Jump to content

Samsung Galaxy Note 10 Plus


ccypruss000
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το ιδιο ισχυει και για την πληροφορια του ποσοστου φορτισης (και της εκτιμωμενης ωρας μεχρι την πληρη φορτιση)...

 

Δεν το ξέρω εγώ για αυτό εξεφρασα τον προβληματισμο μου.

Διότι είναι ημέρες που φορτίζω όλη νύχτα και δεν έχει νόημα να είναι ανοιχτό η ένδειξη,να το βλέπει ποιος ο τοίχος :lol:

 

Όπως να έχει εγώ θα επιχειρουσα να κρύψω την μόνιμη εμφάνιση του όταν φορτίζει όπως έκανα με Vivo.

 

Και οποίος θελει δοκιμάσει με έναν από τους 2 τρόπους αν δεν εμφανίζεται ένδειξη όταν φορτίζει.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk Pro

Edited by alextrela

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Δεν το ξέρω εγώ για αυτό εξεφρασα τον προβληματισμο μου.

Διότι είναι ημέρες που φορτίζω όλη νύχτα και δεν έχει νόημα να είναι ανοιχτό η ένδειξη,να το βλέπει ποιος ο τοίχος :lol:

 

Όπως να έχει εγώ θα επιχειρουσα να κρύψω την μόνιμη εμφάνιση του όταν φορτίζει όπως έκανα με Vivo.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk Pro

 

Ναι, αν κι αχνοφαινεται καποιους μπορει να τους ενοχλει. Θα επρεπε να υπαρχει επιλογη να μπορει να φυγει απο εκει...

Link to comment
Share on other sites

Ναι, αν κι αχνοφαινεται καποιους μπορει να τους ενοχλει. Θα επρεπε να υπαρχει επιλογη να μπορει να φυγει απο εκει...
Βαγγέλη μου είχες πει πριν λίγο καιρό μια ωραία γραμματοσειρά και την έχω ξεχάσει. Έχεις να προτείνεις κάτι φίλε???

 

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Note 20 plus Snap/Ιphone 13 Pro Max/Ipad Pro 12.9 /Samsung Tab s6

Link to comment
Share on other sites

Βαγγέλη μου είχες πει πριν λίγο καιρό μια ωραία γραμματοσειρά και την έχω ξεχάσει. Έχεις να προτείνεις κάτι φίλε???

 

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

 

 

Google sans βάζω εγώ Νίκο.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk Pro

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Αυτό που έκαναν στην παρουσίαση με την κάμερα την tof που σκαναρε το αρκούδι πως το κάνουμε?
Link to comment
Share on other sites

Ε με ενοχλεί ρε aroutis τι ακριβώς να σου πω.

Δεν μου αρέσει όταν φορτίζω να βλέπω ενδείξεις στην οθόνη και μάλιστα συνεχώς.

Αρκετοί χρήστες σε XDA εξίσου τους ενοχλούσε σε Vivo Nex νήμα.

 

Αν θέλω να δω απλά ανοίγω την οθόνη και βλέπω που είναι σύνηθες διότι όλο κάποιο μήνυμα θα λάβω κλπ θα ανάψει Ambient display η lock screen αν έχεις off AOD,ambient display και θα δω ποσοστό φόρτισης η απλά θα θέλω κάτι οτιδήποτε κάνω με το κινητό και αναγκαστικά θα ανάψει οθόνη θα δω τα του ποσοστού φόρτισης η πόσο θέλει η πόσο γρήγορα φορτίζει.

 

Ουδείς μπορεί να μα πει με σιγουριά στα burn in εκτός αν περάσουν 1-2 έτη και μας το επιβεβαιώσουν χρήστες.

 

Και ούτε ξέρουμε αν υπάρχει προστασία με κίνηση όπως με AOD.

 

Το ξέρεις με σιγουριά η έτσι υποθέτεις?

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk Pro

 

Πρώτα από όλα ηρεμία. :)

Δεύτερον υπάρχουν τεστ να δεις αν υπάρχουν burn in σε οθόνες οπως και καμμένα pixels.

Τι θες να πεις αν το ξέρω για σιγουριά. Οταν ξεκίνησα να σεταρω το N10+, τσέκαρα και το S9+ (γιατί πλέον έχει πάει σε "συρτάρι") για κάποια πράγματα, ένα εκ των οποίων ήταν και αυτό. Και το S9+ το έχω από τον Απρ. του 18. Πάνω από έτος. :)

Edited by aroutis
Our greatest weakness lies in giving up. The most certain way to succeed is always to try just one more time -- Thomas A. Edison
Link to comment
Share on other sites

Πρώτα από όλα ηρεμία. :)

Δεύτερον υπάρχουν τεστ να δεις αν υπάρχουν burn in σε οθόνες οπως και καμμένα pixels.

Τι θες να πεις αν το ξέρω για σιγουριά. Οταν ξεκίνησα να σεταρω το N10+, τσέκαρα και το S9+ (γιατί πλέον έχει πάει σε "συρτάρι") για κάποια πράγματα, ένα εκ των οποίων ήταν και αυτό. Και το S9+ το έχω από τον Απρ. του 18. Πάνω από έτος. :)

 

Βασικά ελληνικά καταλαβαίνεις?

Η πρέπει να γράψω με κεφαλαία γράμματα?

Διάβασε ξανά τι έγραψα και ξανά έλα.

 

ΑΝΑΦΈΡΘΗΚΑ στην ένδειξη μπαταρία και πληροφορίες όταν φορτίζει.

 

ΌΧΙ ΣΤΗΝ AOD

 

Ένα αυτό.

 

Δεύτερον

 

Έχεις το note 10 πάνω από 1 χρόνο?

 

Πως μου κρίνεις με σιγουριά για μελλοντικό χρόνο.

 

Τρίτον το s9 plus δεν είχε αυτό το feature άρα πάλι άκυρος είσαι.

 

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk Pro

Edited by alextrela

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Οι oled οθονες είναι organic (αυτο αντιπροσωπευει το O στο oled). Με λιγα λογια πεθαίνουν οσο τις χρησιμοποιείς. Αυτο ειναι 100% δεδομένο. Τωρα με διάφορες τεχνικές εχουν καταφέρει γενικά μακροζωία, ειδικά η σαμσουνγκ που είναι κορυφή σε αυτο. Πάντως το να φαίνεται μονιμα το ποσοστό φορτισης χωρις επιλογή να το κρύψεις είναι 100% λάθος αφου φθηρει την οθονη αχρειαστα ητε κινηται ητε οχι. Και για ποιο λογο? Οταν φορτιζεις βραδυ και το βλέπει ο τοιχος?

Οκ τοσο αχνα που το δειχνει η φθορά δεν είναι μεγάλη (αν και συμβαινει για μεγάλα διαστήματα). Για το 99% εδω μεσα που θα αλλάξει κινητο σε 2 χρόνια max, δεν υπάρχει πρόβλημα. Για κάποιον που θα πάει να το παρει μεταχειρισμένο στο μελλον, έχοντας ήδη 2 χρόνια στην πλατη να εχει φθαρεί η οθονη ετσι, ειναι μεγαλο μειον καθως θα βγάλει καποιο burn in ητε μικρό ητε μεγάλο στα επόμενα ετη. Έχοντας 10δες συσκευές ολες με oled, το burnin ητε αμιλητεο που σχεδον δεν το βλέπεις ητε μεγαλο συμβαινει παντα. Με μια νορμάλ χρηση στην 5ετια. Κατά κανονα αν είσαι ατυχος στην 2ετια και τυχερός στην 7ετια. Υπάρχουν φυσικά και εξαιρέσεις σε αυτο τον κανονα ητε θετικα ητε αρνητικα αλλα λιγες. Νορμάλ χρηση δεν είναι να φαίνεται το ποσοστό οσο φορτιζει. Γι αυτο την 5ετια καντη 3ετια σε αυτη την περίπτωση και να εύχεσαι να μην είσαι ατυχος.

Edited by sosimple2
Link to comment
Share on other sites

Εγώ το λέω και για ενδεχομένως άλλους χρήστες που πιθανό να τους ενοχλεί.

 

Sent from my iPad using Tapatalk Pro

 

Αλεξ μπορει να υπαρχουν χρηστες που να τους ενοχλει το παραμικρό,δεν γινεται δουλεια ετσι.

 

Μακαρι να υπηρχε notification led για την μπαταρια μια και καλη σε ολες τις εταιρειες αλλα δεν υπαρχει(επειδη ταχα μου μονο η Apple βγαζει χρησιμα features). Στο note9 ολως τυχαιως δεν υπηρχε τετοιο θεμα γιατι ειχε led μπροστα.

 

Οσο για το Burn In,μην φοβασαι εχουν φροντισει οι Android εταιρειες και πανω απο 2χρονια δεν τις κρατανε οι περισσοτεροι τις συσκευες τους.

Αρα στα 2 αυτα χρονια εχεις εγγυηση αν σου παθει κατι. Μια απο τα ιδια και για την μπαταρια απο τους ταχυφορτιστες, αν και εκει το κοστος ειναι σχετικα μικροτερο.

Τωρα θα μου πει καποιος γιατι 2χρονια?Γιατι τοτε σταματαει η επισημη υποστηριξη της εταιρειας ή μαλλον πιο νωρις.

Γιαυτο και το Note8 του 2017 δεν θα παρει Android 10.

Το note10 ερχεται με Android 9.Θα παρει σε λιγους μηνες Android 10,και του χρονου Android 11 και τελος.

 

Περαν τουτου ανεβηκε και το review απο Gsmarena με διαφορα συγκριτικα,και ενω τα αποτελεσματα σε αυτονομια ειναι θετικα σε σχεση με το S10+(εχουν την Exynos εκδοση),σε benchmarks τα πραγματα ειναι πιο κοντα στο S10+,και ειδικα ο Snapdragon855+ παλι ξεφευγει σε απολυτα νουμερα.Παρολα αυτα μιας και βγαλανε την θυρα ακουστικων,θεωρω οτι επρεπε να βαζανε πολυ μεγαλυτερη μπαταρια απο αυτη που βαλανε.

https://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_note10_plus-review-1972.php

 

----- προσθήκη μηνύματος 5 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Παιδια αυτό το προστατευτικο τζαμακι βγαίνει ή είναι φιξ τής samsung;;

 

Εχει screen protector προεγκατεστημενο που αν θελεις μπορεις φυσικα να το βγαλεις. Απλα θελει προσοχη αν θες να περασεις κατι αλλο,γιατι υπαρχουν θεματα συμβατοτητας με το δακτυλικο κατω απο την οθονη,που σε πολλα tempered glass δεν δουλευει.

Edited by Fulgore1
Link to comment
Share on other sites

Θα τη βγαλετε τελικα την μαμα προστασια οθονης?εμενα μια χαρα μου φαινεται,μεχρι να χαλασει.επισης,απο ασφαλεια κινητου?που κειμενονται πλεον οι τιμες?

iphone 3gs,iphone 4/4s,galaxy s3,galaxy s4 duos,galaxy note 3 duos,note 4 duos,note 5 duos,note 7 duos,LG V20 duos,galaxy c9 pro duos,Samsung s8+ orchid grey,Samsung galaxy Note 8 duos,Samsung galaxy note 9 duos,Samsung galaxy Note 10+, iphone 11 pro,samsung galaxy s20, samsung galaxy note 20 ultra,samsung galaxy s23 ultra.

Link to comment
Share on other sites

Το αποτέλεσμα στο antutu beta είναι αρκετά υψηλό πιστεύω

 

Screenshot-20190822-230907-An-Tu-Tu-Benchmark.jpg

 

----- προσθήκη μηνύματος 5 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Επίσης έβγαλα και καμιά 15αρια φωτογραφίες δίπλα δίπλα με το Mate 20 Pro

 

20190822-222847.jpg

20190822-222839.jpg

20190822-222824.jpg

20190822-222815.jpg

20190822-222757.jpg

20190822-222717.jpg

20190822-222648.jpg

20190822-222602.jpg

20190822-222538.jpg

20190822-222524.jpg

20190822-222511.jpg

20190822-222452.jpg

20190822-222429.jpg

Παρα πολυ ωραιες οι φωτογραφιες φιλε μου δεν μας λες ομως ποιες ειναι με το Mate 20 Pro και ποιες ειναι με το Note 10 Plus. Μην μου πεις οτι σου μειναν μονο 20 ευρωπουλακια να περασεις τον μηνα σ εε ; :lol:

Samsung Galaxy S24 ULTRA 512GB Yellow - iPhone 15 Pro 256GB Titanim Blue

Quote

 

Link to comment
Share on other sites

Παρα πολυ ωραιες οι φωτογραφιες φιλε μου δεν μας λες ομως ποιες ειναι με το Mate 20 Pro και ποιες ειναι με το Note 10 Plus. Μην μου πεις οτι σου μειναν μονο 20 ευρωπουλακια να περασεις τον μηνα σ εε ; :lol:

 

Μην κανετε ρε παιδια παραθεση κειμενα που εχουν μεσα ποσες φωτογραφιες. Μια απαντηση πιανει την μιση σελιδα του θεματος,ελεος...

Link to comment
Share on other sites

Θα τη βγαλετε τελικα την μαμα προστασια οθονης?εμενα μια χαρα μου φαινεται,μεχρι να χαλασει.επισης,απο ασφαλεια κινητου?που κειμενονται πλεον οι τιμες?

 

Οσο κρατά δεν βλέπω το λόγο. Θήκη θα βάλω, είμαι μεταξυ leather της samsung και σε κάτι από spiegen.

Our greatest weakness lies in giving up. The most certain way to succeed is always to try just one more time -- Thomas A. Edison
Link to comment
Share on other sites

Θα τη βγαλετε τελικα την μαμα προστασια οθονης?εμενα μια χαρα μου φαινεται,μεχρι να χαλασει.επισης,απο ασφαλεια κινητου?που κειμενονται πλεον οι τιμες?

 

Για την μεμβρανη αν καποιον δεν τον ενοχλει,εννοειται οτι την κραταει προς το παρον.

 

Τωρα για ασφαλεια κινητου καλυτερα θα ηταν να ρωτουσες αυτη που σε ενδιαφερει γιατι εχουν αλλαξει τα δεδομενα(πχ καποιοι ανεφεραν σε αλλο θεμα για ξηρογιαννοπουλο οτι καλυπτει το 70% περιπου σε περιπτωση φθορας) οχι μονο στην ιδια την χρεωση αλλα και στο ποσο που σου καλυπτει σε περιπτωση πχ σπασιματος.

Link to comment
Share on other sites

Πρώτα από όλα ηρεμία. :)

Δεύτερον υπάρχουν τεστ να δεις αν υπάρχουν burn in σε οθόνες οπως και καμμένα pixels.

Τι θες να πεις αν το ξέρω για σιγουριά. Οταν ξεκίνησα να σεταρω το N10+, τσέκαρα και το S9+ (γιατί πλέον έχει πάει σε "συρτάρι") για κάποια πράγματα, ένα εκ των οποίων ήταν και αυτό. Και το S9+ το έχω από τον Απρ. του 18. Πάνω από έτος. :)

 

Μια εφαρμογή για να τσεκαρουμε για burn in??

Link to comment
Share on other sites

Μου έχουν έρθει σχεδόν από όλα τα μεγάλα καταστήματα email και SMS για έκπτωση 100 ευρώ χωρίς ανταλλαγή κινητού. Θεωρώ ότι τουλάχιστον στις προπαραγγελιες έπρεπε να δώσει κάτι παραπάνω. Για την ώρα μένω με τα note 9 και mate 20 pro, περιμένοντας το Mate 30.

 

Στάλθηκε από το LYA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μήπως ζήτησες την έκδοση με τα 512GB?

 

 

 

Ναι!!

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Κωνσταντινος..

-nokia 8800 special edition-XDA Flame-htc shift-nokia 8910i-htc touch HD-Blackberry Bold-Htc touch Pro 2-Qtek 9000-Nokia N900-BB Bold 9700-Htc Desire-Htc Desire HD-iphone 4 32gb...4s 64GB..Samsung Note 3-4-9-10+..iPhone 7 Plus..iPhone X 256..iPhone XS Max 512..iPhone 11 Pro Max 512

Link to comment
Share on other sites

Μου έχουν έρθει σχεδόν από όλα τα μεγάλα καταστήματα email και SMS για έκπτωση 100 ευρώ χωρίς ανταλλαγή κινητού. Θεωρώ ότι τουλάχιστον στις προπαραγγελιες έπρεπε να δώσει κάτι παραπάνω. Για την ώρα μένω με τα note 9 και mate 20 pro, περιμένοντας το Mate 30.

 

Στάλθηκε από το LYA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Το αστειο ειναι οτι αυτους τους κωδικους καποια τσακαλια σε διπλα forum τους πουλανε κιολας σε 3ους.

Η για παραδειγμα αλλος αγοραζει το Note10+ με τον κωδικο 1050ευρω και το πουλαει...1080 :lol:

 

Κατα τα αλλα ειπαμε,μονο στο εξωτερικο δωσανε δυστηχως καλα pre order bonus.

Link to comment
Share on other sites

Βασικά ελληνικά καταλαβαίνεις?

Η πρέπει να γράψω με κεφαλαία γράμματα?

Διάβασε ξανά τι έγραψα και ξανά έλα.

 

ΑΝΑΦΈΡΘΗΚΑ στην ένδειξη μπαταρία και πληροφορίες όταν φορτίζει.

 

ΌΧΙ ΣΤΗΝ AOD

 

Ένα αυτό.

 

Δεύτερον

 

Έχεις το note 10 πάνω από 1 χρόνο?

 

Πως μου κρίνεις με σιγουριά για μελλοντικό χρόνο.

 

Τρίτον το s9 plus δεν είχε αυτό το feature άρα πάλι άκυρος είσαι.

 

Sent from my iPad using Tapatalk Pro

Οι συγκεκριμένες ενδείξεις είναι υλοποιημένες ως AOD. Τι κάθεσαι και φωνάζεις ρε άνθρωπε ;

Για cool λίγο, τις συμβουλες που δίνεις κάτσε και ακολούθησε τες.

 

Από τη στιγμή που ειναι AOD ενδείξεις, επιμένεις να ρωτάς για το αν έχω το note 10+ πάνω από χρόνο; Seriously?

 

Το συγκεκριμένο Feature δεν υπήρχε στο S9+ αλλά ε καί; Δεν είχε AOD το S9+ το οποίο μπορούσε (...) να είναι always on?

Να στο εξηγήσω και αυτό και το Relevance του συγκεκριμένου με αυτό που συζητάμε ;

Edited by aroutis
Our greatest weakness lies in giving up. The most certain way to succeed is always to try just one more time -- Thomas A. Edison
Link to comment
Share on other sites

Αλεξ μπορει να υπαρχουν χρηστες που να τους ενοχλει το παραμικρό,δεν γινεται δουλεια ετσι.

 

Μακαρι να υπηρχε notification led για την μπαταρια μια και καλη σε ολες τις εταιρειες αλλα δεν υπαρχει(επειδη ταχα μου μονο η Apple βγαζει χρησιμα features). Στο note9 ολως τυχαιως δεν υπηρχε τετοιο θεμα γιατι ειχε led μπροστα.

 

Οσο για το Burn In,μην φοβασαι εχουν φροντισει οι Android εταιρειες και πανω απο 2χρονια δεν τις κρατανε οι περισσοτεροι τις συσκευες τους.

Αρα στα 2 αυτα χρονια εχεις εγγυηση αν σου παθει κατι. Μια απο τα ιδια και για την μπαταρια απο τους ταχυφορτιστες, αν και εκει το κοστος ειναι σχετικα μικροτερο.

Τωρα θα μου πει καποιος γιατι 2χρονια?Γιατι τοτε σταματαει η επισημη υποστηριξη της εταιρειας ή μαλλον πιο νωρις.

Γιαυτο και το Note8 του 2017 δεν θα παρει Android 10.

Το note10 ερχεται με Android 9.Θα παρει σε λιγους μηνες Android 10,και του χρονου Android 11 και τελος.

 

Περαν τουτου ανεβηκε και το review απο Gsmarena με διαφορα συγκριτικα,και ενω τα αποτελεσματα σε αυτονομια ειναι θετικα σε σχεση με το S10+(εχουν την Exynos εκδοση),σε benchmarks τα πραγματα ειναι πιο κοντα στο S10+,και ειδικα ο Snapdragon855+ παλι ξεφευγει σε απολυτα νουμερα.Παρολα αυτα μιας και βγαλανε την θυρα ακουστικων,θεωρω οτι επρεπε να βαζανε πολυ μεγαλυτερη μπαταρια απο αυτη που βαλανε.

https://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_note10_plus-review-1972.php

 

----- προσθήκη μηνύματος 5 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Εχει screen protector προεγκατεστημενο που αν θελεις μπορεις φυσικα να το βγαλεις. Απλα θελει προσοχη αν θες να περασεις κατι αλλο,γιατι υπαρχουν θεματα συμβατοτητας με το δακτυλικο κατω απο την οθονη,που σε πολλα tempered glass δεν δουλευει.

Οκ,κατάλαβα. Δεν με ενοχλεί ιδιαίτερα, την αφήσω μέχρι να χαλασει από μόνη της

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ναι!!

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Αυτό θα αργήσει. Σκέφτηκα να το παραγγείλω και εγώ (μικρή διαφορά με το 256). Ευτυχώς δεν.. δεν έχω ανάγκη τα extra 256.

 

----- προσθήκη μηνύματος 30 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Μου έχουν έρθει σχεδόν από όλα τα μεγάλα καταστήματα email και SMS για έκπτωση 100 ευρώ χωρίς ανταλλαγή κινητού. Θεωρώ ότι τουλάχιστον στις προπαραγγελιες έπρεπε να δώσει κάτι παραπάνω. Για την ώρα μένω με τα note 9 και mate 20 pro, περιμένοντας το Mate 30.

 

Στάλθηκε από το LYA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Μαζί σου, έπρεπε να δώσει τουλάχιστον samsung buds.

Our greatest weakness lies in giving up. The most certain way to succeed is always to try just one more time -- Thomas A. Edison
Link to comment
Share on other sites

Παρέλαβα και εγώ! Φοβερή αίσθηση στο χέρι ! Μέχρι στιγμής όλα είναι τέλεια εκτός απο το πληκτρολόγιο . Το θέμα με τον τονισμό με εκνευρίζει αφάνταστα . Θα κάνω side load το neural keyboard γιατί δε την παλεύω χαχαχα
Link to comment
Share on other sites

Οι συγκεκριμένες ενδείξεις είναι υλοποιημένες ως AOD. Τι κάθεσαι και φωνάζεις ρε άνθρωπε ;

Για cool λίγο, τις συμβουλες που δίνεις κάτσε και ακολούθησε τες.

 

Από τη στιγμή που ειναι AOD ενδείξεις, επιμένεις να ρωτάς για το αν έχω το note 10+ πάνω από χρόνο; Seriously?

 

Το συγκεκριμένο Feature δεν υπήρχε στο S9+ αλλά ε καί; Δεν είχε AOD το S9+ το οποίο μπορούσε (...) να είναι always on?

Να στο εξηγήσω και αυτό και το Relevance του συγκεκριμένου με αυτό που συζητάμε ;

 

Δεν είναι συμβουλές aroutis αλλά προτάσεις αν τον ενοχλεί κάποιον να δοκιμάσει.

 

Δεν υπάρχει επιβεβαίωση επίσημη ότι είναι αλά AOD λειτουργία.

Αν έχεις link που να το αναφέρει ρητώς δώσε όπως πχ σε AOD το έχουν πει επίσημα από Sammy και έχει επιβεβαιωθεί.

 

Έως τότε sorry αλλα θεωρητικά και υποθετικα σενάρια κράτα τες για τον εαυτό σου.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk Pro

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι συμβουλές aroutis αλλά προτάσεις αν τον ενοχλεί κάποιον να δοκιμάσει.

 

Δεν υπάρχει επιβεβαίωση επίσημη ότι είναι αλά AOD λειτουργία.

Αν έχεις link που να το αναφέρει ρητώς δώσε όπως πχ σε AOD το έχουν πει επίσημα από Sammy και έχει επιβεβαιωθεί.

 

Έως τότε sorry αλλα θεωρητικά και υποθετικα σενάρια κράτα τες για τον εαυτό σου.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk Pro

Talk to the hand.

Και για να σου μιλήσω στη γλώσσα σου, ξέρεις να διαβάζεις ;

 

https://forums.androidcentral.com/samsung-galaxy-note-10-note-10-plus-2019/973844-turn-off-aod-battery-charging-notification.html

 

Ουτε στο XDA ξέρουν , μόνο εσυ ότι δεν είναι AOD.

Edited by aroutis
Our greatest weakness lies in giving up. The most certain way to succeed is always to try just one more time -- Thomas A. Edison
Link to comment
Share on other sites

Κράτα και συ τις παραινέσεις για τον εαυτό σου.

 

Επίσης, δε βλέπω να κάνεις κάτι για να κάνεις debunk αυτό που λεω, απλά λες ότι ανησυχεις κλπ, πιο πολύ FUD κάνεις απ΄οτι άλλο.

 

 

 

Κάτσε και κάνε ότι νομίζεις.

 

Αν βρεις ότι δεν είναι AOD (που είναι) , περιμένω να το μοιραστείς μαζί μας.

 

Ούτε παραινεσεις είναι aroutis :lol:

Σε forum αν δεν το έχεις κατάλαβει είμαστε και μοιραζόμαστε εμπειρίες.

Πάρε ένα λεξικό και διάβασε αν κατάθεση εμπειριών και προτάσεις = παραινεση :lol:

 

Αν δεν σε ενδιαφέρει η πρόταση μου προσπερνας απλά και όχι να κάθεσαι να μου λες θεωρίες και υποθετικό σενάρια απλά για να διαφωνησεις μαζί μου.

 

Από εκεί και πέρα ο καθένας κάνει όπως νομίζει δεν προετρεψα κανέναν.

 

Και στο link που παρεθεσες δεν λέει ότι λειτουργεί αλά AOD

 

Και μάλιστα ενοχλουνται και άλλοι χρήστες από τη αυτή τη λειτουργία.

 

Τελικά δεν ήμουν ο μόνος :lol:

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk Pro

Edited by alextrela

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Note 10 Plus

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...