Jump to content

Samsung Galaxy Note 9


ccypruss000
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Φρέσκο πράμα

dffcc40d87de4a59ca01185840ee523a.jpg

 

Απο πια χωρα ειναι εσενα; Εγω τπτ ακομα ειμαι με patch Μαρτιου.

 

Επισης πια εφαρμογη εχεις για download speed αν βλεπω σωστα πανω αριστερα ;

Link to comment
Share on other sites

Εγω παλι του Απριλιου το εχω παρει εδω και πολυ καιρο to security patch

iphone 3gs,iphone 4/4s,galaxy s3,galaxy s4 duos,galaxy note 3 duos,note 4 duos,note 5 duos,note 7 duos,LG V20 duos,galaxy c9 pro duos,Samsung s8+ orchid grey,Samsung galaxy Note 8 duos,Samsung galaxy note 9 duos,Samsung galaxy Note 10+, iphone 11 pro,samsung galaxy s20, samsung galaxy note 20 ultra,samsung galaxy s23 ultra.

Link to comment
Share on other sites

Αυτή είναι η δεύτερη αναβάθμιση με patch Απριλίου και βγήκε πριν 2 μέρες.

Του Μαΐου λογικά θα βγει σε 3-4 εβδομάδες.

 

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ούτε εγώ την πήρα ακόμα! Έχει κ το update για τη κάμερα?

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

παιδες μου ηρθε και μενα η δευτερη του απριλιου αλλα Night mode δε βλεπω, μονο ευρεια σελφι ειχε.

Δηλαδη η αλλαγη στην καμερα ειναι μονο αυτο?

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

παιδες μου ηρθε και μενα η δευτερη του απριλιου αλλα Night mode δε βλεπω, μονο ευρεια σελφι ειχε.

Δηλαδη η αλλαγη στην καμερα ειναι μονο αυτο?

Το night sight θα το δώσει πιο μετά, όπως κάνει συνήθως με τα νέα features που τα κρατάει καποιους μήνες στις νέες ναυαρχίδες πριν τα δώσει στις προηγούμενες.

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Apparently we love our own cell phones but we hate everyone else's...

Follow me on XDA

Link to comment
Share on other sites

Το night sight θα το δώσει πιο μετά, όπως κάνει συνήθως με τα νέα features που τα κρατάει καποιους μήνες στις νέες ναυαρχίδες πριν τα δώσει στις προηγούμενες.

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

ok, απλα νομιζα πως καπου ειδα οτι το δινει με αυτο το Update, που ηταν και μεγαλο και ελεγε βελτιωσεις σε καμερα..και δεν ειδα αλλη διαφορα περαν της σελφι.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

παιδες μου ηρθε και μενα η δευτερη του απριλιου αλλα Night mode δε βλεπω, μονο ευρεια σελφι ειχε.

Δηλαδη η αλλαγη στην καμερα ειναι μονο αυτο?

 

Αυτό τι κάνει; Το ρυθμίζεις ποιες ώρες θες (φαντάζομαι το βράδυ τις ώρες ύπνου) για να μπαίνει σε εξοικονόμηση ενέργειας ή κάτι παραπλήσιο; Ο σκοπός είναι η μειωμένη κατανάλωση να υποθέσω. Αν είναι αυτός ο σκοπός, το να κερδίσω μια μείωση κατανάλωσης το βράδυ από 5% σε 2% είναι αμελητέα ποσότητα και πολύ φασαρία για το τίποτε κατά την γνώμη μου. Εκτός και αν κάνει κάτι άλλο που δεν γνωρίζω.

 

Κάτι άλλο που παρατηρώ είναι ότι σχετικά συχνά αποσυνδέεται το bluetooth ενώ δεν έχει απομακρυνθεί από το κινητό (οκ πατώ το κουμπί και επανασυνδέεται, μικρό το κακό, αλλά γιατί), κάτι που δεν το έκανε με το ΝΟΤΕ 4 (μιλώ πάντα για το ίδιο bluetooth) και ότι επίσης κάποιες φορές (σπάνια) δεν μπορεί να συνδεθεί στο ρούτερ του σπιτιού. Όταν το κάνει κλείνω το wi-fi του κινητού το ανοίγω πάλι και συνδέεται.

 

Κατά τα άλλα το απολαμβάνω όπως και το ΝΟΤΕ 4!!

Απόστολος - SAMSUNG NOTE 9 128GB 960F DUAL Πορτογαλίας μαύρο- SAMSUNG NOTE 4 C μαύρο- GALAXY S4 MGA - SAMSUNG GALAXY S4 MINI MJ7 - SAMSUNG GALAXY TAB 10'' 5100 SLIM - XIAOMI REDMI NOTE 3 SE & HTC HD II ROM 1.66
Link to comment
Share on other sites

Αυτό τι κάνει; Το ρυθμίζεις ποιες ώρες θες (φαντάζομαι το βράδυ τις ώρες ύπνου) για να μπαίνει σε εξοικονόμηση ενέργειας ή κάτι παραπλήσιο; Ο σκοπός είναι η μειωμένη κατανάλωση να υποθέσω. Αν είναι αυτός ο σκοπός, το να κερδίσω μια μείωση κατανάλωσης το βράδυ από 5% σε 2% είναι αμελητέα ποσότητα και πολύ φασαρία για το τίποτε κατά την γνώμη μου. Εκτός και αν κάνει κάτι άλλο που δεν γνωρίζω.

 

Κάτι άλλο που παρατηρώ είναι ότι σχετικά συχνά αποσυνδέεται το bluetooth ενώ δεν έχει απομακρυνθεί από το κινητό (οκ πατώ το κουμπί και επανασυνδέεται, μικρό το κακό, αλλά γιατί), κάτι που δεν το έκανε με το ΝΟΤΕ 4 (μιλώ πάντα για το ίδιο bluetooth) και ότι επίσης κάποιες φορές (σπάνια) δεν μπορεί να συνδεθεί στο ρούτερ του σπιτιού. Όταν το κάνει κλείνω το wi-fi του κινητού το ανοίγω πάλι και συνδέεται.

 

Κατά τα άλλα το απολαμβάνω όπως και το ΝΟΤΕ 4!!

 

ΤΟ night mode στην καμερα βγαζει πιο καλες φωτογραφιες τη νυχτα..το εχω στο σ10 και υπαρχει διαφορα. ειδικα σε σουρουπο οπου υπαρχει φως, βελτιωνει αρκετα τα πραγματα. κατι σαν την gcam

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

ΤΟ night mode στην καμερα βγαζει πιο καλες φωτογραφιες τη νυχτα..το εχω στο σ10 και υπαρχει διαφορα. ειδικα σε σουρουπο οπου υπαρχει φως, βελτιωνει αρκετα τα πραγματα. κατι σαν την gcam

 

Κατάλαβα! Νόμιζα ότι ήταν άλλη λειτουργιά σαν αυτή που περιέγραψα για εξοικονόμηση ενέργειας, όπως πχ έχουν κάποια Κινέζικα! Καλοδεχούμενο!!

 

Να μας έδιναν και πάλι την παράλληλη χρήση των καμερών μπροστά και πίσω συν ότι άλλο είχε το ΝΟΤΕ 4 που το έκοψαν.... Άβυσσος η ψυχή τους!!

Απόστολος - SAMSUNG NOTE 9 128GB 960F DUAL Πορτογαλίας μαύρο- SAMSUNG NOTE 4 C μαύρο- GALAXY S4 MGA - SAMSUNG GALAXY S4 MINI MJ7 - SAMSUNG GALAXY TAB 10'' 5100 SLIM - XIAOMI REDMI NOTE 3 SE & HTC HD II ROM 1.66
Link to comment
Share on other sites

Το night sight θα το δώσει πιο μετά, όπως κάνει συνήθως με τα νέα features που τα κρατάει καποιους μήνες στις νέες ναυαρχίδες πριν τα δώσει στις προηγούμενες.

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Ηλιας αραξες κι εσυ στο νοτε - σταθερος?

Κι εγω ενω με συγκινησε το mate 20 pro σε ολα, δεν αντεχα με τιποτα τον τραγελαφο emui και μαζι με την απουσια της γραφιδας γυρισα οριστικα στο τελευταιο (ελπιζω) νοτε 9 εδω και κανα μηνα και λεω να μεινω σταθερα μεχρι νοτε 10...

Link to comment
Share on other sites

Ηλιας αραξες κι εσυ στο νοτε - σταθερος?

 

Κι εγω ενω με συγκινησε το mate 20 pro σε ολα, δεν αντεχα με τιποτα τον τραγελαφο emui και μαζι με την απουσια της γραφιδας γυρισα οριστικα στο τελευταιο (ελπιζω) νοτε 9 εδω και κανα μηνα και λεω να μεινω σταθερα μεχρι νοτε 10...

Κάπως έτσι κι εγώ με το mate 20 Βαγγέλη. Αντιθέτως το one ui το βρίσκω, για τα γούστα μου, ότι καλύτερο κυκλοφορεί σε ui.

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Apparently we love our own cell phones but we hate everyone else's...

Follow me on XDA

Link to comment
Share on other sites

Εμενα με τρωει για αλλαγη παντως....η συσκευη ειναι τοσο απροβληματιστη και υποδειγματικη που βαριεμαι να μην εχω κατι να καταπιαστω,ας ελπισουμε η Σαμμυ να βγαλει καποιο crapy update να βρουμε κατι να ασχολουμαστε! :lol::lol::lol:

Υπομονη μεχρι το Νοτε 10 κι εγω ομως!:D

samsung-galaxy-s23-s23-ultra-enterprise-edition.jpg.webp

Link to comment
Share on other sites

Εμενα με τρωει για αλλαγη παντως....η συσκευη ειναι τοσο απροβληματιστη και υποδειγματικη που βαριεμαι να μην εχω κατι να καταπιαστω,ας ελπισουμε η Σαμμυ να βγαλει καποιο crapy update να βρουμε κατι να ασχολουμαστε! :lol::lol::lol:

Υπομονη μεχρι το Νοτε 10 κι εγω ομως!:D

 

Μου αρεσει που διαβαζω σχολια του στυλ...απροβληματιστη συσκευη, εχει τα παντα που χρειαζομαι για καθημερινη χρηση,θα την κρατησω κανα 2 χρονια σιγουρα.............και φυσικα στο 6μηνο εχει φυγει λογο βαρεμαρας:lol::lol:

Εις άνθρωπος,ζήλω θείω πεπυρωμένος,ολόκληρον διορθώσασθαι δύναται χώραν.
Link to comment
Share on other sites

Σε ελληνικό τίποτε ακόμη!

Μόλις έκανα χειροκίνητα έλεγχο για ενημέρωση και κατεβάζει την αναβάθμιση, σε ελληνικό!

Για τσεκάρετε

Link to comment
Share on other sites

Μόλις έκανα χειροκίνητα έλεγχο για ενημέρωση και κατεβάζει την αναβάθμιση, σε ελληνικό!

Για τσεκάρετε

 

μολις εκανα σε Ελληνικο 512/8 και κατεβαινει και εμενα.

518,45mb το update για το Ελληνικο

Ericsson GA 628, Ericsson GH 688, Samsung SGH 600, Panasonic GD30, Nokia 8210, Panasonic GD87, Sony Ericsson P800, Siemens CX 65, Sony Ericsson K750i, Motorola V360v, Qtek S110, Samsung ZV30, Nokia N73, LG KS20, Vodafone 541, Samsung Omnia 16GB, HTC Desire, SE Xperia Neo V, HTC Sensation, LG 4X HD, Coolpad F1, Ecoo E04 Plus, Samsung Note 4, Samsung Galaxy S7 Edge, Samsung Note 9 (512/8)
Link to comment
Share on other sites

Μόλις έκανα χειροκίνητα έλεγχο για ενημέρωση και κατεβάζει την αναβάθμιση, σε ελληνικό!

Για τσεκάρετε

 

Μολις διαβασα το σχολιο σου...μολις το τσεκαρα....μολις κατεβαινει...

 

Σ΄ωραιος:D

Εις άνθρωπος,ζήλω θείω πεπυρωμένος,ολόκληρον διορθώσασθαι δύναται χώραν.
Link to comment
Share on other sites

παιδες μου ηρθε και μενα η δευτερη του απριλιου αλλα Night mode δε βλεπω, μονο ευρεια σελφι ειχε.

Δηλαδη η αλλαγη στην καμερα ειναι μονο αυτο?

Το Night Mode δεν έχει να κάνει με την κάμερα.

 

Galaxy Note9 & Tapatalk Pro

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Εμένα δεν έχει τίποτα. Μήπως φταίει που λέει Vodafone gr και εγώ έχω κάρτα sim από cosmote? 70f69b25b1ad21b06059f7f6ede9c984.jpg

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, εμένα το κινητό μάλλον προοριζόταν για άλλο πλανήτη. Είμαι ακόμα με την 8. Κοντεύει να παλιώσει η συσκευή και ακόμα η 9. Τελευταία φορά που αγοράζω από Kaizershop
Link to comment
Share on other sites

Πάρε τηλέφωνο στην Samsung Αθήνα, και δώσε το imei, να σου πούνε, για πια χώρα είναι η συσκευή σου.

Νομίζω ότι τώρα είναι ανοιχτά.

Τώρα κατέβασα την ενημέρωση, την 2η για τον Απρίλιο.

Μπορεί να χρειαστεί να φλασαρεις με odin.

Πάρε τηλέφωνο πρώτα..

Link to comment
Share on other sites

Τελικά μου ήρθε και εμένα σε ελληνικό. Τώρα κάνω την εγκατάσταση. Ήλπιζα να έχουν δώσει night sight βέβαια αλλά δεν...

 

Στάλθηκε από το LYA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Note 9

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...