Jump to content

Περί... Vodafone γενικά


President
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αντε ρε παιδια πειτε τιποτα γιατι ετοιμος ημουν να κοψω vodafone+panafonet και να μετακομισω στην cosmote μονο και μονο λογω κακου σηματος στην δουλεια.. :confused:

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος niknik (17 Μάρ. 2004 , 12:46)

 

Πριν από λίγες μέρες άλλαξα πρόγραμμα από VODA 120 σε VODA 240 και θα ήθελα να μάθω αν έχω για τον υπόλοιπο μήνα Μάρτιο και τα 240 'δωρεάν' λεπτά ομιλίας ή θα πάνε αναλογικά. :wacko:

 

 

Από τη στιγμή που γίνεται η αλλαγή έχεις όλο το χρόνο ομιλίας του προγράμματος που επέλεξες μέχρι το τέλους του μήνα. Αν δηλαδή στις 10 Μαρτίου πέρασες στο 240, έχεις κανονικά 4 ώρες μέχρι τέλος Μαρτίου, άσχετα με το πόσο είχες μιλήσει μέχρι εκείνη τη μέρα. Σου ήρθε το ενημερωτικό μήνυμα ότι άλλαξες πρόγραμμα;

http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=862&dateline=1324629158
Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (Nokia 3510i: Nokia3510i/1.0 (04.44) Profile/MIDP-1.0 Configuration/CLDC-1.0)

 

Αρχικό Μήνυμα από Βασίλης

Αντε ρε παιδια πειτε τιποτα γιατι ετοιμος ημουν να κοψω vodafone+panafonet και να μετακομισω στην cosmote μονο και μονο λογω κακου σηματος στην δουλεια.. :confused:

 

Na "metakomiseis" stin CosmOTE! :D Se poia perioxi vrisketai to office & den exeis sima?

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος SuRfer (17 Μάρ. 2004 , 19:37)

 

Wirelessly posted (Nokia 3510i: Nokia3510i/1.0 (04.44) Profile/MIDP-1.0 Configuration/CLDC-1.0)

 

 

 

Na "metakomiseis" stin CosmOTE! :D Se poia perioxi vrisketai to office & den exeis sima?

 

 

Γλυφαδα κοντα στην ΥΠΑ,βασικα εκει εχει σημα αλλα στο υπογειο που ειμαι εγω κανω αγωνα καθε μερα για να μην χασω την μια γραμμη που μου βγαζει.. :(

Link to comment
Share on other sites

Σε περίπτωση που κάνεις νέο συμβόλαιο child σε κάποιο υπάρχον πρόγραμμα, παίζουν τίποτα δωρεάν (ή έστω φτηνότερες) συσκευές στην Voda?

Ακολουθείται η τρέχουσα πολιτική για νέο συμβόλαιο ή όχι?

Γράφουμε όσα ζούμε: www.pella24.gr
Link to comment
Share on other sites

Δωρεάν θα σου βγει κάτι απλό, όπως το Νοκια 1100 για παράδειγμα. Υπάρχει επιδότηση για νέα σύνδεση σε πρόγραμμα child αλλά χαμηλή, γύρω στα 100 ευρώ. Λίγο μεγαλύτερη επιδότηση από το Vodafone 10
http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=862&dateline=1324629158
Link to comment
Share on other sites

Οποτε δε συμφερει. Εαν κανεις 3 νεες συνδεσεις?

http://www.flyfishingdevon.co.uk/salmon/year1/parkinsons.gif

Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (PtG@nokia7650or3200: SAMSUNG-SGH-X600/K3 UP.Browser/6.1.0.6 (GUI) MMP/1.0)

 

Αρχικό Μήνυμα από swiffer

Οποτε δε συμφερει. Εαν κανεις 3 νεες συνδεσεις?

 

Tha pareis 3 nokia 1100 :D

http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=862&dateline=1324629158
Link to comment
Share on other sites

re paidia dinei h vodafone adsl gia na to valei kai sta paketa ths ? min leme kai oti theloume, ektos an ennoeite na kanei symfonia me kapoio provider gia na sas to dinei tzampa...

 

kostizei arketa gia na to kanei... soz

the truly wise are only a few
Link to comment
Share on other sites

Πρίν απο ένα χρόνο είχε προαναγγελθεί η έκδοση Ονομαστικών καταλόγων για τους συνδρομητές Κινητής Τηλεφωνίας. Υπάρχουν πληροφορίες για το θέμα; :confused:
Που είναι?
Link to comment
Share on other sites

Einai thema xronou na dosei ADSL i Panafonet.

Min ksexname oti i Panafonet einai apo moni tis Internet Service Provider .....den einai san tin B-online tis STET pou einai virtual ISP epano stin Forthnet. Eixa kapote kai mia B-online sindesi kai eixa ena soro provlimata.

 

Me ektimisi

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον το κινητο αυτό ειναι κ α τ α π λ η κ τ ι κ ο. Ωραια συσκευη και design το μονο που του χρεωνω (διπλα μου το εχω) ειναι ότι δεν παίζει ringtone mp3. Με κλειστό πορτάκι παίζει mp3, επίσης το πορτάκι δεν ειναι ενεργό, το άνοίγεις και παρολ'αυτα πατας το κουμπι για να μιλήσεις.Αλλα κατα τ'αλλα ειναι εκπληκτικο... Εγω ΗΜΟΥΝ παραδοσιακός Νοκια'ς και τωρα αλλαξα γνωμη μεσα σε μια μερα. Οι μεταφορα δεδομενων ειναι μεσω της SD καρτας μου(προς το παρον) και αυτο γιατι ακομα δεν εχουν βγαλει κάποια καλώδιο (εδω καλα καλα δεν έχουν βγάλει θήκη). Οσον αφορά τις υπέρυθρες μάλλον πρέπει να περιμένουμε λιγο να βγει και το αναλογο software που θα υποστηριζει to gx30. Πάντως η μεταφορά των δεδομένων ειναι άνετη και δεν βλέπω κάποιο κλείδωμα. Τρομερή οθόνη με παρα πολυ καλή ανάλυση. Φόρτωσα εικόνα από photoshop στα 1152χ844 (cropped) και δειχνει αστερατα. Γενικά είμαι πολύ ευχαριστημένος. Επίσης πρέπει να αναφέρω και τις συμβατότητες ελληνικών χαρακτήρων με τον πρώην RIP Nokia 6310i. Αντέγραψα τις επαφές από το 6310i στην SIM. Και μετά πήρα την SIM να την διαβασω από το GX30. Το αποτέλεσμα ήταν να διαβάζει τα ελληνικά τέλεια από την SIM. Μέχρι και τα διαλυτικά έβλεπε. Μέχρι να βγει κάτι αξιόλογο - ανάλογο σε 3η γενιά το GX30 δεν θα φύγει από τα χέρια μου....

 

*** mp3 παίζει μόνο μέχρι 128ΚΒ και δεν υποστηρίζει VBR

*** midi μέχρι 50 KB (δεν έχω τεστάρει παραπάνω)

 

Greetings to all!!!! :D

Link to comment
Share on other sites

Αυτο που ξερω εγω ειναι οτι προλαβαινεις ακομη να αποκλεισεις την διαθεση των προσωπικων σου στοιχειων καλωντας το 1332 (Vodafone).

 

 

Υγ. Εισαι σε λαθος θεμα!

http://www.flyfishingdevon.co.uk/salmon/year1/parkinsons.gif

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει στα καταστήματα Vodafone για ένα "test drive" όπως το GX20?
Μη γκρινιάζεις που δε σου 'ρθε η ζαριά, τζογάρισε στο όνειρο κι είσαι έτοιμος για όλα!
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, στο e-shop της Vodafon και σχετικά με την Mobile Connect Card έχει μία σημείωση που λέει(σχετικά με τα πακέτα σύνδεσης και την δωρεάν χρήση δεδομένων):

 

"Η δωρεάν χρήση δεδομένων καθώς και η χρέωση ανά kb ΔΕΝ ισχύει κατά τη διάρκεια περιαγωγής."

 

Μπορεί κάποιος να μου πει τι σημαίνει αυτό πρακτικά?

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Τι εννοεί "περιαγωγή" ?

Δηλαδή μία ώρα serfing στο Internet πόσο κοστίζει?

Παίζουν ρόλο τα byte που παραλαμβάνω όταν είμαι στο internet, έστω κι αν δεν κατεβάζω κάποιο πρόγραμμα?

Link to comment
Share on other sites

Οτι οταν βρισκεσαι στο εξωτερικο, δεν ισχυει η χρεωση ανα ΚΒ (αν θυμαμαι καλα υπαρχει χρεωση ανα 10ΚΒ οταν βρισκεσαι σε καποιο απο τα δικτυα της Vodafone), οπως επισης δεν μετρανε τα ΚΒ αυτα στο δωρεαν χρονο ομιλιας. :cool:
Infinite loneliness
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Soulman (19 Μάρ. 2004 , 21:18)

 

Οτι οταν βρισκεσαι στο εξωτερικο, δεν ισχυει η χρεωση ανα ΚΒ (αν θυμαμαι καλα υπαρχει χρεωση ανα 10ΚΒ οταν βρισκεσαι σε καποιο απο τα δικτυα της Vodafone), οπως επισης δεν μετρανε τα ΚΒ αυτα στο δωρεαν χρονο ομιλιας. :cool:

 

 

 

Ανα 10 πρεπει να ειναι στην Ελλαδα (νομιζω). Στο εξωτερικο πρεπει να ειναι ανα 100. (παλι νομιζω).

Link to comment
Share on other sites

Guest andreadakis

RE PEDIA EINAI POLI KOROIDIA TELIKA AFTI I VLAKIA...!

PIGA SE ENA KATASTIMA TIS VODAFONE GIA NA PARO TIN FOTOGRAFIA POY EIXA STILI KAI MOLIS BENO TI EIDA?ENA XARTI MINIATOYRA!!!15X8CM TIS LEO NA MOY TIN KANI OSO PIO MEGALI BORI KAI TO TO MONO POY KATAFERE ITAN NA MOY EKTIPOSI MIA FOTOGRAFIA 7X6CM!ESXOS!!KAI KSANA ESXOS MOY ARESI MOY PERIMENA FILO SE MEGETHOS A4 :) AFISTE POY EDOSA KAI PERIPOY 1 EYRO GIA NA MOY VGALUN AFTI TIN PATATA.

Y.G. I ANALISI TIS FOTO ITAN 640X480.

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Ranger_Aragorn (20 Μάρ. 2004 , 16:06)

 

Nai alla xrewnesai otan to dexesai ,klisi data me GPRS ta KB toy MMS.

 

 

Οχι ρε king. Δεν χρεωνεσαι τιποτα τη ληψη.

Link to comment
Share on other sites

Και πως γίνεται απο 640x480 να βγει φωτογραφία σε Α4;;;Θα έβλεπες μια εικόνα τελείως παραμορφωμένη.Οτι είναι κοροιδία η υπηρεσία είναι,αλλά όχι επειδή δεν τυπώνει μεγάλες φωτογραφίες.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Περί... Vodafone γενικά
  • The title was changed to wrong
  • The topic was pinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...