/20 το βλέπω 1.300 τουλάχιστον
Link to comment
Share on other sites

Εγώ απλά έθεσα στον φίλο κα άλλους παραμέτρους. Το s20 σύμφωνα με τις μέχρι τώρα διαρροές/φήμες έρχεται με απίστευτα αναβαθμισμένη κάμερα (120mp + 5x κλπ), πολυ καλύτερη οθόνη (120Hh) και λίγο μεγαλύτερη (6,9“) και πολυ καλύτερη μπαταρία (5000mAh). Δεν έχει πενάκι. Τα σκέφτεται και αποφασίζει.

Καμερα και οθονη, ναι. Μπαταρια, δεν...

Αξιζει?

Ο καθενας κρινει κι αποφασιζει ;)

Link to comment
Share on other sites

Καμερα και οθονη, ναι. Μπαταρια, δεν...

Αξιζει?

Ο καθενας κρινει κι αποφασιζει ;)

 

Γιατί το λες αυτό Βαγγέλη; Μπαταρία 5000 ( αν αληθεύουν όσα κυκλοφόρησαν) vs 4300. Ok, η οθόνη θα είναι πιο ενεργοβόρα αλλά και πάλι η διαφορά μπαταρίας είναι αρκετά μεγάλη.

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Γιατί το λες αυτό Βαγγέλη; Μπαταρία 5000 ( αν αληθεύουν όσα κυκλοφόρησαν) vs 4300. Ok, η οθόνη θα είναι πιο ενεργοβόρα αλλά και πάλι η διαφορά μπαταρίας είναι αρκετά μεγάλη.

 

Οχι, απλα το αναφερω γιατι δε θα ανεβει σε τετοια νουμερα. Στα 4300-4400 μαξ θα παιξει...

Αρκει βεβαια να δινει εστω κι αυτες τις πραγματικες ονομαστικες, γιατι για την ωρα πχ στο note μας δινει σκαρτα 4170...:lol:

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα και απο εμενα παιδες. απο χθες κατοχος, το πηρα για 2-3 μηνες μεχρι να παω σε σ11, καθως ο στοχος ηταν αυτο απο την αρχη. Ειχα mate 20 pro αλλα δεν αντεξα αλλο την ελλειψη sd και το μενου και πηρα νοτε να συνηθιζω το μεγεθος, μιας και απο ο,τι βλεπω και στο σ11 θα το φαμε το αγγουρι.

το κινητο ειναι πραγματικα αψογο, ευτυχως λεπτο και καπως διευκολυνει το μεγεθος, αλλα ρε παιδες, ειναι τερας, μιλαμε για ταμπλετ πια. Δεν εχω κουραγιο να γραφω με τοσο μεγαλη συσκευη. Ειδικα αν τυχει να θελω να γραψω εδω μεγαλο ποστ, το σκεφτομαι. Κατα τα αλλα επι τελους χωρος, πηρα το 512 και εβαλα και 512 sd και νιωθω πια χαλαρος. μονο με τη gopro που πηγαινα μια εκδρομη και εφτιαχνα βιντεο, ηθελα 20-30gb χωρο μεχρι να κοψω,ραψω, ξεδιαλεξω και γεμιζε για πλακα το mate, μονο με υλικο που εχω απο οκτωβριο...στην SD εχω υλικο 5 ετων, ξεδιαλεγω απο καθε περιοδο και κραταω στιγμες, πχ διακοπες χριστουγεννων που πηγα εκδρομη, κρατησα στο Pc πιο πολλα αρχεια, αλλα αφησα και εναν φακελο στο κινητο με τα βασικα..ετσι η αναγκη για χωρο αυξανεται καθε χρονο.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα και απο εμενα παιδες. απο χθες κατοχος, το πηρα για 2-3 μηνες μεχρι να παω σε σ11, καθως ο στοχος ηταν αυτο απο την αρχη. Ειχα mate 20 pro αλλα δεν αντεξα αλλο την ελλειψη sd και το μενου και πηρα νοτε να συνηθιζω το μεγεθος, μιας και απο ο,τι βλεπω και στο σ11 θα το φαμε το αγγουρι.

το κινητο ειναι πραγματικα αψογο, ευτυχως λεπτο και καπως διευκολυνει το μεγεθος, αλλα ρε παιδες, ειναι τερας, μιλαμε για ταμπλετ πια. Δεν εχω κουραγιο να γραφω με τοσο μεγαλη συσκευη. Ειδικα αν τυχει να θελω να γραψω εδω μεγαλο ποστ, το σκεφτομαι. Κατα τα αλλα επι τελους χωρος, πηρα το 512 και εβαλα και 512 sd και νιωθω πια χαλαρος. μονο με τη gopro που πηγαινα μια εκδρομη και εφτιαχνα βιντεο, ηθελα 20-30gb χωρο μεχρι να κοψω,ραψω, ξεδιαλεξω και γεμιζε για πλακα το mate, μονο με υλικο που εχω απο οκτωβριο...στην SD εχω υλικο 5 ετων, ξεδιαλεγω απο καθε περιοδο και κραταω στιγμες, πχ διακοπες χριστουγεννων που πηγα εκδρομη, κρατησα στο Pc πιο πολλα αρχεια, αλλα αφησα και εναν φακελο στο κινητο με τα βασικα..ετσι η αναγκη για χωρο αυξανεται καθε χρονο.

Με το s20 το μεσαίο βολεύεται η κατάσταση θα ειναι μέγεθος s10+....

Το S20 ultra ....θα είναι μεγαλύτερο και από note 10+ ....ξεφευγει η κατάσταση.....

🔷 Samsung S22 Ultra & Samsung tab 7🔷

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα και απο εμενα παιδες. απο χθες κατοχος, το πηρα για 2-3 μηνες μεχρι να παω σε σ11, καθως ο στοχος ηταν αυτο απο την αρχη. Ειχα mate 20 pro αλλα δεν αντεξα αλλο την ελλειψη sd και το μενου και πηρα νοτε να συνηθιζω το μεγεθος, μιας και απο ο,τι βλεπω και στο σ11 θα το φαμε το αγγουρι.

το κινητο ειναι πραγματικα αψογο, ευτυχως λεπτο και καπως διευκολυνει το μεγεθος, αλλα ρε παιδες, ειναι τερας, μιλαμε για ταμπλετ πια. Δεν εχω κουραγιο να γραφω με τοσο μεγαλη συσκευη. Ειδικα αν τυχει να θελω να γραψω εδω μεγαλο ποστ, το σκεφτομαι. Κατα τα αλλα επι τελους χωρος, πηρα το 512 και εβαλα και 512 sd και νιωθω πια χαλαρος. μονο με τη gopro που πηγαινα μια εκδρομη και εφτιαχνα βιντεο, ηθελα 20-30gb χωρο μεχρι να κοψω,ραψω, ξεδιαλεξω και γεμιζε για πλακα το mate, μονο με υλικο που εχω απο οκτωβριο...στην SD εχω υλικο 5 ετων, ξεδιαλεγω απο καθε περιοδο και κραταω στιγμες, πχ διακοπες χριστουγεννων που πηγα εκδρομη, κρατησα στο Pc πιο πολλα αρχεια, αλλα αφησα και εναν φακελο στο κινητο με τα βασικα..ετσι η αναγκη για χωρο αυξανεται καθε χρονο.

Καλημέρα, καλή χρονιά και καλορίζικο. Μήπως τα παραλές για το μέγεθος; Πολύ συμμαζεμένο για το μέγεθος οθόνης είναι. Εγώ πάντως το χρησιμοποιώ και με το ένα χέρι σε αρκετές περιπτώσεις όπως τώρα. Επίσης μου κάνει εντύπωση που κάθεσαι και κάνεις επεξεργασία βίντεο στο κινητό και σε ενοχλεί το μέγεθος αντί να σε βοηθάει. Λογικά και το πενάκι θα σε βοηθάει σε αυτό, το έχεις δοκιμάσει;

 

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by vfragos
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα και απο εμενα παιδες. απο χθες κατοχος, το πηρα για 2-3 μηνες μεχρι να παω σε σ11, καθως ο στοχος ηταν αυτο απο την αρχη. Ειχα mate 20 pro αλλα δεν αντεξα αλλο την ελλειψη sd και το μενου και πηρα νοτε να συνηθιζω το μεγεθος, μιας και απο ο,τι βλεπω και στο σ11 θα το φαμε το αγγουρι.

το κινητο ειναι πραγματικα αψογο, ευτυχως λεπτο και καπως διευκολυνει το μεγεθος, αλλα ρε παιδες, ειναι τερας, μιλαμε για ταμπλετ πια. Δεν εχω κουραγιο να γραφω με τοσο μεγαλη συσκευη. Ειδικα αν τυχει να θελω να γραψω εδω μεγαλο ποστ, το σκεφτομαι. Κατα τα αλλα επι τελους χωρος, πηρα το 512 και εβαλα και 512 sd και νιωθω πια χαλαρος. μονο με τη gopro που πηγαινα μια εκδρομη και εφτιαχνα βιντεο, ηθελα 20-30gb χωρο μεχρι να κοψω,ραψω, ξεδιαλεξω και γεμιζε για πλακα το mate, μονο με υλικο που εχω απο οκτωβριο...στην SD εχω υλικο 5 ετων, ξεδιαλεγω απο καθε περιοδο και κραταω στιγμες, πχ διακοπες χριστουγεννων που πηγα εκδρομη, κρατησα στο Pc πιο πολλα αρχεια, αλλα αφησα και εναν φακελο στο κινητο με τα βασικα..ετσι η αναγκη για χωρο αυξανεται καθε χρονο.

 

Καλημέρα καλή χρονιά και καλορίζικο.!

Ίσως σου φαίνεται τόσο πολύ γιατί προ έρχεσαι από το mate 20 Pro που είναι mini συσκευή...

 

Μεγάλη συσκευή οκ,

αλλά συνηθίζεται θεωρώ.

Πόσο μάλλον όταν έχεις τόσα πολλά 'συν' μαζεμένα σε μια συσκευή το ξεπερνάς ποιο εύκολα το θέμα μέγεθος.

 

Εγώ έχω note 10 plus από όταν κυκλοφόρησε,

Άρχισα να το βαριέμαι μιας και παλαιότερα άλλαζα στο δίμηνο περίπου συσκευή.

 

Αλλά δεν βρίσκω τόσα πολλά συν μαζεμένα σε άλλη συσκευή για να δοκιμάσω..

Επομένως εκτός απροόπτου μένω έως το s11.

 

Γλυκό κοιτάζω λίγο το πιξελ 4 xl σαν λάτρης(και) των συσκευών Google αλλά έχει ελλείψεις με την κυριότερη αυτή της μνήμης που μου απαγορεύουν να κάνω την αλλαγή / δοκιμή.

 

Είμαστε νομίζω με την πληρέστερη συσκευή που υπάρχει έως αυτή την ώρα.

kountouraN
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα καλή χρονιά και καλορίζικο.!

Ίσως σου φαίνεται τόσο πολύ γιατί προ έρχεσαι από το mate 20 Pro που είναι mini συσκευή...

 

Μεγάλη συσκευή οκ,

αλλά συνηθίζεται θεωρώ.

Πόσο μάλλον όταν έχεις τόσα πολλά 'συν' μαζεμένα σε μια συσκευή το ξεπερνάς ποιο εύκολα το θέμα μέγεθος.

 

Εγώ έχω note 10 plus από όταν κυκλοφόρησε,

Άρχισα να το βαριέμαι μιας και παλαιότερα άλλαζα στο δίμηνο περίπου συσκευή.

 

Αλλά δεν βρίσκω τόσα πολλά συν μαζεμένα σε άλλη συσκευή για να δοκιμάσω..

Επομένως εκτός απροόπτου μένω έως το s11.

 

Γλυκό κοιτάζω λίγο το πιξελ 4 xl σαν λάτρης(και) των συσκευών Google αλλά έχει ελλείψεις με την κυριότερη αυτή της μνήμης που μου απαγορεύουν να κάνω την αλλαγή / δοκιμή.

 

Είμαστε νομίζω με την πληρέστερη συσκευή που υπάρχει έως αυτή την ώρα.

 

Για μενα η πιο πληρης συσκευη ηταν το s10 plus. δεν εχει τιποτα να ψηλεψει απο το νοτε, εκτος απο το πενακι που δεν το δουλευω, και ειναι οριακα καλη σε μεγεθος.

Ομως ειχα το snapdragon Και με αγχωνε το γεγονος αν παθει κατι οτι δε θα μπορω να το φτιαξω και το εδιωξα, μετα ειδα οτι δεν πεφτει η τιμη του και κωλωσα να το ξανα παρω. Σιγουρα απο το mate η διαφορα ειναι μεγαλη, αλλα νομιζω οτι με το νοτε ξεφυγε το πραγμα στο θεμα μεγεθος.

Θεωρω οτι με σ11 αν δεν χαλασει κατι, εφοσον η καμερα κανει το μπαμ και φτιαξει ποιοτητα σε εσωτερικους χωρους που τωρα υστερει λιγο, θα εχουμε το πιο πληρες κινητο που προσωπικα θα το κρατησω για πανω απο χρονο..

τελος παντων, το κινητο ειναι οντως πληρεστατο αν και εχω 2 παραπονα:

1ον αφαιρεσε τη θυρα ακουστικων, και σα να μην εφτανε αυτο μου βαζει και καλωδιο φορτιστη με type c μπρος πισω, λες και επειδη πηραμε νοτε, παει να πει οτι εχουμε και καινουριο pc με θυρες type c...

2ον το double tap με ενοχλει γιατι μου αναβει την οθονη με μονο πατημα, οχι ξεκλειδωμα, αλλα απλο αναμα, ομως οταν το κραταω στα χερια και περπαταω ανοιγει συνεχεια μονο του, καθως δεν εχω κλειδωματα

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

καθως δεν εχω κλειδωματα

Τι δεν εχεις κλειδωματα ρε ζαγαρ; Ελεος! :p

Εχοντας κι εγω την εκδοση με τον Snapdragon, εχω να πω οτι ειναι η καλυτερη συσκευη εκει εξω αν μπορεις να αντεξεις:

1) το τεραστιο μεγεθος (ναι οκ εχει ελαχιστα περιθωρια αλλα οταν εχεις 6.8" η συσκευη ειναι τεραστια)

2) και την -οχι κορυφαια- καμερα.

Οθοναρα, ηχειαρες, πανγρηγορο, το καλυτερο και ομορφοτερο skin-ui σε android. Ισως το ακουστικο κατα τις κλησεις θα μπορουσε να ειναι λιγο καλυτερο.

ΜySmartphone: iPhone 15 Pro Max 512GB

MySmartwatch:  Apple Watch Ultra 2 

 

Link to comment
Share on other sites

Τι δεν εχεις κλειδωματα ρε ζαγαρ; Ελεος! :p

Εχοντας κι εγω την εκδοση με τον Snapdragon, εχω να πω οτι ειναι η καλυτερη συσκευη εκει εξω αν μπορεις να αντεξεις:

1) το τεραστιο μεγεθος (ναι οκ εχει ελαχιστα περιθωρια αλλα οταν εχεις 6.8" η συσκευη ειναι τεραστια)

2) και την -οχι κορυφαια- καμερα.

Οθοναρα, ηχειαρες, πανγρηγορο, το καλυτερο και ομορφοτερο skin-ui σε android. Ισως το ακουστικο κατα τις κλησεις θα μπορουσε να ειναι λιγο καλυτερο.

 

χαχαχα, δεν εχω κλειδωμα ρε καψαλα, τι να κανουμε, δε μπορω να ξεκλειδωνω καθε φορα που χρειαζεται να δω κατι ή να δει καποιος αλλος και να μου λεει..βαλε δαχτυλο...

απο εκει και περα, αυτο που γινοταν ειναι μαλλον λογω AOD. Το ειχα ανοιχτο αλλα οχι στο μονιμα ανοιχτο, οποτε καθε φορα που το κρατουσα ανοιγε για να μου δειξει για λιγα λεπτα ενδειξεις, και μετα ξεκλειδωνε. δεν ειχα προσεξει οτι ειναι ανοιχτο, το εκλεισα και μοιαζει κομπλε το θεματακι...

κατα τα αλλα, ελπιζω στο μεσαιο s20 που θα βγαλει να μην κοψει sd και καμερες (τις 3 βασικες δηλαδη) και ισως γλιτωσουμε κανα χιλιοστο..μεχρο τοτε πενακι για τα αυτια,..

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά.

Έχω ένα πρόβλημα/απορία , έχω κάνει κατάργηση σε κάποιες εφαρμογές όμως κάθε φορά που βρίσκομαι στο wifi σπιτιού κάνει από μόνο του εγκατάσταση σε ακόλουθες εφαρμογές .

Samsung global goals

Spotify

Μουσική play

Outlook

LinkedIn

Το έχει αντιμετωπίσει κανένας αυτό το πρόβλημα;

Edited by SpeedRacer
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά, παρατήρησα ότο ξαφνικά άλλαξε ο τρόπος εμφάνισης των tabs στον Google Chrome. Από εκεί που τα έδειχνε σαν πλακάκια και μπορούσες να φτιάχνεις και ομάδες, πλεο γύρισε μόνο του στον παραδοσιακό τρόπο όπως είναι στα περισσότερα κινητά.

Ξέρει κανείς πως μπορώ να το αλλάξω αυτό?

www.τσιγαρο-ηλεκτρονικο.gr
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα! Κι εγώ κάτοχος της συσκευής. Δύο θεματάκια έχω. Πρώτον, τα μηνύματα αργούν πολύ να φύγουν και μένουν αρκετή ώρα σε εκκρεμότητα. Μάλιστα πολλές φορές ακυρώνεται η αποστολή τους. Δεύτερον, κάποιες φορές στις κλήσεις σε με ακούν καθόλου. Έχει κάποιος παρόμοια θέματα;
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα! Κι εγώ κάτοχος της συσκευής. Δύο θεματάκια έχω. Πρώτον, τα μηνύματα αργούν πολύ να φύγουν και μένουν αρκετή ώρα σε εκκρεμότητα. Μάλιστα πολλές φορές ακυρώνεται η αποστολή τους. Δεύτερον, κάποιες φορές στις κλήσεις σε με ακούν καθόλου. Έχει κάποιος παρόμοια θέματα;

Κ εγώ αντιμετωπίζω αυτά τα δύο θέματα από το update του Ιανουαρίου. Συγκεκριμένα στις κλήσεις μένει στην οθόνη calling (πριν χτυπήσει δηλαδή) δεν ακούγεται τίποτα, και μπορεί αυτός που έχω καλέσει να έχει απαντήσει ήδη.

Edited by kastorakos84

1998 - 2015: Πάνω από 50 συσκευές, ουτε θυμάμαι ποιες... 2015: Nokia Lumia 930, 2016: Samsung S6 Edge Plus, 2017: LG G6, Sony Xperia XA1 Ultra, 2018: Xiaomi Mi A1, Samsung Note 8, 2019: Samsung Note 10 Plus
2023: Moving to IOS, iPhone 14 Pro Max, iPhone 15 Pro Max

Link to comment
Share on other sites

Εχω ενα θεματάκι και δεν ξέρω αν είναι του Instagram η οχι, πολλες φορές μου στέλνουν μήνυμα και δεν μου βγάζει το κείμενο του μηνύματος απλα μόνο οτι ελαβα μήνυμα, το κάνει και σε εσας ?
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά, παρατήρησα ότο ξαφνικά άλλαξε ο τρόπος εμφάνισης των tabs στον Google Chrome. Από εκεί που τα έδειχνε σαν πλακάκια και μπορούσες να φτιάχνεις και ομάδες, πλεο γύρισε μόνο του στον παραδοσιακό τρόπο όπως είναι στα περισσότερα κινητά.

Ξέρει κανείς πως μπορώ να το αλλάξω αυτό?

 

Κ εγώ αντιμετωπίζω αυτά τα δύο θέματα από το update του Ιανουαρίου. Συγκεκριμένα στις κλήσεις μένει στην οθόνη calling (πριν χτυπήσει δηλαδή) δεν ακούγεται τίποτα, και μπορεί αυτός που έχω καλέσει να έχει απαντήσει ήδη.

 

Και εγώ το έχω αυτο το θέμα με τις κλήσεις......

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

QUOTE=Jimo7;7960316]Καλησπέρα! Κι εγώ κάτοχος της συσκευής. Δύο θεματάκια έχω. Πρώτον, τα μηνύματα αργούν πολύ να φύγουν και μένουν αρκετή ώρα σε εκκρεμότητα. Μάλιστα πολλές φορές ακυρώνεται η αποστολή τους. Δεύτερον, κάποιες φορές στις κλήσεις σε με ακούν καθόλου. Έχει κάποιος παρόμοια θέματα;

 

Δεν εχω τετοια θεματα, αλλα εικαζω πως για το πρώτο ισως ευθύνεται αν εχεις ενεργοποιήσει τα smart messages (ή όπως το λένε αυτο) στηβ εφαρμογή των sms το οποιο συνδέεται με το net (αν δεις όταν συνομιλήσεις με καποιον που το έχει κι αυτος, φαινεται ...typing οταν γραφει κλπ, οπως στο μεσσεντζερ πχ).

Για το δεύτερο δες αν συμβαινει οταν εχεις το Wifi Calling στο Ον.

Stormrain@insomnia.gr

 

Πέτρος

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για την απάντηση. Πράγματι όπως τα λες τα έχω. Θα δω στην πορεία αν συνεχιστούν τα προβλήματα.
Link to comment
Share on other sites

Δεν αντιμετωπίζω κανένα από τα αναφερόμενα προβλήματα παρόλο που τα έχω όλα ενεργοποιημένα.

Ίσως έχει τύχει σε κάποιες συσκευές

Link to comment
Share on other sites

Δεν αντιμετωπίζω κανένα από τα αναφερόμενα προβλήματα παρόλο που τα έχω όλα ενεργοποιημένα.

Ίσως έχει τύχει σε κάποιες συσκευές

Και γω κανένα πρόβλημα σε eur συσκευή.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Note 10 Plus

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...