Jump to content

Huawei P30 Pro


Fulgore1
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

748 στο Σκρουτζ από ένα κατάστημα η έκδοση 128. Γιατι όμως όλες οι εκδόσεις 128 έχουν 6GB RAM? Στη παρουσίαση του κινητού όλες οι εκδόσεις είχαν 8GB

From the dawn of our species, Man has been blessed with curiosity. Our most precious gift, without exception, is the desire to know more - to look beyond what is accepted as the truth and to imagine what is possible.

--Alvar Hanso--

Link to comment
Share on other sites

Με ενημερωσαν και μενα για παραλαβη την παρασκευη σε aurora 8/256 απο markt.

iPhone 14 Pro Max

iWatch 9

Airpods Pro

Link to comment
Share on other sites

Μια ερώτηση. Αν απενεργοποιήσετε το τηλέφωνο, και μετά το βάλετε για φόρτηση, θα παραμείνει κλειστό, ή θα ενεργοποιηθεί μόνο του; Το mate 20 pro που έχω, ενεργοποιήται μόνο του και με εκνευρίζει. Το P20 pro που είχα πριν, δεν το έκανε αυτό.
Link to comment
Share on other sites

Γιατι όμως όλες οι εκδόσεις 128 έχουν 6GB RAM? Στη παρουσίαση του κινητού όλες οι εκδόσεις είχαν 8GB

 

Βγαινουν εκδοσεις 8/128 και 6/128 αναλογα την χωρα/αγορα που προοριζεται η καθε συσκευη.Το γιατι δεν το γνωριζω,ειναι καθαρα αποφασεις της Huawei

https://www.gsmarena.com/huawei_p30_pro-9635.php

 

Οπως βλεπεις μεχρι και 512 εκδοση εχει ανακοινωθει.

Link to comment
Share on other sites

Μια ερώτηση. Αν απενεργοποιήσετε το τηλέφωνο, και μετά το βάλετε για φόρτηση, θα παραμείνει κλειστό, ή θα ενεργοποιηθεί μόνο του; Το mate 20 pro που έχω, ενεργοποιήται μόνο του και με εκνευρίζει. Το P20 pro που είχα πριν, δεν το έκανε αυτό.

 

ναι ενεργοποιειετε το Mate 20 pro αλλα και παλι μολις ενεργοποιηθει ,μπορεις να το κλεισεις ξανα και να φορτιζει κλειστο!!

Link to comment
Share on other sites

Εγω το αγορασα απο Κωτσοβολο το p30 pro black 256gb με εκπτωση 20% ατην αρχικη τιμη και μετα αποφορολογηση το ΦΠΑ τελικη τιμη στα 677! Αλλα ειναι αποκλειστικα για οσους εχουν ΑΦΜ και θα κοψουν τιμολογιο. Πολλα παιδια μπορουνε να βρουνε οποτε το γραφω για να βοηθησω. Αξιζει σε αυτη την τιμη απο 1049 πεφτει στα 677 . :rolleyes:
Το 20% το κάνει σε όλους?

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ουδείς αγνωμονέστερος του ευεργετηθέντος.
Link to comment
Share on other sites

Το 20% το κάνει σε όλους?

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

 

Για απαλλαγή ΦΠΑ + 20% πήγα σε κατάστημα το ζήτησα και μου το έδωσαν,δεν έλαβα Κάποιο sms .

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Το 20% το κάνει σε όλους?

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Αν εχεις καρτα eurobank στο κανει.

Για την αποφορολογηση πρεπει να εντάσσεσαι στο νομο 39α.

Με αλλα λογια αν δεν εισαι επαγγελματιας και δεν εχεις καρτα της eurobank το κινητο κανει 1049.

iPhone 14 Pro Max

iWatch 9

Airpods Pro

Link to comment
Share on other sites

Από θήκες και προστασία οθόνης τι κάνετε? Ισχύει ότι η προστασία οθόνης επηρεάζει τον ήχο του ακουστικού?
Link to comment
Share on other sites

Αν εχεις καρτα eurobank στο κανει.

Για την αποφορολογηση πρεπει να εντάσσεσαι στο νομο 39α.

Με αλλα λογια αν δεν εισαι επαγγελματιας και δεν εχεις καρτα της eurobank το κινητο κανει 1049.

Παιδια δεν ισχυει για καρτες κτλ. απλα πρεπει να εχεις ενα ΑΦΜ να κοπει τιμολογιο στην εταιρεια. Ισχυει μεχρι το Σαββατο 13/04 η προσφορα .Ειναι 20% στην αρχικη τιμη και αποφορολογηση μετα συνολο 677 ενα κινητο των 256gb. επικοινωνηστε στο τηλ 6951829859 ειναι επαγγελματικος αντιπρόσωπος Κωτσόβολος. Πληρωνετε κανονικα με μετρητα η καρτα δεν εχει σημασια. Απλα πρεπει να εχετε επαγγελματικο ΑΦΜ.

Find What you LOVE and let it kill you...
Link to comment
Share on other sites

Στην λειτουργία AOD σας δείχνει κανονικά ειδοποιήσεις; Γιατί εμένα μόνο την ώρα την ημερομηνία και τη μπαταρία δείχνει. Έρχονται μηνύματα αλλά δε δείχνει κάτι..
Link to comment
Share on other sites

Στην λειτουργία AOD σας δείχνει κανονικά ειδοποιήσεις; Γιατί εμένα μόνο την ώρα την ημερομηνία και τη μπαταρία δείχνει. Έρχονται μηνύματα αλλά δε δείχνει κάτι..

Κανονικα ολα τα δειχνει αρκει να εχεις κανει update firmware στην 124. Προφανως δεν εχει ερθει ακομα το update φιλε μου.

Find What you LOVE and let it kill you...
Link to comment
Share on other sites

Παιδια δεν ισχυει για καρτες κτλ. απλα πρεπει να εχεις ενα ΑΦΜ να κοπει τιμολογιο στην εταιρεια. Ισχυει μεχρι το Σαββατο 13/04 η προσφορα .Ειναι 20% στην αρχικη τιμη και αποφορολογηση μετα συνολο 677 ενα κινητο των 256gb. επικοινωνηστε στο τηλ 6951829859 ειναι επαγγελματικος αντιπρόσωπος Κωτσόβολος. Πληρωνετε κανονικα με μετρητα η καρτα δεν εχει σημασια. Απλα πρεπει να εχετε επαγγελματικο ΑΦΜ.

 

Λοιπον τα πραγματα και μετα απο επικοινωνια , εχουν ως εξης : Για να κανει εκπτωση 20% πρεπει να εχεις επαγγελματικο αφμ και επιπλεον για να γινει αποφορολογηση πρεπει η εταιρεια που εχεις να εμπιπτει στια διαταξεις του αρθρου 39α.

Αν συμβαινουν αυτα τα 2 , τοτε ναι το κινητο κοστιζει 676 ευρω.

Αν δεν συμβαινουν τοτε κοστιζει 1049.

iPhone 14 Pro Max

iWatch 9

Airpods Pro

Link to comment
Share on other sites

Η χρήση μεμβράνης η τζαμιού στην οθόνη πέρα από τις περιπτώσεις που ξεκολλάνε, υπάρχει περίπτωση να επηρεάσουν το δακτυλικό αποτύπωμα; Μου ανέφεραν τέτοιο θέμα με το S10.

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Αύριο περιμένω και γω το δικό μου aurora από πλαίσιο. Για να δούμε.
Link to comment
Share on other sites

Παραλαμβανω σημερα , για πειτε ποια διαφανη θηκη πλατης να παρω;;;

Για την οθονη ποιο γυαλι προτεινετε;;;

iPhone 14 Pro Max

iWatch 9

Airpods Pro

Link to comment
Share on other sites

Παραλαμβανω σημερα , για πειτε ποια διαφανη θηκη πλατης να παρω;;;

Για την οθονη ποιο γυαλι προτεινετε;;;

Για θήκη εγώ θα παραγγείλω αυτή https://www.skroutz.gr/s/18033270/Ringke-Fusion-%CE%94%CE%B9%CE%AC%CF%86%CE%B1%CE%BD%CE%BF-Huawei-P30-Pro.html?utm_source=android&utm_campaign=skroutz_share

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 98 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Να θέσω ένα άλλο ερώτημα που δεν είδα μέχρι σήμερα, αξίζει η ασφάλεια των κινητών; Εγώ έχω κάνει για 3 κινητά μέχρι σήμερα αλλά δεν μου χρειάστηκε. Τι λέτε;

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εγώ που φοράω καποιο γυαλάκι από το Πλαίσιο (νομίζω Sentio), πέρα από το ότι κολλάει μόνο περιμετρικά (πράγμα που μισώ), έχει και τη γυαλάδα που σου χαλάει όλη την ποιότητα της οθόνης. Από την άλλη, επιλογές πολλές δεν υπάρχουν ακόμη, ενώ στα θετικά είναι η πολύ καλή απόκριση της οθόνης (εκτός από το δακτυλικό, το οποίο ψιλοκαταστρέφει).
[sIGPIC][/sIGPIC]My "baby"!
Link to comment
Share on other sites

Μια ερώτηση όσο αφορά τις ειδοποιήσεις. Σε Facebook viber messenger κτλ δεν μου εμφανίζεται το περιεχόμενο της ειδοποίησης στην οθόνη όταν είναι σε αναμονή. Κοίταξα τις ρυθμίσεις και είναι ενεργοποιημενη η ρύθμιση για εμφάνιση περιεχομένου. Πάει το μυαλό σας τι μπορεί να φταίει?
Link to comment
Share on other sites

Μια ερώτηση όσο αφορά τις ειδοποιήσεις. Σε Facebook viber messenger κτλ δεν μου εμφανίζεται το περιεχόμενο της ειδοποίησης στην οθόνη όταν είναι σε αναμονή. Κοίταξα τις ρυθμίσεις και είναι ενεργοποιημενη η ρύθμιση για εμφάνιση περιεχομένου. Πάει το μυαλό σας τι μπορεί να φταίει?

 

Και εμενα το ιδιο

Link to comment
Share on other sites

Και εμενα το ιδιο
Αν έχεις το face unlock πρέπει να μπεις στις ρυθμίσεις του και να απενεργοποιησεις την έξυπνη ανάγνωση ειδοποιήσεων

 

Στάλθηκε από το LYA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Απο σημερα κι εγω μαζι σας , παρελαβα το aurora 8/256 και ειναι πανεμορφο!!!

Ερωτηση πρωτη και κυρια : Οσοι παραλαβατε και το ρολοι μαζι στο κουτι εξωτερικα , αναφερεται καπου η λεξη active ;;;;;;

Γιατι σε μενα δεν αναφερεται πουθενα!!!!

Δεν θα επρεπε να το λεει καπου;;;;

Στο τιμολογιο βεβαια το λεει αλλα στο κουτι του τιποτα...

Edited by aenaos15

iPhone 14 Pro Max

iWatch 9

Airpods Pro

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...