Jump to content

Huawei Watch GT


makismakis2004
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ξέρει κάποιος αν το true sleep θέλει να είναι συνδεδεμένο με το bt το κινητό για να συλλέξει όλες τις πληροφορίες?

Τις δύο πρώτες μέρες μου είχε ένα σωρό στατιστικά, αλλά εχθές μόνο τα βασικά

 

Όχι, κάνει τις μετρήσεις και όταν το συνδέσεις συγχρονίζει και σου λέει τα δεδομένα!

Panasonic G500/G600 - Siemens S25/SL45/SX1 - Nokia N95 - HTC HD - HTC HD2 - HTC SENSATION -Samsung V200/Omnia I / GALAXY S3 _ S5 / NOTE 3/ Huawei P8 _ Mate8 _Mate 10 pro _ P30 pro _ Mate 30 pro ....
Link to comment
Share on other sites

Όχι, κάνει τις μετρήσεις και όταν το συνδέσεις συγχρονίζει και σου λέει τα δεδομένα!

Α οκ, τότε περίεργο που εχθές δε μου εβγαλε συνολικό σκορ ύπνου, rem, κλπ :worry:

Link to comment
Share on other sites

Α οκ, τότε περίεργο που εχθές δε μου εβγαλε συνολικό σκορ ύπνου, rem, κλπ :worry:

Αν μπεις στην εφαρμογή Υγεία και πατήσεις το "κουμπί" ύπνος θα τραβήξει όλα τα δεδομένα.

Panasonic G500/G600 - Siemens S25/SL45/SX1 - Nokia N95 - HTC HD - HTC HD2 - HTC SENSATION -Samsung V200/Omnia I / GALAXY S3 _ S5 / NOTE 3/ Huawei P8 _ Mate8 _Mate 10 pro _ P30 pro _ Mate 30 pro ....
Link to comment
Share on other sites

Χαίρεται!

 

2-3 ερωτήσεις για να δω αν θα προβώ σε κάποια αγορά του..

 

- Πείτε μου αν η δόνηση του είναι δυνατή, πχ σε επιπέδου Band a2 αν το είχε κάποιος ώστε να συγκρίνω... (το μόνο που ένιωθα πάνω στη μοτό)

 

-Έπειτα, τα όποια push είναι ευανάγνωστα ή θα πρέπει να βάζω γυαλάκια να τα διαβάσω (πάλι σε σύγκριση με το Band a2 που ήταν ικανοποιητικά ως προς αυτό)

 

-Τρίτο και τελευταίο, χωρίς ανοιχτό GPS, συνδεδεμένο όμως 24ωρο στη συσκευή τι διάρκεια μπαταρίας θα έχει μέσο όρο;;

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων!

Honda SH150i

Kymco GTi-300i

Kymco Xciting 400i

Kymco K-XCT 300i

Sym Symphony SR-50

Link to comment
Share on other sites

Χαίρεται!

 

2-3 ερωτήσεις για να δω αν θα προβώ σε κάποια αγορά του..

 

- Πείτε μου αν η δόνηση του είναι δυνατή, πχ σε επιπέδου Band a2 αν το είχε κάποιος ώστε να συγκρίνω... (το μόνο που ένιωθα πάνω στη μοτό)

-Έπειτα, τα όποια push είναι ευανάγνωστα ή θα πρέπει να βάζω γυαλάκια να τα διαβάσω (πάλι σε σύγκριση με το Band a2 που ήταν ικανοποιητικά ως προς αυτό)

-Τρίτο και τελευταίο, χωρίς ανοιχτό GPS, συνδεδεμένο όμως 24ωρο στη συσκευή τι διάρκεια μπαταρίας θα έχει μέσο όρο;;

Ευχαριστώ εκ των προτέρων!

Ικανοποιητική. Ποτέ δεν έχασα ειδοποίηση.

Διαβάζονται απευθείας μετά την τελευταία αναβάθμιση

2 εβδομάδες για 2η φορά. Νομίζω ότι θα βελτιωθεί κι άλλο μετά τις τρεις πρώτες φορτίσεις.

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Χαίρεται!

 

2-3 ερωτήσεις για να δω αν θα προβώ σε κάποια αγορά του..

 

- Πείτε μου αν η δόνηση του είναι δυνατή, πχ σε επιπέδου Band a2 αν το είχε κάποιος ώστε να συγκρίνω... (το μόνο που ένιωθα πάνω στη μοτό)

 

-Έπειτα, τα όποια push είναι ευανάγνωστα ή θα πρέπει να βάζω γυαλάκια να τα διαβάσω (πάλι σε σύγκριση με το Band a2 που ήταν ικανοποιητικά ως προς αυτό)

 

-Τρίτο και τελευταίο, χωρίς ανοιχτό GPS, συνδεδεμένο όμως 24ωρο στη συσκευή τι διάρκεια μπαταρίας θα έχει μέσο όρο;;

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων!

Μπορώ να το συγκρίνω με amazfit bip και η δόνηση είναι περίπου ίδια. Και τα γράμματα ποιο ευανάγνωστα για εμένα. Μπορώ να τα διαβάσω άνετα. Όσο για την διάρκεια εμένα μου καταναλώνει 5%την μέρα χωρίς καρδιακό σφηγμο και gps. Αλλά με πάρα πολλά whatsapp μυνηματα.

 

Στάλθηκε από το CMR-W09 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Νέα αναβάθμιση με ένα νέο face κινέζικο έτος με background που αλλάζει.

Βάζουν faces άσχετα και θα γεμίσει ο χώρος με βλακείες :O

Link to comment
Share on other sites

Νέα αναβάθμιση με ένα νέο face κινέζικο έτος με background που αλλάζει.

Βάζουν faces άσχετα και θα γεμίσει ο χώρος με βλακείες :O

 

Αυτό το Lunar Calender που προστέθηκε, τι είναι; που είναι; το ανακάλυψε κανείς; :ninja:

Link to comment
Share on other sites

Αυτό το Lunar Calender που προστέθηκε, τι είναι; που είναι; το ανακάλυψε κανείς; :ninja:

 

 

Εμένα δε μου βγάζει κάποια νεώτερη ενημέρωση από την 1.0.5.22... :(

Αντώνης

 

:: www.moschatoweather.eu ::

Link to comment
Share on other sites

Αυτό το Lunar Calender που προστέθηκε, τι είναι; που είναι; το ανακάλυψε κανείς; :ninja:

 

Κι εγώ αυτό ψάχνω αλλά δεν βρήκα τπτ.

Link to comment
Share on other sites

Στα γρήγορα ένα πανυλήθιο, κακάσχημο faces προστέθηκε

 

e6c6d970e2bc64c9620358a7ccae23e9.jpg

Honda SH150i

Kymco GTi-300i

Kymco Xciting 400i

Kymco K-XCT 300i

Sym Symphony SR-50

Link to comment
Share on other sites

Στα γρήγορα ένα πανυλήθιο, κακάσχημο faces προστέθηκε

 

Eντάξει, να μην γινόμαστε και υπερβολικοί.

Είμαι σίγουρος ότι για εκατομμύρια Κινέζους (συμπατριώτες της κατασκευάστριας εταιρίας) θα είναι ένα πολύ ωραίο addon.

 

πραγματικά αυτό το Lunar Calendar που είναι; :lol:

Μήπως είναι τίποτε εικονίδια για τον καιρό που να δείχνουν τις φάσεις της σελήνης;

Link to comment
Share on other sites

Ούτε εγώ μπορώ να βρω αυτο το lunar χάχα

Καλά το νέο face πολύ κακό...για εμάς τουλάχιστον

 

Kαι θα είναι και πολύ ενεργοβόρο...

Link to comment
Share on other sites

Αυτό το lunar θα φαίνεται μόνο όταν συνδεθεί σε κινέζικο κινητό. Έχει να κάνει με το τοπικό ημερολόγιο. Για εμένα το ρολόι εκτός από περισσότερα faces πρέπει να σε ειδοποιεί για κάθε εφαρμογή με διαφορετικό εικονίδιο. Αυτό πρέπει να αλλάξουνε κατά τα άλλα είναι πάρα πολύ καλό. Βέβαια δεν είναι smart watch είναι ένα smart fitness tracker.
Link to comment
Share on other sites

Αυτό το lunar θα φαίνεται μόνο όταν συνδεθεί σε κινέζικο κινητό. Έχει να κάνει με το τοπικό ημερολόγιο. Για εμένα το ρολόι εκτός από περισσότερα faces πρέπει να σε ειδοποιεί για κάθε εφαρμογή με διαφορετικό εικονίδιο. Αυτό πρέπει να αλλάξουνε κατά τα άλλα είναι πάρα πολύ καλό. Βέβαια δεν είναι smart watch είναι ένα smart fitness tracker.

 

Μα ειδοποιεί για κάθε εφαρμογή με διαφορετικό εικονίδιο, άλλο για whats up, άλλο για viber κτλ.

Link to comment
Share on other sites

Μα ειδοποιεί για κάθε εφαρμογή με διαφορετικό εικονίδιο, άλλο για whats up, άλλο για viber κτλ.

 

Από πότε; Εμένα ένα κλασικό εικονίδιο (μπλε) μηνύματος μου έβγαζε είτε ήταν αναπάντητη είτε SMS είτε messenger του FB.

Link to comment
Share on other sites

zP1Wgt.jpg

 

gVA6Aq.jpg

 

Όντως έχεις δίκιο το WhatsApp και το FB messenger έχουν δικό τους εικονίδιο. Το Viber παραμένει με το κλασικό που προανέφερα όπως και οι υπενθυμίσεις ημερολογίου. Δεν ξέρω τι γίνεται και με το Gmail.. Πάντως αυτό είναι ευχάριστο. Το βελτιώνουν σιγά-σιγά.

Link to comment
Share on other sites

Το έχει κανείς με pocophone να μου πει τι ρυθμίσεις να βάλω για να παίρνω ειδοποίηση στις κλήσεις? Χθες το βράδυ ήταν εντάξει σήμερα το πρωί όχι - καταραμένη MIUI...

 

Άκυρο, είχε ενεργοποιηθεί το do not disturb από τα settings.

Edited by harrispas
Link to comment
Share on other sites

Όσοι το χρησιμοποιείτε σε αθλητικές δραστηριότητες, με τις μετρήσεις παλμών είστε ευχαριστημένοι? Είναι σωστές οι μετρήσεις?

Γενικά παίζει ο ιδρώτας να επηρεάζει τις μετρήσεις?

Link to comment
Share on other sites

Απολυτα ικανοποιημενος , το συγκρινω παντα και με το garmin. Σε μενα ο ιδρωτας δεν το επηρεαζει.

iPhone 14 Pro Max

iWatch 9

Airpods Pro

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...