Jump to content

Sony Xperia 1


panosz75
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Σε τρώει ε;

Βρε περίμενε λίγο,δε θα παει πουθενά.

Έχεις σκεφθεί να μείνεις με αυτο που έχεις και αφού νοιάζεσαι για την φωτογραφία να παίξεις σε κάτι τέτοιο;

https://www.skroutz.gr/s/4947870/Sony-Cyber-shot-RX100-III.html?from=account_favorites

https://www.skroutz.gr/s/7789189/Canon-Powershot-G9-X.html?from=account_favorites

https://www.skroutz.gr/s/10774063/Canon-PowerShot-G9-X-Mark-II.html?from=account_favorites

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 498
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ενα μπραβο για την Sony Hellas που εφερε και το promotion των ακουστικων στην Ελλαδα,αλλα καθυστερησαν σημαντικα να φερουν το κινητο.

 

Για να δουμε μπας και παιξει παραλληλα και απο αλυσιδες τιποτα με επιστροφη σε ποντους με καρτες τραπεζων.

Link to comment
Share on other sites

Θα πουλιούνται άραγε εύκολα τα ακουστικά?

Sony Xperia go, Sony Xperia M5, Sony Xperia 1 II, Sony Xperia 1 III, Sony Xperia 1 IV, Google Pixel 7 pro

Link to comment
Share on other sites

Θα πουλιούνται άραγε εύκολα τα ακουστικά?

 

Καλησπερες :) δυσκολο κομματι αυτο, κλασσικα με γενναια μειωση τιμης σε αγγελια.

Το λεω εκ πειρας με τα ακουστικα που εδινε πακετο η σονυ με το ΧΖ premium, μαλιστα ειχα δυο σετ τοτε.

Περιμενω κινηση και απο κοσμοτε που συνηθως φερνει τετοια πακετα κυριως για τυχον ανταγωνισμο σε τιμη, με επιφυλαξη παντα φυσικα, η επιστροφη σε ποντους.

 

Samsung Galaxy Z Fold4 5G Phantom Black. 

     Samsung Galaxy Watch5 Pro Titanium 45mm. 

          Samsung Galaxy buds live white. 

 

hqdefault.jpg

Link to comment
Share on other sites

Τα έχω εγώ τα συγκεκριμένα ακουστικά κανένα 4μηνο , και τα είχα πάρει προσφορά από το γερμανικό Saturn 249€.

Πολύ καλά για αυτά που προσφέρουν , ειδικά για αεροπλάνα είναι τοπ. Ελλάδα όμως δε νομίζω να υπάρχει μεγάλο ποσοστό ανθρώπων να δίνουν τέτοια ποσά για ακουστικα.

Αν σκέφτεστε πάντως να πάρετε το κινητό με σκοπό να κρατήσετε τα ακουστικά, να ξέρετε είναι κορυφή. Για πούλημα συγκεκριμένα στην Ελλάδα να περιμένετε πως θα σας κάνουν τρελό παζάρι σε τιμή ξεφτίλα.

 

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Τα έχω εγώ τα συγκεκριμένα ακουστικά κανένα 4μηνο , και τα είχα πάρει προσφορά από το γερμανικό Saturn 249€.

Πολύ καλά για αυτά που προσφέρουν , ειδικά για αεροπλάνα είναι τοπ. Ελλάδα όμως δε νομίζω να υπάρχει μεγάλο ποσοστό ανθρώπων να δίνουν τέτοια ποσά για ακουστικα.

Αν σκέφτεστε πάντως να πάρετε το κινητό με σκοπό να κρατήσετε τα ακουστικά, να ξέρετε είναι κορυφή. Για πούλημα συγκεκριμένα στην Ελλάδα να περιμένετε πως θα σας κάνουν τρελό παζάρι σε τιμή ξεφτίλα.

 

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

 

και εγώ αυτό σκεφτόμουν σχετικά με την χώρα μας αλλά και την απήχηση που έχουν τέτοιου είδους ακουστικά!

Εν τω μεταξύ είναι πραγματικά πολύ καλά.

Sony Xperia go, Sony Xperia M5, Sony Xperia 1 II, Sony Xperia 1 III, Sony Xperia 1 IV, Google Pixel 7 pro

Link to comment
Share on other sites

συγκριτικό μπαταρίας.

3300 mah και "πέθανε" 30 λεπτά πριν απο τα άλλα που έχουν μεγαλύτερη χωρητικότητα.

Edited by guy_fawkes

Sony Xperia go, Sony Xperia M5, Sony Xperia 1 II, Sony Xperia 1 III, Sony Xperia 1 IV, Google Pixel 7 pro

Link to comment
Share on other sites

Χθες ήμουν έτοιμος με τα χρήματα στο χέρι που λένε να το παραγγείλω και βλέπω αυτό

https://www.igyaan.in/193056/sony-xperia-1r-5k-display/

Δηλαδή να το πάρω και τον Νοέμβριο να έρθει το νεότερο.

Και στα @@ μου η οθόνη 5Κ,αλλά για σκέψου να έχει βελτιωμένη κάμερα.

Sony Xperia go, Sony Xperia M5, Sony Xperia 1 II, Sony Xperia 1 III, Sony Xperia 1 IV, Google Pixel 7 pro

Link to comment
Share on other sites

Αμα βγει Νοεμβριο,θα ερθει καλο Φλεβαρη και αν...Ετσι οπως το παει η Sony...

Πιστευω θα ειναι πολυ κοντα στο 1 μιας και η ατραξιον θα ειναι η οθονη και δεν θα δωθει βαρυτητα σε καμερα.

Και δεν θελω να φανταστω τιμη...

Αν σε ικανοποιουν οσα ειδες απο το 1,προχωρα να το γουσταρεις οσο τιποτα!!!

Link to comment
Share on other sites

Σε σημερινο video παντως απο γνωστο youtuber βλεπω οτι τα θεματα με την εφαρμογη της καμερα για τα Sony κινητα συνεχιζει να εχει ,με κρασαρισματα για αγνωστο λογο(6:46 και μετα)και ειναι κατι που το θυμαμαι και απο παλιοτερες συσκευες να συμβαινει αν και δεν γνωριζω το γιατι

 

Εντομεταξυ δεν το εχει φερει και η Cosmote/Γερμανος για προπαραγγελια εστω που τρεχει και σχετικο promotion με 20% επιστροφη Eurobank για να πεσει και αρκετα η τιμη του(αν ειναι και με τα δωρεαν ακουστικα).

 

Παντως ειναι σε αρκετα καλο δρομο η Sony αν το παρουν στα σοβαρα και βελτιωσουν καποια πραγματα.

Edited by Fulgore1
Link to comment
Share on other sites

Και απο άλλους γνωστούς youtubers που δεν τους έχει παρουσιάσει πρόβλημα.

όπως με το s10

Κάποιοι το βγάζανε καλό και κάποιοι σκάρτο

Sony Xperia go, Sony Xperia M5, Sony Xperia 1 II, Sony Xperia 1 III, Sony Xperia 1 IV, Google Pixel 7 pro

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Συγκριτικό με iPhone xs που το θεωρώ όπως το χω γράψει πολλές φορές Ένα από τα πιο ισορροπημένα κινητά Όσον αφορά τις κάμερες και επιτέλους ένα συγκριτικό με hdr on

 

Στάλθηκε από το H9436 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Sony Xperia go, Sony Xperia M5, Sony Xperia 1 II, Sony Xperia 1 III, Sony Xperia 1 IV, Google Pixel 7 pro

Link to comment
Share on other sites

Μωρέ προβλήματα με drain battery μην βγάλει και οθόνες όπως τα s10 και καλά θα ειναι

 

Στάλθηκε από το H9436 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Sony Xperia go, Sony Xperia M5, Sony Xperia 1 II, Sony Xperia 1 III, Sony Xperia 1 IV, Google Pixel 7 pro

Link to comment
Share on other sites

τα επόμενα xperia 2

Sony's new 3 flagship smartphone

Snap855 Plus

6GB RAM(One 8GB RAM version)

4K(6.5 inch)

Normal(6.1 inch)

Compact(5.7 inch)

New 12mp 1/1.7inch sensor camera with 2GB DRAM and New Super SloMo

New Exclusive Technology

και φυσικά 5G modem.

Ίσως η καλύτερη επιλογή τελικά να πάρεις το 2020 κινητό.

Sony Xperia go, Sony Xperia M5, Sony Xperia 1 II, Sony Xperia 1 III, Sony Xperia 1 IV, Google Pixel 7 pro

Link to comment
Share on other sites

Το έχει πάρει από εδώ μέσα κάποιος

 

Στάλθηκε από το H9436 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Sony Xperia go, Sony Xperia M5, Sony Xperia 1 II, Sony Xperia 1 III, Sony Xperia 1 IV, Google Pixel 7 pro

Link to comment
Share on other sites

Όχι ένα παλικάρι από Θεσσαλονίκη με την προσφορά με τα ακουστικά

 

Στάλθηκε από το H9436 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Εν τω μεταξύ φωτογραφίες με το νέο update

 

Στάλθηκε από το H9436 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Sony Xperia go, Sony Xperia M5, Sony Xperia 1 II, Sony Xperia 1 III, Sony Xperia 1 IV, Google Pixel 7 pro

Link to comment
Share on other sites

πολυ καλο αποτελεσμα αδιαμφισβητητα !

σωστο ισορροπημένο και σαφεστατα ανωτερο απο τα δικα μας.και για τα γουστα μου αυτο που ζηταω απο ενα jpeg εν αρχη και ας το κανω εγω μετα ακομα και καρναβαλι εαν θελησω.

εχω δει αρκετα δειγματα απο την συσκευη αυτη.

φετος η sony επιασε κανονικα και με τον νομο τον ανταγωνισμο χωρις να κανει ομως τα καραγκιοζιλικια του.

hdr παντου και παντα με χρωματα οπως αυτη αντιλαμβανετε - samsung

μια σχεδον απο τα ιδια για huawei αλλα σε μικρότερο βαθμο απο την κορεατισα και φυσικα την οξυτητα στον θεο σε βαθμο να σταζουν αιμα τα ματια σου της gcam .

 

η τιμη φυσικα εμενα σαν γιωργο ειναι τετοια που δε με αφορά η αγορά.

αυτη τη στιγμη το xz1 εχει γυαλαδα απο πετρελαιο η θυρα otg και σκονη απο θερμουιτ τα ηχεια!

ο λογος που το price-range μου ειναι στα 250 ευρω.

να το προσεχω δεν παιζει διοτι δεν ειναι ανθρωπος και αν χαλασει χαλασε!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Sony center Golden σίγουρα

 

Στάλθηκε από το H9436 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Sony Xperia go, Sony Xperia M5, Sony Xperia 1 II, Sony Xperia 1 III, Sony Xperia 1 IV, Google Pixel 7 pro

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Xperia 1

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...