Jump to content

Samsung Galaxy S10+ (SM-G975F)


ZZW30
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπερα το δικο μου ειναι EUR. Μπορω να του περασω την αγγλικη ROM του Android 10 ;

Samsung Galaxy S24 ULTRA 512GB Yellow - iPhone 15 Pro 256GB Titanim Blue

Quote

 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, ένα σεταρισμα της οθόνης και των καμερών για την καλύτερη απόδοση σε φωτογραφίες και βίντεο από κάποιον που ξερει;
Link to comment
Share on other sites

Επειδή μαζί με το τζάμι θα χρειαστώ και τοποθέτηση γιαυτό τί λέτε ; Το έχει κάποιος ; Δουλεύει το αποτύπωμα ;

 

https://www.germanos.gr/product/guali-prostasias-othonis-me-plaisio-panzerglass-case-friendly-gia-to-samsung-galaxy-s10/20382640/?fname=&fvalue=#

Ευχαριστώ

London for ever
Link to comment
Share on other sites

Επειδή μαζί με το τζάμι θα χρειαστώ και τοποθέτηση γιαυτό τί λέτε ; Το έχει κάποιος ; Δουλεύει το αποτύπωμα ;

 

https://www.germanos.gr/product/guali-prostasias-othonis-me-plaisio-panzerglass-case-friendly-gia-to-samsung-galaxy-s10/20382640/?fname=&fvalue=#

Ευχαριστώ

https://www.skroutz.gr/s/18309005/PanzerGlass-Full-Face-Tempered-Glass-Black-Galaxy-S10.html#reviews

Link to comment
Share on other sites

 

Κρίμας γιατί φαίνεται καλό τζάμι και δεν είναι φτηνό .:(

London for ever
Link to comment
Share on other sites

...όσο τα smartphone γίνονται εξυπνότερα, τόσο πιο ηλίθιοι γινόμαστε εμείς!
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιιδια, ξερετε μηπως που θα βρω τις αγγελιες που εχω ανεββασει,, καπου μαζεμενες για να τις διαγραψω
Link to comment
Share on other sites

Πέρασα την αναβάθμιση εχθές σε γαλλικό μοντέλο, έχω την εντύπωση ότι έκαναν χειρότερο το device care, δεν μπορώ να βρω πουθενά να δείχνει πόσο χρόνο έχει από την τελευταία φόρτιση,και επίσης δεν δείχνει πλέον κατανάλωση μπαταρίας στις εφαρμογές συστήματος, εκτός και μπορώ να το ενεργοποιήσω κάπως και δεν το βρίσκω τι να πω, ελπίζω να το συμαζεψουν λιγάκι με κάποιο update.

Κατα τ άλλα έχω την εντύπωση ότι το κινητό έγινε ποιο γρήγορο και επίσης σίγουρα το ξεκλείδωμα με δακτυλικο αποτύπωμα είναι πολύ ποιο αστραπιαίο από ότι πριν.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα το δικο μου ειναι EUR. Μπορω να του περασω την αγγλικη ROM του Android 10 ;

 

Καποιος να μου απαντησει ρε παιδια μια μερα το παλευω.

Samsung Galaxy S24 ULTRA 512GB Yellow - iPhone 15 Pro 256GB Titanim Blue

Quote

 

Link to comment
Share on other sites

Καποιος να μου απαντησει ρε παιδια μια μερα το παλευω.

 

μπορεις μεσω odin, αν βαλεις το home csc θα σου κρατησει οτι εχεις τωρα, αν θελεις να τα σβησεις ολα θα βαλεις μονο το csc.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα, παιδια εχω παρατηρησει τωρα τελευταια μια μειωση στις ωρες οθονης απο 5 30 με 6 ωρες σε 5 ωρες (παιζει πολυ youtube). Μηπως φταιει το τελευταιο update;

πριν NOKIA E72, ΝΟΚΙΑ Ν8, LUMIA 1020, Samsung Galaxy S7, S10+ ceramic, τώρα S23 ULTRA

Link to comment
Share on other sites

μπορεις μεσω odin, αν βαλεις το home csc θα σου κρατησει οτι εχεις τωρα, αν θελεις να τα σβησεις ολα θα βαλεις μονο το csc.

 

Να σαι καλα για την απαντηση σου φιλε. Μετα θα πρεπει να μπω στο recovery και να διαγραψω data/cache και εργοστασιακη επαναφορα ρυθμισεων και θα ξεκινησει απο μονο του απ οσο θυμαμαι απο εποχες Note 4 / S 5 ; Θα χρειαστει κανενα 10λεπτο να σταρταρει.

Samsung Galaxy S24 ULTRA 512GB Yellow - iPhone 15 Pro 256GB Titanim Blue

Quote

 

Link to comment
Share on other sites

Να σαι καλα για την απαντηση σου φιλε. Μετα θα πρεπει να μπω στο recovery και να διαγραψω data/cache και εργοστασιακη επαναφορα ρυθμισεων και θα ξεκινησει απο μονο του απ οσο θυμαμαι απο εποχες Note 4 / S 5 ; Θα χρειαστει κανενα 10λεπτο να σταρταρει.

 

Εγω εβαλα την γερμανικη στο s10e , δεν εκανα καμμια επαναφορα και λειτουργει μια χαρα.

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα! τα megapixel απο που τα αλλάζω στην φωτογραφική μηχανή;;

 

Στάλθηκε από το SM-G975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Πέρασα την αναβάθμιση εχθές σε γαλλικό μοντέλο, έχω την εντύπωση ότι έκαναν χειρότερο το device care, δεν μπορώ να βρω πουθενά να δείχνει πόσο χρόνο έχει από την τελευταία φόρτιση,και επίσης δεν δείχνει πλέον κατανάλωση μπαταρίας στις εφαρμογές συστήματος, εκτός και μπορώ να το ενεργοποιήσω κάπως και δεν το βρίσκω τι να πω, ελπίζω να το συμαζεψουν λιγάκι με κάποιο update.

Κατα τ άλλα έχω την εντύπωση ότι το κινητό έγινε ποιο γρήγορο και επίσης σίγουρα το ξεκλείδωμα με δακτυλικο αποτύπωμα είναι πολύ ποιο αστραπιαίο από ότι πριν.

 

Μια χαρά τα δείχνει...απλός άλλαξε λίγο το μενού. Πατάς την επιλογή "Μπαταρία" και σου δείχνει πόσο χρόνο έχεις ακόμα...Πατάς την επιλογή "χρήση μπαταρίας" και σου δείχνει το σχεδιάγραμμα...τις ώρες οθόνης...και ποιες εφαρμογές χρησιμοποιούν την μπαταρία...

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά τα δείχνει...απλός άλλαξε λίγο το μενού. Πατάς την επιλογή "Μπαταρία" και σου δείχνει πόσο χρόνο έχεις ακόμα...Πατάς την επιλογή "χρήση μπαταρίας" και σου δείχνει το σχεδιάγραμμα...τις ώρες οθόνης...και ποιες εφαρμογές χρησιμοποιούν την μπαταρία...

Δεν δείχνει χρόνο απο την τελευταία φόρτιση όπως έδειχνε πρίν εκτός διαγράμματος, ναι χρόνο οθόνης δείχνει αλλά δεν δείχνει το σύνολο της οθόνης απο την τελευταία φόρτιση δείχνει μόνο ημερησίως τον χρόνο οθόνης, και στην κατανάλωση δεν δείχνει της εφαρμογες συστήματος

Link to comment
Share on other sites

Πρόταση για καλά earbuds πέρα από αυτά της Samsung ;

 

Φίλε προεπιλογή να μας πεις αν τα θες κυρίως για ή ομιλία , επίσης ποσά διαθέτεις

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια να ρωτησω στην always on display στην αυτοματη φωτεινοτητα λεει οταν ειναι απενεργοποιημενη για να την ρυθμισουμε χειροκινητα παταμε 2 φορες λεει το ρολοι αλλα το καν εγω και δεν κανει τιποτα. κανω κατι λαθος? ξερει κανεις παιδια?
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια να ρωτησω στην always on display στην αυτοματη φωτεινοτητα λεει οταν ειναι απενεργοποιημενη για να την ρυθμισουμε χειροκινητα παταμε 2 φορες λεει το ρολοι αλλα το καν εγω και δεν κανει τιποτα. κανω κατι λαθος? ξερει κανεις παιδια?

 

Καλημερα, και εμενα η αληθεια ειναι οτι καμια φορα δεν πιανει και θελει κανα δυο πιο προσεκτικες προσπαθειες αλλα λειτουργει κανονικα, θελει 2 απαλα χτυπηματα του δακτυλου πανω στο ρολοι.

πριν NOKIA E72, ΝΟΚΙΑ Ν8, LUMIA 1020, Samsung Galaxy S7, S10+ ceramic, τώρα S23 ULTRA

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα, και εμενα η αληθεια ειναι οτι καμια φορα δεν πιανει και θελει κανα δυο πιο προσεκτικες προσπαθειες αλλα λειτουργει κανονικα, θελει 2 απαλα χτυπηματα του δακτυλου πανω στο ρολοι.

 

οσο και να προσπαθω τιποτα χαχαχαχαχαχ ενεργοποιητε η οθωνη αλλα τιποτα με την φωτηνοτητα δεν μου βγαινει χαχαα ουφφφφφφφ......

 

----- προσθήκη μηνύματος 13 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

οσο και να προσπαθω τιποτα χαχαχαχαχαχ ενεργοποιητε η οθωνη αλλα τιποτα με την φωτηνοτητα δεν μου βγαινει χαχαα ουφφφφφφφ......

 

πετυχε του εκανα hard reset και ολα καλα :):):):):):):)

Link to comment
Share on other sites

οσο και να προσπαθω τιποτα χαχαχαχαχαχ ενεργοποιητε η οθωνη αλλα τιποτα με την φωτηνοτητα δεν μου βγαινει χαχαα ουφφφφφφφ......

 

----- προσθήκη μηνύματος 13 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

πετυχε του εκανα hard reset και ολα καλα :):):):):):):)

λοιπον φιλοι μου βρηκα κατι που γιαυτο δεν μου δουλευε και δεν φταει το HARD RESET που του εκανα αλλα λοιπον πρεπει στο κλειδωμα οθονης και στο fecewidget θα πρεπει να εχουμε τουλαχιστον 1 επειλογη τσεκαρισμενη απο της 5 που εχει μουσικη,σημερινο προφραμμα,επομενο ξυπνητηρι,καιρος,bixby routines θα πρεπει να εχουμε ενα τσεκαρισμενο απο αυτα αλλιος δεν πιανει αυτο που πατας 2 φορες ελαφρια το ρολοι και ρυθμιζεις την φωτηνοτητα. αυτο διαπίστωσα εγω παντος

Link to comment
Share on other sites

Φίλε προεπιλογή να μας πεις αν τα θες κυρίως για ή ομιλία , επίσης ποσά διαθέτεις

 

Για γενική χρήση τα θέλω. Κάτι οικονομικό ψάχνω.

Link to comment
Share on other sites

Για γενική χρήση τα θέλω. Κάτι οικονομικό ψάχνω.
Xiaomi airpods 2.. Ψαξτα λίγο.. Στα 60 euro πίστεψε με αξίζουν

 

Στάλθηκε από το SM-G975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S10+ (SM-G975F)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...