Jump to content

Samsung Galaxy Note 10 Plus


ccypruss000
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Επίσης ( δεν είδα αν ειπώθηκε παραπάνω ) αν πατήσεις πάνω στη κάθε μπάρα θα σου βγάλει το sot εκείνης μόνο της ώρας - μπάρας, οπότε μπορείς κάνοντας την ανάλογη πρόσθεση να βγάλεις με ακρίβεια το χρόνο λειτουργείας οθόνης, αλλά δε παύει να είναι σπαστικό έτσι. Πάντως ευτυχώς έστω και έτσι το βρίσκεις με ακρίβεια.

Αυτό που εγώ δε βρίσκω στη χρήση μπαταρίας, είναι το χρόνο ομιλίας, που έλεγε πριν.

 

Αυτό με το χρόνο ομιλίας και εγώ δεν το βρίσκω.

Βασικά δεν πρέπει να υπάρχει..

Σπαστικό έτσι όπως έγινε αλλά σημασία έχει ότι είναι η καλύτερη Samsung ναυαρχίδα (και) σε μπαταρία.

kountouraN
Link to comment
Share on other sites

Επίσης ( δεν είδα αν ειπώθηκε παραπάνω ) αν πατήσεις πάνω στη κάθε μπάρα θα σου βγάλει το sot εκείνης μόνο της ώρας - μπάρας, οπότε μπορείς κάνοντας την ανάλογη πρόσθεση να βγάλεις με ακρίβεια το χρόνο λειτουργείας οθόνης, αλλά δε παύει να είναι σπαστικό έτσι. Πάντως ευτυχώς έστω και έτσι το βρίσκεις με ακρίβεια.

Αυτό που εγώ δε βρίσκω στη χρήση μπαταρίας, είναι το χρόνο ομιλίας, που έλεγε πριν.

 

Έτσι ακριβώς. Γιά να βρεις το sot σου πρέπει να βγάζεις κομπιουτεράκι, χαρτί και μολύβι κλπ....Ήμαρτον!

Ακόμα κ έτσι όμως δεν σου δίνει με ακρίβεια ώρες και λεπτά. Άσε που χρόνος ομιλίας δεν υπάρχει στη χρήση μπαταρίας...

Ήθελα να ήξερα εκεί στη samsung τί είδους ναρκωτικά παίρνουν. Ήταν τόσο καλό στην 9άρα και του γα@@@#αν τη μάνα.

 

----- προσθήκη μηνύματος 16 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Αυτό με το χρόνο ομιλίας και εγώ δεν το βρίσκω.

Βασικά δεν πρέπει να υπάρχει..

Σπαστικό έτσι όπως έγινε αλλά σημασία έχει ότι είναι η καλύτερη Samsung ναυαρχίδα (και) σε μπαταρία.

 

Αυτό έλειπε να μην ήταν η καλύτερη Samsung ναυαρχίδα,,....με ένα σκασμό λεφτά που δώσαμε εμείς οι ιθαγενείς.....περιμένουμε το καλύτερο.

 

Όσο για τη μπαταρία....καλή είναι, όχι όμως κάτι φοβερό. Περιμένουμε πολύ καλύτερες μπαταρίες στο άμεσο μέλλον.

Link to comment
Share on other sites

Έτσι ακριβώς. Γιά να βρεις το sot σου πρέπει να βγάζεις κομπιουτεράκι, χαρτί και μολύβι κλπ....Ήμαρτον!

 

 

 

Όσο για τη μπαταρία....καλή είναι, όχι όμως κάτι φοβερό. Περιμένουμε πολύ καλύτερες μπαταρίες στο άμεσο μέλλον.

 

Καλα αυτο που έκαναν με το να μην μπορεις να δεις sot απλα τραγικό και ανούσιο.

 

Από την άλλη χαιρόμουν που έβγαζα 6 ωρες sot με bt/4g/κτλ. Προχθές εστεισα το mi 9T Pro της αδερφής μου κ στο 50% εχει 5μιση ωρες sot!!!

 

Edit: Με την 10ρα έχω πολύ καλύτερο wifi

 

Sent from my SM-N975F using Tapatalk

Edited by ChaosAD
Get BIG and RIPPED or DIE trying!
Link to comment
Share on other sites

Λάθος νήμα σε διαγραφεί.

Ευχαριστώ.

Edited by Sofos_5
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα και από εμένα, το σαβάτο κατ'ευχήν θα έχω την συσκευή στα χέρια μου (samsung note 10 +) το αγόρασα στα 808 ευρώ. Διαβάζοντας το νήμα παρατηρώ ότι πολύ γελάνε με το πενάκι όμως για εμένα η αγορά βασίστηκε κυρίως σε αυτό και άλλα 3 πράγματα

  1. Οθόνη
  2. Γραφήδα
  3. Μπαταρία
  4. Ραμ

και εξηγούμαι .. Για εμένα παίζει σημαντικό ρόλο η γραφίδα στον τομέα της μετάφρασης παιδιά , θεωρώ ότι είναι η μέγιστη ευκολία που μπορεί να σου προσφέρει διαβάζοντας ένα άρθρο στα αγγλικά , όπως και το να κάνεις ένα ScreenShot και να μαρκάρεις κάτι άμεσα , συμπαθητική και η επιλογή επίσης που όταν βλέπεις ένα βίντεο μπορείς να κανεις record με το πενάκι ενα μέρος του video , μια ακόμη ευκολία που μου προσφέρει εμένα προσωπικά ειναι οτι μπορώ να καταχωρώ τις πωλήσεις μου άμεσα σε excel εύκολα με το s-pen

 

Όσο αφορά την μπαταρία θα πήγαινα άνετα στο απλό note όμως θεωρώ ότι το χαντάκωσαν με την 3500 mah , βέβαια σίγουρα τρέχει αρκετά service το κινητό τα οποία μπορούμε να απενεργοποιήσουμε , θέλω να ελπίζω οτι θα διορθωθούν στο μέλλον τα όποια προβλήματα της μπαταρίας . Τουλάχιστον δουλεύει η ταχυφόρτιση

 

Μνήμη Ραμ εδώ παιδιά ήταν ένα βασικό κριτήριο που με ώθησε να αγοράσω το συγκεκριμένο κινητό και ο λόγος είναι ότι εγώ θέλω να μείνω με το note 10 τουλάχιστον μια 4αετία ίσως και 5 , οπότε σκέφτηκα ότι μετά 4 χρόνια το κινητό θα κοιτάει στα ίσα πολλά ποιο σύγχρονα μοντέλα , επίσης 12 αρα Ραμ why not? .. Μιλάμε για το απόλυτο multitaskin, ας το απολαύσουμε !

 

Οσο για την οθόνη τι να πούμε .. Θυμάμαι ότι είχε το s6 μου ειδικό φίλτρο που έκοβε το μπλε φωτός για προστασία τον ματιών , θεωρώ ότι όλοι μας καταπονούμε τα μάτια μας ειδικά με τα κινητά γιατί ασχολούμαστε με αυτά πάρα πολλές ώρες οπότε η καλή οθόνη για μένα τουλάχιστον είναι βασικό και στο κινητό και στον υπολογιστή , Διαβάζοντας το νήμα διάβασα για το always display που δεν σβήνει κατά την φόρτιση και ότι μπορεί να χαλάσει την amoled, όμως δεν νομίζω ρε παιδιά, ο αδερφός μου έχει ακόμη το note 4 του έχει πιει το αίμα και δεν έχει κανένα πρόβλημα , ακόμη και κάποιο pixel να κάψει δεν νομίζω να καταλάβει κάποιος κάτι με τέτοια ανάλυση , επίσης είναι ευκολο αυτό να διορθωθεί με κάποιο μελλοντικό update όσο αφορά το always display κατά την φόρτιση..

Επίσης κλείνοντας θα ήθελα να πω για την μέγιστη ένταση του ηχείου και την δόνηση , θα συμφωνήσω ότι είναι δόνηση και λογικό απο την άλλη όμως θεωρώ οτι δεν υπάρχει λόγος να εχεις την ένταση στην μέγιστη βαθμίδα εκτός του οτι είναι πολύ δυνατά γιατί να ταλαιπωρείς στο ηχείο στο 100 % δεν το καταλαβαίνω στο 70 θα ήταν ποιο safe κατα την γνώμη μου .

 

Παιδιά έχετε δοκιμάσει κάποιο καλώδιο usb c σε hdmi, 1080p 60hz κατά προτίμηση που να δουλεύει σίγουρα με το note και να υπάρχει στο skroutz? Ο official αντάπτορας της Samsung δεν υπάρχει πουθενά διαθέσιμος Ελλάδα κι εκτός αυτού πρέπει να κουβαλάς κι έξτρα καλώδιο hdmi μαζί..

 

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

Εγώ έχω παραγγείλει αυτό https://www.amazon.co.uk/gp/product/B075V5JK36/ref=ppx_yo_dt_b_asin_title_o00_s00?ie=UTF8&psc=1 για το Dex, Ελλάδα δεν το βρήκα , πάντως αν περιμένεις λίγο καιρό θα σου απαντήσω αν δουλέψει χωρίς το dex station αν σε ενδιαφέρει για τέτοια χρήση .

 

Settings > Display > Navigation bar > Full screen gestures > More options > Swipe from sides and bottom

 

 

Settings > Display > Dark mode > Apply to wallpaper

 

----- προσθήκη μηνύματος 31 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Πολύ καλό κολπάκι για να έχουμε Dark mode και στις 3rd party εφαρμογές.

 

 

ωραίο!

Edited by puntix
Link to comment
Share on other sites

Τελικά sot πάνω από 4 ώρες οθόνη με μικτή χρήση 60% wifi 40% data,μετά την 10 δεν έχω δει.

 

Note 10+

Note 20 plus Snap/Ιphone 13 Pro Max/Ipad Pro 12.9 /Samsung Tab s6

Link to comment
Share on other sites

Τελικά sot πάνω από 4 ώρες οθόνη με μικτή χρήση 60% wifi 40% data,μετά την 10 δεν έχω δει.

 

Note 10+

 

Χρόνια Πολλά!

Δεν μου φαίνεται λογικό..

Ενώ πριν την 10 πόσο έβλεπες περίπου?

 

Εγώ δεν βλέπω διαφορά..

kountouraN
Link to comment
Share on other sites

Και εγω να πω την αλήθεια δεν βλέπω καμία διαφορά από την 9.1 στο θέμα της αυτονομίας....

 

Χρόνια Πολλά σε όλους

Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα πχ που δεν ήταν μέρα ρουτίνας,

Με 90% wifi.

Λειτουργία απόδοσης υψηλή όπως πάντα.

1μιση ώρα ομιλία.

Bluetooth μόνιμα ανοιχτό συνδεμένο σε ρολόι και ακουστικό.

Έχω 4μιση sot τώρα στο 35%.

https://www.dropbox.com/s/eswwyndmhuvc6np/Screenshot_20191226-221813_Device%20care.jpg?dl=0

 

Σε μέρα ρουτίνας είμαι με περισσότερες ώρες χρήσης, (εκτός ρεύματος).,

 

Με 8 ώρες τουλάχιστον 4g.,

Λιγότερες ώρες ομιλία και Bluetooth,

Και πάλι κάτω από 5 ώρες οθόνη ποτέ.

kountouraN
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά εγώ μετά από 1 μήνα + με τη συσκευή μπορώ να πω πως η μπαταρία είναι αδύναμο σημείο. Ήταν σε πολύ καλά επίπεδα μέχρι που κατάλαβα πως είχε default βελτιστοποιημενη μπαταρία. Όταν τα έβαλα όλα φουλ και χωρίς aod η μπαταρία του έγινε χειρότερη του s7 edge των 3 χρόνων. Πραγματικά για ένα κινητό σαν αυτό περίμενα περισσότερα στο θέμα μπαταρίας. Έχει πάρα πολλά θετικά και νομίζω όλοι τα ξέρετε δε χρειάζεται να τα ξανά πω. Πολλά παιδιά τα έχουν γράψει.
Link to comment
Share on other sites

Εγω αντίθετα θα πω ότι η μπαταρία είναι πολύ καλή. Θα πρέπει να προσπαθήσω πολύ στη διάρκεια της ημέρας για να ξεμεινω και να πρέπει να το βάλω για φορτιση. Συνήθως το 30-40% υπολοιπο το έχω άνετα και με συνεχή χρήση, κλησεις, browsing, youtube, multimedia, χρήση διαφόρων apps.

Ειδικα με το s9+ που είχα, η διαφορά είναι ξεκαθαρη.

Link to comment
Share on other sites

Εγω αντίθετα θα πω ότι η μπαταρία είναι πολύ καλή. Θα πρέπει να προσπαθήσω πολύ στη διάρκεια της ημέρας για να ξεμεινω και να πρέπει να το βάλω για φορτιση. Συνήθως το 30-40% το έχω άνετα και με συνεχή χρήση, browsing, youtube, multimedia, χρήση διαφόρων apps.

Ειδικα με το s9+ που είχα, η διαφορά είναι ξεκαθαρη.

 

Η κάτι πρέπει να κάνω πολύ λάθος ή δεν πρέπει να τα έχω όλα φουλ για να πετύχω καλό αποτέλεσμα στην μπαταρία. Πάντως να πω πως σε φωτεινότητα το έχω μέση και το βράδυ κάτω από αυτήν. Από εκεί και πέρα ανάλυση φουλ χωρίς βελτιστοποίηση μπαταρίας με 100+ εφαρμογές αποθηκευμένες από τις οποίες γύρω στις 20-25 ανοιχτές καθημερινά και bluetooth 5-6 ώρες.

Link to comment
Share on other sites

Τελικά sot πάνω από 4 ώρες οθόνη με μικτή χρήση 60% wifi 40% data,μετά την 10 δεν έχω δει.

 

Note 10+

 

Και δε θα δεις Νικόλα.

Δυστυχώς τα συχνά transition από 4g-->3g-->2g σκοτώνουν κυριολεκτικά τη μπαταρία

Αν είσαι ταμπουρωμενος σε σημεία με καλό σήμα και χρήση wifi μπορείς να δεις και 6+ ώρες. Αλλά σε καθημερινή μικτή χρήση με κίνηση, το 4ωρο είναι και πολύ.

5ο note είναι κατά σειρά στα χέρια μου , αλλά και 15ο να γίνει (διόλου απίθανο μέχρι το φθινόπωρο του 2020 :)) την ίδια συμπεριφορά θα επιδεικνύει...

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο Πάνο, σ' ευχαριστώ πολύ για την εφαρμογή. Λίγο που τη δοκίμασα φαίνεται υποσχόμενη. Θα κάνω κι άλλες δοκιμές για να σιγουρευτώ.
Καλημέρα και χρόνια πολλά σε όλους. Σε voip εφαρμογές όπως viber, messenger σας δουλευει; Εγώ το μόνο που κατάφερα είναι να ακούγομαι μόνον εγώ.

 

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 10 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Παιδιά εγώ μετά από 1 μήνα + με τη συσκευή μπορώ να πω πως η μπαταρία είναι αδύναμο σημείο. Ήταν σε πολύ καλά επίπεδα μέχρι που κατάλαβα πως είχε default βελτιστοποιημενη μπαταρία. Όταν τα έβαλα όλα φουλ και χωρίς aod η μπαταρία του έγινε χειρότερη του s7 edge των 3 χρόνων. Πραγματικά για ένα κινητό σαν αυτό περίμενα περισσότερα στο θέμα μπαταρίας. Έχει πάρα πολλά θετικά και νομίζω όλοι τα ξέρετε δε χρειάζεται να τα ξανά πω. Πολλά παιδιά τα έχουν γράψει.
Για πιο λόγο έβγαλες την βελτιστοποίηση αν επιτρέπετε;

 

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Έτσι ακριβώς. Γιά να βρεις το sot σου πρέπει να βγάζεις κομπιουτεράκι, χαρτί και μολύβι κλπ....Ήμαρτον!

Ακόμα κ έτσι όμως δεν σου δίνει με ακρίβεια ώρες και λεπτά. Άσε που χρόνος ομιλίας δεν υπάρχει στη χρήση μπαταρίας...

Ήθελα να ήξερα εκεί στη samsung τί είδους ναρκωτικά παίρνουν. Ήταν τόσο καλό στην 9άρα και του γα@@@#αν τη μάνα.

 

----- προσθήκη μηνύματος 16 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Αυτό έλειπε να μην ήταν η καλύτερη Samsung ναυαρχίδα,,....με ένα σκασμό λεφτά που δώσαμε εμείς οι ιθαγενείς.....περιμένουμε το καλύτερο.

 

Όσο για τη μπαταρία....καλή είναι, όχι όμως κάτι φοβερό. Περιμένουμε πολύ καλύτερες μπαταρίες στο άμεσο μέλλον.

 

Μακαρι να δουμε καλύτερες μπαταριες.. Λενε το s11 θα εχει τουμπανο μπαταρια για πρωτη φορα.. Για να δουμε..

Link to comment
Share on other sites

Παρακολουθώ εδώ και πολύ καιρό τις συζητήσεις για sot κλπ χρονια ολόκληρα θα έλεγα. Και 1η φορά θα απαντήσω. Είχα το s7, φορτωμένο με 400 εφαρμογές, bt wifi κλήσεις και με τη χρήση που κάνω με έβγαζε μέχρι το απόγευμα. Το s9+ με ακριβώς τα ίδια με δυσκολία μέχρι νωρίς το βράδυ. Τώρα το note + με ακριβώς το ίδιο στήσιμο και χρήση, αργά το βράδυ το βαζω για φόρτιση με μπαταρία υπόλοιπο 20-30 της 100... sot δεν εχω ιδέα τι βγάζει ούτε με νοιάζει. Αυτά! Edited by harris78
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και χρόνια πολλά σε όλους. Σε voip εφαρμογές όπως viber, messenger σας δουλευει; Εγώ το μόνο που κατάφερα είναι να ακούγομαι μόνον εγώ.

 

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 10 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Για πιο λόγο έβγαλες την βελτιστοποίηση αν επιτρέπετε;

 

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Γιατί να μην επιτρέπεται??? :)

Θεωρώ (ίσως να κάνω και λάθος και αν κάνω να με διορθώσεις) πως η βελτιστοποίηση ρίχνει τις επιδόσεις του επεξεργαστή, αδρανοποιεί εφαρμογές και γενικά ψιλοχαλαει την εμπειρία χρήσης. Βέβαια για να πω την αλήθεια δεν είδα κάποιες διαφορές που να με χαλάνε με και χωρίς βελτιστοποίηση.

Edited by tigio13
Link to comment
Share on other sites

Αν μπορεί να βοηθησει καποιος...ενω το κινητο πετάει με την 10ρα, εχω ενα προβλημα που δεν ειχα με την 9. Δεν μου έρχονται ειδοποιήσεις για gmail. Εχω δοκιμάσει τα πάντα αλλά αυτό εκεί...νεκρα. Έχετε καμμια ιδεα που ίσως μου διαφεύγει?

 

Sent from my SM-N975F using Tapatalk

Get BIG and RIPPED or DIE trying!
Link to comment
Share on other sites

Αν μπορεί να βοηθησει καποιος...ενω το κινητο πετάει με την 10ρα, εχω ενα προβλημα που δεν ειχα με την 9. Δεν μου έρχονται ειδοποιήσεις για gmail. Εχω δοκιμάσει τα πάντα αλλά αυτό εκεί...νεκρα. Έχετε καμμια ιδεα που ίσως μου διαφεύγει?

 

Sent from my SM-N975F using Tapatalk

 

Εχω και γω αυτο το προβλημα..ειναι προβλημα της εφαρμογης!και μενα μου ερχονται πολυ καθυστερημενα οι ειδοποιησεις περιπου 1 ωρα μετα!

Οσο εχω διαβασει ειναι προβλημα της εφαρμογης απο την μερια της google σε συνδοιασμο με android 10!

Με την 9 ουτε γω ειχα προβλημα!

Εχω δοκιμασει τα παντα οπως να εξαιρεσω την εφαρμογη απο βελτιστοποιηση μπαταριας,διαγραφη και εγκατασταση καθαρισμος cache η να κανω να ερχονται αμεσα οι ειδοποιησεις για τα σημαντικα εισερχομενα αλλα τζιφος!

Μια δουλευει και 10 δεν δουλευει..οτι να ναι!

Stupidity RuleZ Την Σημερον Ημεραν...
Link to comment
Share on other sites

Γιατί να μην επιτρέπεται??? :)

 

Θεωρώ (ίσως να κάνω και λάθος και αν κάνω να με διορθώσεις) πως η βελτιστοποίηση ρίχνει τις επιδόσεις του επεξεργαστή, αδρανοποιεί εφαρμογές και γενικά ψιλοχαλαει την εμπειρία χρήσης. Βέβαια για να πω την αλήθεια δεν είδα κάποιες διαφορές που να με χαλάνε με και χωρίς βελτιστοποίηση.

Αφού δεν έχεις κάποιο ιδιαίτερο λόγο θα σου πρότεινα να το δοκιμάσεις με την βελτιστοποίηση, νομίζω ότι θα διαπιστώσεις ότι θα είσαι απόλυτα ευχαριστημένος και θα κερδίσεις σε αυτονομία.

 

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά, πριν λίγες ώρες έφτασε το θηρίο στα χέρια μου! Έχετε μήπως παρατηρήσει πόσα mha σας βγάζει σε χωρητικότητα η μπαταρία σε εφαρμογές όπως το Samsung phone info ή το aida 64??

 

Μόλις το άνοιξα και κατέβασα κάποιες εφαρμογές για να τσεκάρω αν λειτουργούν όλα καλά και παρατήρησα πως και στις δύο δίνει χωρητικότητα από το σύστημα 4170. Το κινητό ήταν περίπου στο 40% από το κουτί.

 

Δίνει σε όλους λίγο μικρότερη χωρητικότητα, που είναι φυσιολογικό ως ένα βαθμό, ή μόνο σε εμένα συμβαίνει; Μου κάνει εντύπωση γιατί δεν έχω παρατηρήσει να το αναφέρει κάποιος εδώ ή στο xda..

 

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά, πριν λίγες ώρες έφτασε το θηρίο στα χέρια μου! Έχετε μήπως παρατηρήσει πόσα mha σας βγάζει σε χωρητικότητα η μπαταρία σε εφαρμογές όπως το Samsung phone info ή το aida 64??

 

Μόλις το άνοιξα και κατέβασα κάποιες εφαρμογές για να τσεκάρω αν λειτουργούν όλα καλά και παρατήρησα πως και στις δύο δίνει χωρητικότητα από το σύστημα 4170. Το κινητό ήταν περίπου στο 40% από το κουτί.

 

Δίνει σε όλους λίγο μικρότερη χωρητικότητα, που είναι φυσιολογικό ως ένα βαθμό, ή μόνο σε εμένα συμβαίνει; Μου κάνει εντύπωση γιατί δεν έχω παρατηρήσει να το αναφέρει κάποιος εδώ ή στο xda..

 

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

Καλησπέρα, χρόνια πολλά και καλορίζικο. Τόσο είναι η πραγματική χωρητικότητα.

 

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, χρόνια πολλά και καλορίζικο. Τόσο είναι η πραγματική χωρητικότητα.

 

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Χρόνια πολλά, ευχαριστώ πολύ για τις ευχές και την απάντηση!

 

Άσχετο, αλλά θεωρούσα πως το note 8 μου έχει οθονάρα, αλλά του 10+ είναι απλά από άλλο πλανήτη. Το άλμα μέσα σε δύο μόλις χρόνια είναι τρομακτικό..

 

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Note 10 Plus

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...