Jump to content

Xiaomi Mi A3


kiriakosk
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μi 10 pro

1100€ κινητό χωρίς αδιάβροχοποίηση.....

Γελάνε όλοι οι κορωνοιοι της Γουχαν.....

 

Στάλθηκε από το GM1900 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by celtic1453
In the down down of the writing we became robes...
Link to comment
Share on other sites

Το ότι το πήρες 160 δεν σημαίνει τπτ άλλοι το πήραν 270 οταν πρωτοβγηκε,αλλά και 10€ να το είχες πάρει πάλι δεν έχει καμία.σημασια....

 

Λυπάμαι που κλαις τα 270 και δεν έμεινες ευχαριστημένος. Από το λίγο που παρακολουθώ αυτό το νήμα είσαι ο πρώτος που αναφέρει αυτή την τιμή. Και πάλι sorry...

 

Πραγματικά από τα πιο ακυρα ποστ που έχω διαβάσει...

 

Το δύσκολο δεν είναι να διαβάζεις αλλά να καταλαβαίνεις κιόλας...

 

Δηλαδή θες να πεις ότι συμβιβαζεσαι με μια συσκευή που δεν μπορεί να σου προσφέρει αυτά που πρέπει,λόγο ανικανότητας της εταιρείας;;;

 

Όπως προείπα, δεν αρκεί να διαβάζεις αλλά να το κατανοείς κιόλας... μου προσφέρει όλα όσα πρέπει με το παραπάνω.

 

Το ότι έχει γίνει περίγελος.η Xiaomi με την αναβάθμιση στα περισσότερα τεχνολογικά site προφανώς δεν σου λεει τπτ...Αυτοί είναι άσχετοι....

 

Το ότι δεν έδωσε ακόμα έγκυρη νέα έκδοση android είναι φάουλ της xiaomi και δεν χρειάζεται να μπεις σε πολλά τεχνολογικά site για να το πάρεις γραμμή...

 

Και κάτι άλλο....Αφού έχει τόσο φοβερή κάμερα,γιατί όλοι βαζετε GCam???

 

Σε μένα δεν αναφέρεσαι;;; Δεν έχω gcam τσάκαλε. Μου αρκεί η default και το photoshop για τις σπάνιες περιπτωσεις που θέλω να διορθώσω μια φωτογραφία.

 

Και το είπες.μονος.σου....Υποσχεθηκε Android One...Αλλά δε μπορεί να είναι συνεπής υποχρεώσεις της...

 

Το δικό μου Android One έχει. Το δικό σου με τι ήρθε; Με MIUI;

De4vTfGN_o.jpg Sony Ericsson K800i -> Nokia N82 -> Nokia N8 -> Nokia Lumia 1020 -> iPhone SE -> iPhone 13 mini

Link to comment
Share on other sites

Δεν δίνει η Xiaomi το Android 10 ποτέ.

Γίνεται περίγελος .

Βγάζει του χρόνου A4 δυνατό και σε τιμή χώμα για να προσελκύσει δυσαρεστημένους αγοραστές .

Μια χαρά θα μου κάτσει .

Πέρα από το τρολαρισμα, που μερικών το τραβάει η ο οργανισμος σας, βλέποντας κατά καιρούς τι φιάσκο έχει πέσει σε πρωτοκλασατες εταιρίες apple Samsung με updates που ήταν από μικρά bug μέχρι προσωρινής αχρηστευσης συσκευής νομίζω θα ήταν σωστό να δώσουμε λίγο χώρο σε μια τριτο-τεταρτη εταιρία που δεν υποστηρίζει (προς το παρόν) ολοσωστα μια entry level συσκευή της ε?

Τώρα επειδή και εγώ κάτοχος A3 είμαι , post που χαρακτηρίζουν την συσκευή "σκουπιδια" εγώ τα βλέπω σαν σκουπίδια posts. Κριμα

-το καλό μπορεί πάντα να γίνει καλύτερο

-οχι πάντα...

-πάντα!!! ψάξτο στο google και θα δεις!

Link to comment
Share on other sites

Android one συσκευή με 3 προβληματικοτατες αναβαθμίσεις σε Android 10 δείχνει πως ΔΕ σεβεται όσους αγόρασαν το κινητό αυτό.

Και το αγόρασαν για να έχουν καλές και σχετικά σύντομες ενημερώσεις.....

Όχι ο,τι ναναι.

Για αυτό το λόγο το Α3 και η συμπεριφορά της ΧΙΑΟΜΙ είναι προσβλητική για όσους αγόρασαν. Αυτό το μοντελο.

 

Τώρα αν και τα samsung σκαγανε....

Οκ.....

Τα αντικατέστησε η Samsung από όσο θυμάμαι

 

Στάλθηκε από το GM1900 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

In the down down of the writing we became robes...
Link to comment
Share on other sites

Το ότι το πήρες 160 δεν σημαίνει τπτ άλλοι το πήραν 270 οταν πρωτοβγηκε,αλλά και 10€ να το είχες πάρει πάλι δεν έχει καμία.σημασια.... Πραγματικά από τα πιο ακυρα ποστ που έχω διαβάσει...

Δηλαδή θες να πεις ότι συμβιβαζεσαι με μια συσκευή που δεν μπορεί να σου προσφέρει αυτά που πρέπει,λόγο ανικανότητας της εταιρείας;;;Το ότι δουλεύει άψογα στη. 9 δεν πάει να πει ότι είναι άμοιροι των ευθυνών...Μάλλον το προβλημα δεν είναι στο κεφάλι όλων όσοι μιλούν για.το update,αλλά αυτών που θεωρουν ότι δεν τρεχει και τπτ αν δεν βγει...

Το ότι έχει γίνει περίγελος.η Xiaomi με την αναβάθμιση στα περισσότερα τεχνολογικά site προφανώς δεν σου λεει τπτ...Αυτοί είναι άσχετοι....

 

Και κάτι άλλο....Αφού έχει τόσο φοβερή κάμερα,γιατί όλοι βαζετε GCam???

Και το είπες.μονος.σου....Υποσχεθηκε Android One...Αλλά δε μπορεί να είναι συνεπής υποχρεώσεις της...

 

----- προσθήκη μηνύματος 10 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Και εγώ ότι Xiaomi είχα πάρει,τα θεματακια τα είχα...

Αλλά δε θα πω ποτέ σκουπίδι μια εταιρεία...Απλα μαθαίνω και δεν την ξαναεπιλεγω.

Κάτσε να δεις τι θα γίνει με το MI 10 Pro....1099€,χωρις αδιάβροχοποίηση...

Γελάει ο κόσμος....

Μην ασχολεισαι.

Ειναι δεκαετιες που εκπαιδευωντε να δεχωντε τα ψεμματα και την κοροιδια απο καθε αποψη.

Πολιτικα κοινωνικα οικονομικα .δεν ειναι δυσκολο να καταλαβεις γιατι εχει αυτα τα χαλια η χωρα.

Link to comment
Share on other sites

Λυπάμαι που κλαις τα 270 και δεν έμεινες ευχαριστημένος. Από το λίγο που παρακολουθώ αυτό το νήμα είσαι ο πρώτος που αναφέρει αυτή την τιμή. Και πάλι sorry...

270€ να δώσω σε Xiaomi???Δεν πας καλά μου φαίνεται...

 

 

Το δύσκολο δεν είναι να διαβάζεις αλλά να καταλαβαίνεις κιόλας...

Αυτό ακριβώς...Αν έμπαινες τον κόπο να διαβάσεις και τι έχω γράψει πιο πάνω θα καταλάβαινες...

 

 

Όπως προείπα, δεν αρκεί να διαβάζεις αλλά να το κατανοείς κιόλας... μου προσφέρει όλα όσα πρέπει με το παραπάνω.

Άλλο.το ένα ,άλλο το άλλο...το γράφω πολλές φορές...Δεν έχει σχέση αν δουλεύει άψογα με την 9....Άλλου είναι το θέμα ...

Ενώ εσύ έχεις.καταλαβει όσα έχω γράψει....

 

 

Το ότι δεν έδωσε ακόμα έγκυρη νέα έκδοση android είναι φάουλ της xiaomi και δεν χρειάζεται να μπεις σε πολλά τεχνολογικά site για να το πάρεις γραμμή...

Εγώ το έχω πάρει γραμμή....Εσύ;;;

 

 

 

Σε μένα δεν αναφέρεσαι;;; Δεν έχω gcam τσάκαλε. Μου αρκεί η default και το photoshop για τις σπάνιες περιπτωσεις που θέλω να διορθώσω μια φωτογραφία.

Δημήτρη με λένε...Τα τσακαλε άλλου...Κατάλαβες;;;;;Άντε με τον κάθε ένα εδώ μέσα....

 

 

 

Το δικό μου Android One έχει. Το δικό σου με τι ήρθε; Με MIUI;

Α9 και τώρα έχει Α10....

Link to comment
Share on other sites

Μην ασχολεισαι.

Ειναι δεκαετιες που εκπαιδευωντε να δεχωντε τα ψεμματα και την κοροιδια απο καθε αποψη.

Πολιτικα κοινωνικα οικονομικα .δεν ειναι δυσκολο να καταλαβεις γιατι εχει αυτα τα χαλια η χωρα.

 

Την παιδεία δεν ανέφερες. Επίσης βάλε και κανέναν τόνο...

 

----- προσθήκη μηνύματος 9 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Δημήτρη με λένε...

 

Είσαι σίγουρος; Δείχνεις να αμφιβάλλεις...

De4vTfGN_o.jpg Sony Ericsson K800i -> Nokia N82 -> Nokia N8 -> Nokia Lumia 1020 -> iPhone SE -> iPhone 13 mini

Link to comment
Share on other sites

Δεν δίνει η Xiaomi το Android 10 ποτέ.

Γίνεται περίγελος .

Βγάζει του χρόνου A4 δυνατό και σε τιμή χώμα για να προσελκύσει δυσαρεστημένους αγοραστές .

Μια χαρά θα μου κάτσει .

Πέρα από το τρολαρισμα, που μερικών το τραβάει η ο οργανισμος σας, βλέποντας κατά καιρούς τι φιάσκο έχει πέσει σε πρωτοκλασατες εταιρίες apple Samsung με updates που ήταν από μικρά bug μέχρι προσωρινής αχρηστευσης συσκευής νομίζω θα ήταν σωστό να δώσουμε λίγο χώρο σε μια τριτο-τεταρτη εταιρία που δεν υποστηρίζει (προς το παρόν) ολοσωστα μια entry level συσκευή της ε?

Τώρα επειδή και εγώ κάτοχος A3 είμαι , post που χαρακτηρίζουν την συσκευή "σκουπιδια" εγώ τα βλέπω σαν σκουπίδια posts. Κριμα

 

Αυτό που γράφεις για το Α4 ότι θα το βγάλει και θα είναι τιμη χώμα,την ίδια κουβέντα κάναμε πέρυσι στο θέμα του Α2...Λέγαμε θα βγάλει το Α3 χωρίς προβλήματα...Και τα βλέπουμε...Απλά Xiaomi και Android one δεν πάνε μαζί...

Δεν υπάρχει εταιρεία που να μην έχει κάνει χοντρά λάθη,και να το πω καλύτερα όλες την έχουνε χεσμενη την φωλιά τους...Αλλά εδώ η Xiaomi κτυπησε ταβάνι...

Και πίστεψέ με δεν τρολαρω...Βρες κάτι που να έχω γράψει και να είναι τρολαρισμα...Εγώ γράφω γεγονότα που ισχύουν...Σκουπίδι δεν θα πω καμία συσκευή,η εταιρεία...

 

----- προσθήκη μηνύματος 108 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Την παιδεία δεν ανέφερες. Επίσης βάλε και κανέναν τόνο...

 

----- προσθήκη μηνύματος 9 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Είσαι σίγουρος; Δείχνεις να αμφιβάλλεις...

 

Λοιπόν τα τσακαλε, οι χαρακτηρισμοί και οι εξυπνάδες,όχι σε μένα,οκ;;;;

Link to comment
Share on other sites

το δικο μου που πηρε απο την αρχη την 10 και δουλεύει ρολοι ειναι συλλεκτικο?

 

Δεν μπορω να καταλάβω τι γίνεται ,με την 1Ο το τηλεφωνο εχει γινει ακομα καλυτερο και με καλυτερη αυτονομία

 

Δηλαδη μερικα τηλεφωνα εχουν την ικανότητα να παρουν μια σωστή έκδοση της 10 και κάποια οχι

Έλα μου ντε. Το ίδιο και εγώ.

Η απορία μου είναι όλοι όσοι κράζουν το κάνουν γιατί δεν έχουν πάρει την 10 ή γιατί την πήραν και έχουν προβλήματα; Καλό θα ήταν να το διευκρινίζουν ώστε να δούμε στατιστικά τι γίνεται.

:innocent: Όλα είναι σχετικά... :devil:
Link to comment
Share on other sites

]

 

 

Κανείς δεν είπε ότι το Android one έχει την υποστήριξη των Pixel,αλλά ας έχει την υποστήριξη που πρέπει να έχει...Και στην προκειμένη δεν μπορούν από την εταιρεία να την προσφέρουν...Όσο και να το πήρες,δεν έχει σημασία αυτό,σημασία έχει να σου προσφέρει αυτό που αντιπροσωπεύει...Και μέχρι στιγμής δεν μπορεί...Εννοώ το χρονοδιάγραμμα των αναβαθμίσεων...Αυτό που είχα.περασει με.το Α2 ήταν απίστευτο... Δυστυχώς το Α3 ακολουθεί,σταθερά και αυτό...

 

Βεβαίως ότι δεν έχει την υποστήριξη σαν του Pixel, αλλά λέω το εξής, με 160€, υποστήριξη σαν εκείνες τις συσκευές των 700€ και βάλε, δεν βρίσκεις, ισα ίσα ή με τα βίας. Από θέμα hardware, είναι μια χαρά, το development team είναι το πρόβλημα. Και επειδή είναι άκρως απογοητευτική, και εγώ ξεγράφω τις συσκευές της στο lineup των Android One. Ή μετάβαση σε Nokia ή midrange pixels όπως το 3Α ή 4Α (σε θέμα υποστήριξης). Με λίγα λόγια η Mi, για εμένα τουλαχιστον, είναι η ντροπή του Android One.

 

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

[img]http://mowned.com/sig/zurabi.smart.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

 

Λοιπόν τα τσακαλε, οι χαρακτηρισμοί και οι εξυπνάδες,όχι σε μένα,οκ;;;;

 

Ότι πεις Δημήτρη χαμένε

De4vTfGN_o.jpg Sony Ericsson K800i -> Nokia N82 -> Nokia N8 -> Nokia Lumia 1020 -> iPhone SE -> iPhone 13 mini

Link to comment
Share on other sites

Βεβαίως ότι δεν έχει την υποστήριξη σαν του Pixel, αλλά λέω το εξής, με 160€, υποστήριξη σαν εκείνες τις συσκευές των 700€ και βάλε, δεν βρίσκεις, ισα ίσα ή με τα βίας. Από θέμα hardware, είναι μια χαρά, το development team είναι το πρόβλημα. Και επειδή είναι άκρως απογοητευτική, και εγώ ξεγράφω τις συσκευές της στο lineup των Android One. Ή μετάβαση σε Nokia ή midrange pixels όπως το 3Α ή 4Α (σε θέμα υποστήριξης). Με λίγα λόγια η Mi, για εμένα τουλαχιστον, είναι η ντροπή του Android One.

 

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

 

Έγραψα για το Pixel γιατί έγινε αναφορά μεταξύ Nexus/Pixel με Android one...Άκυρο και άσχετο όσο δεν πάει...Δεν υπάρχει σύγκριση μεταξύ τους...

Και εγώ γενικά το Android one το έχω ξεχάσει...Δεν πρόκειται να ξανασχοληθω με αυτό το project...Πάντα σαν δεύτερη συσκευή τα έχω,αλλά μετά από Α1/Α2/Α3 ποτέ ξανά Xiaomi,σε αυτή την κατηγορία...Εχω σκεφτεί τα Pixel,αλλά.εχω και ένα Motorola One Vision,με Α10 και είναι πολύ καλό....Όσο αντέξει,και μετά μόνο Pixel...

 

----- προσθήκη μηνύματος 6 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Ότι πεις Δημήτρη χαμένε

 

Μπραβο,το βρήκες...

 

----- προσθήκη μηνύματος 42 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Ότι πεις Δημήτρη χαμένε

 

Μπραβο,το βρήκες...

Link to comment
Share on other sites

Samsung δεν τα τρώω σουβλάκια καλύτερα, άλλες σαβούρες από εκεί, όσο βάζει exynos ούτε για αστείο δεν πάω σε Samsung.

Xiaomi redmi note 3G - xiaomi redmi pro. - Meizu pro 6 plus.

Mi A3 [Laurel Sprout] Realme 9 pro 5G 6/128, S22 ultra Snapdragon.

Link to comment
Share on other sites

Το κινητό φυσάει. Όπως και τα μικρά Redmi A της εταιρίας, δεν υπάρχει εύκολος αντίπαλός τους σε αυτές τις κατηγορίες τιμής. Ως προς τα προσωπικά μου γούστα, μια λίγο μεγαλύτερη οθόνη επειδή οι 6 ίντσες σε αυτή την αναλογία μου φαίνονται λίγες καθώς και το NFC που δυστυχώς το Α3 δεν διαθέτει, θα το έκαναν αδιαφιλονίκητο αντίπαλο όλων των αντίστοιχων επιλογών. Για αυτό, άλλη μια συσκευή από BANGGOOD, 64GB, μπλε που έχω σφραγισμένη στη συσκευασία της, θα τη δώσω 160€ αν κάποιος ενδιαφέρεται...

 

Edit: Άκυρη η προσφορά. Άλλαξα γνώμη...

Edited by elti
Link to comment
Share on other sites

Samsung δεν τα τρώω σουβλάκια καλύτερα, άλλες σαβούρες από εκεί, όσο βάζει exynos ούτε για αστείο δεν πάω σε Samsung.

 

Υπάρχουν πολλοί χαμένοι εκεί έξω που νομίζουν ότι είναι έξυπνοι :lol:

De4vTfGN_o.jpg Sony Ericsson K800i -> Nokia N82 -> Nokia N8 -> Nokia Lumia 1020 -> iPhone SE -> iPhone 13 mini

Link to comment
Share on other sites

ΣΤΑΜΑΤΗΣΤΕ τις βλακειες που τσακωνεστε χωρις λογο κιολας.

Το Α3 λοιπον το θεωρω μετριοτατο ακομη και φθηνα να το πηρε καποιος γιατι δεν μπορει μια xiaomi (βασικα δεν θελει) να το υποστηριξει καθολου. Αρα ναι για οποιον απορει και λεει οτι δεν ειναι σκουπιδι. θα του πω ναι ειναι σκουπιδι το κινητο για την εταιρεια αυτη, γιατι απλα η εταιρεια το μεταχειριζεται σαν σκουπιδι.

Τωρα που ακυρωθηκε και για τριτη φορα η αναβαθμιση σε 10 ΓΕΛΑΝΕ μεχρι και οι πετρες. :P :P :P

Link to comment
Share on other sites

ΣΤΑΜΑΤΗΣΤΕ τις βλακειες που τσακωνεστε χωρις λογο κιολας.

Το Α3 λοιπον το θεωρω μετριοτατο ακομη και φθηνα να το πηρε καποιος γιατι δεν μπορει μια xiaomi (βασικα δεν θελει) να το υποστηριξει καθολου. Αρα ναι για οποιον απορει και λεει οτι δεν ειναι σκουπιδι. θα του πω ναι ειναι σκουπιδι το κινητο για την εταιρεια αυτη, γιατι απλα η εταιρεια το μεταχειριζεται σαν σκουπιδι.

Τωρα που ακυρωθηκε και για τριτη φορα η αναβαθμιση σε 10 ΓΕΛΑΝΕ μεχρι και οι πετρες. :P :P :P

 

Δεν ξέρω αν η xiaomi του φέρεται σαν σκουπίδι αλλά το κινητό δεν είναι καθόλου σκουπίδι και ακόμα και σήμερα θα το ξανά αγόραζα.

Με 160ε δεν παίρνεις amoled, super μπαταρία, μικρό μέγεθος, σούπερ κάμερες και σούπερ λειτουργικό Android 9 χωρίς κανένα κόλλημα....

Οσο για το Android 10 ποτέ μη βγει για το μόνο που θα το ήθελα ήταν τα σκούρα settings

Link to comment
Share on other sites

ΣΤΑΜΑΤΗΣΤΕ τις βλακειες που τσακωνεστε χωρις λογο κιολας.

Το Α3 λοιπον το θεωρω μετριοτατο ακομη και φθηνα να το πηρε καποιος γιατι δεν μπορει μια xiaomi (βασικα δεν θελει) να το υποστηριξει καθολου. Αρα ναι για οποιον απορει και λεει οτι δεν ειναι σκουπιδι. θα του πω ναι ειναι σκουπιδι το κινητο για την εταιρεια αυτη, γιατι απλα η εταιρεια το μεταχειριζεται σαν σκουπιδι.

Τωρα που ακυρωθηκε και για τριτη φορα η αναβαθμιση σε 10 ΓΕΛΑΝΕ μεχρι και οι πετρες. :P :P :P

 

Κι εσύ όπως και κάποιοι άλλοι γιατί ασχολείστε με σκουπίδια;

De4vTfGN_o.jpg Sony Ericsson K800i -> Nokia N82 -> Nokia N8 -> Nokia Lumia 1020 -> iPhone SE -> iPhone 13 mini

Link to comment
Share on other sites

Κάποιοι εδώ μέσα πρέπει να έχουν λύσει όλα τα πρόβληματα της ζωής τους για να ασχολούνται με ένα update και μια συσκευή τόσο πολύ, σας ζηλεύω
Link to comment
Share on other sites

Samsung δεν τα τρώω σουβλάκια καλύτερα, άλλες σαβούρες από εκεί, όσο βάζει exynos ούτε για αστείο δεν πάω σε Samsung.

 

Samsung είναι η κύρια συσκευή μου,και πίστεψέ με ότι επειδή κάνω εξωτερική δουλειά,με μετρήσεις που πρέπει να της στέλνω μέσω διαδικτύου,θα σου πω ένα πράγμα...

Όλο τον χειμώνα,με αρκετές βροχές,και μερικές φορές με χιόνι εγώ είμαι έξω...

Έχω έχω δοκιμάσει και άλλες συσκευές ταυτόχρονα,και P20Pro/Mate 20 Pro,σε βροχερές μέρες,και δεν μπορούσα να κάνω δουλειά...Όσες φορές είχα και εγώ συσκευή της σειράς S η Note με βρεγμένη οθόνη,και εκτέθηκε η στην βροχή δεν καταλάβαινε τπτ... Απίστευτη απόκριση,ότι πληκτρολογείς να το δέχεται αμέσως...Αυτό και μόνο εμένα με καλύπτει,γιατί όπως είπα είναι η δουλειά μου...Με συσκευές που δεν μπορούν να ανταποκριθούν κατω από τέτοιες συνθήκες πολύ απλα δεν θα έβγαζα δουλειά,με αποτέλεσμα,και να μην μπορώ να πληρώνω,και να πληρώσω ίσως και ρήτρες....

Σαν δεύτερες έχω αλλάξει πολλές συσκευές..Και δεν με ενδιαφέρουν κιόλας αν αντέξουν η όχι...Αλλά αν κάνεις δουλειά,πρέπει να την κάνεις σωστά....Ανειμουνα σε ένα γραφείο πιθανόν να μη με ενοιαζαν μερικά χαρακτηριστικά...

Αλλά αυτό που μου κάνει εντύπωση είναι πόσο εύκολα χαρακτηρίζεται σκουπίδι,

σαβουρες,άχρηστες μερικές συσκευές η εταιρίες...

Αν έχετε άποψη αφού τις έχετε δοκιμάσει καλώς,αλλά μάλλον αυτό στους περισσότερους δεν ισχύει....Εχω δοκιμάσει όλα τα 1+ εκτός του 7/7Pro,P20Pro/Mate 20 Pro/LG G6και πόσα ακόμα ,αλλά κανένα δεν μου έκανε δουλειά...Η καλύτερα,γρήγορα και χωρίς λάθη....

Και ναι φίλε μου υπάρχουν πολλοί χαμένοι όπως λες,αλλά.το κινητό το έχουν εργαλείο,οχι για πλάκα,γιατί και εσύ αν κάνεις δουλειά από το κινητό,πίστεψέ με Xiaomi δε θα επέλεγες ούτε για πλάκα....

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Κάποιοι εδώ μέσα πρέπει να έχουν λύσει όλα τα πρόβληματα της ζωής τους για να ασχολούνται με ένα update και μια συσκευή τόσο πολύ, σας ζηλεύω

 

Όχι φίλε μου,δεν αξιολογούμε την συσκευή Α3,είναι πολύ καλή για αυτά που προσφέρει,αλλά αξιολογούμε την εταιρεία Xiaomi που απλά είναι ανίκανη να δώσει ένα σωστό update σε μια σχεδόν στοκ ρομ....Απλά τα πράγματα....

Edited by jimlost
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχουν πολλοί χαμένοι εκεί έξω που νομίζουν ότι είναι έξυπνοι :lol:

 

Συνεχίζεις να χαρακτηρίζεις άτομα από το φόρουμ γιατί απλά έχουν άλλη άποψη απο εσένα...

Αν η εξυπνάδα είναι όπως την αντιλαμβάνεται,κάτι λάθος κάνεις....

Πάντος αμφιβάλω αν έχεις.πιασει πραγματική ναυαρχίδα στα χέρια σου...

Link to comment
Share on other sites

Samsung είναι η κύρια συσκευή μου,και πίστεψέ με ότι επειδή κάνω εξωτερική δουλειά,με μετρήσεις που πρέπει να της στέλνω μέσω διαδικτύου,θα σου πω ένα πράγμα...

Όλο τον χειμώνα,με αρκετές βροχές,και μερικές φορές με χιόνι εγώ είμαι έξω...

Έχω έχω δοκιμάσει και άλλες συσκευές ταυτόχρονα,και P20Pro/Mate 20 Pro,σε βροχερές μέρες,και δεν μπορούσα να κάνω δουλειά...Όσες φορές είχα και εγώ συσκευή της σειράς S η Note με βρεγμένη οθόνη,και εκτέθηκε η στην βροχή δεν καταλάβαινε τπτ... Απίστευτη απόκριση,ότι πληκτρολογείς να το δέχεται αμέσως...Αυτό και μόνο εμένα με καλύπτει,γιατί όπως είπα είναι η δουλειά μου...Με συσκευές που δεν μπορούν να ανταποκριθούν κατω από τέτοιες συνθήκες πολύ απλα δεν θα έβγαζα δουλειά,με αποτέλεσμα,και να μην μπορώ να πληρώνω,και να πληρώσω ίσως και ρήτρες....

Σαν δεύτερες έχω αλλάξει πολλές συσκευές..Και δεν με ενδιαφέρουν κιόλας αν αντέξουν η όχι...Αλλά αν κάνεις δουλειά,πρέπει να την κάνεις σωστά....Ανειμουνα σε ένα γραφείο πιθανόν να μη με ενοιαζαν μερικά χαρακτηριστικά...

Αλλά αυτό που μου κάνει εντύπωση είναι πόσο εύκολα χαρακτηρίζεται σκουπίδι,

σαβουρες,άχρηστες μερικές συσκευές η εταιρίες...

Αν έχετε άποψη αφού τις έχετε δοκιμάσει καλώς,αλλά μάλλον αυτό στους περισσότερους δεν ισχύει....Εχω δοκιμάσει όλα τα 1+ εκτός του 7/7Pro,P20Pro/Mate 20 Pro/LG G6και πόσα ακόμα ,αλλά κανένα δεν μου έκανε δουλειά...Η καλύτερα,γρήγορα και χωρίς λάθη....

Και ναι φίλε μου υπάρχουν πολλοί χαμένοι όπως λες,αλλά.το κινητό το έχουν εργαλείο,οχι για πλάκα,γιατί και εσύ αν κάνεις δουλειά από το κινητό,πίστεψέ με Xiaomi δε θα επέλεγες ούτε για πλάκα....

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Όχι φίλε μου,δεν αξιολογούμε την συσκευή Α3,είναι πολύ καλή για αυτά που προσφέρει,αλλά αξιολογούμε την εταιρεία Xiaomi που απλά είναι ανίκανη να δώσει ένα σωστό update σε μια σχεδόν στοκ ρομ....Απλά τα πράγματα....

Και για την εταιρία τό ίδιο εννοώ

Link to comment
Share on other sites

Και για την εταιρία τό ίδιο εννοώ

 

Αυτό μερικοί δεν καταλαβαίνουν εδώ μέσα...Δεν έχω πει κάτι για το Α3,όλη η κριτική είναι προς την συμπεριφορά της εταιρείας...Να ήταν η πρώτη φορά,οκ να είμαστε ελαστικοί...

Αλλά το ίδιο το κάνει σε όλη την γκάμα των Android One...MIA2/A2 lite,και το ταβάνι το χτύπησε στο 3...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...