Jump to content

Huawei Mate 20 Pro


CPR
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Η εχουμε το τέλειο smartphone η δεν ασχολείται πια κανείς μαζί του χαχαχχαχα. Εδώ και δέκα μέρες καμία ανάρτηση για πρόβλημα η για κάποιο νέο της συσκευής.

 

Στάλθηκε από το LYA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Nokia 5110 - Nokia 6130 - Nokia 7650 - Nokia N95 - Sony Eicsson T68 - Sony Eicsson P900 - LG G4 - Nexus 5x - Lumia 640 XL - Huawei Ideos x5 - Huawei Mate 20 pro- Xiaomi Mi 8 - Oneplus 5 - Oneplus 6 - Oneplus 7 - Oneplus 7T pro - Samsung S10 lite -Samsung s20 Plus - Samsung S21 Ultra - iPhone 4s - Iphone 5s - iPhone 6s - iPhone 11 - iPhone 12 pro max
Link to comment
Share on other sites

Εγώ μετά από s10-p30-p30 pro-oneplus 7t επεστρεψα στο mate 20 pro.

Πανέμορφη,απροβληματιστη συσκευή με σούπερ μπαταρία.

 

Στάλθηκε από το SM-T715 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εγώ μετά από s10-p30-p30 pro-oneplus 7t επεστρεψα στο mate 20 pro.

Πανέμορφη,απροβληματιστη συσκευή με σούπερ μπαταρία.

 

Στάλθηκε από το SM-T715 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Με το p30 pro διαπίστωσες κάποιο θέμα; Το σκέφτομαι ως συσκευή.

Link to comment
Share on other sites

Κανενα θέμα,μια χαρά συσκευή,απλά εμένα μου αρέσει οπτικά περισσότερο το mate

 

Στάλθηκε από το SM-T715 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Η εχουμε το τέλειο smartphone η δεν ασχολείται πια κανείς μαζί του χαχαχχαχα. Εδώ και δέκα μέρες καμία ανάρτηση για πρόβλημα η για κάποιο νέο της συσκευής.

 

Στάλθηκε από το LYA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

με συσκευή που πετάει, αντέχει, φωτογραφίζει και δεν σε πουλάει σε ενέργεια, τι να γράψεις;;;

... αν γράφουμε για τα καλά της, θα μας περάσουν για ψωνισμένους...

2i6fhs-5.png
Link to comment
Share on other sites

μια αλλαγη μπαταριας θελω να του κανω και να συνεχισω,περιμενω να βρω μια δευτερη συσκευη ωστε να την στειλω για αλλαγη! αν αλλαζα θα πηγαινα σε mate 30 pro για την ακομα καλυτερη μπαταρια!
Link to comment
Share on other sites

μια αλλαγη μπαταριας θελω να του κανω και να συνεχισω,περιμενω να βρω μια δευτερη συσκευη ωστε να την στειλω για αλλαγη! αν αλλαζα θα πηγαινα σε mate 30 pro για την ακομα καλυτερη μπαταρια!

 

πόσο καιρό το έχεις και σου κάνει νερά η μπαταρία?

2i6fhs-5.png
Link to comment
Share on other sites

πόσο καιρό το έχεις και σου κάνει νερά η μπαταρία?

 

ιανουαριο του 19,απο το καλοκαιρι και μετα του εχω πιει το αιμα,,και νιωθω οτι εχει χασει αρκετα! και απο την στιγμη που μπορουμε μεσω εγγυησης να την αλλαξω,λεω να την αλλαξω και να συνεχισω ετσι !

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Αν έπρεπε να γράψω κάτι αρνητικό θα ήταν η ενημέρωση ασφαλείας. Δεν είναι δυνατόν το one plus 5 να έχει Φεβρουαρίου κι εμείς ακόμα Δεκεμβρίου. Αυτό μόνο.

 

Στάλθηκε από το Mate 20 pro

Link to comment
Share on other sites

Αυτη είναι μεγάλη αλήθεια.

Είμαστε πολύ πίσω στις αναβαθμίσεις.

 

Στάλθηκε από το LYA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Nokia 5110 - Nokia 6130 - Nokia 7650 - Nokia N95 - Sony Eicsson T68 - Sony Eicsson P900 - LG G4 - Nexus 5x - Lumia 640 XL - Huawei Ideos x5 - Huawei Mate 20 pro- Xiaomi Mi 8 - Oneplus 5 - Oneplus 6 - Oneplus 7 - Oneplus 7T pro - Samsung S10 lite -Samsung s20 Plus - Samsung S21 Ultra - iPhone 4s - Iphone 5s - iPhone 6s - iPhone 11 - iPhone 12 pro max
Link to comment
Share on other sites

Παιδες οποιος ενδιαφερεται για s20 ultra εδω εκανα ενα συγκριτικο αμεσο:

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=7988535#post7988535

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Το έχω εδώ και 2μιση μήνες. Πρώτη τούμπα, πρώτη φορά που το χα χωρίς θήκη... Φαγώθηκε ελάχιστα το χρώμα στο μεταλλικό πλαίσιο σε μια γωνία. Ευτυχώς δεν είχαμε άλλα... Την γκαντεμιά μου μέσα.
Link to comment
Share on other sites

Το έχω εδώ και 2μιση μήνες. Πρώτη τούμπα, πρώτη φορά που το χα χωρίς θήκη... Φαγώθηκε ελάχιστα το χρώμα στο μεταλλικό πλαίσιο σε μια γωνία. Ευτυχώς δεν είχαμε άλλα... Την γκαντεμιά μου μέσα.

 

Πάλι καλά φτηνά την γλίτωσες! Χωρίς θήκη γλιστράει πολύ ειδικά η μπλε που έχω σαν διάολος γλιστράει!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Αν έπρεπε να γράψω κάτι αρνητικό θα ήταν η ενημέρωση ασφαλείας. Δεν είναι δυνατόν το one plus 5 να έχει Φεβρουαρίου κι εμείς ακόμα Δεκεμβρίου. Αυτό μόνο.

 

Στάλθηκε από το Mate 20 pro

 

μολις μου ηρθε η.189 του Ιανουαρίου εμενα!

 

----- προσθήκη μηνύματος 37 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Εγώ μετά από s10-p30-p30 pro-oneplus 7t επεστρεψα στο mate 20 pro.

Πανέμορφη,απροβληματιστη συσκευή με σούπερ μπαταρία.

 

Στάλθηκε από το SM-T715 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

και απο 7t ε? γιατι ετσι?

Hyper82!
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα.. Το αρχειο apk για να το περασω στην συσκευη για καταγραφη των κλησεων γιατι εκανα εργοστασιακη επαναφορά κ σβήστηκε...
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα.. Το αρχειο apk για να το περασω στην συσκευη για καταγραφη των κλησεων γιατι εκανα εργοστασιακη επαναφορά κ σβήστηκε...

 

https://huaweiadvices.com/download-call-recorder-apk-huawei-honor-emui-9/

στην 10άρα δεν νομίζω να δουλέψει...μόνο με αναβάθμιση χωρις hard reset δουλεύει:(:(

...Only way to do this by rollback to 9.1, install recorder then update EMUI 10 again

2i6fhs-5.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

 

Παρατήρησα ότι δουλεύει η εφαρμογή πορτοφόλι στη συσκευή, ενώ παλιά έγραφε δεν υποστηρίζεται στην χώρα (Ελλάδα). Έχει να κάνει καθόλου με Google pay ή/και ανέπαφες αγορές μέσω nfc;

 

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

την πήρα οτα.... τίποτα το ιδιαίτερο, πλην ψυχολογίας για κάποιους
+1 Τελειώνει ο Μάρτιος κι εμείς πήραμε security 1 Ιανουαρίου :( και θα πρέπει να χαρούμε.

 

Στάλθηκε από το Mate 20 pro

Link to comment
Share on other sites

Πάντως σε νυχτερινές συνθήκες έχει θέμα ..στα 40 τραβάει πολύ άσχημες φωτό ενώ στα 10 megapixels βγάζει καλύτερες ..στις ίδιες συνθήκες πάντα ..

 

Στάλθηκε από το LYA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Με το 40mp mode θα δεις μια κάποια διαφορά μόνο σε συνθήκες πολύ καλού φωτισμού,δλδ.μια ηλιόλουστη ημέρα.
Link to comment
Share on other sites

Ναι έκανα δοκιμή τώρα έξω και έχει διαφορά όντως ..αλλά χθες το βράδυ με σόκαρε λίγο,αν και γενικά τραβάω μόνο σε 10μςγκαπιξελ

 

Στάλθηκε από το LYA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...