Jump to content

Huawei P20 Pro


a40ntistos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μόλις είδα μαγαζί στο best price στα 290€ για όποιον ενδιαφέρεται.

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Λαθος θα ηταν...

Link to comment
Share on other sites

Λαθος θα ηταν...
Ή λάθος ή τα βούτηξαν, μου ήρθε email από best price και όταν μπήκα όντως υπήρχε και μάλιστα είχε την κανονική τιμή και έγραφε προσφορά -28% 290€.

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Έχει κάνει κάποιος συγχώνευση κλήσεων με επιτυχία; Το δοκίμασα προ λίγου, αλλά μου έβγαζε αποτυχία.

Η διαδικασία που έκανα ήταν η εξής:

Έκανα κλήση από τον αριθμό μου (συμβόλαιο cosmote) προς ένα κινητό (καρτοκινητό cosmote). Στη συνέχεια, έκανα κλήση σε δεύτερο κινητό (καρτοκινητό cosmote), βάζοντας αυτόματα σε αναμονή την πρώτη κλήση. Τέλος, πάτησα την επιλογή συγχώνευσης κλήσης στον dialer, αλλά μου έβγαλε μήνυμα αποτυχίας.

Link to comment
Share on other sites

[QUOT E=stefan_city;7848310]Έχει κάνει κάποιος συγχώνευση κλήσεων με επιτυχία; Το δοκίμασα προ λίγου, αλλά μου έβγαζε αποτυχία.

Η διαδικασία που έκανα ήταν η εξής:

Έκανα κλήση από τον αριθμό μου (συμβόλαιο cosmote) προς ένα κινητό (καρτοκινητό cosmote). Στη συνέχεια, έκανα κλήση σε δεύτερο κινητό (καρτοκινητό cosmote), βάζοντας αυτόματα σε αναμονή την πρώτη κλήση. Τέλος, πάτησα την επιλογή συγχώνευσης κλήσης στον dialer, αλλά μου έβγαλε μήνυμα αποτυχίας.

 

Πρέπει να καλέσεις την εξυπηρέτηση της Cosmote και να ζητήσεις να ενεργοποιηθεί η επιλογή αυτή στον αριθμό σου.

Εγώ το χω κάνει και δουλεύει ρολόι!!

Link to comment
Share on other sites

[QUOT E=stefan_city;7848310]Έχει κάνει κάποιος συγχώνευση κλήσεων με επιτυχία; Το δοκίμασα προ λίγου, αλλά μου έβγαζε αποτυχία.

Η διαδικασία που έκανα ήταν η εξής:

Έκανα κλήση από τον αριθμό μου (συμβόλαιο cosmote) προς ένα κινητό (καρτοκινητό cosmote). Στη συνέχεια, έκανα κλήση σε δεύτερο κινητό (καρτοκινητό cosmote), βάζοντας αυτόματα σε αναμονή την πρώτη κλήση. Τέλος, πάτησα την επιλογή συγχώνευσης κλήσης στον dialer, αλλά μου έβγαλε μήνυμα αποτυχίας.

 

Πρέπει να καλέσεις την εξυπηρέτηση της Cosmote και να ζητήσεις να ενεργοποιηθεί η επιλογή αυτή στον αριθμό σου.

Εγώ το χω κάνει και δουλεύει ρολόι!!

 

Σ'ευχαριστώ πολύ. Το έκανα και μου είπαν εντός 24ώρου θα ενεργοποιηθεί.

 

Γνωρίζεις αν γίνεται και σε καρτοκίνητα ή μόνο σε συμβόλαια;

Link to comment
Share on other sites

Πρέπει να καλέσεις την εξυπηρέτηση της Cosmote και να ζητήσεις να ενεργοποιηθεί η επιλογή αυτή στον αριθμό σου.

Εγώ το χω κάνει και δουλεύει ρολόι!!

 

Σ'ευχαριστώ πολύ. Το έκανα και μου είπαν εντός 24ώρου θα ενεργοποιηθεί.

 

Γνωρίζεις αν γίνεται και σε καρτοκίνητα ή μόνο σε συμβόλαια;

 

Καλή ερώτηση μάλλον όχι όμως..

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Θα ήθελα μια βοήθεια. Ήμουν στη gallery φωτογραφιών και πάτησα κατά λάθος κάτι και έπιασε να σβήνει φωτογραφίες μου. Το σταμάτησα αλλά έχασα κοντά στις 1500. Μπορώ με κάποιο τρόπο να τις επαναφέρω? Υπάρχει trash folder?
Link to comment
Share on other sites

Αν έχεις το Google Photos θα τις βρεις εκει, αλλιώς δες εδώ - - > http://www.android-recovery-transfer.com/recover-photos-videos-from-huawei.html
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Θα ήθελα μια βοήθεια. Ήμουν στη gallery φωτογραφιών και πάτησα κατά λάθος κάτι και έπιασε να σβήνει φωτογραφίες μου. Το σταμάτησα αλλά έχασα κοντά στις 1500. Μπορώ με κάποιο τρόπο να τις επαναφέρω? Υπάρχει trash folder?
Στο gallery στα albums υπάρχει ένας φάκελος που έχει τις πρόσφατα διαγραμμενες φωτογραφίες. Τις κρατάει για 30 ημέρες. Εκει θα τις βρεις και θα τις επαναφέρεις.

 

Sent from my Huawei P20 pro using Tapatalk

Edited by zananiro
The day is my enemy, the night my friend
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στην παρεα. Παρηγγειλα προσφατα την κινηταρα, και ηθελα την συμβουλη σας για την προστασια του.

Θελω να βαλω και θηκη (οχι σαν βιβλιαρακι), αλλα και tempered glass.

Αν καποιος φιλος εχει βρει συνδυασμο που να μπαινουν και τα 2 σωστα, ταυτοχρονα, ας στειλει κανενα λινκ με τα πρϊοντα!

Link to comment
Share on other sites

Για θήκη εγώ έχω μείνει πολύ ικανοποιημένος από αυτήν εδώ, δίνει φοβερή κομψότητα στο κινητο

https://www.amazon.co.uk/TORRAS-Crystal-Stylish-Flexible-Silicone/dp/B07CXL6NR2/ref=mp_s_a_1_12

Τωρα για tempered δεν χρησιμοποιώ αλλα εχω βαλει αυτο αποκλειστικά για την αποφυγή γρατζουνιων που μεχρι στιγμης εχει καλα αποτελέσματα

https://www.redline.gr/product.asp?catid=9712

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Τελικά με τα σημερινά δεδομένα τον αποκλεισμό από την google σε λίγο καιρό αξίζει η αγορά του η θα μείνουμε στον άξονα ;;μου δίνουν ένα ανταλλαγη κ φοβάμαι μην το παντρευτώ κ δεν μπορω να το δώσω...κάθε βοήθεια σεβαστή
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά, μια ερώτηση παρακαλώ :

Πώς μπορώ να εξαφανίσω την αναγραφή ' p20 pro triple camera ai' από τις φωτογραφίες;

Settings, add watermark γύρνα το στο off

GH 198, GH 388, 8110, T39m,....., S7 Edge, P20 Pro, 1+ 8 Pro, 1+ 8T
Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι καλή στιγμή για να αγοράσει κανείς Huawei αλλά από την άλλη πλευρά εγώ κινητό που με καλύπτει σε όλα να το σκοτώσω επειδή μπορεί να μην πάρει την νέα αναβάθμιση του Android που εδώ και μερικά χρόνια ψάχνω να δω τί άλλαξε σε κάθε νέα δήθεν αναβάθμιση, δεν θα το κάνω.

Το ευχαριστιέμαι και όταν η τεχνολογία το ξεπεράσει τόσο πολύ πια, ε θα το έχω βαρεθεί και θα θέλω άλλο.

Και κινητό με τέτοια φωτογραφική πάντα θα πιάνει καλή τιμή στην αγορά.

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Και στην τελική ποιος μου λέει εμένα ότι η Αμερική δεν θα κάνει το ίδιο ακριβώς και στην Samsung.

 

Ε δεν θα κάτσω να σκάσω για ένα κινητό δηλαδή.

Μια χαρά κάνω την δουλειά μου και συνήθως οι αλλαγές που κάνω είναι γιατί θα το έχει ρίξει κάτω ο μικρός και θα το έχει σπάσει.

Μέχρι τότε μια χαρά είμαστε εδώ.

 

Την καλησπέρα μου.

Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι καλή στιγμή για να αγοράσει κανείς Huawei αλλά από την άλλη πλευρά εγώ κινητό που με καλύπτει σε όλα να το σκοτώσω επειδή μπορεί να μην πάρει την νέα αναβάθμιση του Android που εδώ και μερικά χρόνια ψάχνω να δω τί άλλαξε σε κάθε νέα δήθεν αναβάθμιση, δεν θα το κάνω.

Το ευχαριστιέμαι και όταν η τεχνολογία το ξεπεράσει τόσο πολύ πια, ε θα το έχω βαρεθεί και θα θέλω άλλο.

Και κινητό με τέτοια φωτογραφική πάντα θα πιάνει καλή τιμή στην αγορά.

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Και στην τελική ποιος μου λέει εμένα ότι η Αμερική δεν θα κάνει το ίδιο ακριβώς και στην Samsung.

 

Ε δεν θα κάτσω να σκάσω για ένα κινητό δηλαδή.

Μια χαρά κάνω την δουλειά μου και συνήθως οι αλλαγές που κάνω είναι γιατί θα το έχει ρίξει κάτω ο μικρός και θα το έχει σπάσει.

Μέχρι τότε μια χαρά είμαστε εδώ.

 

Την καλησπέρα μου.

 

Καλησπέρα!

Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι καλή στιγμή για να αγοράσει κανείς Huawei αλλά από την άλλη πλευρά εγώ κινητό που με καλύπτει σε όλα να το σκοτώσω επειδή μπορεί να μην πάρει την νέα αναβάθμιση του Android που εδώ και μερικά χρόνια ψάχνω να δω τί άλλαξε σε κάθε νέα δήθεν αναβάθμιση, δεν θα το κάνω.

Το ευχαριστιέμαι και όταν η τεχνολογία το ξεπεράσει τόσο πολύ πια, ε θα το έχω βαρεθεί και θα θέλω άλλο.

Και κινητό με τέτοια φωτογραφική πάντα θα πιάνει καλή τιμή στην αγορά.

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Και στην τελική ποιος μου λέει εμένα ότι η Αμερική δεν θα κάνει το ίδιο ακριβώς και στην Samsung.

 

Ε δεν θα κάτσω να σκάσω για ένα κινητό δηλαδή.

Μια χαρά κάνω την δουλειά μου και συνήθως οι αλλαγές που κάνω είναι γιατί θα το έχει ρίξει κάτω ο μικρός και θα το έχει σπάσει.

Μέχρι τότε μια χαρά είμαστε εδώ.

 

Την καλησπέρα μου.

 

Μου αρέσεις πολύ γιατί κανείς μόνος σου διάλογο..Χαχαχα..Να σαι καλά φίλε μου με έκανες και γέλασα πραγματικά.

Και για του λόγου το αληθές πραγματικά δεν συντρέχει λόγος να "ξεφορτωθεί" κάνεις το τηλέφωνο και το αναφέρω Επειδή πολλοί βιάστηκαν να το πουλήσουν όσο οσο.Ειναι από τα πιο τίμια τηλέφωνα που έχουν υπάρξει ποτέ.Κοιτα να το χαρείς λοιπόν!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στην παρέα καμία καλή γραμματοσειρά έχουμε να διακοσμούμε το κινητό?

 

Στάλθηκε από το CLT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα βρήκα την συσκευή στα τρακόσια ευρώ πέντε μηνών αξίζει η αγορά??

Είμαι χρήστης τις φωτογραφίες και του βίντεο,γι’ αυτό επέλεξα Την συγκεκριμένη συσκευή..

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα βρήκα την συσκευή στα τρακόσια ευρώ πέντε μηνών αξίζει η αγορά??

Είμαι χρήστης τις φωτογραφίες και του βίντεο,γι’ αυτό επέλεξα Την συγκεκριμένη συσκευή..

 

Φωτογραφίες ασυζητητί.Στο βίντεο η αλήθεια είναι ότι υστερεί λιγάκι η Huawei.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Huawei P20 Pro

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...