Jump to content

Huawei P30 Pro


Fulgore1
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπερα. Δυο ερωτησεις: Με την απουσια notification led, με ποιον αλλο τροπο βλεπω αν εχω χασει κληση, καποιο mail κτλ? Απ την οθονη εστω φαινεται το φακελακι ή η χαμενη κληση σαν συμβολο οταν ειναι σε κατασταση μαυρης οθονης η συσκευη? Και 2) απουσια ακουστικων. Δλδ δεν υπαρχει καμια πιθανοτητα με καποιο τροπο να ακουσω ενα βιντεο πχ youtube ιδιαιτερως? Αναγκαστικα θα ακουνε ολοι? Συγνωμη που ρωταω αυτα κ ακουγονται ισως χαζα αλλα προερχομαι απο samsung και τα θεωρω δεδομενα. Πρωιν κατοχος και k zoom galaxy επομενως οπως καταλαβαινετε η καμερα του με ενδιαφερει αρκετα..

galaxy Κ zoom - white

Samsung galaxy s8 - black

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μ εγώ πήρα τηλέφωνο και μ είπαν δεν γνωρίζουν εάν θα έχει απαλλαγή φπα...θα με καλέσουν να μ πουν μ είπαν....τιμολόγιο μπορεί να κοπεί αλλά για απαλλαγή δεν ξέρουν....Έχει κανείς κανα νέο από αυτό....εννοώ κάλεσε κάνεις να ρωτήσει....Επίσης εμένα στο μνμ έγραφε ότι είναι μόνο για ένα κατάστημα στην Χαλκίδα....what the hack
Ίσως το συγκεκριμένο κατάστημα πάει να περάσει - διαφημίσει την νόμιμη απαλλαγή ΦΠΑ ως δική του έκπτωση για όσους επαγγελματίες τυχαίνει να μην το γνωρίζουν και τελικά ψηθούν να το αγοράσουν.

Θα είχε πολύ ενδιαφέρον να μάθουμε τι πραγματικά συμβαίνει γιατί αν ήταν έκπτωση πραγματική θα ίσχυε σε όλα τα καταστήματα του δικτύου , δεν είναι κάποιο παλιό προϊόν που έχει ξεμείνει μόνο στο συγκεκριμένο κατάστημα και έχουν περιθώριο να δώσουν επιπλέον έκπτωση για να ξεστοκαρουν.

 

Sent from my PRO 6 Plus using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ίσως το συγκεκριμένο κατάστημα πάει να περάσει - διαφημίσει την νόμιμη απαλλαγή ΦΠΑ ως δική του έκπτωση για όσους επαγγελματίες τυχαίνει να μην το γνωρίζουν και τελικά ψηθούν να το αγοράσουν.

Θα είχε πολύ ενδιαφέρον να μάθουμε τι πραγματικά συμβαίνει γιατί αν ήταν έκπτωση πραγματική θα ίσχυε σε όλα τα καταστήματα του δικτύου , δεν είναι κάποιο παλιό προϊόν που έχει ξεμείνει μόνο στο συγκεκριμένο κατάστημα και έχουν περιθώριο να δώσουν επιπλέον έκπτωση για να ξεστοκαρουν.

 

Sent from my PRO 6 Plus using Tapatalk

ειναι μεγαλη αλυσιδα και δεν νομίζω να λειτουργει ανεξαρτητα σαν καταστημα ,μεταξυ μας πιστευω οτι αυτο δεν ειναι προσφορα της αλυσίδας αλλα της Huawei για λογους που δεν θελω να πω γιατι καποιοι θα με ορμηξετε.Τεσπα ξαναπηρα τηλ και ρωτησα αν ισχυει η απαλαγη ,δογματικα με ειπε ΙΣΧΥΕΙ και η δευτερη ερωτηση μου ηταν αν μπορω να παω στο καταστημα του αεροδρομίου γιατι με βολευει ταχα ( ευκαρπια μου ειχαν πει στο SMS) και μου ειπε οπου θελω διοτι η προσφορα ειναι μονο για επιχειρησεις και σε ολα τα καταστηματα και αν αντιμετωπισω το οτιδηποτε να την παρω τηλ να το λυσει επιτοπου ( στο SMS υπαρχει κινητο και ονομα ) ,τεσπα αυτα ,εχω και ηχητικο ειπα να το ανεβασω αλλα αστο καλυτερα γιατι υπαρχουν και καλοθελητες
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και από εμένα...με το galaxy s7 το volte Kai VoWiFi δούλευαν άψογα... Εδώ θα έχω κάποιο πρόβλημα?
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα. Δυο ερωτησεις: Με την απουσια notification led, με ποιον αλλο τροπο βλεπω αν εχω χασει κληση, καποιο mail κτλ? Απ την οθονη εστω φαινεται το φακελακι ή η χαμενη κληση σαν συμβολο οταν ειναι σε κατασταση μαυρης οθονης η συσκευη? Και 2) απουσια ακουστικων. Δλδ δεν υπαρχει καμια πιθανοτητα με καποιο τροπο να ακουσω ενα βιντεο πχ youtube ιδιαιτερως? Αναγκαστικα θα ακουνε ολοι? Συγνωμη που ρωταω αυτα κ ακουγονται ισως χαζα αλλα προερχομαι απο samsung και τα θεωρω δεδομενα. Πρωιν κατοχος και k zoom galaxy επομενως οπως καταλαβαινετε η καμερα του με ενδιαφερει αρκετα..

 

1) Υπάρχει το always on display που με κλειστή την οθόνη βλέπεις βασικές λειτουργίες οοως και εικονίδια ειδοποιήσεων διαφόρων εφαρμογών

2)Από την θύρα Type C που φορτίζει εκεί συνδέεις τα ακουστικα και ακούς κανονικά από εκεί οπως με τον παλιό τρόπο... Αν ειναι δυνατόν να μην μπορούσες να συνδέσεις ακουστικά ή hands free

Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Τιμολόγιο με ΦΠΑ μπορείς να κόψεις κανονικά....Ποιος σου είπε ότι είναι παράνομο....Πρόσφατα πήρα mate20pro από το πλαίσιό....τα Χριστούγεννα δλδ κανονικά με ΦΠΑ τιμολόγιο....άλλαξε από τότε κάτι...Γιατί δεν έχω ξανακάνει αγορά κινητού απο τότε με τιμολόγιο?

 

----- προσθήκη μηνύματος 115 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Και κάτι άλλο...Την έκπτωση 20% την βάζουν πριν η μετά το φπα???

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά παρέλαβε κανεις απο προπαραγγελία στα PUBLIC;

Τύχη είναι, όταν η ικανότητα συναντά την ευκαιρία

Για αποφυγή παρεξηγήσεων το όνομά μου είναι Αντώνης

Link to comment
Share on other sites

Τιμολόγιο με ΦΠΑ μπορείς να κόψεις κανονικά....Ποιος σου είπε ότι είναι παράνομο....Πρόσφατα πήρα mate20pro από το πλαίσιό....τα Χριστούγεννα δλδ κανονικά με ΦΠΑ τιμολόγιο....άλλαξε από τότε κάτι...Γιατί δεν έχω ξανακάνει αγορά κινητού απο τότε με τιμολόγιο?

 

----- προσθήκη μηνύματος 115 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Και κάτι άλλο...Την έκπτωση 20% την βάζουν πριν η μετά το φπα???

:)μετα την εκπτωση :lol:οσο για το αλλο πιασε τον λογιστη σου και δειρτ..... τελος παντων ρωτα τον

Link to comment
Share on other sites

:)μετα την εκπτωση :lol:οσο για το αλλο πιασε τον λογιστη σου και δειρτ..... τελος παντων ρωτα τον

Κάτσε ρε φίλε θα τρελαθώ....Από Πότε είναι παράνομο...Γιατί έχω προσωπικό λογιστήριο για την δουλειά μ.....Εκτός κ αν εννοείς κατι με την πληρωμή...το να κόψεις το τιμολόγιο κινητού κανονικά με ΦΠΑ στην εταιρία σου δεν τίθεται θέμα αφού θα υπολογιστεί μετά....Εάν θέλεις το κόβεις και με απαλλαγή....ο τι θέλεις το κάνεις δεν έχει καταργηθεί κάτι από όσο γνωρίζω....εσένα ποιος σου το έχει αναφέρει ότι είναι παράνομο να κόψεις με ΦΠΑ....

Link to comment
Share on other sites

1) Υπάρχει το always on display που με κλειστή την οθόνη βλέπεις βασικές λειτουργίες οοως και εικονίδια ειδοποιήσεων διαφόρων εφαρμογών

2)Από την θύρα Type C που φορτίζει εκεί συνδέεις τα ακουστικα και ακούς κανονικά από εκεί οπως με τον παλιό τρόπο... Αν ειναι δυνατόν να μην μπορούσες να συνδέσεις ακουστικά ή hands free

 

Ευχαριστω πολυ!

galaxy Κ zoom - white

Samsung galaxy s8 - black

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδιά τελικά ξεκολλάει η μεμβράνη στις άκρες με τη θήκη spigen rugged armor. Υπάρχει συνδυασμός θήκης-τζαμιού που να είναι συμβατά και να κάθονται ακριβώς?
Link to comment
Share on other sites

και μάλλον μόνο αυτή τη διαφορά θα έχει..αλλά θα φτάσει να στοιχίζει 1500+.....

 

Η ναυαρχιδα της Huawei ειναι το mate κ σιγουρα εκτος επεξεργαστή θα εχει καλύτερη οθονη καμερα εμφάνιση λογικα κ μπαταρια; Το p30 pro φοβερο αλλα το mate θα ειναι πιο τούμπανο.. Μην λεμε οτι θελουμε..

Link to comment
Share on other sites

ειναι μεγαλη αλυσιδα και δεν νομίζω να λειτουργει ανεξαρτητα σαν καταστημα ,μεταξυ μας πιστευω οτι αυτο δεν ειναι προσφορα της αλυσίδας αλλα της Huawei για λογους που δεν θελω να πω γιατι καποιοι θα με ορμηξετε.Τεσπα ξαναπηρα τηλ και ρωτησα αν ισχυει η απαλαγη ,δογματικα με ειπε ΙΣΧΥΕΙ και η δευτερη ερωτηση μου ηταν αν μπορω να παω στο καταστημα του αεροδρομίου γιατι με βολευει ταχα ( ευκαρπια μου ειχαν πει στο SMS) και μου ειπε οπου θελω διοτι η προσφορα ειναι μονο για επιχειρησεις και σε ολα τα καταστηματα και αν αντιμετωπισω το οτιδηποτε να την παρω τηλ να το λυσει επιτοπου ( στο SMS υπαρχει κινητο και ονομα ) ,τεσπα αυτα ,εχω και ηχητικο ειπα να το ανεβασω αλλα αστο καλυτερα γιατι υπαρχουν και καλοθελητες

 

Παρεμπιπτόντως και εμένα έχει προσωπικό άτομο για την αγορά να καλέσω...Αλλά γιατί Χαλκίδα όμως ακόμη δεν το κατάλαβα....Εγώ Είμαι Πρέβεζα όπως και η εταιρία μου....

Link to comment
Share on other sites

Παρεμπιπτόντως και εμένα έχει προσωπικό άτομο για την αγορά να καλέσω...Αλλά γιατί Χαλκίδα όμως ακόμη δεν το κατάλαβα....Εγώ Είμαι Πρέβεζα όπως και η εταιρία μου....

Αν εχει κοτσο στην πρεβεζα δεν θα εχεις θεμα

Link to comment
Share on other sites

Αν εχει κοτσο στην πρεβεζα δεν θα εχεις θεμα

 

 

Έχει κ πρεβεζα και Άρτα....θα την κάνω πάλι ένα τηλ.άυριο για επιβεβαίωση

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά παρέλαβε κανεις απο προπαραγγελία στα PUBLIC;

 

Όχι ακόμα τίποτα , εγώ περιμένω Αurora 8/256 αλλά τίποτα ακόμα .

Link to comment
Share on other sites

Η ναυαρχιδα της Huawei ειναι το mate κ σιγουρα εκτος επεξεργαστή θα εχει καλύτερη οθονη καμερα εμφάνιση λογικα κ μπαταρια; Το p30 pro φοβερο αλλα το mate θα ειναι πιο τούμπανο.. Μην λεμε οτι θελουμε..

Η Huawei δεν έχει συγκεκριμένη ναυαρχιδα. Το ένα 6μηνο είναι ναυαρχιδα η σειρά Mate και το άλλο η σειρά P.

Αυτή τη στιγμή το P30 Pro ειναι πιο ολοκληρωμένη συσκευή από το Mate.

Link to comment
Share on other sites

Τελικά τι ισχύει με τον Κωτσόβολο και την έκπτωση 20%? Πέφτει σατ 840 μειον το ΦΠΑ24% για να καταλήξει στα 640 καθαρό? Δύσκολο το βλέπω.....έχει πάρει κανείς για να διευκρινίσει?
Link to comment
Share on other sites

Τελικά τι ισχύει με τον Κωτσόβολο και την έκπτωση 20%? Πέφτει σατ 840 μειον το ΦΠΑ24% για να καταλήξει στα 640 καθαρό? Δύσκολο το βλέπω.....έχει πάρει κανείς για να διευκρινίσει?

εγω αλλα 677 ε ,840 μετα την εκπτωση μειον το φπα στα 840

Link to comment
Share on other sites

Εγω που πηρα τηλ στον κωτσο γιατι μου ειπαν οτι δεν ισχυει καποια εκπτωση για τιμολογιο??

 

----- προσθήκη μηνύματος 6 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Επίσης δεν βλέπω κατι στο site. Μονο σε σενα τη δωσανε την εκπτωση 20%?

Link to comment
Share on other sites

Εγω που πηρα τηλ στον κωτσο γιατι μου ειπαν οτι δεν ισχυει καποια εκπτωση για τιμολογιο??

 

----- προσθήκη μηνύματος 6 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Επίσης δεν βλέπω κατι στο site. Μονο σε σενα τη δωσανε την εκπτωση 20%?

παραπονιαρη:p

 

https://www.kotsovolos.gr/site/promocontent.jsp?cmsid=22682&id=13

Link to comment
Share on other sites

Εμένα ακόμα δεν με ξανακαλεσαν ...το απόγευμα θα τους καλέσω να δω τι κ πως....Γιατί ο καθένας αλλά λέει ο ένας αλλά λέει ο άλλος και άκρη δεν βγάζουμε....
Link to comment
Share on other sites

Μάλιστα, για να το λέει στο site ισχύει οπότε, τώρα γιατί εμένα μου είπαν ότι δεν ισχύει δεν ξέρω. Ίσως να μην κατάλαβε καλά η τηλεφωνήτρια.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...