Jump to content

Xiaomi Mi A3


kiriakosk
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

όσοι έχετε πάρει την μαμά 10αρα όταν μέσω του slider πάτε να αλλάξετε την ΚΥΡΊΑ ένταση ακούγεται ο ρημαδοηχος όπως στην 9;;; η το έφτιαξαν επιτέλους.?

 

Sent from my Mi A3 using Tapatalk

Όχι το έφτιαξαν.4d6fdd47206e8454d74e546dd274691d.jpg
:innocent: Όλα είναι σχετικά... :devil:
Link to comment
Share on other sites

guys επανερχομαι με το θεμα της χαλαασμενης οθονης..οπως ειχα αναφερει πριν μερικες μερες στο mi a3 ξαφνικα το touch σταματησε να αποκρινεται..δουλεει μονο τερμα χαμηλα στην οθονη και οχι παντα..αφου επικοινωνησα με bangood και παιζουμε με email εδω και μερες μου ειπαν πριν λιγο οτι δεν μπορουν να κανουν κατι και να το παω σε τοπικο καταστημα για να το φτιαξουν και να μου πιστωσουν χρηματα κατω απο 50 ευρω (εν τωμεταξυ η οθονη μονο στο aliexpress εχει 100 στο νερο) και οτι θα χασω την εγγυηση αν το κανω,τους λεω αφου εχω εγγυηση αυτοι πρεπει να μου το φτιαξουν και να μου το στειλουν πισω. σε ενα κινητο προ διετιας το ειχα στειλει πισω και μου πληρωσαν μεχρι και τα μεταφορικα.τωρα γιατι μου κανουν νουμερα?να αναφερω οτι εχω την καλυψη που εχει το paypal για 180 ημερες η οποια ληγει αρχες μαιου!ανοιξα και εκει ενα case

 

Ανανεώνω για να μαθαίνει ο κόσμος τις πρακτικές του bangood. Μετά από επικοινωνία που είχα πάλι μαζί τους μου είπανε τώρα ότι ναι έχει εγγύηση ενα χρόνο αλλα ο προμηθευτής που τους έδινε τα global mi a3 δεν προσφέρει service πλέον και αν θέλω να μου δώσουν 55 ευρώ και 1000 bg points. Φυσικά τους είπα ότι αυτό είναι απάτη που κάνουν και ανεπίτρεπτο και ότι οι επιλογές που έχουν είναι η να μου το φτιάξουν η να μου δώσουν πίσω τα χρήματα η να μου στείλουν άλλο κινητό. Όπως βλέπουμε οι τύποι παίζουν με παζάρια κλπ. Αναμένω να δω τι θα μου απαντήσουν και θα το γράψω και εδώ.

Link to comment
Share on other sites

Δίκιο έχεις, αλλά δυστυχώς δεν βλέπω πως μπορείς να απαιτήσεις κάτι από αυτούς. Για μένα το να αγοράζεις κάτι από την άλλη άκρη του κόσμου, σημαίνει να μην έχεις στο μυαλό σου πως έχεις εγγύηση κανονική.

 

Sent from my Galaxy S10e

Link to comment
Share on other sites

Ανανεώνω για να μαθαίνει ο κόσμος τις πρακτικές του bangood. Μετά από επικοινωνία που είχα πάλι μαζί τους μου είπανε τώρα ότι ναι έχει εγγύηση ενα χρόνο αλλα ο προμηθευτής που τους έδινε τα global mi a3 δεν προσφέρει service πλέον και αν θέλω να μου δώσουν 55 ευρώ και 1000 bg points. Φυσικά τους είπα ότι αυτό είναι απάτη που κάνουν και ανεπίτρεπτο και ότι οι επιλογές που έχουν είναι η να μου το φτιάξουν η να μου δώσουν πίσω τα χρήματα η να μου στείλουν άλλο κινητό. Όπως βλέπουμε οι τύποι παίζουν με παζάρια κλπ. Αναμένω να δω τι θα μου απαντήσουν και θα το γράψω και εδώ.
Claim PayPal

 

Στάλθηκε από το GM1900 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

In the down down of the writing we became robes...
Link to comment
Share on other sites

Ως ύστατη λύση θα κάνω escalate στο PayPal και μετά ότι είναι να γίνει θα γίνει.. Μέχρι τώρα δεν είχα ποτέ θέμα με το bangood.. Πριν 2 χρόνια μ είχε χαλάσει ένα τηλέφωνο πάλι και όλα πήγαν οκ. Ίσως έχει αλλάξει η πολιτική τους.. Γι αυτό κ εγώ γράφω για να μαθαίνει ο κόσμος τι εστι bangood..
Link to comment
Share on other sites

Ανανεώνω για να μαθαίνει ο κόσμος τις πρακτικές του bangood. Μετά από επικοινωνία που είχα πάλι μαζί τους μου είπανε τώρα ότι ναι έχει εγγύηση ενα χρόνο αλλα ο προμηθευτής που τους έδινε τα global mi a3 δεν προσφέρει service πλέον και αν θέλω να μου δώσουν 55 ευρώ και 1000 bg points. Φυσικά τους είπα ότι αυτό είναι απάτη που κάνουν και ανεπίτρεπτο και ότι οι επιλογές που έχουν είναι η να μου το φτιάξουν η να μου δώσουν πίσω τα χρήματα η να μου στείλουν άλλο κινητό. Όπως βλέπουμε οι τύποι παίζουν με παζάρια κλπ. Αναμένω να δω τι θα μου απαντήσουν και θα το γράψω και εδώ.

 

Προσεξτε τι ειπαν.

Δεν καλυπτουν οι προμηθευτες τις GLOBAL ...

Ξερουν οτι η xiaomi με τα updates μεχρι που καταστρεφουν και συσκευες και βγαζουν εξω την ουρα τους.

Link to comment
Share on other sites

Claim PayPal

 

Στάλθηκε από το GM1900 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Μου έστειλαν σήμερα και μου λένε οκ βρήκαμε λύση με τον προμηθευτή. Στείλτο μας πίσω και θα σου στείλουμε άλλο. Να τους εμπιστευτώ η να κάνω escalate!?

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Claim PayPal

 

Στάλθηκε από το GM1900 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Μου έστειλαν σήμερα και μου λένε οκ βρήκαμε λύση με τον προμηθευτή. Στείλτο μας πίσω και θα σου στείλουμε άλλο.αλλά πες μας πόσο είναι τα μεταφορικά και αν είναι λογική η τιμή το προχωράμε. Τι να κάνω; Να τους εμπιστευτώ η να κάνω escalate!?

Link to comment
Share on other sites

Μου έστειλαν σήμερα και μου λένε οκ βρήκαμε λύση με τον προμηθευτή. Στείλτο μας πίσω και θα σου στείλουμε άλλο. Να τους εμπιστευτώ η να κάνω escalate!?

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Μου έστειλαν σήμερα και μου λένε οκ βρήκαμε λύση με τον προμηθευτή. Στείλτο μας πίσω και θα σου στείλουμε άλλο.αλλά πες μας πόσο είναι τα μεταφορικά και αν είναι λογική η τιμή το προχωράμε. Τι να κάνω; Να τους εμπιστευτώ η να κάνω escalate!?

 

Εγώ πριν κάνα χρόνο, ίδια περίπτωση με τη δική σου το έστειλα πίσω, όταν το παρέλαβαν μου έστειλαν άλλο και μου πιστωσαν και τα μεταφορικά.

Link to comment
Share on other sites

Αφού δεν υπάρχουν ιδιαίτερα νέα για το mi a3 ας δούμε λίγο αυτό να γελάσουμε με τους "ότι πληρώσεις παίρνεις" .

https://www.google.com/amp/s/www.blogstore.net/amp/samsung-retracts-galaxy-s20-ultra-update

 

Σκουπιδ....θου κύριε 1400 είναι αυτά :lol:

-το καλό μπορεί πάντα να γίνει καλύτερο

-οχι πάντα...

-πάντα!!! ψάξτο στο google και θα δεις!

Link to comment
Share on other sites

Αφού δεν υπάρχουν ιδιαίτερα νέα για το mi a3 ας δούμε λίγο αυτό να γελάσουμε με τους "ότι πληρώσεις παίρνεις" .

https://www.google.com/amp/s/www.blogstore.net/amp/samsung-retracts-galaxy-s20-ultra-update

 

Σκουπιδ....θου κύριε 1400 είναι αυτά :lol:

 

ακριβο σκουπιδι....

In the down down of the writing we became robes...
Link to comment
Share on other sites

Αφού δεν υπάρχουν ιδιαίτερα νέα για το mi a3 ας δούμε λίγο αυτό να γελάσουμε με τους "ότι πληρώσεις παίρνεις" .

https://www.google.com/amp/s/www.blogstore.net/amp/samsung-retracts-galaxy-s20-ultra-update

 

Σκουπιδ....θου κύριε 1400 είναι αυτά :lol:

Α μπράβο, τώρα τι θα λένε;

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Σε ενα teardown που είδα στο net του s20 ultra η κορεάτικη έκδοση δεν περιελάμβανε καν τις κεραίες 5g...αλλα η τιμή και το marketing κανονικα 5g..
Link to comment
Share on other sites

Α μπράβο, τώρα τι θα λένε;

 

Θα λένε whataboutism.

 

"Κυρία κυρία, το έκανε κι ο Γιαννάκης, γιατί κράζετε μόνο εμένα?" :p

Link to comment
Share on other sites

Θυμιστε μου για το proximity επειδή όταν μιλάω τηλ ανοίγει η οθόνη πως το φτιάχνουμε αυτό?

Υπάρχουν κάποιες εφαρμογές που υποτίθεται ότι διορθώνουν το συγκεκριμένο πρόβλημα, όσοι όμως τις δοκίμασαν, οι μισοί είπαν ότι διόρθωσαν το πρόβλημα, οι μισοί όχι. Εάν ψάξεις στο store, θα βρεις.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Θυμιστε μου για το proximity επειδή όταν μιλάω τηλ ανοίγει η οθόνη πως το φτιάχνουμε αυτό?

 

*#*#64663#*#* μπες εδώ βρες τον proximity και όταν τον σκεπάσεις με το χέρι σου και γράψει PASS έχει κάνει καλυμπραρισμα

Xiaomi redmi note 3G - xiaomi redmi pro. - Meizu pro 6 plus.

Mi A3 [Laurel Sprout] Realme 9 pro 5G 6/128, S22 ultra Snapdragon.

Link to comment
Share on other sites

*#*#64663#*#* μπες εδώ βρες τον proximity και όταν τον σκεπάσεις με το χέρι σου και γράψει PASS έχει κάνει καλυμπραρισμα

Ο συγκεκριμένος κωδικός ισχύει για όλα τα xiaomi;

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

νομιζω ναι

Xiaomi redmi note 3G - xiaomi redmi pro. - Meizu pro 6 plus.

Mi A3 [Laurel Sprout] Realme 9 pro 5G 6/128, S22 ultra Snapdragon.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ φίλε μου

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ νομιζω έκανε δουλεια

 

----- προσθήκη μηνύματος 12 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Άραγε τα υπόλοιπα που έχει στο μενού να τα πειράξουμε?χαχαχ

Link to comment
Share on other sites

Άστα καλύτερα! :)

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...