Jump to content

Huawei Watch GT


makismakis2004
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το Bluetooth τον paiζει λίγο ή μου φαίνεται; Όταν απομακρυνθείς από τηλ και ξαναπλησιάσεις δεν συνδέεται αυτόματα....

 

Είναι απίστευτα εκνευριστικό .....

Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

Είναι απίστευτα εκνευριστικό .....

Μαλλον εχεις θεμα με τη συσκευη...

Ποιο κινητο εχεις;;;

iPhone 14 Pro Max

iWatch 9

Airpods Pro

Link to comment
Share on other sites

Τικ , όπως λες στις ρυθμίσεις του τηλεφώνου σου προφανώς!!!

Άρα δεν φταίει το ρολόι...

iPhone 14 Pro Max

iWatch 9

Airpods Pro

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, όσοι το χρησιμοποιείτε για τρέξιμο, πείτε μου ότι μετράει παραπάνω από το αληθινό γιατί, σε διαφορετική περίπτωση, πρέπει να κλείσω επειγόντως ραντεβού σε καρδιολόγο.

Το δικό μου πάντως υπολογίζω ότι έχει απόκλιση τουλάχιστον 10 παλμούς από το κανονικό.

 

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δύο πράγματα που δεν μου αρέσουν και ελπίζω ίσως να υπάρχει κάποια λύση.

 

1. Πολύ ευαίσθητο στο άνοιγμα της οθόνης. Όταν το βάζω στο αυτόματο άνοιγμα με την κίνηση ανοίγει με το παραμικρό. Επειδή είχα και Σαμσουγκ είναι σούπερ ευαίσθητο. Αναγκάστηκα να το απενεργοποιήσω και να το ανοίγω με το κουμπί. :(

 

2. Όταν έρχεται ειδοποίηση γιατί δεν ανάβει η οθόνη; :(

Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

Ok γράψε λάθος. Μην τρελαίνεσαι. :)

Φίλε μου δεν τρελλαινομαι , απλά εδώ μπαίνουν και παιδιά που θέλουν να μάθουν για το ρολόι...

iPhone 14 Pro Max

iWatch 9

Airpods Pro

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
που μπορουμε να την βρουμε?

 

Αφου γίνει η αναβάθμηση μέσα από την εφαρμογή Υγεία, πας στο ρολόι στα settings - display - advanced και εκί βρίσκεις όλες τις νέες λειτουργίες.

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει στις ρυθμίσεις του ρολογιού.

Έχω βάλει από εχθές το βράδυ το αναλογικό ρολόι με κόκκινο χρώμα (κοκκινίζει μόνο τον δείκτη της ώρας) και είναι πολύ ωραίο.

Ρουφάει μπαταρία κάργα ώμος....

Από την άλλη θα προτιμούσα να έχει την λειτουργεία αυτή με ένα από τα skins που έχει πχ. το elegance!

Panasonic G500/G600 - Siemens S25/SL45/SX1 - Nokia N95 - HTC HD - HTC HD2 - HTC SENSATION -Samsung V200/Omnia I / GALAXY S3 _ S5 / NOTE 3/ Huawei P8 _ Mate8 _Mate 10 pro _ P30 pro _ Mate 30 pro ....
Link to comment
Share on other sites

ποια version εχεις?

 

Ρολόι 1.0.8.34

Υγεία 9.0.4.397

Panasonic G500/G600 - Siemens S25/SL45/SX1 - Nokia N95 - HTC HD - HTC HD2 - HTC SENSATION -Samsung V200/Omnia I / GALAXY S3 _ S5 / NOTE 3/ Huawei P8 _ Mate8 _Mate 10 pro _ P30 pro _ Mate 30 pro ....
Link to comment
Share on other sites

Ρολόι 1.0.7.42

Υγεία 9.0.4.397

Εγώ.

Για αυτό μάλλον.

 

Ακριβώς, είσαι στην προηγούμενη έκδοση λογισμικού του ρολογιού.

Panasonic G500/G600 - Siemens S25/SL45/SX1 - Nokia N95 - HTC HD - HTC HD2 - HTC SENSATION -Samsung V200/Omnia I / GALAXY S3 _ S5 / NOTE 3/ Huawei P8 _ Mate8 _Mate 10 pro _ P30 pro _ Mate 30 pro ....
Link to comment
Share on other sites

Το always on display μπορούμε να το βάλουμε έως 20 λεπτά πλεον. Αυτό που είναι νέο είναι το standby ρολόι. Βέβαια και τα δύο ρουφάνε μπαταρία κάργα.
Link to comment
Share on other sites

Εσάς σας δουλεύει ο πράσινος κύκλος δραστηριότητας? Κάνω ποδήλατο, ανεβαίνω σκάλες, τίποτα, μηδέν. Έχω αλλάξει το όριο των καρδιακών ρυθμών μου σε επίπεδα παπού, πάλι τίποτα.
Link to comment
Share on other sites

Εσάς σας δουλεύει ο πράσινος κύκλος δραστηριότητας? Κάνω ποδήλατο, ανεβαίνω σκάλες, τίποτα, μηδέν. Έχω αλλάξει το όριο των καρδιακών ρυθμών μου σε επίπεδα παπού, πάλι τίποτα.

 

Όχι, εδώ και καιρό έχει σταματήσει να δείχνει.Ότι και να κάνω μονίμως στο 0 είναι.

Ήλπιζα να το φτιάξουν σε καμία αναβάθμιση αλλά ακόμα τίποτα.:mad:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...