Jump to content

Bluetooth ακουστικά (Hands-Free)


moderndrummer
 Κοινοποίηση

επιλογή bluetooth  

6 members have voted

  1. 1. επιλογή bluetooth

    • Jawbone Icon
      0
    • Jabra Extreme
      0
    • Plantronics 975
      3
    • Jawbone Era
      0
    • Samsung Modus 3500
      0
    • Motorola HX550
      0
    • 'Αλλο
      3

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

Το έκανα ήδη σε Γερμανό και μου απάντησε ja . Ενώ από Hong Kong μου απάντησαν θα πρέπει να το στείλω σε αυτούς. Κατά πάσα πιθανότητα θα το αγοράσω από το Γερμανό .

ωραιος, μια χαρα τοτε :)

 

Η αγορα απο κινα τι κινδυνους ενεχει οταν ειναι σφραγισμενο με πιστοτητα απο μεριας Plantronics? Για αντιγραφη ο φοβος, μαιμουδια εν ολιγοις? Δεν νομιζω παντως. Αλλωστε η Κινα πια ειναι η χωρα που δινει την πρωτη υλη στις εταιριες κατα 80-90% παγκοσμιως.

 

δεν νομιζω να ειναι μουφα αλλα κινα ειναι αυτην, δεν βγαζεις ακρη με εγγυηση, ισως να εχεις και τελωνειο, γιατι να μπλεκεις αφου το βρισκεις στην ευρωπη?

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 13,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Σωστα. Το τελωνειο ουτε που το σκεφτηκα. Αλλωστε οι διαφορες δεν ειναι τεραστιες. Απο Αμερικη εχουν μεγαλες αποκλισεις οι τιμες. Κατω των 50 ευρω αλλα ειναι για αποστολες μονο ενδοχωρας.
Τεχνολογια...μια ανηφορικη ροτα προς την εξιλεωση των συναισθηματων...
Link to comment
Share on other sites

headset με δονηση εκτος απο το samsung HM1500 υπαρχει αλλο? πολυ βολικο ηταν οταν ειχα το συγκεκριμενο headset που τωρα με το plactronics μου λειπει, εχει δοκιμασει καποιος κατι αναλογο?
Link to comment
Share on other sites

headset με δονηση εκτος απο το samsung HM1500 υπαρχει αλλο? πολυ βολικο ηταν οταν ειχα το συγκεκριμενο headset που τωρα με το plactronics μου λειπει, εχει δοκιμασει καποιος κατι αναλογο?

 

Το SBH 80 έχει δόνηση.

Link to comment
Share on other sites

Το SBH 80 έχει δόνηση.

 

ευχαριστω φιλε αλλα δε μ αρεσει το σχεδιο, κατι αλλο καλο και δοκιμασμενο με δονηση? πως και δεν εχει βγαλει η plantronics καποιο μοντελο

Link to comment
Share on other sites

Πολύ ωραία ακουστικά τα SBH80 και με καλή μπαταρία αλλά από ακύρωση θορύβου δεν τα πάει καθόλου καλά.

Είναι περισσότερο για αυτούς που ακούνε μουσική και δεν θέλουν να μπερδεύονται με καλώδια και που κάνουν κλήσεις σε ήσυχο περιβάλλον.

 

Αυτό που δεν καταλαβαίνω είναι γιατί έχει Bluetooth 3.0 αφού είναι καινούργιο μοντέλο.

Edited by Jig
ⓜⓘⓚⓔ ✈︎ Everything you can imagine is real [P²]
Link to comment
Share on other sites

Το m1100 σε τιμή χώμα! http://uk.cellphoneshop.net/m1100savor.html

Το έχω πάρει κι ε΄γω από εκεί.Είναι γνήσιο αλλά μετά από κάτι μήνες μου έβγαλε προβλήματα που δεν μπόρεσα να τα λύσω παρότι έκανα αναβάθμιση μέσω του site της plantronics

Τύχη είναι, όταν η ικανότητα συναντά την ευκαιρία

Για αποφυγή παρεξηγήσεων το όνομά μου είναι Αντώνης

Link to comment
Share on other sites

Το m1100 σε τιμή χώμα! http://uk.cellphoneshop.net/m1100savor.html

 

Τα συγκεκριμένα είναι από επιστροφές πάντως γι'αυτό και είναι τόσο φθηνά.

Link to comment
Share on other sites

Πηρα το παραπανω bt,γενικα αξιοπρεπες.Ομως Δεν χαμηλωνει η ενταση στη τηλεφ. ομιλια αρκετα και ειναι αρκετα δυνατο[ενοχλητικα]το χαμηλο του.Αντιθετα χαμηλωνει τελειως στα υπολοιπα [internet video] Παλαιοτερα ειχα το 1100 και δεν θυμαμαι τετοιο θεμα. Καμια ιδεα? Ευχαριστω.
Link to comment
Share on other sites

να ρωτησω και εγω κατι, εχω και εγω το m165, το συγκεκριμενο αναβαθμιζετε? αν ναι πως γινετε?

Eδω ειναι η σελιδα για τις αναβαθμισεις της PLT

https://www.plantronics.com/us/support/myheadset/updater/

Απο οτι ειδα δεν εχει για το m165

ⓜⓘⓚⓔ ✈︎ Everything you can imagine is real [P²]
Link to comment
Share on other sites

να ρωτησω και εγω κατι, εχω και εγω το m165, το συγκεκριμενο αναβαθμιζετε? αν ναι πως γινετε?

 

Εχεις παρατηρησει το θεμα της εντασης στις τηλ. Ομιλιες;

Link to comment
Share on other sites

Εχεις παρατηρησει το θεμα της εντασης στις τηλ. Ομιλιες;

 

οχι ολα μια χαρα ειναι σε μενα, το χαμηλωνω ειτε απο το headset ειτε απο το τηλεφωνο, δε ξερω γιατι σου το κανει εσενα αυτο, δοκιμασες σε αλλο τηλεφωνο? αν οχι δοκιμασε το , σε τι τηλεφωνο το εχεις?

Link to comment
Share on other sites

Έχει αγοράσει κανείς το καινούργιο bluetooth της Jabra το Storm;

Εντυπώσεις;

Desktop.

Ultrabook Samsung Ativ Book 7.

Samsung Galaxy Note 3.

LG G2.

Link to comment
Share on other sites

Ωραίο το platronics δεν λέω και όπως είπα σκέφτομαι να το αγοράσω . Όμως δεν θα ενοχλεί το αυτί μου; Παλιότερα με παρόμοια σχεδιασμού bluetooth είχα πρόβλημα και γύρισα στα bluetooth με καλώδιο. Φαντάζομαι η platronics δεν θα έχει κατι τέτοιο . Υπάρχει άλλο bluetooth αντάξιο του edge με καλώδιο ;
London for ever
Link to comment
Share on other sites

Ετοιμάζεται η Sony για νέο bt handsfree εν όψει IFA

http://www.xperiablog.net/2014/08/22/sony-sbh60-stereo-bluetooth-headset-outed-by-fcc/

 

http://static.xperiablog.net/wp-content/uploads/2014/08/wpid-wp-1408739497709.jpeg

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

sbh50 ή sbh52?

Και τα δύο έχουν ραδιόφωνο?

Αξίζει το 52 τα 18ευρώ παραπάνω?

Έχει κάποιο από τα δύο θέμα ασυμβατότητας με το note 3?

Link to comment
Share on other sites

Στις λειτουργιες απο θεμα software ειναι ολοιδια.

Τωρα αν θες το αδιαβροχο και την ομιλια χωρις ακουστικα, τσιμπα το 52

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

sbh50 ή sbh52?

Και τα δύο έχουν ραδιόφωνο?

Αξίζει το 52 τα 18ευρώ παραπάνω?

Έχει κάποιο από τα δύο θέμα ασυμβατότητας με το note 3?

Εγω,θα απαντησω για το 50,γιατι αυτο εχω.

Μετα την ταλαιπωρια μου με το mw1,που δε δουλευε με τις νεες μορφες του Android,4.3 και 4.4.2,αγορασα το 50,και μπορω να σου πω οτι με το που το ανοιξα,βρηκε μονο του το κινητο,(εχει NFC),και αυτα.Τελειο,ουτε αποσυνδεσεις,ουτε τιποτα.

Εχει και μια χαρα ραδιο,με ακουστικα στερεο,και οθονιτσα καλη,που βγαζει καθαρα γραμματα.

Η μονη διαφορα του απο το mw1,ειναι οτι εκεινο,εχει και καρτουλα,που μπορεις να τη γεμισεις με μουσικη.

Εγω παντως,τα ακουστικα του,τα εβγαλα,και εβαλα τα JVC ,που γραφω απο κατω,που ειναι πολυ καλα για τα 16€ που εδωσα.

Κοσμοτε,100Mbps.

Ηifiman HM801,Westone UM3X,Yuin PK1,Fischer Audio DBA-02,Koss Porta Pro,

JVC HAFX1X / HA-FX1X Xtreme Xplosives.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά για όποιον ενδιαφέρεται πουλάω αυτά http://www.audioshow.gr/index.php?option=com_virtuemart&view=productdetails&virtuemart_product_id=9539
Link to comment
Share on other sites

sbh50 ή sbh52?

Και τα δύο έχουν ραδιόφωνο?

Αξίζει το 52 τα 18ευρώ παραπάνω?

Έχει κάποιο από τα δύο θέμα ασυμβατότητας με το note 3?

 

Εξαρτάται τι θες, το 52 έχει ηχείο και δουλεύει και χωρίς ακουστικά, κατά τα άλλα ίδια οθόνη και πιο μεγάλο αρκετά, για μένα δεν αξιζει γιατί ήθελα το 50 σαν concept.. Δε με ενδιέφερε δηλαδή ηχείο συν όγκος.. Δες τα από κοντά αν μπορείς

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...