Jump to content

Huawei Watch GT


makismakis2004
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εγω το βραδυ το κλεινω το τηλεφωνο. Το ρολοι καταγραφει κανονικα και το πρωι που το ανοιγω συνδεεται με το ρολοι και μεταφερει οτι εχει γραψει το ρολοι το βραδυ

iPhone 14 Pro Max

iWatch 9

Airpods Pro

Link to comment
Share on other sites

Νέο update χθες βράδυ. 1.3.0.88

 

Δεν πρόλαβα να δω τι φτιάχνει όμως πάτησα αμέσως update στο ρολόι!

 

Sent from my LYA-L29 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Απο αναβαθμισεις παντως καλα το πανε!!! Αν εφτιαχναν και το bluetooth να συνδεεται οταν το θελησεις , θα ηταν σχεδον τελειο!!!

iPhone 14 Pro Max

iWatch 9

Airpods Pro

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα! Κάτοχος και γω από σήμερα. Απ' ότι έχω καταλαβει δεν γίνεται να έχουμε app για αλλαγή smart faces αλλά είστε η τελευταία μου ελπίδα! Παίζει τπτ για να αλλάξουμε?
Link to comment
Share on other sites

Oχι.........

 

Το μόνο αρνητικό που βρίσκω. Κατά τα άλλα είναι κορυφαίο. Έχει διαβάσει κανείς αν πρόκειται να γίνει τπτ για αυτό στο μέλλον?

Link to comment
Share on other sites

Στο τελευταίο φίλε μου update πρόσθεσαν άλλο ένα watch face. Τώρα αν προσθέτουν 1 σε κάθε update κάτι είναι κι αυτο. Υπομονή μέχρι να φτιάξουν ίσως κάτι να κατεβάζεις ότι θέλεις και να το αλλάζεις στο ρολοι.

 

Στάλθηκε από το Huawei P20 pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά μετά την τελευταία ενημέρωση δεν συνδέεται με το huawei mate με τίποτα,μου βγάζει σφάλμα σύνδεσης! Έχει κανείς άποψη?
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά μετά την τελευταία ενημέρωση δεν συνδέεται με το huawei mate με τίποτα,μου βγάζει σφάλμα σύνδεσης! Έχει κανείς άποψη?

 

Αν έχεις συνδεδεμένο με το mate κάποιο bluetooth, κλείσε το bluetooth, σύνδεσε το watch και μετά άνοιξε πάλι το bluetooth.

Εμένα σε ένα p10 lite, δεν έκανε σύζευξη, πριν κάνω το παραπάνω.

 

----- προσθήκη μηνύματος 5 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Πολ'υ ευχαριστημένος από την αγορά του, θα ήθελα περισσότερα watch faces, κάτι σε πιο κλασικό, αλλά κατά τα άλλα μου αρέσει πολύ.

 

Μπορείτε να μου εξηγήσετε τι μετράμε με τις ενδείξεις min (με εικόνα το χρονόμετρο), times (με εικόνα την καρέκλα)?

 

Επίσης τον φακό μπορώ να τον προσθέσω στο drop down menu?

Link to comment
Share on other sites

Την ανάβαση γιατί δεν την μετράει όταν ανεβαίνεις σκάλες ;

 

Στάλθηκε από το Huawei P20 pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Παιδιά καλησπέρα. Ενδιαφέρομαι για το ρολόι απλά θέλω να ξέρω εάν στις ειδοποίησης που περνει (whatsapp και viber) εάν μπορούμε να απαντήσουμε. Είναι το μοναδικό ίσως τόσο καλό ποιοτικά που κρατάει τόσο η μπαταρία. Πότε δεν θα ήθελα καθημερινή φόρτιση. Και κάτι ακόμα, μπορούμε να μιλήσουμε hands-free με το ρολόι?

 

Στάλθηκε από το CMR-W09 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Οχι και στα 2.
Ευχαριστώ για την απάντηση. Κρίμα...

 

Στάλθηκε από το CMR-W09 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

μετα την τελευετα αναβαθμιση εχω παρατηησει πχ χανω κλησεις και μυνηματα οταν με καλουνε,ενω πχ οταν με στελνουν στο viber ερχεται κανονικα η ειδοποιηση.

 

μολις το κανω κανενα ρεσταρτ στρωνει η κατασταση ξερετε τι μπορει να φταιει?εχω το ματε 20 προ...

κανενα μηνα στην αρχη ποτε δεν εχανα καμια κληση,τωρα τελευτεες 10 μερες γινεται οτι να ναι, (προσφατα αγορασα πριν 10 μερες το ματε 20 προ)

 

πριν ειχα το π20 προ και δν ειχα κανενα θεμα. το εκανα και συζευξη κανα 2 φορες μπας και στρωση απο την αρχη αλλα τιποτα εχει παραγινει το κακο.

Link to comment
Share on other sites

φαντάζομαι θα έχεις κάνει restart το mate pro. Το δικό μου δεν χάνει ποτέ τίποτα, αλλά έχω το p10 lite.

 

ναι εννοειτε το εχω κανει (κανει αυτοματα κιολας καθε βδομαδα)

οσο ειχα το π2ο προ κανενα θεμα δν ειχα νομιζω.

παραξενο πραγμα

Link to comment
Share on other sites

Κατι δεν εχει καθησει καλα ισως στην εφαρμογη η στις αδειες που δινεις απο το κινητο για τις ειδοποιησεις που δεχεσαι. Θα ελεγα να κανεις επανεγκατασταση στην εφαρμογη. Με το p20 pro δεν εχω κανενα τετοιο θεμα.

iPhone 14 Pro Max

iWatch 9

Airpods Pro

Link to comment
Share on other sites

Το χρησιμοποιεί κάποιος για τρέξιμο; Σαν να μου εμφανίζει υπερβολικά πολλούς σφυγμούς καρδιάς.. :confused:

 

Και κάτι ακόμη, η μπαταρία αλλάζει από το service της Huawei; Όχι ως βλάβη ως επιλογή του χρήστη λόγω μειωμένης απόδοσης που θα έχει λογικά σε κανένα χρόνο.

 

p.s το τζαμάκι είναι ανθεκτικό στις γρατσουνιές; ξέρουμε τι φοράει; έψαξα αλλά δε βρήκα πουθενά πληροφορίες..

Edited by GTherion
Link to comment
Share on other sites

Τελικά θα το πάρω αλλά θα περιμένω λιγο να πέσει η τιμή του. Τα γράμματα είναι ευκολοδιαβαστα;

 

Στάλθηκε από το CMR-W09 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Θεωρω οτι στα 199 με δωρο την ζυγαρια που το εχουν σε προσφορα και σε ατοκες δοσεις οτι ειναι μια καλη τιμη.

iPhone 14 Pro Max

iWatch 9

Airpods Pro

Link to comment
Share on other sites

Και με κάρτες Eurobank, έχεις 10% επιστροφή.

179 + ζυγαριά είναι μια πολύ τίμια προσφορά.

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Γερμανία είμαι παιδιά. Το βρήκα 150 ευρώ σφραγισμένο καινούργιο από ανανέωση συμβολαίου. Θα το πάρω την Τετάρτη.

 

Στάλθηκε από το CMR-W09 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Επειδή δεν έχω πλέον Huawei κινητό λέτε το GT να έχει πρόβλημα με άλλη συσκευή. Συγκεκριμένα Android one θα είναι το νέο κινητό. Υπάρχει κάποιος φίλος που το χρησιμοποιεί με άλλη συσκευή εκτός Huawei?
Link to comment
Share on other sites

Επειδή δεν έχω πλέον Huawei κινητό λέτε το GT να έχει πρόβλημα με άλλη συσκευή. Συγκεκριμένα Android one θα είναι το νέο κινητό. Υπάρχει κάποιος φίλος που το χρησιμοποιεί με άλλη συσκευή εκτός Huawei?
Το είχα δουλέψει με ένα OnePlus 6t και έπαιζε μια χαρά!

 

Sent from my LYA-L29 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Επειδή δεν έχω πλέον Huawei κινητό λέτε το GT να έχει πρόβλημα με άλλη συσκευή. Συγκεκριμένα Android one θα είναι το νέο κινητό. Υπάρχει κάποιος φίλος που το χρησιμοποιεί με άλλη συσκευή εκτός Huawei?

 

δεν θα σου λειτουργεί η ένδειξη του καιρού στο ρολόι απ' ότι έχω διαβάσει (ίσως έχει διορθωθεί βέβαια γιατί έχει πάρει πολλά updates)

Edited by GTherion
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...