Jump to content

Samsung Galaxy Note 10 Plus


ccypruss000
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

@V@gelis Εχεις πειραξει και στη συσκευή αυτή τα DPI? Αν ναι, τι ρυθμιση εβαλες?

 

Οχι Πετρο, τα βαρεθηκα ολα. Πλεον οπως τα δινει η μαμα σαμμυ, γερασα μεχρι και για την παραμικρη τροποποιηση...:lol:

Link to comment
Share on other sites

Οχι Πετρο, τα βαρεθηκα ολα. Πλεον οπως τα δινει η μαμα σαμμυ, γερασα μεχρι και για την παραμικρη τροποποιηση...:lol:
Αφού αντέχεις το ios τότε σίγουρα δεν έχεις κανένα πρόβλημα με το one ui Βαγγέλη. :lol:

 

Λάζαρος.. Note 10+

Λάζαρος..
Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλησπερα και Χρονια Πολλα!Μια ερωτηση εχω.Το Galaxy Store μου αλλαζει σε dark mode ενω το Galaxy Themes οχι.Τσεκαρα τις ρυθμισεις του αλλα δεν βρισκω ακρη.Ξερει κανεις τι γινεται??
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Αφού αντέχεις το ios τότε σίγουρα δεν έχεις κανένα πρόβλημα με το one ui Βαγγέλη. :lol:

 

Λάζαρος.. Note 10+

 

Λάζαρε το ios είναι ένα παλαιολιθικο os κι ας σκουζουν όσο θέλουν οι οπαδοί του. Γεμάτο περιορισμούς και ελλείψεις, που για να έχει backwards compatibility 5ετιας (όπως διαφημίζουν ξανά και ξανά) κρατάει το OS σε minor κινήσεις προς τα εμπρός...

ΑΛΛΆ έχει συνέπεια /consistency σε όλο το μήκος και πλάτος του και έχει πολυ πιο καλογραμμένες εφαρμογες, με την ίδια σχεδιαστική φιλοσοφία και ομοιογένεια, φοβερο power management και φυσικά το καλύτερο ρολόι της αγοράς (Apple watch) - με το μόνο σοβαρό watch OS...

Στο δια ταύτα Samsung για μένα. Για πολλούς και διάφορους λόγους, που μπορώ να αναλύω για ώρες...

Edited by v@gelis
Link to comment
Share on other sites

Λάζαρε το ios είναι ένα παλαιολιθικο os κι ας σκουζουν όσο θέλουν οι οπαδοί του. Γεμάτο περιορισμούς και ελλείψεις, που για να έχει backwards compatibility 5ετιας (όπως διαφημίζουν ξανά και ξανά) κρατάει το OS σε minor κινήσεις προς τα εμπρός...

ΑΛΛΆ έχει συνέπεια /consistency σε όλο το μήκος και πλάτος του και έχει πολυ πιο καλογραμμένες εφαρμογες, με την ίδια σχεδιαστική φιλοσοφία και ομοιογένεια, φοβερο power management και φυσικά το καλύτερο ρολόι της αγοράς (Apple watch) - με το μόνο σοβαρό watch OS...

Στο δια ταύτα Samsung για μένα. Για πολλούς και διάφορους λόγους, που μπορώ να αναλύω για ώρες...

 

Συμφωνώ 100% ιδικά στο θέμα watch όπως και στο θέμα συνέπειας Βαγγέλη.

Αν και διαφωνώ τελείως στη φιλοσοφία του ios ξέρω ότι κάνει κάποια πράγματα σωστά και απλά. Όπως και η υποστήριξη των εφαρμογών (αν και οι devs έχουν κάνει πολύ καλή δουλειά και στο Android τα τελευταία χρόνια).

 

 

Λάζαρος.. Note 10+

Λάζαρος..
Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλησπερα και Χρονια Πολλα!Μια ερωτηση εχω.Το Galaxy Store μου αλλαζει σε dark mode ενω το Galaxy Themes οχι.Τσεκαρα τις ρυθμισεις του αλλα δεν βρισκω ακρη.Ξερει κανεις τι γινεται??

Το Galaxy Themes δεν έχει (ακόμη), dark mode.

1998 - 2015: Πάνω από 50 συσκευές, ουτε θυμάμαι ποιες... 2015: Nokia Lumia 930, 2016: Samsung S6 Edge Plus, 2017: LG G6, Sony Xperia XA1 Ultra, 2018: Xiaomi Mi A1, Samsung Note 8, 2019: Samsung Note 10 Plus
2023: Moving to IOS, iPhone 14 Pro Max, iPhone 15 Pro Max

Link to comment
Share on other sites

Συνεχόμενο πάτημα πάνω στο εικονίδιο του Gmail > app info > battery > optimise battery usage και την απενεργοποιείτε.

Μετά θα έρχονται κατευθείαν οι ειδοποιήσεις.

 

Άψογος, το έκανα και δουλεύει πλέον όπως πρέπει. Ευχαριστω Πολύ!

 

Sent from my SM-N975F using Tapatalk

Get BIG and RIPPED or DIE trying!
Link to comment
Share on other sites

Οχι Πετρο, τα βαρεθηκα ολα. Πλεον οπως τα δινει η μαμα σαμμυ, γερασα μεχρι και για την παραμικρη τροποποιηση...:lol:

Πλακα πλακα κι εγω εχω βαρεθει σχεδον τα παντα σε θεμα mods, το μονο που εχω πειραξει ειναι τα animations. Πλεον αν δω σε περιγραφη καποιου mod πανω απο μια προταση, δεν μπαινω σε διαδικασια να το σκεφτω καν :lol:

Ενταξει λογικο βεβαια, η συσκευη αυτη λειτουργει υποδειγματικα out of the box (και κλαιω σκεφτομενος το τι τραβαγαμε για το στησιμο στις αρχες επι εποχες Galaxy S ξερωγω :lol: )

Stormrain@insomnia.gr

 

Πέτρος

Link to comment
Share on other sites

Πλακα πλακα κι εγω εχω βαρεθει σχεδον τα παντα σε θεμα mods, το μονο που εχω πειραξει ειναι τα animations. Πλεον αν δω σε περιγραφη καποιου mod πανω απο μια προταση, δεν μπαινω σε διαδικασια να το σκεφτω καν :lol:

Ενταξει λογικο βεβαια, η συσκευη αυτη λειτουργει υποδειγματικα out of the box (και κλαιω σκεφτομενος το τι τραβαγαμε για το στησιμο στις αρχες επι εποχες Galaxy S ξερωγω :lol: )

 

Άστα Πέτρο, μόνο το HTC hd2 το είχα φλασαρει καμία 150η φορές. Τώρα μεγαλώσαμε κι οι συσκευές είναι υπέρ το δέον αξιόπιστες. Το Android έχει ωριμάσει όσο ποτέ άλλοτε κι αν δεν υπήρχε η αναρχία, που κάκιστα έχει επιτρέψει η Google, θα μιλάγαμε για το απόλυτο OS. Βέβαια, ακόμα κι έτσι είναι φυσικά πολύ μπροστά από οτιδήποτε στην αγορά...

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και Χρόνια Πολλά σε όλους με ότι επιθυμεί ο καθένας!!

 

Από εχθές κάτοχος και με τη σειρά μου note 10 + 512gb σε aurora χρώμα μιας και είπα να δοκιμάσω ένα φρέσκο χρώμα σε Sammy μιας και στο πρόσφατο παρελθόν είχα δοκιμάσει διαφορετικά με προηγούμενα s η note σειρά.

 

Σαν πρώτες εντυπώσεις όμορφη συσκευή,πληθωρική,το μέγεθός είναι μεγάλο όπως να το κάνουμε αλλά δεν έχω πρόβλημα μαζί του.

 

Κάθεται ωραία στο χέρι στο κράτημα,ελαφρύ για το μέγεθος του.

 

Μπαταρία φαίνεται πολύ καλή με το καλημέρα έκανα το κλασικό στήσιμο που κάνω σε όλα τα κινητά σουταρα ότι δεν κάνω χρήση και φέτος με 10 σειρά η Sammy περιορισε σε σεβαστό βαθμό το bloatware.

 

Θυμάμαι με s8-9 σουταρα άνω των 100+ περιττά πράγματα για τη χρήση μου με note 10+ όπως και s10+ που δούλεψα μια εβδομάδα μαζί του μειώθηκε στο μισό και λίγο λιγότερο :p

 

Δεν θα αναφερθώ σε θετικά αρνητικά που υπάρχουν μπόλικα πράγματα που μου αρέσουν η δεν μου αρέσουν παράλληλα που έχουν αναφερθεί κατά καιρούς και από εμένα σε κάποια από αυτά και από άλλους χρήστες στις αρχές κυκλοφορίας της συσκευής.

 

Ήθελα βασικά να δουλέψω την συσκευή και να έχω μια κατ ιδιαν άποψη με Android 10 μιας και s10+ ήταν με Pie ακόμα.

 

Αυτά από εμένα και εδώ πλάι πλάι με OP7P και MI mix3 μια σύγκριση μεταξύ τους.

 

e05377ec84a0bb9985a631e9f85b3a42.jpg

 

a85a509a94326ed6a7b3ebd0c2503d98.jpg

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk Pro

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και Χρόνια Πολλά σε όλους με ότι επιθυμεί ο καθένας!!

Καλή Χρονιά σε όλους με υγεία...

Καλός όρισες ξανά στον κόσμο της Samsung...

Απλά θα αναφέρω ότι μετά απο 4 χρόνια πρώτη φορά κλείνω 4 συνεχούς μήνες με την ίδια συσκευή... Πιο ολοκληρωμένη συσκευή (για την ώρα) δεν υπάρχει εκεί έξω

Βέβαια για να πω την αλήθεια παρέα με το Note 10 plus έχω και ενα Huawei P30... Έτσι γιατί χωρίς τον Κινέζο δεν μπορώ...

Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα αλέξ και χρόνια πολλά. Καλή χρονιά εύχομαι με υγεία.

Όταν μπορείς κάνε μου ένα συγκριτικο ανάμεσα σε 7pro και note 10 plus εάν αξίζει η μετάβαση διότι το σκέφτομαι πολύ.

Σε ευχαριστώ

 

May the power of Oneplus 7 Pro be with you

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και καλή χρονιά σε όλους.

Καλώς ήρθες στην παρέα Αλεξ. Και εγώ περιμένω ένα συγκριτικό σε σχέση με 1+ κυρίως σε θέμα οθόνης και ήχου. Δεν ανέφερες ποιο variant πήρες αλλά φαντάζομαι exynos. Επομένως και λίγα λόγια για την μπαταρία. Θεωρώ ότι το Note δεν έχει αντίπαλο ιδικά με το one ui για τα δικά μου γούστα και απαιτήσεις. Αλλά και μια ανάλυση από μέλος που ανήκει σε ποιο στοκ περιβάλλον και του αρέσει πολύ η παραμετροποίηση θα έχει ενδιαφέρον. Σε ακούμε λοιπόν :D

 

Λάζαρος.. Note 10+

Λάζαρος..
Link to comment
Share on other sites

Το note όμως είναι πολύ πίσω από το p30pro .. να τα λέμε και αυτά ... Κάτοχος και από τα 2... Όπως βίντεο το π30 τραβάει πολύ καλύτερο .... Αλλά νυχτερινές λήψεις... Το νοτε τραβάει πολύ καλές...
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα αλέξ και χρόνια πολλά. Καλή χρονιά εύχομαι με υγεία.

Όταν μπορείς κάνε μου ένα συγκριτικο ανάμεσα σε 7pro και note 10 plus εάν αξίζει η μετάβαση διότι το σκέφτομαι πολύ.

Σε ευχαριστώ

 

May the power of Oneplus 7 Pro be with you

Καλημέρα Γιάννη.

 

Κοίταξε όλα είναι θέμα που δίνεις προτεραιότητα και βαρύτητα ακόμα και σε λεπτομέρειες.

 

Σε επίπεδο hardware features το note είναι πιο πλήρες και ολοκληρωμένο.

Άρα αν σε ενδιαφέρει η ασύρματη φόρτιση η αδιάβροχοποιηση συν η γραφίδα και η όλη εμπειρία που προσφέρει είναι τα 3 κυριότερα συν έναντι oneplus.

 

Σε οθόνη πιστεύω oneplus υπερτερεί και λόγο 90hz και full immersive mode η εμπειρία θέασης πιο απολαυστική.

 

Η τρύπα σε note πιο διακριτική από την διπλή σε s10 plus αλλά παραμένει ενοχλητική σε θέαση video η φώτο κυρίως, φαντάζομαι και σε παιχνίδια αν και δεν παίζω ποτέ σε κινητό.

 

Ακόμα και στις περιπτώσεις κρύβεται η κάμερα πχ θέαση φώτο από album app παρ όλα αυτά αυτόματα χάνεις σε οθόνη αφού προκύπτει ένα virtual μεγάλο bezel πάνω.

 

Θεωρώ το power button σε λάθος θέση δεν με βολεύει πολύ όταν είμαι δεξιοχειρας και κρατάω χειρίζομαι με το ένα χέρι.

 

Επίσης με note ξεχνάς Tempered glass ενώ σε oneplus άφοβα βάζεις και δουλεύει τέλεια αποτύπωμα.

 

Επίσης το oneplus υπερτερεί αν θέλεις δουλεύεις γυμνό διότι δεν είναι μαγνήτης αποτυπώματα και καθρέφτη όπως note πλάτη (θες skin η θήκη απαραίτητα σε note ακόμα και για λόγους αισθητικής)

 

Το note βέβαια πλεονεκτει στο βάρος το αισθάνεσαι ελαφρύτερο.

 

Αυτά σε επίπεδο hardware συσκευών όπως τα βλέπω.

 

Σε επίπεδο λογισμικό εκεί κάθε ένα έχει τα συν και πλην του και όπου δίνει ο καθένας παραπάνω βαρύτητα.

 

Σε Sammy έχεις aod με εξαίρεση υλοποίηση, edge lighting δουλεύει άψογα με 10 όπως βλέπω σε αντίθεση με 9 και s10 plus που ήταν ανάλογα τα κέφια και whatsaap και telegram και aquamail άψογο και φυσικά ανώτερη υλοποίηση σε customization.

 

Επίσης το magazine (dynamic lock screen) πολύ καλή δουλειά από Samsung

 

Η edge υλοποίηση με τα panel τα θεωρώ τα συν σε Samsung εξίσου πάντα τα γούσταρα από την πρώτη υλοποίηση.

 

Αυτά θεωρώ τα 4 βασικά συν σε λογισμικό σε σχέση με oneplus.

 

Ο stock launcher επίσης παρέχει αριθμιση σε εφαρμογές σε ειδοποιήση ενώ σε oneplus μόνο τελίτσες και θες τρίτο launcher.

 

Στα αρνητικά βάζω την υλοποίηση gesture navigation της Sammy και αυτή με Android 10 στυλ με swipe από πλάγια και την bottom gesture.

 

Σε oneplus ανώτερη υλοποίηση μακράν και στα 2 αντίστοιχα που προσφέρει και δεν έχουν το μειονέκτημα να μην δουλεύουν με τρίτα launcher.

 

Προσωπικά το έλυσα το θέμα με third-party gesture navigation και nova.

 

Σε Sammy double tap δουλεύει μόνο για να ανοίγεις οθόνη όχι να κλείνεις ούτε από home ούτε lock screen.

 

Βέβαια Sammy έχει lift to wake screen που δεν έχει oneplus.

 

Επίσης σε Samsung δεν έχεις ούτε off screen gesture ούτε unlimited accent color customization.

 

Το dark mode το θεωρώ κατώτερο σε υλοποίηση σε Samsung.

Πχ qs panel είναι πίσσα μαύρο αλλά το notification από εφαρμογές είναι σκούρο γκρι.

 

Σε oneplus σε ενοχλει που το volume panel είναι γκρι ε το ίδιο είναι σε Samsung.

 

Γενικά Sammy συνδυάζει το μαύρο με dark gray περισσότερο από oneplus βλέπε εξίσου μενού ρυθμίσεων.

 

Και ένα ακόμα αρνητικο δεν συνδυάζεται dark mode με θέματα είτε το ένα είτε το άλλο έχεις.

 

Πχ εγώ έβαλα θέμα γιατί δεν μου αρέσει το γκρι στα notification η σε volume panel και να είναι όλο μαύρο το μενού ρυθμίσεων.

 

Έλα όμως ότι έτσι χάνω πχ το dark mode πχ play store που όμως πειράζει λιγότερο άλλωστε fan dark mode δεν ήμουν ιδιαίτερα προτιμώ πίσσα μαύρο.

 

Παρεπιμπτωντος το volume panel το βρισκω πιο δύσχρηστο πάνω ψηλά κορυφή, προτιμώ στα πλάγια δεξιά ή αριστερά στη μέση της οθόνης όπως παρέχουν άλλοι oem και να επεκτείνεται με το πάτημα του volume button με τη μία χωρίς να πατάω το βελάκι κάτω δηλαδή να κάνω άλλη μια περιττή κίνηση.

 

Τώρα στα της μπαταρίας όπως βλέπω πάνω κάτω τα ίδια βέβαια η χρήση μου κυρίως WiFi και πιο ανάλαφρο το λογισμικό από περιττές υπηρεσίες ή εφαρμογές που τις διέγραψα και το αποδοτικό στήσιμο που έκανα πχ αλλού δίνω full δικαιώματα εφαρμογή σε άλλα τέρμα κόψιμο.

 

Έβαλα και battery saver mode σε location ώστε να λειτουργεί μόνο με WiFi η data καθόλου GPS.

 

Στα της κάμερας δεν είμαι και ο πιο κατάλληλος λογικά το Sammy πρέπει να υπερτερεί σε περισσότερες συνθήκες λήψεων κρίνοντας από reviews.

 

Αυτά από εμένα όπως τα βλέπω.

 

ΥΓ: Exynos variant έχω σε αντίθεση με Qualcomm σε s10 plus.

 

Sent from my SM-N975F using Tapatalk

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Αλεξ καλορίζικο.

Ξεφορτωσου άμεσα τον άνοστο Κινέζο και έλα στο κορεάτικο μαντρί, μια για πάντα....

Δες κι αυτό για να γουστάρεις οικοσύστημα...

Link to comment
Share on other sites

Αλέξ για ακόμη μια φορά άψογος.

Σε ευχαριστώ πολύ για τις πληροφορίες.

Θα το σκεφτώ λίγο ακόμη και βλέπουμε.

Το oneplus εδώ και 6 μήνες το έχω ερωτευτεί τόσο πολύ που δύσκολα θα το αφήσω..

Κατι τελευταίο

Οσον αφορά 90hz vs 60hz Sammy είναι τόσο μεγάλη η διαφορά όταν τα δουλεύεις δίπλα δίπλα?

 

May the power of Oneplus 7 Pro be with you

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Αλέξ για ακόμη μια φορά άψογος.

Σε ευχαριστώ πολύ για τις πληροφορίες.

Θα το σκεφτώ λίγο ακόμη και βλέπουμε.

Το oneplus εδώ και 6 μήνες το έχω ερωτευτεί τόσο πολύ που δύσκολα θα το αφήσω..

Κατι τελευταίο

Οσον αφορά 90hz vs 60hz Sammy είναι τόσο μεγάλη η διαφορά όταν τα δουλεύεις δίπλα δίπλα?

 

May the power of Oneplus 7 Pro be with you

Όχι βρε δεν είναι τόσο η διαφορά, απλά έχει μια πιο βουτυρενια αίσθηση στη κίνηση γραφικών, εναλλαγές καρτελών, εφαρμογών μια πιο γλυκιά και ομαλή συνεχή ίδιας ποιότητά ροή.

Το δάχτυλο κολυμπάει οθόνη και η γλυκύτητα της κίνησης πάει πιο αρμονικά και βουτυρενια με αυτά που αλληλεπιδρας.

 

Κάπως έτσι μπορώ να το περιγράψω με λέξεις αν περιγράφεται σωστά.

 

Του χρόνου που θα μπουν 90 και 120hz σε πιο πολλές συσκευές, περισσότεροι χρήστες θα το αντιλαμβανονται.

 

Αλλά αν με ενδιέφεραν περισσότερο τα θετικά note δεν θα αποτελούσε ανασταλτικός παράγοντας η έλλειψη 90hz σε καμία περίπτωση.

 

Sent from my SM-N975F using Tapatalk

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Από εχθές έχω πολύ μεγάλη κατανάλωση από Google play services.

Δείτε εδώ

To έχει παρατηρήσει κανείς άλλος?

1998 - 2015: Πάνω από 50 συσκευές, ουτε θυμάμαι ποιες... 2015: Nokia Lumia 930, 2016: Samsung S6 Edge Plus, 2017: LG G6, Sony Xperia XA1 Ultra, 2018: Xiaomi Mi A1, Samsung Note 8, 2019: Samsung Note 10 Plus
2023: Moving to IOS, iPhone 14 Pro Max, iPhone 15 Pro Max

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και καλή χρονιά σε όλους. Μια ερώτηση. Έχει κανείς να προτείνει κάποιο tempered glass που έχει δοκιμάσει για το Note 10+;
Nokia 8210 -> Nokia 7210 -> Nokia 7610 -> Nokia N73 -> HTC Touch Diamond -> Apple iPhone 3GS + Nokia 5310 Xpress Music -> Apple iPhone 4 + Nokia E71 -> Apple iPhone 4 + Samsung Galaxy S2 -> Apple iPhone 4 + Samsung Galaxy S3 -> Apple iPhone 4 + LG Nexus 5 -> Samsung Galaxy S5 -> Samsung Galaxy S8 --> Samsung Note 10+
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα χρόνια πολλά Καλή χρονιά με υγεία σε όλους.Μια ερώτηση πως γίνεται πχ όταν παίζεις ένα παιχνίδι η ειδοποίηση που έρχεται να μην φαίνεται μες την μισή οθόνη αλλά μόνο σαν νούμερο ας πούμε πάνω στην μπάρα, είναι πολύ ενοχλητικό όταν ανοίγει ενώ βλέπεις η παίζεις κάτι. Ευχαριστώ πολύ.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα χρόνια πολλά Καλή χρονιά με υγεία σε όλους.Μια ερώτηση πως γίνεται πχ όταν παίζεις ένα παιχνίδι η ειδοποίηση που έρχεται να μην φαίνεται μες την μισή οθόνη αλλά μόνο σαν νούμερο ας πούμε πάνω στην μπάρα, είναι πολύ ενοχλητικό όταν ανοίγει ενώ βλέπεις η παίζεις κάτι. Ευχαριστώ πολύ.

Χρόνια Πολλά και Καλή Χρονιά με υγεία...

Θα πρέπει να πας στις εφαρμογές που σου στέλνουν ειδοποιήσεις και απο το μενού ρυθμίσεων των ειδοποιήσεων σε κάθε εφαρμογή να απενεργοποιησεις την επιλογή "εμφάνιση ως αναδυομενο"

Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Χρόνια Πολλά και Καλή Χρονιά με υγεία...

Θα πρέπει να πας στις εφαρμογές που σου στέλνουν ειδοποιήσεις και απο το μενού ρυθμίσεων των ειδοποιήσεων σε κάθε εφαρμογή να απενεργοποιησεις την επιλογή "εμφάνιση ως αναδυομενο"

 

Σε ευχαριστώ για την απάντηση αλλά δεν βλέπω πουθενά αυτή την επιλογή

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ για την απάντηση αλλά δεν βλέπω πουθενά αυτή την επιλογή

 

Θέλει λίγο ψάξιμο... Ρυθμίσεις, Ειδοποιήσεις, βρίσκεις την εφαρμογή που σου στέλνει ειδοποιήσεις, και μπαίνεις στις επιλογές της κάθε ειδοποιήσεις και μέσα εκεί υπάρχει η επιλογή... Δηλαδή για το facebook θα πρέπει να κάνεις αυτή την διαδικασία για καμιά 10αρια διαφορετικές ειδοποιήσεις που σου στέλνει.

Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Note 10 Plus

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...