Jump to content

Huawei P20 Pro


a40ntistos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ρε άνθρωποι του Θεού, ακολουθήστε τον γαμ... οδηγό που περνάς την αναβάθμιση απο hisuite και μη τα βάζετε με την huawei επειδή δεν ξέρετε πως να αλλάξετε dns στο ρουτερ σας, ούτε σας φταίει η huawei που πληρωσατε το funky. Δεν είναι υπηρεσία της huawei...

 

Επίσης λέτε για την αναβάθμιση, την αναβάθμιση την έδωσε, τώρα επειδή δεν έχετε πάρει σειρά προτεραιότητας ακόμα είναι επειδή μιλάμε για ενα update των 4ρων gb... μιλάμε για μια αναβάθμιση 3 φορές μεγαλύτερη απο άλλες αναβαθμίσεις που μπορεί να δίνει η one+ και xiaomi, αυτομάτως μιλάμε για 3πλασιο χρόνο αναμονής.

Επίσης οι πουλήσεις του p20 pro είναι κατα 30% πάνω απο άλλες ναυαρχίδες. Σε ποιον να πρωτο-δώσει;;;;

signaturegif.gif.db6a042404483db25bb662dad73cd036.gif

Link to comment
Share on other sites

Είναι όντως τρέλα! Σε όλα τα νήματα που θα πάρουν την 9, ο ίδιος χαμός γίνεται!

Δεν ξέρω αν σε άλλες εταιρίες γίνεται αυτό το πράγμα.

Και το ωραίο είναι ότι άλλοι είναι ακόμη σε beta.

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Οχι, απλά επειδή ο γραπτός λόγος εύκολα παρεξηγητε, και εμείς που θέλουμε να βοηθήσουμε θεωρήσαμε ότι δεν δείξαμε το ανάλογο ενδιαφέρον στην ερώτηση σου, γιαυτό και σου πρότεινα πριν γράψουμε το οτιδήποτε να ανατρέψουμε στην αναζήτηση του φόρουμ. Με στόχο να κρατάμε καθαρό το φόρουμ γιατί σε διαφορετική περίπτωση φαντάζομαι ότι κάνεις δεν θα βρίσκει εύκολα απαντήσεις ανάμεσα σε επαναλαμβανομενες ερωτήσεις.

απαγορευεται να ξαναρωταμε ?? σε δικαστηριο ειμαστε ??

 

Sent from my CLT-L29 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Λάθος νήμα.

Del pls.

 

Τι είναι ακριβώς λάθος που θέλει διαγραφή;

 

----- προσθήκη μηνύματος 10 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Ρε άνθρωποι του Θεού, ακολουθήστε τον γαμ... οδηγό που περνάς την αναβάθμιση απο hisuite και μη τα βάζετε με την huawei επειδή δεν ξέρετε πως να αλλάξετε dns στο ρουτερ σας, ούτε σας φταίει η huawei που πληρωσατε το funky. Δεν είναι υπηρεσία της huawei...

 

Επίσης λέτε για την αναβάθμιση, την αναβάθμιση την έδωσε, τώρα επειδή δεν έχετε πάρει σειρά προτεραιότητας ακόμα είναι επειδή μιλάμε για ενα update των 4ρων gb... μιλάμε για μια αναβάθμιση 3 φορές μεγαλύτερη απο άλλες αναβαθμίσεις που μπορεί να δίνει η one+ και xiaomi, αυτομάτως μιλάμε για 3πλασιο χρόνο αναμονής.

Επίσης οι πουλήσεις του p20 pro είναι κατα 30% πάνω απο άλλες ναυαρχίδες. Σε ποιον να πρωτο-δώσει;;;;

 

Δεν ξέρω αν περιλαμβάνεις και εμένα σε αυτούς. Εγώ δεν έβρισα και ούτε κατηγόρησα την εταιρία αν και δεν μπορώ να καταλάβω την τόση μεγάλη καθυστέρηση μεταξύ των ιδίων συσκευών. Βοήθεια ζήτησα γιατί προσπαθώ να περάσω το update εδώ και μερες.

Link to comment
Share on other sites

Παλικαρια μου βιαζεστε παρα πολυ και καταφευγετε σε πλαγιες λυσεις που μπορει να αποβουν μοιραιες και να brickαρετε την συσκευη σας.

Χωρις να θελω να σας προσβαλω αλλα αν δεν ξερετε πως να αλλαξετε τους DNS στο router τοτε καλυτερα να μην το προσπαθησετε γιατι οι γνωσεις σας ειναι καπως περιορισμενες. Η διαδικασια μπορει να ειναι απλη για καποιον που ξερει αλλα ειναι πολυπλοκη για καποιον που δεν ξερει.

 

Σχετικα με την διανομη σε σχεση με αλλες εταιρειες, στα 1+ πρωτα την εδωσαν στο 6 και τωρα αρχιζουν για το 5 ενω η Huawei το εδωσε ταυτοχρονα σε 10 μοντελα και με πολλα περισσοτερα κομματια σε σχεση με την 1+, ακομα οι περισσοτεροι χρηστες 1+ και xiaomi δεν την περνουν ΟΤΑ αλλα μεσω updater οπου την rom την κατεβαζουν απο αλλου, οποτε μην συγκρινετε ανομοια πραγματα. Δειτε την samsung η οποια βιαστηκε να κυκλοφορησει την pie στα s9 και εχει σοβαρο battery drain, θελετε μηπως τετοια updates ή να αργουν αλλα να ειναι σωστα;

 

Τελος παλικαρια ο omorfonios αρχισε να τρολλαρει στο νημα των iphones, μαλλον θα μας αφησει στην ησυχια μας.

Σύμφωνα με χρήστες του MyPhone μέτοχος σε:

Huawei, Apple, Vodafone

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα και καλή χρονιά σε όλους,χθες το βραδυ ελαβα την ενημερωση.Οπότε λιγη υπομονη και θα ερθει σε όλους!!!:cool:
Link to comment
Share on other sites

Εκανα την προσπαθεια μου με otg cable...

...ελαβα fail 2 φορες και τωρα δεν μπυ βλεπει καν το φλασακι.

οταν το βαζω δεν το διαβαζει και μου βγαζει 4 επιλογες και ειναι κλειδωμενο στην αντιστροφη φορτιση .

Μπορει καποιος βα βοηθησει???

 

Ακυρο

Το φλασακι ηταν. το αλαξα και κανει το update τωρα.

Edited by mankap
Keep wallking
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και καλή χρονιά Έχει βρει κανείς gcam apk της Google που να του δουλεύει καλά το ποτραιτο και το night mod

 

----- προσθήκη μηνύματος 45 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Καλησπέρα και καλή χρονιά Έχει βρει κανείς GOOGLE CAMERA apk της Google που να του δουλεύει καλά το ποτραιτο και το night mod

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και καλή χρονιά Έχει βρει κανείς gcam apk της Google που να του δουλεύει καλά το ποτραιτο και το night mod

 

----- προσθήκη μηνύματος 45 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Καλησπέρα και καλή χρονιά Έχει βρει κανείς GOOGLE CAMERA apk της Google που να του δουλεύει καλά το ποτραιτο και το night mod

 

εχω την εντυπωση οτι δεν δουλευει η gcam με τον επεξεργαστη μας

+

οτι της καμερας το night mode ειναι πολυ καλο

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα και καλή χρονιά σε όλους,χθες το βραδυ ελαβα την ενημερωση.Οπότε λιγη υπομονη και θα ερθει σε όλους!!!:cool:

 

Μακάρι φίλε μου, μας έχει ταλαιπωρήσει να πούμε την αλήθεια από ανήμερα Χριστουγέννων που έχει βγει μέχρι τώρα και ακόμα να την πάρουμε όλοι. Καλή χρονιά!

Link to comment
Share on other sites

Μακάρι φίλε μου, μας έχει ταλαιπωρήσει να πούμε την αλήθεια από ανήμερα Χριστουγέννων που έχει βγει μέχρι τώρα και ακόμα να την πάρουμε όλοι. Καλή χρονιά!

 

Με το συμπάθιο αλλά τι σε έχει ταλαιπωρήσει;

Δεν δουλεύει η συσκευή σου;

Έλαβε ο γείτονας σου την αναβάθμιση και σου έκανε ζήλια ψώρα;

 

Μάλλον γράφουν πιτσιρίκια κάτω των 12, αλλιώς νομίζω πρέπει να πάτε πολλοί σε ψυχίατρο.

 

sorry άλλα έχω μείνει ******ς με το τρυπάκι που έχετε μπει σχεδόν όλοι.

Κρίμα που η τεχνολογία μας έχει καταβροχθίσει τόσο άσχημα.

s100-Artemis-Cruise-Diamond

HTC-Touch-Diamond.jpg.bc5fa35baa0b6f97517a6b8f6b247b68.jpg

Link to comment
Share on other sites

Αυτό και γω δεν το καταλαβαίνω γιατι τόση βιασύνη για την κάμερα εντάξει αλλά και τι έγινε να την πάρουμε και μετά από 2-3 μέρες....Υπομονή και καλή χρονιά σε όλους εύχομαι με υγεία πάνω απ' ολα.

 

Στάλθηκε από το Huawei P20 pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Lol πάρτε άλλα κινητά να μείνουμε 5 νορμάλ άνθρωποι εδώ μέσα

 

Χαχχαχα έτσι ακριβώς, εδώ διαβάζουμε να δώσουν την συσκευή γιατί δεν παίρνουν το update! Αν έχουν τον Θεό τους δηλ , απίστευτη συσκευή σε όλα του, εξάλλου πριν αγοράσεις κάποια συσκευή κάνεις έρευνα αγοράς με τα + kai τα -!

Link to comment
Share on other sites

Και φαντασου οτι εμενα μου εχει ερθει το update και δεν το χω κανει ακομα γιατι περιμενω να διαβάσω σχολια χρηστων που το δουλευουν με την 9 αρκετό καιρο..
Link to comment
Share on other sites

Με το συμπάθιο αλλά τι σε έχει ταλαιπωρήσει;

Δεν δουλεύει η συσκευή σου;

Έλαβε ο γείτονας σου την αναβάθμιση και σου έκανε ζήλια ψώρα;

 

Μάλλον γράφουν πιτσιρίκια κάτω των 12, αλλιώς νομίζω πρέπει να πάτε πολλοί σε ψυχίατρο.

 

sorry άλλα έχω μείνει ******ς με το τρυπάκι που έχετε μπει σχεδόν όλοι.

Κρίμα που η τεχνολογία μας έχει καταβροχθίσει τόσο άσχημα.

 

Εντάξει και εσύ με έχει "ταλαιπωρήσει" που λέει ο λόγος.. Σιγά μην πεθάνω και ολας, απλά απάντησα στον φίλο μιας και έγραψε ότι το έλαβε.. Ο μόνο λόγος για να το γράψω πιο σωστά είναι το "σπάσιμο" να κάνω συνέχεια ανενέωση να μου έρθει να το κάνω να τελειώνω με αυτό το θέμα. Και για να σε καλύψω όχι δεν είμαι 15 αντιστρέψε το το νούμερο με μείον δύο χρόνια λιγότερα

Link to comment
Share on other sites

Το forum είναι για να βοηθάνε οι πιο γνώστες τους άλλους, να μοιραζόμαστε τα νέα της συσκευής και τις απόψεις μας. Δεν είναι ούτε για να κρίνουμε τις απόψεις των άλλων, ούτε τις γνώσεις τους, αλλά ούτε και τις επιλογές τους. Το αν κάποιος βιάζεται να κάνει ένα update ή όχι και θέλει βοήθεια είναι δικό του θέμα. Όποιος θέλει ας την παρέχει. Όποιος δεν θέλει ας μην κρίνει. Οπως είναι δικαίωμα του φίλου πιο πάνω να του έχει έρθει και μην το εγκαθιστά άλλο τόσο είναι και εμένα που θέλω να το περάσω πριν έρθει ΟΤΑ.
Link to comment
Share on other sites

Το forum είναι για να βοηθάνε οι πιο γνώστες τους άλλους, να μοιραζόμαστε τα νέα της συσκευής και τις απόψεις μας. Δεν είναι ούτε για να κρίνουμε τις απόψεις των άλλων, ούτε τις γνώσεις τους, αλλά ούτε και τις επιλογές τους. Το αν κάποιος βιάζεται να κάνει ένα update ή όχι και θέλει βοήθεια είναι δικό του θέμα. Όποιος θέλει ας την παρέχει. Όποιος δεν θέλει ας μην κρίνει. Οπως είναι δικαίωμα του φίλου πιο πάνω να του έχει έρθει και μην το εγκαθιστά άλλο τόσο είναι και εμένα που θέλω να το περάσω πριν έρθει ΟΤΑ.

Με τη διαφορά πως εμείς οι γνώστες έχουμε στις τελευταίες 20 σελίδες γράψει για 3ις διαφορετικούς οδηγούς για το πως μπορεί ο καθένας να περάσει την Pie απο ρωσικό σερβερ μέχρι και τον επίσημο σερβερ της Huawei, αντ' αυτού κανείς δεν μπαίνει στη διαδικασία να διαβάσει τα βασικά εδώ μέσα και είναι μόνο 2 σελίδες πίσω, "απαιτεί" ουσιαστικά να πάρει μια αναβάθμιση απο έναν σερβερ που όπως σου είπε και ο παπα πιο πίσω δίνει update σε 10 συσκευές, εγώ προσωπικά εξήγησα το λόγο που δεν έχουμε πάρει αναβάθμιση λόγο μεγέθους και οι περισσότεροι είναι δυσαρεστημένοι με τι; Με το update;;; Μας το δωσε, τώρα σαν χώρα επειδή είμαστε χαμηλότερα σε imei πρέπει να περιμένουμε.

 

Και ξανά λέω, εμείς που γνωρίζουμε και σαν βοηθούμε σας έχουμε δώσει οχι μια ούτε 2, 3 ολόκληρες λύσεις για να μην περιμένετε να πάρετε ΟΤΑ.

 

Τελειώνοντας, ο δικός μου οδηγός παίρνει απο τον επίσημο σερβερ αναβάθμισή μέσω hisuite... πιο επίσημο δεν μπορεί να γίνει....

 

Κάντε το κόπο και διαβάστε μερικές σελίδες πιο πίσω και μην παρεξηγήστε με αυτούς που προσπαθούν να σας βοηθήσουν...

 

Δεν τα χω με κανέναν, με την νοοτροπία τα χω που μπαίνω δεν διαβάζω και ρωτάω κάτι που έχει απαντηθεί 1 μόνο σελίδα πιο πίσω.

 

Φιλικά <3

signaturegif.gif.db6a042404483db25bb662dad73cd036.gif

Link to comment
Share on other sites

Θα σου απαντήσω για εμένα. Προσωπικά μπαίνω και διαβάζω κάθε μέρα όλες τις αναρτήσεις ακόμα και πριν βγει το update. Και προσωπικά έχω δει αναλυτικά όλους τους τρόπους και έχω δοκιμάσει και τους 3 ανεπιτυχώς. Όσον αφορά τον τρόπο με το USB δεν πετυχαίνει και φταίει το φλασακι μου. Όσον αφορά τους άλλους με το DNS απλά δεν ήξερα που ακριβώς να το αλλάξω κάνοντας ανεπυτυχεις προσπάθειες. Εχθές μου είπε ο ομορφονιος αλλά δεν το έχω προσπαθήσει.
Link to comment
Share on other sites

Ψυχραιμία!!!!! Ας κάνουμε υπομονή λίγο ακόμα τι είναι τρεις τέσσερις βδομάδες μπροστά στην αιωνιότητα......Κάποια στιγμή όλοι θα την πάρετε αν όχι τώρα στην μέλλουσα ζωή.....Στο κάτω κάτω με το post της στο Instagram για ευχές για καλή χρόνια η ίδια η Huawei μας έδειξε τον δρόμο ούτε η ίδια δεν εμπιστεύεται τα τηλέφωνα που πουλάει......θέλετε update σύντομα τότε πάρτε Iphone όπως κάνουν και οι υπεύθυνοι της Huawei.......εταίρια που έκανε κάποια στιγμή λίγο μεγάλες πωλήσεις και σήκωςε ψηλά τον αμανέ ........είδαμε τα χάλια της με το mate 20 pro που θα πάει θα έρθει το Πάσχα θα πάρουνε όλοι το update.
Link to comment
Share on other sites

Θα σου απαντήσω για εμένα. Προσωπικά μπαίνω και διαβάζω κάθε μέρα όλες τις αναρτήσεις ακόμα και πριν βγει το update. Και προσωπικά έχω δει αναλυτικά όλους τους τρόπους και έχω δοκιμάσει και τους 3 ανεπιτυχώς. Όσον αφορά τον τρόπο με το USB δεν πετυχαίνει και φταίει το φλασακι μου. Όσον αφορά τους άλλους με το DNS απλά δεν ήξερα που ακριβώς να το αλλάξω κάνοντας ανεπυτυχεις προσπάθειες. Εχθές μου είπε ο ομορφονιος αλλά δεν το έχω προσπαθήσει.

 

Στον οδηγό μου έχω βίντεο, ακολούθησε το βίντεο, είναι παιχνιδάκι.

signaturegif.gif.db6a042404483db25bb662dad73cd036.gif

Link to comment
Share on other sites

Προσπαθώ να "συνδεθώ" με τον διακομιστή της Huawei μέσω της εφαρμογής της Hicare αλλά τίποτα. Σας συμβαίνει το ίδιο?
Link to comment
Share on other sites

Τα ίδια και εγώ.

 

Sent from my Huawei Mate 10 Pro, using Tapatalk Pro.

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Λες να "κλείδωσε" για εμάς για την pie?

 

Υ. Γ. Τελικά "άνθρακες ο θυσαυρός"

Edited by alex61
Link to comment
Share on other sites

Με το συμπάθιο αλλά τι σε έχει ταλαιπωρήσει;

Δεν δουλεύει η συσκευή σου;

Έλαβε ο γείτονας σου την αναβάθμιση και σου έκανε ζήλια ψώρα;

 

Μάλλον γράφουν πιτσιρίκια κάτω των 12, αλλιώς νομίζω πρέπει να πάτε πολλοί σε ψυχίατρο.

 

sorry άλλα έχω μείνει ******ς με το τρυπάκι που έχετε μπει σχεδόν όλοι.

Κρίμα που η τεχνολογία μας έχει καταβροχθίσει τόσο άσχημα.

 

+1.000.000 επιτέλους

Δεν υπάρχει μονοπάτι για την ευτυχία, ευτυχία είναι το μονοπάτι
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Huawei P20 Pro

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...