Jump to content

Huawei Watch GT


makismakis2004
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Σε εμένα που δε δούλευε καθόλου του έκανα reset γύρισα και το Health σε παλιότερη βερσιόν δούλεψε κάποια στιγμή αλλά κατέγραφε κάποιες στιγμές και ότι ήθελε. Καμία σχέση με την πραγματικότητα.

Τώρα που λόγω AOD έβαλα την τελευταία βερσιόν στο Health, κάτι καταγράφει αλλά πάλι ότι θέλει.

Σήμερα που έχω κάνει workout περίπου 50 λεπτά, αυτό έχει καταγράψει τα 16..

Ότι νά'ναι.

Link to comment
Share on other sites

Σε εμένα που δε δούλευε καθόλου του έκανα reset γύρισα και το Health σε παλιότερη βερσιόν δούλεψε κάποια στιγμή αλλά κατέγραφε κάποιες στιγμές και ότι ήθελε. Καμία σχέση με την πραγματικότητα.

Τώρα που λόγω AOD έβαλα την τελευταία βερσιόν στο Health, κάτι καταγράφει αλλά πάλι ότι θέλει.

Σήμερα που έχω κάνει workout περίπου 50 λεπτά, αυτό έχει καταγράψει τα 16..

Ότι νά'ναι.

 

Ο χρόνος άσκησης έχει αλλάξει με τις τελευταίες εκδόσεις. Πλέον καταγράφει από ένα ρυθμό άσκησης και πάνω.

Εγώ που περπατάω, καταγράφει μόνο όταν κάνω γρήγορο περπάτημα.

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Ο χρόνος άσκησης έχει αλλάξει με τις τελευταίες εκδόσεις. Πλέον καταγράφει από ένα ρυθμό άσκησης και πάνω.

Εγώ που περπατάω, καταγράφει μόνο όταν κάνω γρήγορο περπάτημα.

 

Για παράδειγμα, χτες, σε 35 λεπτά τρέξιμο (indoor και καταγραφή με workout στο ρολόι) κατέγραψε 16.

Σήμερα με 20 λεπτά απλό τρέξιμο και με 35 λεπτά διαλειμματική άσκηση που περιλάμβανε ίσα κομμάτια έντονου τρεξίματος και γρήγορου περπατήματος εναλλάξ, δεν κατέγραψε ούτε λεπτό...

Πλέον καταγράφει...ότι θέλει...

Link to comment
Share on other sites

Πλέον καταγράφει...ότι θέλει...

 

Και μιλάμε για μία δυνατότητα που σε παλαιότερες εκδόσεις του λειτουργικού δούλευε αψεγάδιαστα. Ξαφνικά αποφάσισαν να την καταστρέψουν...

Link to comment
Share on other sites

Και μιλάμε για μία δυνατότητα που σε παλαιότερες εκδόσεις του λειτουργικού δούλευε αψεγάδιαστα. Ξαφνικά αποφάσισαν να την καταστρέψουν...

To θέμα είναι ότι η Huawei είναι ενήμερη για αυτό το bug εδώ και πολύ καιρό, αλλά δεν έχει κάνει τίποτα μέχρι τώρα για να το φτιάξει.

Πολύ περίεργο...

Link to comment
Share on other sites

Με την 1.0.8.34 σας αποσυνδέεται το ρολόι από το τηλέφωνο; Στο p30 pro έχει τον τελευταίο καιρό που όλο αποσυνδέεται και μάλιστα δεν κάνει αυτόματη επανασύνδεση

 

Στάλθηκε από το VOG-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

παιδες, ωραιο ρολοι οσον αφορα το hardware του , αλλα το software ειναι παναγια μου βοηθα, λιαν επιεικως απαραδεκτο! και το συγκρινω με samsung & garmin .
All it takes is a swipe...
Link to comment
Share on other sites

Είναι activity tracker σε μορφή smartwatch. Κι εγώ έχω Garmin και μια χαρά συγκρίνεται τηρουμένων των αναλογιών.
Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

Με την 1.0.8.34 σας αποσυνδέεται το ρολόι από το τηλέφωνο; Στο p30 pro έχει τον τελευταίο καιρό που όλο αποσυνδέεται και μάλιστα δεν κάνει αυτόματη επανασύνδεση

 

Στάλθηκε από το VOG-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

προχθες αναβαθμιστηκε το ρολοι στην 1.0.8.34 και αυτο που παρατηρω ειναι οτι οταν αποσυνδεεται το ρολοι απο το κινητο(xiaomi pocophone) δεν ξανασυνδεεται αυτοματα οταν επανελθω εντος πεδιου και πλεον δεν λειτουργει και ο πρασινος δακτυλιος.

αντι να καλυτερευουμε, χειροτερευουμε?

Link to comment
Share on other sites

προχθες αναβαθμιστηκε το ρολοι στην 1.0.8.34 και αυτο που παρατηρω ειναι οτι οταν αποσυνδεεται το ρολοι απο το κινητο(xiaomi pocophone) δεν ξανασυνδεεται αυτοματα οταν επανελθω εντος πεδιου και πλεον δεν λειτουργει και ο πρασινος δακτυλιος.

 

αντι να καλυτερευουμε, χειροτερευουμε?

Δεν μου κάνει εμένα τέτοια αύριο θα δωκιμασω με το mi a2 μήπως είναι κάποια ασυμβατότητα με xiaomi αν και χλομό
Link to comment
Share on other sites

προχθες αναβαθμιστηκε το ρολοι στην 1.0.8.34 και αυτο που παρατηρω ειναι οτι οταν αποσυνδεεται το ρολοι απο το κινητο(xiaomi pocophone) δεν ξανασυνδεεται αυτοματα οταν επανελθω εντος πεδιου και πλεον δεν λειτουργει και ο πρασινος δακτυλιος.

αντι να καλυτερευουμε, χειροτερευουμε?

 

Με 10.0.8.34 καi pocophone δεν έχω πρόβλημα επανασύνδεσης, δώσε full δικαιώματα στην εφαρμογή health, και τροποποίηση εφαρμογών συστήματος. Το πράσινο κυκλάκι είναι πρόβλημα, δεν δουλεύει.

Link to comment
Share on other sites

λοιπον με το mi a2 είχα αποσυνδέσεις και δεν συνδεόταν με τίποτα........... μεχρι να κανω restart το κινιτο.... αν και το ίδιο θέμα είχε και το mi band 3 στην ίδια συσκευή και λύθηκε σε ένα βαθμό με τοποθεσία ανοιχτή
Link to comment
Share on other sites

Ενεργοποίησα την υπενθύμιση για αποσύνδεση που έχει το μενού ώστε να παρακολουθήσω τι παίζει. Βλέπω ότι έστρωσε και αποσυνδέεται πλέον μόνο λόγω απόστασης, που είναι κ λογικό.

 

Σχετικά με τον πράσινο κύκλο, δουλεύει όταν ξεκινήσει καταγραφή, τρέξιμο, κολύμβηση κλπ

 

Στάλθηκε από το VOG-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Τις 2 τελευταίες νύχτες δεν λειτούργησε η καταγραφή ύπνου. Όλες τις προηγούμενες δούλευε κανονικά. Τι μπορεί να συμβαίνει;
Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

Τις 2 τελευταίες νύχτες δεν λειτούργησε η καταγραφή ύπνου. Όλες τις προηγούμενες δούλευε κανονικά. Τι μπορεί να συμβαίνει;

 

Με τι συσκευη τηλεφωνου;;;

Κανε ενα restart στο ρολοι...

iPhone 14 Pro Max

iWatch 9

Airpods Pro

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ξέρει κανείς γιατι ενώ μου δείχνει ποιός καλεί, εντούτοις δεν απορρίπτει τις κλήσεις; Έχω δώσει όλες τις άδειες στην εφαρμογή. Τηλέφωνο Xiaomi Mi8
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
χθες παρέδωσε πνεύμα το δικό μου πάω για άλλο να δούμε τι έχει η αγορά :p

 

Γιατί δεν υπάρχει εγγύηση για αντικατάσταση ή είχε ατύχημα?

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Γιατί δεν υπάρχει εγγύηση για αντικατάσταση ή είχε ατύχημα?
Με βάρεσε ρεύμα από πίνακα και ότι είχα πάνω μου ψήθηκε μαζί με το xs max
Link to comment
Share on other sites

Με βάρεσε ρεύμα από πίνακα και ότι είχα πάνω μου ψήθηκε μαζί με το xs max

 

Αμάν ρε φίλε! Ελπίζω να μην έπαθες κάτι και εσύ.

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Αμάν ρε φίλε! Ελπίζω να μην έπαθες κάτι και εσύ.

 

τπτ ιδιαίτερο μούδιασμα στο χέρι (μετά) που πέρασε τώρα ρολόι και κινιτο μνήμη αιωνία...

 

το κινιτο περιεργος το πέρασε στην εγγύηση η μηλου :lol::lol::lol: (αρε και να ηξεραν)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...