Jump to content

προβλημα σοβαρο με αγνωστες εταιριες 5ψήφια ή Pop Ups


freddaras
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ήρθε ακριβώς το ίδιο μήνυμα στο κινητό φίλου μου.. Πήρε στο καπάκι τη vodafone και το απενεργοποίησαν. Θα χρεωθεί όμως τα 5€; Αν ναι υπάρχει τρόπος να τα πάρουμε πίσω;

 

Το αν θα χρεωθεί θα φανεί. Αν ναι, ας κάνει καταγγελία στην ΕΕΤΤ και ας στείλει μήνυμα στη εταιρεία που τον χρέωσε απαιτώντας τα χρήματά του πίσω.

Technology, like art, is a soaring exercise of the human imagination.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 166
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ήρθε ακριβώς το ίδιο μήνυμα στο κινητό φίλου μου.. Πήρε στο καπάκι τη vodafone και το απενεργοποίησαν. Θα χρεωθεί όμως τα 5€; Αν ναι υπάρχει τρόπος να τα πάρουμε πίσω;

 

Δες και εδώ.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ενώ έκανα φραγή στα 5 ψηφία και μετά από τόση φασαρία ήρθε σήμερα πάλι αυτό.. Τους πήρα τηλ έγινε χαμός θα πάω αστυνομία σήμερα δεν πάει άλλο d9b6b2daf95be7e146528fbd8677adad.jpg

 

Στάλθηκε από το LG-H930 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 62 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Χθες στο μεταξύ δεν είχα καν το κινητό μαζί μου το είχα σπίτι και φόρτιζε

 

Στάλθηκε από το LG-H930 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ενώ έκανα φραγή στα 5 ψηφία και μετά από τόση φασαρία ήρθε σήμερα πάλι αυτό.. Τους πήρα τηλ έγινε χαμός θα πάω αστυνομία σήμερα δεν πάει άλλο

Χθες στο μεταξύ δεν είχα καν το κινητό μαζί μου το είχα σπίτι και φόρτιζε

 

Προχώρα σε καταγγελία στην EETT και για τα 2 περιστατικά.

Link to comment
Share on other sites

Προχώρα σε καταγγελία στην EETT και για τα 2 περιστατικά.

σημερα μολις σχολασω θα γινει χαμος ..θα ξαναπαρω την vodafone και θα τους βρισω πατοκορφα θα κανω καταγγελια στην EETT και θα παω και δικηγορο ...θα τους βγαλω στα καναλια ..! εχω φτασει στο αμην!

τι ρεζιλια ειναι αυτα ρε παιδια ? αν ειναι δυνατον να σε κλεβουν ετσι και να μην σε προστατευει κανενας!

βρηκα και γκρουπ στο facebook με ΑΠΕΙΡΑ θυματα της ιδιας ΑΠΑΤΗΣ!

πραγματικα εχει τρομαξει το ματι μου μιλαμε

Link to comment
Share on other sites

Και πολλά και για πολλά χρόνια !!! πραγματικά είναι ανεξήγητο , γέρνω προς την μεριά να είναι κάποιο είδος κοινωνικό πείραμα από την μεριά της κυβέρνησης .

Η και της αστυνομίας αν έχει κάποιες υποψίες για ύποπτο με γκαζάκια ή δεν ξέρω τι , να του στέλνει 3-4 τέτοια για να τον κάνει τούρμπο και να παρακολουθεί τι θα πεί ή τι θα κάνει ;)

 

δεν παμε καλα φιλε ..

και στην vodafone πηγαν να με βγαλουν τρελο τωρα ..

με εδωσαν και συμβουλες να προσεχω σε τι σελιδες μπαινω και να βαλω λεει antivirus στο κινητο μου :mad:

τους πατησα ενα βρισιμο χαμος εγινε ..

μπηκα σε ομαδα στο facebook χαμος γινεται ..ΑΥΤΟΙ ΕΧΟΥΝ ΚΛΕΨΕΙ ΤΗΝ ΜΙΣΗ ΕΛΛΑΔΑ ΡΕ ...

Edited by freddaras
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ενώ έκανα φραγή στα 5 ψηφία και μετά από τόση φασαρία ήρθε σήμερα πάλι αυτό.. Τους πήρα τηλ έγινε χαμός θα πάω αστυνομία σήμερα δεν πάει άλλο d9b6b2daf95be7e146528fbd8677adad.jpg

 

Στάλθηκε από το LG-H930 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 62 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Χθες στο μεταξύ δεν είχα καν το κινητό μαζί μου το είχα σπίτι και φόρτιζε

 

Στάλθηκε από το LG-H930 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Σήμερα γράφτηκες 25/7/

Δεν γράφτηκες χτές.

Επίσης δεν γράφτηκες σε 5ψήφιο για το οποίο έχεις βάλει φραγή, αλλά σε "υπηρεσία" το οποίο είναι ακριβώς αυτό που συζητάμε εδώ. Απευθείας εγγραφή σε υπηρεσία μέσω internet χωρίς χρήση 5ψήφιου.....

Νέο επιστημονικό πεδίο.......

Edited by Vasileios
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα γράφτηκες 25/7 /

Δεν γράφτηκες χτές.

ναι φιλε τωρα το ειδα ..σημερα γράφτηκα πρωι πρωι πριν παω δουλεια ...μπηκα στην σελιδα τους και γράφτηκα ..ρε θα τρελαθω μιλαμε εχω γινει κόκκινος απο τα νευρα μου!

πως μου ηρθε το μήνυμα ενω εχω κανει φραγη δεν μπορω να καταλαβω :cry::ninja::blink:

 

----- προσθήκη μηνύματος 44 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Σήμερα γράφτηκες 25/7 /

Δεν γράφτηκες χτές.

Επίσης δεν γράφτηκες σε 5ψήφιο για το οποίο έχεις βάλει φραγή, αλλά σε "υπηρεσία" το οποίο είναι ακριβώς αυτό που συζητάμε εδώ. Απευθείας εγγραφή σε υπηρεσία χωρίς χρήση 5ψήφιου.....

Νέο επιστημονικό πεδίο.......

πως γραφτηκα? ουτε ξερω τι ειναι αυτη η σελιδα ! δεν εχω μπει στην ζωη μου ΠΟΤΕ ...

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχουν κάποιες υπηρεσίες στις οποίες εγγράφεσε μέσω internet με αποδοχή σε αναδυόμενο παράθυρο.

Δεν χρησιμοπποιούν 5ψήφιο αλλά απευθείας χρέωση στο κινητό το οποίο βλέπουν όταν κάνεις την εγγραφή.

Πρόκειται για νέο σύστημα υπηρεσιών το οποίο αρχικά κόλαγε στο vodafone live της Vodafone όπως κιαι αν ονομάζεται σήμερα.

Θα γράφεσε κάθε φορά που θα μπαίνεις στην σελίδα τους. Όσες φορές και να βάλεις φραγή δεν θα έχεις αποτέλεσμα .

Φραγή σε αυτόν τον τύπο υπηρεσιών δεν μπαίνει.

Εγώ μια φορά συμπλήρωσα μιά τέτοια φόρμα νομίζοντας ότι θα με καλύψει η φραγή, αλλά δυστυχώς δεν με κάλυψε μετά έκανα διαγραφή. Πάλι καλά που σε ειδοποίησε η Vodafone γιατί εγώ το κατάλαβα όταν τέλειωσε η κάρτα.

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχουν κάποιες υπηρεσίες στις οποίες εγγράφεσε μέσω internet με αποδοχή σε αναδυόμενο παράθυρο.

Δεν χρησιμοπποιούν 5ψήφιο αλλά απευθείας χρέωση στο κινητό το οποίο βλέπουν όταν κάνεις την εγγραφή.

Πρόκειται για νέο σύστημα υπηρεσιών το οποίο αρχικά κόλαγε στο vodafone live της Vodafone όπως κιαι αν ονομάζεται σήμερα.

Θα γράφεσε κάθε φορά που θα μπαίνεις στην σελίδα τους. Όσες φορές και να βάλεις φραγή δεν θα έχεις αποτέλεσμα .

Φραγή σε αυτόν τον τύπο υπηρεσιών δεν μπαίνει.

Εγώ μια φορά συμπλήρωσα μιά τέτοια φόρμα νομίζοντας ότι θα με καλύψει η φραγή, αλλά δυστυχώς δεν με κάλυψε μετά έκανα διαγραφή. Πάλι καλά που σε ειδοποίησε η Vodafone γιατί εγώ το κατάλαβα όταν τέλειωσε η κάρτα.

 

δεν εχω γραφτει σε ΚΑΜΙΑ υπηρεσια δεν εχω πατησει ΑΠΟΔΟΧΗ πουθενα δεν εχω δωσει το κινητο μου δεν δεν δεν ...

εχω 15 ευρω επιπλέον στο λογαριασμο μου αυτο το μηνα απο αυτες τις "υπηρεσιες" ! ποτε προλαβα και γράφτηκα σε ολες αυτες?

λες να το εκανα και να μην το θυμάμαι ? μας ΚΛΕΒΟΥΝ κανονικότατα ..! θα γινει χαμος ομως! γιατι εγω ουτε παππουλης ειμαι για να μην αντιδρασω ουτε θυμα ..θα το παω το πραγμα μεχρι εκει που δεν φτανει! ηδη το εχω παει σε δικηγορο !

Link to comment
Share on other sites

Μα δεν χρειάζεται να δώσεις το κινητό σου. Το παίρνουν μόνοι τους από την Vodafone.

Μιλάμε για νέο σύστημα.

Ξέχνα τα 5ψήφια .

Δεν είπα ότι κάτι έκανες . Μιλώντας γενικά μίλησα σε χρόνο μέλλοντα.

"Θα χρεώνεσαι κάθε φορά που θα μπαίνεις" και αυτό το έγραψα ως προειδοποίηση ότι η φραγή στα 5ψήφια δεν σε καλύπτει από την νέα μορφή "υπηρεσιών "

Link to comment
Share on other sites

Μα δεν χρειάζεται να δώσεις το κινητό σου. Το παίρνουν μόνοι τους από την Vodafone.

Μιλάμε για νέο σύστημα.

Ξέχνα τα 5ψήφια .

Δεν είπα ότι κάτι έκανες . Μιλώντας γενικά μίλησα σε χρόνο μέλλοντα.

"Θα χρεώνεσαι κάθε φορά που θα μπαίνεις" και αυτό το έγραψα ως προειδοποίηση ότι η φραγή στα 5ψήφια δεν σε καλύπτει από την νέα μορφή "υπηρεσιών "

 

και πως μπορουμε να προστατευτούμε βρε παιδια ? αυτοι κανουν την απατη νόμιμη τωρα ! και τους δινει το οκ και η vodafone

Link to comment
Share on other sites

Το αν θα χρεωθεί θα φανεί. Αν ναι, ας κάνει καταγγελία στην ΕΕΤΤ και ας στείλει μήνυμα στη εταιρεία που τον χρέωσε απαιτώντας τα χρήματά του πίσω.

 

Δε βλέπω να υπάρχει τηλέφωνο της twistbox ούτε καν στο εξωτερικό, παρά μόνο μια φόρμα επικοινωνίας. Δε νομίζω να βγει άκρη έτσι

Link to comment
Share on other sites

λοιπον παιδια εγω σας ειπα θα το παω μεχρι τέρμα ...

με παρουσια δικηγόρου πηρα την vodafone ξανα τηλέφωνο ...

ΤΟΥΣ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΗΝΑ ΕΙΜΑΙ 15 ΕΥΡΩ πανω στο λογαριασμο επειδη ειπα το οκ σε εταιριες που ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΚΑΝ ΤΙ ΕΙΝΑΙ !

το παιδι στα τηλεφωνα (πρεπει να επαθε ΣΟΚ απο τα βρισίδια που τρωει και ειναι κριμα γιατι ειναι υπαλληλος και αυτος και δεν φταίει ) με ειπε οτι με την dimoco εχουν τεραστιο θεμα (εχει παρει απιστευτες διαστάσεις το θεμα οι καταγγελίες πεφτουν σύννεφο) μου ζητησε συγνωμη για το sms που ελαβα σημερα ΠΑΡΟΛΟ ΤΗΝ ΦΡΑΓΗ και με ειπε οτι θα με πιστώσουν τον αλλο μηνα αυτα που θα πληρώσω τωρα ..

τους ειπα αν δεν γινει αυτο το θεμα εχει παει ηδη σε δικηγορο τον εχω διπλα μου θα γινει μήνυση στην αστυνομια θα το βγαλω σε ολα τα social media κτλ και με ειπαν καταλαβαίνουμε την οργη σας ΕΧΕΤΕ ΔΙΚΙΟ ολα θα πιστωθούν ...

και απο δω και περα θα σας προσεχουμε να μην ξαναγινει το ιδιο ...

για να δουμε ....

(ειμαι πανω απο 15 χρονια στην vodafone με εταιρικο τους ΑΠΕΙΛΗΣΑ και με αυτο )

Edited by freddaras
Link to comment
Share on other sites

λοιπον παιδια εγω σας ειπα θα το παω μεχρι τέρμα ...

με παρουσια δικηγόρου πηρα την vodafone ξανα τηλέφωνο ...

ΤΟΥΣ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΗΝΑ ΕΙΜΑΙ 15 ΕΥΡΩ πανω στο λογαριασμο επειδη ειπα το οκ σε εταιριες που ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΚΑΝ ΤΙ ΕΙΝΑΙ !

το παιδι στα τηλεφωνα (πρεπει να επαθε ΣΟΚ απο τα βρισίδια που τρωει και ειναι κριμα γιατι ειναι υπαλληλος και αυτος και δεν φταίει ) με ειπε οτι με την dimoco εχουν τεραστιο θεμα (εχει παρει απιστευτες διαστάσεις το θεμα οι καταγγελίες πεφτουν σύννεφο) μου ζητησε συγνωμη για το sms που ελαβα σημερα ΠΑΡΟΛΟ ΤΗΝ ΦΡΑΓΗ και με ειπε οτι θα με πιστώσουν τον αλλο μηνα αυτα που θα πληρώσω τωρα ..

τους ειπα αν δεν γινει αυτο το θεμα εχει παει ηδη σε δικηγορο τον εχω διπλα μου θα γινει μήνυση στην αστυνομια θα το βγαλω σε ολα τα social media κτλ και με ειπαν καταλαβαίνουμε την οργη σας ΕΧΕΤΕ ΔΙΚΙΟ ολα θα πιστωθούν ...

και απο δω και περα θα σας προσεχουμε να μην ξαναγινει το ιδιο ...

για να δουμε ....

(ειμαι πανω απο 15 χρονια στην vodafone με εταιρικο τους ΑΠΕΙΛΗΣΑ και με αυτο )

freddara λαδωμένη την έχουν την φωλιά τους,για αυτό θα σου βάλουν τα χρήματα και όχι επειδης τους απειλεις με το να φύγεις κτλ

φαντάσου πόσα έχουν πάρει και θα πάρουν ακόμα από ανυποψίαστους πελάτες αν δεν επέμβει κάποιος ...

Link to comment
Share on other sites

freddara λαδωμένη την έχουν την φωλιά τους,για αυτό θα σου βάλουν τα χρήματα και όχι επειδης τους απειλεις με το να φύγεις κτλ

φαντάσου πόσα έχουν πάρει και θα πάρουν ακόμα από ανυποψίαστους πελάτες αν δεν επέμβει κάποιος ...

ρε φιλε επαθα πλακα σοβαρα σε μιλαω ....

εμενα με ΛΙΑΝΙΣΑΝ ....τοσο καιρο νομιζα οτι οι λογαριασμοί μου ηταν πανω επειδη μιλουσα παραπανω ξέφευγα ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ κτλ ...

τωρα ειδα οτι εδω και μηνες με μ@μανε ασύστολα ......τους εκανα ΠΛΟΥΣΙΟΥΣ μονο εγω ! ...επειδη δεν εδινα σημασια στα sms και στους λογαριασμούς μου .....

ΤΟ ΠΑΘΗΜΑ ΜΟΥ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΜΑΘΗΜΑ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ ΣΑΣ ....

ΕΣΤΩ ΚΑΙ 50 ΛΕΠΤΑ ΝΑ ΔΩ ΠΑΝΩ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΜΗΝΑ ΘΑ ΤΟΥΣ ΛΙΑΝΙΣΩ ΕΓΩ ΤΩΡΑ .....

Link to comment
Share on other sites

ρε φιλε επαθα πλακα σοβαρα σε μιλαω ....

εμενα με ΛΙΑΝΙΣΑΝ ....τοσο καιρο νομιζα οτι οι λογαριασμοί μου ηταν πανω επειδη μιλουσα παραπανω ξέφευγα ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ κτλ ...

τωρα ειδα οτι εδω και μηνες με μ@μανε ασύστολα ......τους εκανα ΠΛΟΥΣΙΟΥΣ μονο εγω ! ...επειδη δεν εδινα σημασια στα sms και στους λογαριασμούς μου .....

ΤΟ ΠΑΘΗΜΑ ΜΟΥ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΜΑΘΗΜΑ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ ΣΑΣ ....

ΕΣΤΩ ΚΑΙ 50 ΛΕΠΤΑ ΝΑ ΔΩ ΠΑΝΩ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΜΗΝΑ ΘΑ ΤΟΥΣ ΛΙΑΝΙΣΩ ΕΓΩ ΤΩΡΑ .....

δεν ξέρω συνολικά ποσά σου πήραν αλλά αν αξίζει πάρε τα λεφτά πρώτα πίσω και προχωρά το αν αξίζει τον κόπο....πες ότι τα έχασες

το είχαν κάνει και σε μένα αλλά ήταν βλέπεις cu και εκεί φαίνεται αμέσως η χρέωση,τους τα πήρα αμέσως πίσω,με έγραψαν στο μητρώο,με διέγραψαν από την υπηρεσία από μόνοι τους,και καπάκι πήγα q ....ούτε καν με πήραν τηλέφωνο γιατί φεύγω,το μόνο που έκανα έδωσα κάτι σε ένα δικηγόρο και τους πήρε αυτός τηλέφωνο..... αυτά....

όλες εταιρίες του ****υ ...καμία προστασία στον πελάτη τους ...

Edited by akalos
Link to comment
Share on other sites

δεν ξέρω συνολικά ποσά σου πήραν αλλά αν αξίζει πάρε τα λεφτά πρώτα πίσω και προχωρά το αν αξίζει τον κόπο....πες ότι τα έχασες

το είχαν κάνει και σε μένα αλλά ήταν βλέπεις cu και εκεί φαίνεται αμέσως η χρέωση,τους τα πήρα αμέσως πίσω,με έγραψαν στο μητρώο,με διέγραψαν από την υπηρεσία από μόνοι τους,και καπάκι πήγα q ....ούτε καν με πήραν τηλέφωνο γιατί φεύγω,το μόνο που έκανα έδωσα κάτι σε ένα δικηγόρο και τους πήρε αυτός τηλέφωνο..... αυτά....

όλες εταιρίες του ****υ ...καμία προστασία στον πελάτη τους ...

 

 

εχω γινει ΤΟΥΡΚΟΣ τωρα .....

παλι με δικηγόρο ήμουν .......!

Link to comment
Share on other sites

Πότε θα επέμβει εισαγγελέας για αυτούς τους απατεώνες; έχει φτάσει ο κόμπος στο χτένι.

 

Μιλάμε για ξεκάθαρη αρπαγή χρημάτων με παράνομο τρόπο. Πρέπει να ασκηθούν ποινικές διώξεις, έχουν κλέψει πολύ κόσμο και πρέπει να πληρώσουν το τίμημα.

Technology, like art, is a soaring exercise of the human imagination.
Link to comment
Share on other sites

Πότε θα επέμβει εισαγγελέας για αυτούς τους απατεώνες; έχει φτάσει ο κόμπος στο χτένι.

 

Μιλάμε για ξεκάθαρη αρπαγή χρημάτων με παράνομο τρόπο. Πρέπει να ασκηθούν ποινικές διώξεις, έχουν κλέψει πολύ κόσμο και πρέπει να πληρώσουν το τίμημα.

παιδια σορυ που φωναζω αλλα πραγματικα εχω βγει απο τα ρουχα μου ...

πηγα ολους τους λογαριασμους μου στο δικηγορο θα παρω σημερα την vodafone παλι τηλεφωνο και θα ζητησω να μου τα πιστωσουν ΟΛΑ !

και οπου βρεθω και σταθω και facebook και παντου θα τους ονομαζω και θα τους κραζω!

να αντιδρατε παντως! μην καθεστε να το τρωτε ! γινεται ο χαμος απο καταγγελίες ..!

οσο πιο πολυ φωναζουμε τοσο το καλυτερο! θα τους νικησουμε στο τελος!

τρομαζω με το γεγονός τι μπορουν να κανουν σε ενα ανθρωπο μεγαλης ηλικίας ..θα τον ΔΙΑΛΥΣΟΥΝ ...

Link to comment
Share on other sites

Πότε θα επέμβει εισαγγελέας για αυτούς τους απατεώνες; έχει φτάσει ο κόμπος στο χτένι.

 

Μιλάμε για ξεκάθαρη αρπαγή χρημάτων με παράνομο τρόπο. Πρέπει να ασκηθούν ποινικές διώξεις, έχουν κλέψει πολύ κόσμο και πρέπει να πληρώσουν το τίμημα.

 

Πιο πιθανό βλέπω να μάθει όλη η Ελλάδα να μπλοκάρει πενταψήφια, παρά να λειτουργήσει η ελληνική δικαιοσύνη!

 

παιδια σορυ που φωναζω αλλα πραγματικα εχω βγει απο τα ρουχα μου ...

πηγα ολους τους λογαριασμους μου στο δικηγορο θα παρω σημερα την vodafone παλι τηλεφωνο και θα ζητησω να μου τα πιστωσουν ΟΛΑ !

και οπου βρεθω και σταθω και facebook και παντου θα τους ονομαζω και θα τους κραζω!

να αντιδρατε παντως! μην καθεστε να το τρωτε ! γινεται ο χαμος απο καταγγελίες ..!

οσο πιο πολυ φωναζουμε τοσο το καλυτερο! θα τους νικησουμε στο τελος!

τρομαζω με το γεγονός τι μπορουν να κανουν σε ενα ανθρωπο μεγαλης ηλικίας ..θα τον ΔΙΑΛΥΣΟΥΝ ...

 

Έτσι είναι! Είναι καθήκον μας εμάς, που καταλαβαίνουμε τι κάνουν οι απατεώνες, να αντιδράσουμε και για αυτούς που δεν μπορούν να αντιδράσουν!

Κάποιοι τώρα ζουν στη χλίδα, επειδή όλη η Ελλάδα τους σπονσάρει με €6.24!

Edited by Prime
Link to comment
Share on other sites

πηγα σημερα και απο τα γραφεία της vodafone μαζι με δικηγόρο χαμος εγινε! με εβαλαν και μίλησα και με τα κεντρικά!

με ζητησαν συγνωμη και με ειπαν οτι ΘΑ ΤΑ ΠΙΣΤΩΣΟΥΝ ΟΛΑ ....

τους ειπα 1002 ...δεν ντρέπεστε λιγο κοροϊδεύετε τον κοσμο ενω του κλεβετε τα λεφτα! τολμήσατε να με πειτε εμενα να βαλω antivirus στο android κινητο μου ? η μου δινατε συμβουλές πως να σερφαρω οταν η δουλεια μου ειναι ΟΛΗ ΜΕΡΑ μπροστά σε ενα pc ? δηλαδη ειμαι τοσο χαζος που ΧΡΕΩΘΗΚΑ τοσα λεφτα σε τοσες υπηρεσίες και δεν το κατάλαβα ?

τεσπα περιμενω τους επομενους λογαριασμους να δω αν θα κανουν αυτο που ειπαν!

παιδια ΕΠΙΜΕΝΩ οσοι την εχετε πατησει να μιλατε ..παντου και στα φορουμ και στα facebook και ΓΕΝΙΚΑ ΠΑΝΤΟΥ ...

Ας βοηθήσουμε να την γλυτώσει κοσμος και να μην την πατήσει σαν και εμας ..

ειδικα ηλικιωμένοι που τους θεριζουν με τετοιο τροπο! θα μπορούσαν να ειναι οι γονείς μας η οτιδήποτε !

Link to comment
Share on other sites

το θεμα παιδια πλεον παιρνει τεραστιες διαστασεις παιδια ...

για αυτο σας λεω να πρεπει να ΦΩΝΑΖΟΥΜΕ ...

https://www.newsit.gr/ellada/apates-sms-katapeltis-i-dioksi-ilektronikou-egklimatos/2842365/?fbclid=IwAR2tZUQtZGmVaeXC0iWyzUyCbiB0w5oH25vU87NgTk6dCuUcT-IP1H5dEWI

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
Πόσοι από εσάς που έχετε παραλάβει μήνυμα εγγραφής στην twist box έχετε εγκατεστημένο το vanced ή το videoder;

Τηλέφωνο: SAMSUNG OMNIA->HUAWEI 8800->ZTE V967S-> NUBIA Z5S MINI-> Χiaomi Mi3 16gb White->ZTE GEEK V975>XIAOMI REDMI NOTE 2->XIAOMI REDMI NOTE 3 PRO->XIAOMI REDMI NOTE 3 PRO SE-> POCO F1

Tablet: Pipo M2 Mix->CHUWI HI8->GHUWI HI10

TVBOX:RPI3-> UGOOS AM7

Link to comment
Share on other sites

Πόσοι από εσάς που έχετε παραλάβει μήνυμα εγγραφής στην twist box έχετε εγκατεστημένο το vanced ή το videoder;
Γιατί ακούστηκε τίποτα γι'αυτες τις εφαρμογές? Πρόσφατα πάντως το camscanner είχε malware που εκτός των άλλων έκανε εγγραφές σε τέτοιου είδους υπηρεσίες. https://www.xda-developers.com/camscanner-app-injecting-malware/

 

Sent from my Huawei P20 pro using Tapatalk

The day is my enemy, the night my friend
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...