Jump to content

Huawei Mate 20 Pro


CPR
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μου ήρθε και μένα η 10. Από τους τελευταίους ήμουν. Είχα δει κάτι βίντεο με νέα clock style όταν είναι σβηστή η οθόνη. Δεν τα έχουμε ακόμα; επίσης διορθώθηκε καθόλου το πρόβλημα του αποτυπώματος; Το ίδιο μου φαίνεται αν και δεν έχω κάνει επαναφορά για να το ξαναβάλω

 

ειμαι και γω εδω με την 9αρα ακομα!

απο κωτσοβολο αγοράσμενο black friday και what's up sim.

 

ουτε απο ρυθμίσεις αναβάθμιση, ουτε απο hicare ουτε απο hi suite,σας ρουμπωσα!!!

Hyper82!
Link to comment
Share on other sites

Μου ήρθε και μένα η 10. Από τους τελευταίους ήμουν. Είχα δει κάτι βίντεο με νέα clock style όταν είναι σβηστή η οθόνη. Δεν τα έχουμε ακόμα; επίσης διορθώθηκε καθόλου το πρόβλημα του αποτυπώματος; Το ίδιο μου φαίνεται αν και δεν έχω κάνει επαναφορά για να το ξαναβάλω
Τα video που είχες με τα διάφορα clocks στην on screen ήταν από την beta, τα οποία αφαίρεσαν και είπαν ότι θα μας τα δώσουν κάποια στιγμή σε μελλοντικό update.

 

Sent from my Huawei Mate 20 Pro by using Tapatalk

Smartphone: Samsung Galaxy A54 5G

Tablet: Samsung Galaxy Tab S7

Link to comment
Share on other sites

Δοκιμάστε clear cache από recovery mode μήπως και στρώσει.

 

Στάλθηκε από το LYA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Έκανα και την clear case αλλά δεν άλλαξε κάτι.

Link to comment
Share on other sites

Για όσους τυχόν έχουν θέμα με την ένταση ήχου στην 10, εγώ προς το παρών το έλυσα με την εφαρμογή volume booster GOODEV.

 

θενξ φιλε!

Link to comment
Share on other sites

υπαρχει εκδοση της gcam που να λειτουργει με το τηλεφωνο μας?
Χωρίς ξεκλείδωτο bootloader δεν υπάρχει, και ούτε θα υπάρξει.

 

Sent from my Huawei Mate 20 Pro by using Tapatalk

Smartphone: Samsung Galaxy A54 5G

Tablet: Samsung Galaxy Tab S7

Link to comment
Share on other sites

Με το που μου ήρθε η 10αρα ήρθαν και τα πρώτα bugarismata. Στο εικονίδιο του ημερολογίου έχει κολλήσει η ημερομηνία. Λέει 18. Υπάρχει κάποια λύση;
Link to comment
Share on other sites

Με το που μου ήρθε η 10αρα ήρθαν και τα πρώτα bugarismata. Στο εικονίδιο του ημερολογίου έχει κολλήσει η ημερομηνία. Λέει 18. Υπάρχει κάποια λύση;

 

Αλλαξε θεμα (theme).

 

Δοκιμασε αυτο σε περιπτωση που δεν σου δουλευουν τα ενσωματωμενα

https://drive.google.com/file/d/1K7fIO0P_TLRrSqaFHPR2Vqy0Lsw8AVMS/view?usp=sharing

Σύμφωνα με χρήστες του MyPhone μέτοχος σε:

Huawei, Apple, Vodafone

Link to comment
Share on other sites

Αλλαξε θεμα (theme).

 

Δοκιμασε αυτο σε περιπτωση που δεν σου δουλευουν τα ενσωματωμενα

https://drive.google.com/file/d/1K7fIO0P_TLRrSqaFHPR2Vqy0Lsw8AVMS/view?usp=sharing

 

Τίποτα το ίδιο. Έκανα διαγραφή δεδομένων της εφαρμογής κλπ έσβησα τη συντόμευση την ξαναεβαλα και το ίδιο κάνει. Έχω pixel lawncer. Δεν ξέρω αν παίζει ρόλο αυτό δε θέλω να τα αλλάξω και να μου χαθούν φάκελοι κλπ

Link to comment
Share on other sites

Τίποτα το ίδιο. Έκανα διαγραφή δεδομένων της εφαρμογής κλπ έσβησα τη συντόμευση την ξαναεβαλα και το ίδιο κάνει. Έχω pixel lawncer. Δεν ξέρω αν παίζει ρόλο αυτό δε θέλω να τα αλλάξω και να μου χαθούν φάκελοι κλπ

 

Α νόμιζα ότι είσαι με τον μαμά launcher.

Μπορεί να φταίει ο launcher σου, αν μπορούσες να γυρίσεις στον μαμά και να κάνεις ένα restart θα σε βοηθούσε πολύ στο να βρεις το παίζει.

Σύμφωνα με χρήστες του MyPhone μέτοχος σε:

Huawei, Apple, Vodafone

Link to comment
Share on other sites

Α νόμιζα ότι είσαι με τον μαμά launcher.

Μπορεί να φταίει ο launcher σου, αν μπορούσες να γυρίσεις στον μαμά και να κάνεις ένα restart θα σε βοηθούσε πολύ στο να βρεις το παίζει.

 

Άλλαξα εφαρμογή και ησύχασα.. α ρε Huawei..

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μια ερώτηση! Επειδή υπάρχει περίπτωση να κατέβω Αθήνα την επομενη Παρασκευή μεσημεράκι! Θέλω να πάω από μιχαλακοπουλου για έλεγχο μπαταρίας, μετά από χρόνο νιώθω μια πτώση, καθώς και το power button εχει μπει μέσα σε σχέση με τα κουμπιά εντάσεις, θα μπορέσει να γίνει δουλειά αυθημερόν και σε εκείνο το μεσημέρι! Ρωτάω μήπως έχει κάποιος εμπειρία σε επισκευή μπαμ μπαμ! Ευχαριστώ
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μια ερώτηση! Επειδή υπάρχει περίπτωση να κατέβω Αθήνα την επομενη Παρασκευή μεσημεράκι! Θέλω να πάω από μιχαλακοπουλου για έλεγχο μπαταρίας, μετά από χρόνο νιώθω μια πτώση, καθώς και το power button εχει μπει μέσα σε σχέση με τα κουμπιά εντάσεις, θα μπορέσει να γίνει δουλειά αυθημερόν και σε εκείνο το μεσημέρι! Ρωτάω μήπως έχει κάποιος εμπειρία σε επισκευή μπαμ μπαμ! Ευχαριστώ

 

Ναι, υπό προϋποθέσεις. Πάρε τους τηλέφωνο να σιγουρευτείς ότι έχουν μπαταρία σε στοκ. Αν έχουν, πες τους για την περίπτωση σου ώστε να σου κάνουν κάτι σαν κράτηση για την ημέρα που θα πάς. Όσο πιο πρωί πας τόσο το καλύτερο. Εγώ πήγα στο άνοιγμα στις 9 το πρωί για αλλαγή μπαταρίας σε δύο συσκευές και στις 11 τις είχαν έτοιμες.

Mobile:Nokia 6130 --> Nokia 6230 --> Panasonic GD90 --> HTC P3600 --> Chinese hiphone dual sim --> Samsung E2652 Champ Duos --> Sony Ericsson xperia ray --> Samsung S4 mini duos --> Huawei honor 6(H60-L02) --> Meizu m2 -->Motorola Moto X Play --> Huawei Mate 10 pro --> Oneplus 7T pro
Link to comment
Share on other sites

Ναι, υπό προϋποθέσεις. Πάρε τους τηλέφωνο να σιγουρευτείς ότι έχουν μπαταρία σε στοκ. Αν έχουν, πες τους για την περίπτωση σου ώστε να σου κάνουν κάτι σαν κράτηση για την ημέρα που θα πάς. Όσο πιο πρωί πας τόσο το καλύτερο. Εγώ πήγα στο άνοιγμα στις 9 το πρωί για αλλαγή μπαταρίας σε δύο συσκευές και στις 11 τις είχαν έτοιμες.

 

ετσι θα κανω φιλε μου! σε ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Η πρώτη αυτόματο, η δεύτερη με νυχτερινή λειτουργία. 22ede7138242357f3951f4cb021faf28.jpgbe6e38d744e38cfccc4f86d68a965f91.jpg

 

Στάλθηκε από το LYA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

κουνημένη και υπερφωτισμένη η night mode..
Με τα τελευταία update κάτι έχουν κάνει..

 

Στάλθηκε από το LYA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ως γνωστόν για το night mode για να βγει καλή και όχι με φουλ θόρυβο) θέλει το κινητό να είναι στερεωμένο κάπου. Αλλιώς ανεβάζει φουλ iso και βγαίνει έτσι.
Link to comment
Share on other sites

Ως γνωστόν για το night mode για να βγει καλή και όχι με φουλ θόρυβο) θέλει το κινητό να είναι στερεωμένο κάπου. Αλλιώς ανεβάζει φουλ iso και βγαίνει έτσι.
Νομίζω αν αφήσεις στο αυτόματο και δεν πειράξεις iso και κλείστρο καταγραφεί μέχρι 4 δευτερόλεπτα ακόμα και χεράτη αρκεί να μην κουνηθείς πολύ. Έτσι το θυμάμαι όταν το είχα με την 9αρα, δεν ξέρω αν το άλλαξαν τώρα

 

Στάλθηκε από το Mi A3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

aka bill_thes
Link to comment
Share on other sites

Νομίζω αν αφήσεις στο αυτόματο και δεν πειράξεις iso και κλείστρο καταγραφεί μέχρι 4 δευτερόλεπτα ακόμα και χεράτη αρκεί να μην κουνηθείς πολύ. Έτσι το θυμάμαι όταν το είχα με την 9αρα, δεν ξέρω αν το άλλαξαν τώρα

 

Στάλθηκε από το Mi A3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Έτσι είναι, αλλά και πάλι, καμία σχέση η νυχτερινή με σταθερό το κινητό και χερατη.

 

Εμένα με ενοχλεί που το κινητό σε κινούμενα αντικείμενα (πχ μικρά παιδιά) ακόμα και με απενεργοποιημενο το ΑΙ κάνει αργή εστίαση και λήξη. Το p20 pro που είχα πυροβολαγε. Τώρα για να βγάλω το παιδί μου τραβάω 20 φωτογραφίες και κρατάω μια.

Edited by ^_NikitaS_^
Link to comment
Share on other sites

Έτσι είναι, αλλά και πάλι, καμία σχέση η νυχτερινή με σταθερό το κινητό και χερατη.

 

 

 

Εμένα με ενοχλεί που το κινητό σε κινούμενα αντικείμενα (πχ μικρά παιδιά) ακόμα και με απενεργοποιημενο το ΑΙ κάνει αργή εστίαση και λήξη. Το p20 pro που είχα πυροβολαγε. Τώρα για να βγάλω το παιδί μου τραβάω 20 φωτογραφίες και κρατάω μια.

Όντως ισχύει.. Για ακαριαιες λήψεις μόνο iPhone και Samsung για εγγυημένο αποτέλεσμα

 

Στάλθηκε από το Mi A3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

aka bill_thes
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...