Jump to content

Samsung Galaxy S10+ (SM-G975F)


ZZW30
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπερα.Μετα την αναβαθμιση σταματησε να λειτουργει η εφαρμογη call recorder για εγγραφη κλησεων.Γνωριζεται καποια εφαρμογη καταγραφης κλησεων που να δουλευει;
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα.Μετα την αναβαθμιση σταματησε να λειτουργει η εφαρμογη call recorder για εγγραφη κλησεων.Γνωριζεται καποια εφαρμογη καταγραφης κλησεων που να δουλευει;

 

Acr και δεν θα έχεις κανένα πρόβλημα

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Διαγράφτηκαν μηνύματα Off topic. Υπενθυμίζω επίσης ότι δεν επιτρέπεται η δημοσίευση του ίδιου ακριβώς μηνύματος σε πολλαπλά νήματα.
Link to comment
Share on other sites

Δοκιμασε το aod notify. Δουλευει αψογα. Αλλα για να λειτουργει μονο το δαχτυλιδι γυρω απο την καμερα σαν ledακι χρειαζεται αγορα.

 

Στάλθηκε από το SM-G970F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by GMF80
Link to comment
Share on other sites

Δοκιμασε το aod notify. Δουλευει αψογα. Αλλα για να λειτουργει μονο το δαχτυλιδι γυρω απο την καμερα σαν ledακι χρειαζεται αγορα.

 

Στάλθηκε από το SM-G970F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Από θέμα μπαταρίας; ποια ακριβώς είναι η εφαρμογή γιατί βγάζει πολλές στο play store

Link to comment
Share on other sites

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.jamworks.alwaysondisplay

 

Δεν εχω παρατηρησει κατι στην καταναλωση. Σαν να μην υπαρχει.

 

Στάλθηκε από το SM-G970F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Όλα καλά,πολυ smooth,όμως δυστυχώς σε όποια εφαρμογή ανοίξω πληκτρολόγιο (Gboard,Samsung)την ώρα που γράφω η εφαρμογή ξαφνικά φεύγει και πάει στις πρόσφατες εφαρμογές ,την ξανανοιγω και συνεχίζω,,,,πολύ σπαστικό, κοιτούσα μήπως πατάω κάτι και την κλείνω κατα λάθος αλλά όχι.
Link to comment
Share on other sites

Παιδια στην official led cover θηκη υπάρχει τρόπος για παραμετροποιηση;
Μόλις βάλεις τη θήκη σου εμφανίζει μια εφαρμογή στο μενού. Αλλάζεις εικονίδια για τις επαφές σου και τις ειδοποιήσεις εφαρμογων και μπορείς να φτιάξεις και δικα σου.

 

Στάλθηκε από το SM-G975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μόλις βάλεις τη θήκη σου εμφανίζει μια εφαρμογή στο μενού. Αλλάζεις εικονίδια για τις επαφές σου και τις ειδοποιήσεις εφαρμογων και μπορείς να φτιάξεις και δικα σου.

 

Στάλθηκε από το SM-G975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Δεν ρώτησα σωστά.. εννοούσα εκτός από την δικη της εφαρμογή!

Link to comment
Share on other sites

Ταλαιπωρουμουν από την αρχή από την πρώτη στιγμή που το πήρα με WiFi disconnect κακό σήμα κλπ.Πλέον με το android 10 το σήμα είναι καμπάνα και ούτε ένα disconnect, έχει τώρα τέσσερις μέρες....

 

Στάλθηκε από το SM-G975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by LeGendGR
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους. Εχω ένα "γαλλικό" S10+ και είμαι με Cosmote. Προ περίπου δύο εβδομάδων έκανα την αναβάθμιση σε Android 10 / UI 2.0. Βλέποντας διάφορα video σχετικά με τις βελτιώσεις, παρατήρησα ότι υπάρχει ένα χαρακτηριστικό το οποίο δεν έχω. Στην εφαρμογή Phone, πλέον πρέπει να εμφανίζεται εκτός από τα κλασικά Keypad / Recents / Contacts και ένα τέταρτο tab = Places. Στην δικιά μου περίπτωση, αυτό δεν υπάρχει! Η ερώτηση λοιπόν είναι, εσείς το έχετε? υπάρχει κάποια ρύθμιση για να εμφανιστεί? Η είναι εξαρτώμενο από την χώρα στην οποία είναι "δεμένο" το συγκεκριμένο τηλέφωνο? Ευχαριστώ (σημείωση: έχω κάνει factory reset).
Σωτήρης
Link to comment
Share on other sites

Με το holey light τι γίνεται βρε παιδιά στη 10; Σ' εμένα δε δουλεύει με τιποτα

Δουλεύει,απλά θελει επαναγκατασταση με bluetooth,wifi,NFC ανοικτα την ωρα της επανεγκαταστασης.Ωστοσο λειτουργει μόνο το swirl και το pie.Οχι το holey light (ο κύκλος δηλαδη)...

GTZ (George)

S23 Ultra SM-S918B

S7  SM-G 930F

Link to comment
Share on other sites

Δουλεύει,απλά θελει επαναγκατασταση με bluetooth,wifi,NFC ανοικτα την ωρα της επανεγκαταστασης.Ωστοσο λειτουργει μόνο το swirl και το pie.Οχι το holey light (ο κύκλος δηλαδη)...

 

βαλτε το aodnotify και θα δουλευει και ο κυκλος.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους. Μόλις παρέλαβα το νέο μου smartphone s10+.. Mετα από ένα χρόνο με το s9+και τις άριστες εντυπωσεις από αυτό.. Επειδή ακόμη το κινητό είναι στη πρώτη φόρτιση 2πραγματα να ρωτήσω άσχετα προς το παρόν με τη λειτουργία του τηλεφώνου.. Το κουτί μου ήρθε από το μαγαζί κλειστο μεν οκ όλα αλλά έλειπε η ζελατίνα περιτυλιγματος ενώ πέρσι εξωτερικά το s9+είχε.. Έτσι ειναι στο S10+? Και δεύτερον μέσα το κουτί δεν είχε θήκη ενώ σε βιντεακια στο YouTube παρατηρώ ότι έχει δώρο μια θήκη μέσα νομίζω πλαστική..
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους. Μόλις παρέλαβα το νέο μου smartphone s10+.. Mετα από ένα χρόνο με το s9+και τις άριστες εντυπωσεις από αυτό.. Επειδή ακόμη το κινητό είναι στη πρώτη φόρτιση 2πραγματα να ρωτήσω άσχετα προς το παρόν με τη λειτουργία του τηλεφώνου.. Το κουτί μου ήρθε από το μαγαζί κλειστο μεν οκ όλα αλλά έλειπε η ζελατίνα περιτυλιγματος ενώ πέρσι εξωτερικά το s9+είχε.. Έτσι ειναι στο S10+? Και δεύτερον μέσα το κουτί δεν είχε θήκη ενώ σε βιντεακια στο YouTube παρατηρώ ότι έχει δώρο μια θήκη μέσα νομίζω πλαστική..

 

Καλορίζικο ούτε το δικό μου είχε ζελατίνα εξωτερικά ούτε θήκη

κάποιες συσκευές έχουν θήκη μέσα αλλά είναι για άλλες χώρες

spacer.png

Link to comment
Share on other sites

Εκτός του "Double Tap" για να ανοίξει η οθόνη του κινητού, υπάρχει επιλογή και για να κλείνει η οθόνη ? Αν ναι, πως την ενεργοποιούμε και δεν το έχω εντοπίσει ? Ευχαριστώ.
Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχει.

Υπόψιν ότι το double tap to wake καταναλώνει τρελή μπαταρία...

 

Sent from my Galaxy S10e

Link to comment
Share on other sites

Ναι, όσες φορές το είχα ενεργό είχε εμφανέστατη διαφορά. Ίσως είναι και λογικό. Κάτι θα πρέπει να δουλεύει για να μπορεί να ανιχνεύσει τα χτυπήματα στην οθόνη.

 

Sent from my Galaxy S10e

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S10+ (SM-G975F)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...