Jump to content

[Note 9] H εμπειρία σας με τη μπαταρία


ccypruss000
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Όχι απλά καλά, αλλά εξαιρετικά είσαι!!

Γενικά, η μπαταρία ταυτόχρονα με το εξαιρετικό optimization που έχει κάνει η Sammy είναι σε top επίπεδο.

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 424
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Όχι απλά καλά, αλλά εξαιρετικά είσαι!!

Γενικά, η μπαταρία ταυτόχρονα με το εξαιρετικό optimization που έχει κάνει η Sammy είναι σε top επίπεδο.

Τέτοια να ακούω!
Link to comment
Share on other sites

Πλήρως ευχάριστημενος κι εγώ με τη μπαταρία παιδιά. Αν μπορούσε να βελτιώσει και την απώλεια σε standby Mode η samsung θα άγγιζε το τέλειο για μένα, αλλά με ολα αυτά τα services να τρέχουν στο παρασκήνιο δε θα τα καταφέρει ποτέ η σαμσουνγκ.
Link to comment
Share on other sites

Πολύ ευχαριστημένος και εγώ από την μπαταρία του.!

Μέχρι στιγμής δεν το έχω φορτίσει μέσα στην μέρα και αυτό είναι το ιδανικό για μένα.

Μου έχει βγάλει εύκολα και την χθεσινή μέρα που ήμουν 13 ώρες με data.

Από νωρίς το πρωί μέχρι αργά το βράδυ.

 

Το δουλεύω με 2k ανάλυση,Συγχρονισμό ανοιχτό με δύο Gmail.

Φωτεινότητα στο αυτόματο.

Και όπως πάντα κλειστά Aod Bluetooth τοποθεσία.

Μισή με μια ώρα ομιλία/μέρα.

 

Φτιάξανε ένα κομμάτι πολύ σημαντικό για πολλούς από εμάς.

 

Σας δείχνω το χθεσινό screenshot πριν ανοίξω το Wi-Fi και ένα σημερινό τώρα που είναι με χρήση 80/20 Wi-Fi /data.

 

Χθες

https://www.dropbox.com/s/ll1kbltmxbv6k5l/Screenshot_20180928-194450_Settings.jpg?dl=0

 

Σήμερα

https://www.dropbox.com/s/wpavxcsjs1255od/Screenshot_20180929-220249_Settings.jpg?dl=0

 

Επίσης να πω ότι έχω κλειστή την εποπτεία εφαρμογών.

kountouraN
Link to comment
Share on other sites

Πλήρως ευχάριστημενος κι εγώ με τη μπαταρία παιδιά. Αν μπορούσε να βελτιώσει και την απώλεια σε standby Mode η samsung θα άγγιζε το τέλειο για μένα, αλλά με ολα αυτά τα services να τρέχουν στο παρασκήνιο δε θα τα καταφέρει ποτέ η σαμσουνγκ.

 

Πρέπει να βάλεις το adhell 3 για περαιτέρω boost σε μπαταρία και να εξαλειφθεί πλήρως το drain. Και μαζί και η διαφήμισης.

Link to comment
Share on other sites

Πρέπει να βάλεις το adhell 3 για περαιτέρω boost σε μπαταρία και να εξαλειφθεί πλήρως το drain. Και μαζί και η διαφήμισης.

Οδηγίες για εγκατάσταση του adhell 3 ?

Link to comment
Share on other sites

Οδηγίες για εγκατάσταση του adhell 3 ?

 

Εχω κάνει tutorial πως βάζουμε το sabs που είναι σαν το addhell 3 αλλα πλέον το έκανε block η samsung το sabs. Tο addhell 3 όμως δεν μπορεί να το κάνει block, και τα βήματα για να το κανεις install είναι ακριβώς τα ίδια. Απλά αλλάζει η εφαρμογή.

 

(tutorial)

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=465912

Και addhel 3.1 http://www.mediafire.com/file/iat0vag5vlrmxfz/ah3_v3.1.1.234_35920753.apk/file και το http://www.mediafire.com/file/1a5wavj46tqcbys/apkEditorPro-1.8.28.apk/file

Hosts για spam block. https://adaway.org/hosts.txt

Διαβάζοντας τις πρώτες σελίδες και της τελευταίες του thread θα καταλάβεις πως να το χειρίζεσαι και μονος σου όπως και οι αλλοι χρηστες. Οτι θες ρωτάς εκεί μέσα και θα σου απαντήσουμε. Πριν κλεισεις service άμα δεν ξέρεις τι κάνουν η ρωτάς εμενα η κοιτάς πια έκλεισαν και αλλη χρηστες. Για να μην εχεις προβλήματα.

Edited by asdfaster
Link to comment
Share on other sites

Για κάποιους που κάνουν πολύ χαλαρή χρήση της συσκευης με 2κ οθόνη ελάχιστο εως καθόλου 4g (98%wifi) κλειστά Bluetooth, Nfc, GPS και με 1 κάρτα σιμ και υπολοιπο 25%

Screenshot_20181002_235729_Settings.jpg"]Screenshot_20181002_235729_Settings.jpg[/url]

Edited by tsiglas
Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Για κάποιους που κάνουν πολύ χαλαρή χρήση της συσκευης με 2κ οθόνη ελάχιστο εως καθόλου 4g (98%wifi) κλειστά Bluetooth, Nfc, GPS και με 1 κάρτα σιμ και υπολοιπο 25%

Screenshot_20181002_235729_Settings.jpg"]Screenshot_20181002_235729_Settings.jpg[/url]

 

ενταξει τι να λεμε,τρομερη αυτονομια!καλο δουλευτο σε οσους εχετε την συσκευη!

Link to comment
Share on other sites

Εχω κάνει tutorial πως βάζουμε το sabs που είναι σαν το addhell 3 αλλα πλέον το έκανε block η samsung το sabs. Tο addhell 3 όμως δεν μπορεί να το κάνει block, και τα βήματα για να το κανεις install είναι ακριβώς τα ίδια. Απλά αλλάζει η εφαρμογή.

 

(tutorial)

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=465912

Και addhel 3.1 http://www.mediafire.com/file/iat0vag5vlrmxfz/ah3_v3.1.1.234_35920753.apk/file και το http://www.mediafire.com/file/1a5wavj46tqcbys/apkEditorPro-1.8.28.apk/file

Hosts για spam block. https://adaway.org/hosts.txt

Διαβάζοντας τις πρώτες σελίδες και της τελευταίες του thread θα καταλάβεις πως να το χειρίζεσαι και μονος σου όπως και οι αλλοι χρηστες. Οτι θες ρωτάς εκεί μέσα και θα σου απαντήσουμε. Πριν κλεισεις service άμα δεν ξέρεις τι κάνουν η ρωτάς εμενα η κοιτάς πια έκλεισαν και αλλη χρηστες. Για να μην εχεις προβλήματα.

Καλησπέρα

Προσπάθησα να ακολουθήσω τις οδηγίες πάνω πιστά αλλά από ότι φαίνεται έκανα κάτι λάθος γιατί μετά το edit του ονόματος μου βγάζει ότι παρουσιάστηκε ένα πρόβλημα κατά την ανάλυση του πακέτου

Καμία ιδέα με το τι γίνεται?

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Δεν το έχω πολύ καιρό (περίπου μήνα) αλλά με γεμάτη μπαταρία και νορμάλ χρήση για τα δεδομένα μου (3 ώρες τηλέφωνο/ ημέρα και 2 ώρες surfing ιντερνετ) κρατάει 1.5 ημέρα. Να σημειώσω ότι το βράδυ δεν κλείνει και χρησιμοποιώ 2 sim. Γενικά πάρα πολύ ευχαριστημένος με δεδομένο ότι τα παλαιότερα κινητά μου (Galaxy S6 και μετά S8) με την ίδια περίπου χρήση με έβγαζαν οριακά 1 ημέρα.
...Sign of Living Fast
Link to comment
Share on other sites

Κάποια στιγμή θα έρθω στην παρέα απλά περιμένω λίγο να φύγουν οι πρώτες παρτίδες και να αποκαλυφθούν τα όποια bugs αλλά και να υπάρχει μια καλύτερη άποψη από τους χρήστες σχετικά με την μπαταρία. Προερχόμενος από Galaxy S9+ θα δω αξιόλογη διαφορά πιστεύετε; Πριν είχα το Mate 10 Pro και ήμουν πάρα πολύ ικανοποιημένος, κάτι που δεν μπορώ να πω για το S9+ που ενώ δεν έχει κακή μπαταρία, δεν φτάνει τα δεδομένα του Mate. Κάποιος που προέρχεται από αυτές τις συσκευές μπορεί να με κατατοπίσει στο περίπου;
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Κάποια στιγμή θα έρθω στην παρέα απλά περιμένω λίγο να φύγουν οι πρώτες παρτίδες και να αποκαλυφθούν τα όποια bugs αλλά και να υπάρχει μια καλύτερη άποψη από τους χρήστες σχετικά με την μπαταρία. Προερχόμενος από Galaxy S9+ θα δω αξιόλογη διαφορά πιστεύετε; Πριν είχα το Mate 10 Pro και ήμουν πάρα πολύ ικανοποιημένος, κάτι που δεν μπορώ να πω για το S9+ που ενώ δεν έχει κακή μπαταρία, δεν φτάνει τα δεδομένα του Mate. Κάποιος που προέρχεται από αυτές τις συσκευές μπορεί να με κατατοπίσει στο περίπου;

 

Σε σχέση με το P20 PRO πολύ κοντά στην αυτονομία τουλάχιστον στα δικά μου σενάρια χρήσης περίπου ενα 5-8% κατω από το P20 PRO σε αυτονομία... Δηλαδη περίπου ενα 5-8% καλύτερο από το S9+...Βρίσκομαι στην 14η φόρτιση και εχω την συσκευη περίπου 1 μήνα...

Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Κάποια στιγμή θα έρθω στην παρέα απλά περιμένω λίγο να φύγουν οι πρώτες παρτίδες και να αποκαλυφθούν τα όποια bugs αλλά και να υπάρχει μια καλύτερη άποψη από τους χρήστες σχετικά με την μπαταρία. Προερχόμενος από Galaxy S9+ θα δω αξιόλογη διαφορά πιστεύετε; Πριν είχα το Mate 10 Pro και ήμουν πάρα πολύ ικανοποιημένος, κάτι που δεν μπορώ να πω για το S9+ που ενώ δεν έχει κακή μπαταρία, δεν φτάνει τα δεδομένα του Mate. Κάποιος που προέρχεται από αυτές τις συσκευές μπορεί να με κατατοπίσει στο περίπου;

 

Νομίζω όλοι όσοι ήρθαμε από το s9 plus, είμαστε ευχαριστημένοι!

Προσωπικά είμαι φυσικά, και έχω το ιδανικό αποτέλεσμα.

Δηλαδή να κρατάει 15-17 ώρες χωρίς να χρειαστεί ρεύμα ενδιάμεσα..

 

Εδώ και 3 μέρες είμαι εκτός και το έχω συνέχεια με δεδομένα,εχω και καλό σήμα, και δεν με έχει αφήσει μέχρι στιγμής.

 

Φωτεινότητα αυτόματο,

2κ ανάλυση,

2 Gmail,

Aod Bluetooth τοποθεσία κλειστά.

Και είμαι έτσι αυτή τη στιγμή.

https://www.dropbox.com/s/8a1qmm8q94epqqi/Screenshot_20181008-163345_Settings.jpg?dl=0

 

Δεν βλέπω να με αφήνει ποτέ μέσα στην μέρα.

Όχι ότι το s9 plus με άφηνε συνέχεια, απλά ήταν κάποιες φορές που ήθελε ένα 20 λεπτο ρεύμα.

kountouraN
Link to comment
Share on other sites

Κατάλαβα παιδιά.

 

Φίλε tsiglas το 8% πάνω από s9+ μου φαίνεται πολύ λίγο για διαφορά 500mAh μεταξύ των μπαταριών. Θα υπολόγιζα ένα 20%...

 

Galaxy S9+ & Tapatalk Pro

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Κατάλαβα παιδιά.

 

Φίλε tsiglas το 8% πάνω από s9+ μου φαίνεται πολύ λίγο για διαφορά 500mAh μεταξύ των μπαταριών. Θα υπολόγιζα ένα 20%...

 

Galaxy S9+ & Tapatalk Pro

 

Μην ξεχνάς ότι υπάρχει αύξηση και στην οθόνη Ντίνο

Edited by Nikos_Mpl

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Κατάλαβα παιδιά.

 

Φίλε tsiglas το 8% πάνω από s9+ μου φαίνεται πολύ λίγο για διαφορά 500mAh μεταξύ των μπαταριών. Θα υπολόγιζα ένα 20%...

 

Galaxy S9+ & Tapatalk Pro

 

Μην μπερδεύουμε τα πράγματα...θα πρέπει να είμαστε ρεαλιστές και να μιλάμε με μεγάλη προσοχή στο Θέμα αυτονομίας.... Άσχετα με το τι κάνει σε σχέση με το s9+ σε σχέση με το P20 PRO μου φαίνεται απόλυτος λογικό να είναι ένα 5% - 8% μικρότερη ή αυτονομία μιας και μιλάμε για ίδια μπαταρία, για 6.4 ίντσες και 2κ σε σχέση με το 6" fhd p20 pro... Και αυτό στην συνολική καθημερινή χρήση γιατί αν πάρουμε σενάρια χρήσης με μόνο αναπαραγωγή μουσικής, βίντεο, Games εκεί το Note μπορεί και γυρίζει τα ποσοστά υπέρ του (αν και προσωπικά δεν με ενδιαφέρει καθόλου μια τέτοια μέτρηση - σύγκριση)

Οπότε αν το Note 9 ειναι ένα 5 με 8% κάτω από το P20 PRO πόσο καλύτερο θα είναι από το s9+?

Εκτός και αν το P20 PRO ειναι 30% καλύτερο από το S9+ που δεν είναι...αντε να είναι ένα 15%...

Οποτε με αυτήν την λογική τα νούμερα βγαίνουν έτσι όπως στα παραθέτω...

Πιστευω να μην σας μπέρδεψα με την ανάπτυξη μου

Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα καπου διαβασα οτι στις εκδοσεις με τον Snapdragon υποστηριζει και αναλογικο ραδιοφωνο.Στην εκδοση με τον Exynos υπαρχει τετοια περιπτωση; Ευχαριστω.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα καπου διαβασα οτι στις εκδοσεις με τον Snapdragon υποστηριζει και αναλογικο ραδιοφωνο.Στην εκδοση με τον Exynos υπαρχει τετοια περιπτωση; Ευχαριστω.

 

Όχι Fm receiver εχει μονο η έκδοση με snapdragon... Πότε και σε καμία συσκευή δεν είχε ο Exynos ενώ πάντα είχε ο snapdragon

Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Όχι Fm receiver εχει μονο η έκδοση με snapdragon... Πότε και σε καμία συσκευή δεν είχε ο Exynos ενώ πάντα είχε ο snapdragon

 

Λάθος φίλε.

Νοτε 1 & 2, S2, S3 είχαν radio με exynos.

Link to comment
Share on other sites

Το έχω διαβάσει ξανά και δεν μπορώ να καταλάβω τι σημαίνει Fm receiver!! Καταλαβαίνω δηλαδή, αλλά δεν βγαίνει! Σημαίνει ότι έχει δέκτη FM με κεραία και γιατί δεν έχει ενσωματωμένη εφαρμογή ράδιο; Για μένα το ράδιο είναι σημαντικό όπως και οι υπέρυθρες! Έχω το ΝΟΤΕ 4 που ως γνωστό δεν τα έχει όταν τα έχουν πολύ πιο φθηνές συσκευές! Ευτυχώς έχω λύσει το θέμα με το bluetooth!

 

Κατά τα άλλα έχω πειστεί 101% ότι η μπαταρία του ΝΟΤΕ 9 είναι εξαιρετική και το σκέφτομαι από το νέο έτος. Βέβαια επειδή θέλω να αποφύγω οθόνη edge λόγω των μειονεκτημάτων που έχει κυρίως στην προστασία οθόνης από τις θήκες, προβληματίζομαι για το αν θα πρέπει να περιμένω το ΝΟΤΕ 10 που λένε ότι θα έχει επίπεδη οθόνη, μια που τα ΝΟΤΕ τα κρατώ πολύ αν κρίνω από εξαιρετικό 4άρι που έχω σχεδόν 4 χρόνια! Το άλλο ευχάριστο είναι ότι πλέον δεν είναι τόσο στενόμακρο το 9ρι όπως το 8άρι!

 

Μετά το 4αρι βέβαια με προβληματίζει η τυχόν αντικατάσταση μη αποσπώμενης μπαταρίας, μια που δεν είναι απλή διαδικασία λόγω στεγανοποίησης.

Edited by topet
Απόστολος - SAMSUNG NOTE 9 128GB 960F DUAL Πορτογαλίας μαύρο- SAMSUNG NOTE 4 C μαύρο- GALAXY S4 MGA - SAMSUNG GALAXY S4 MINI MJ7 - SAMSUNG GALAXY TAB 10'' 5100 SLIM - XIAOMI REDMI NOTE 3 SE & HTC HD II ROM 1.66
Link to comment
Share on other sites

Note 9 Radio-Ιντερνετ.

Χαλιεμαι λιγο στο θεμα ιντερνετικο ραδιο .Εχω συνδεδεμενα 3 bt :

Platronics explorer 10

Platronics explorer 55

Awei B922 BL

Εχω καμια 20αρια giga ιντερνετ το μηνα.

Mε κανα τριωρο καταναλωση τη μερα σε συνδεση με 4G wind εχω μονιμα 2 αθλητικους σταθμους χαλαει πολυ το σοτ δηλαδη χωρις τα παραπανω εχω κανα 8ωρο , αντιθετα με τα παραπανω μπορει να πεσει και στο 4ωρο...Το ιδιο συμβαινει και στο Α8 2018 που εχω . Αλλα οκ ολα καλα:p

Edited by s_wind
Link to comment
Share on other sites

Το έχω διαβάσει ξανά και δεν μπορώ να καταλάβω τι σημαίνει Fm receiver!! Καταλαβαίνω δηλαδή, αλλά δεν βγαίνει! Σημαίνει ότι έχει δέκτη FM με κεραία και γιατί δεν έχει ενσωματωμένη εφαρμογή ράδιο; Για μένα το ράδιο είναι σημαντικό όπως και οι υπέρυθρες! Έχω το ΝΟΤΕ 4 που ως γνωστό δεν τα έχει όταν τα έχουν πολύ πιο φθηνές συσκευές! Ευτυχώς έχω λύσει το θέμα με το bluetooth!

 

Κατά τα άλλα έχω πειστεί 101% ότι η μπαταρία του ΝΟΤΕ 9 είναι εξαιρετική και το σκέφτομαι από το νέο έτος. Βέβαια επειδή θέλω να αποφύγω οθόνη edge λόγω των μειονεκτημάτων που έχει κυρίως στην προστασία οθόνης από τις θήκες, προβληματίζομαι για το αν θα πρέπει να περιμένω το ΝΟΤΕ 10 που λένε ότι θα έχει επίπεδη οθόνη, μια που τα ΝΟΤΕ τα κρατώ πολύ αν κρίνω από εξαιρετικό 4άρι που έχω σχεδόν 4 χρόνια! Το άλλο ευχάριστο είναι ότι πλέον δεν είναι τόσο στενόμακρο το 9ρι όπως το 8άρι!

 

Μετά το 4αρι βέβαια με προβληματίζει η τυχόν αντικατάσταση μη αποσπώμενης μπαταρίας, μια που δεν είναι απλή διαδικασία λόγω στεγανοποίησης.

 

Mπορεις να μου πεις σε παρακαλω τι εχεις κανει;Βρηκες ραδιοφωνο με BT; Υπαρχουν τετοια ραδιοφωνα η κατι παρομοιο; Ευχαριστω

 

----- προσθήκη μηνύματος 90 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Με την ζεστη παιδια τι γινεται; Ειδα ενα βιντεο σε γνωστο καναλι και αναφερθηκε οτι ανεβαζει πολυ θερμοκρασια

Link to comment
Share on other sites

Note 9 Radio-Ιντερνετ.

Χαλιεμαι λιγο στο θεμα ιντερνετικο ραδιο .Εχω συνδεδεμενα 3 bt :

Platronics explorer 10

Platronics explorer 55

Awei B922 BL

Εχω καμια 20αρια giga ιντερνετ το μηνα.

Mε κανα τριωρο καταναλωση τη μερα σε συνδεση με 4G wind εχω μονιμα 2 αθλητικους σταθμους χαλαει πολυ το σοτ δηλαδη χωρις τα παραπανω εχω κανα 8ωρο , αντιθετα με τα παραπανω μπορει να πεσει και στο 4ωρο...Το ιδιο συμβαινει και στο Α8 2018 που εχω . Αλλα οκ ολα καλα:p

Αναμενόμενο, σε 4G να streamάρει συνέχεια.

Το ίδιο έχω κι εγώ με το Spotify και το Sony XB40 ηχείο.

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Note 9] H εμπειρία σας με τη μπαταρία

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...