Jump to content

Samsung Galaxy S9+


Mitsos_The_Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Δεν ξέρω γιατί το ποστ μου δεν φαίνεται..

Ερώτηση: Όταν αγοράζουμε από σκρουτζομάγαζο και ζητήσουμε το IMEI της συσκευής που θα μας στείλουν, υπάρχει κάποιο site/τρόπος να τσεκάρουμε αν είναι εγγύηση ευρωπαϊκή και μας καλύπτει??

 

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Δεν ξέρω γιατί το ποστ μου δεν φαίνεται..

Ερώτηση: Όταν αγοράζουμε από σκρουτζομάγαζο και ζητήσουμε το IMEI της συσκευής που θα μας στείλουν, υπάρχει κάποιο site/τρόπος να τσεκάρουμε αν είναι εγγύηση ευρωπαϊκή και μας καλύπτει??

 

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

 

Κάνεις ένα τηλέφωνο στη Samsung Hellas και στο επαληθεύουν.

Apparently we love our own cell phones but we hate everyone else's...

Follow me on XDA

Link to comment
Share on other sites

Κάτι Ποιο εύκολο ενώ έχεις το σκρουτζομάγαζο στη γραμμή; π.χ. IMEI24.com?

 

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εγώ που ήμουν samsung hater γι'αυτο το λογο και μόνιμα σε 1+, pixel,nexus και γενικά σε συσκευές lag free μπορώ να σου πω να προχωρήσεις άφοβα σε s9+ όσον αφορά αυτό το κομμάτι.

Το note 8 επίσης ήταν αλαγκάριστο επισης,μη μασας.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ που ήμουν samsung hater γι'αυτο το λογο και μόνιμα σε 1+, pixel,nexus και γενικά σε συσκευές lag free μπορώ να σου πω να προχωρήσεις άφοβα σε s9+ όσον αφορά αυτό το κομμάτι.

Το note 8 επίσης ήταν αλαγκάριστο επισης,μη μασας.

 

Έχω την εντύπωση πως και το S8 έτσι ήταν.

Βασικά ακόμα και το s7 edge που το έχει ένας φίλος μου καλός, μου είπε πως δεν του έχει κάνει ποτέ ιστορία..

Link to comment
Share on other sites

To S8+ ηταν μαυρο χαλι σε ρολλαρισμα. Τουλαχιστον τον πρωτο καιρο που το ειχα, μετα δεν ξερω αν πηρε καποιο update κι εστρωσε.

Το Note 8 day 1 πετουσε!

ΜySmartphone: iPhone 15 Pro Max 512GB

MySmartwatch:  Apple Watch Ultra 2 

 

Link to comment
Share on other sites

Στην κάμερα έχει επιλογή για διπλή κάμερα να βγάζουμε φωτογράφιες; κατέβασα απο apkmirror το dualcamera αλλα δεν το εμφανίζει, το έχει κάνει κανείς;

 

Αγάπη

Link to comment
Share on other sites

To S8+ ηταν μαυρο χαλι σε ρολλαρισμα. Τουλαχιστον τον πρωτο καιρο που το ειχα, μετα δεν ξερω αν πηρε καποιο update κι εστρωσε.

Το Note 8 day 1 πετουσε!

Όχι μια χαρά πάει το s8+ εδώ και πολλούς μήνες.
Link to comment
Share on other sites

Έχω την εντύπωση πως και το S8 έτσι ήταν.

Βασικά ακόμα και το s7 edge που το έχει ένας φίλος μου καλός, μου είπε πως δεν του έχει κάνει ποτέ ιστορία..

S7 S8 ήταν χάλια στο ρολάρισμα..Δεν τα άντεξα ούτε μήνα!

 

Νote 8 και s9+ που τα είχα από 3 μήνες το καθένα, και τα 2 τα πάνε περίφημα!

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Στην κάμερα έχει επιλογή για διπλή κάμερα να βγάζουμε φωτογράφιες;

 

Αν εννοείς ταυτόχρονη λήψη από εμπρός και πισω κάμερα όπως έχει το Νοκια 8... όχι, δεν υπάρχει αυτή η δυνατότητα εδώ με τη stock camera.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Αν εννοείς ταυτόχρονη λήψη από εμπρός και πισω κάμερα όπως έχει το Νοκια 8... όχι, δεν υπάρχει αυτή η δυνατότητα εδώ με τη stock camera.
Νομιζω και τα νεοτερα sony εχουν αυτη τη δυνατοτητα.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Καλοκαιράκι παραλία....μετριο σημα 4g και χρηση του google ads με αναγκασε το κινητο να το βαλω μεσα στον παγο γιατι άναψε...

iPhone 15 Pro Max + Samsung S23 Ultra

Garmin Fenix 7X Sapphire Solar

Apple Airpods pro 2

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα νέος κάτοχος του s9 plus έχω μια απορία το Bixby vision δεν μου έχει την δυνατότητα αγοράς ενός αντικειμένου που κοιτάω πάρα μόνο τις άλλες επιλογές. Ξέρει κάποιος να μου πει τι γίνεται;
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους.Αντιμετωπίζω πρόβλημα στο streaming μέσω DLNA μεταξύ του κινητού και της smart tv ( Panasonic ).Συγκεκριμένα ενώ ξεκινά να παίζει ένα βίντεο ή να προβάλονται φωτογραφίες μετά από τρία τέσσερα λεπτά σταματά το streaming και εμφανίζεται μήνυμα στην τηλεόραση ότι ο τύπος αρχείου δεν υποστηρίζεται.Σημειώστε ότι το πρόβλημα αυτό το έχω με όλα τα Samsung κινητά όπως το Note 8 και το S7 Edge ενώ όταν κάνω streaming από το notebook λειτουργεί κανονικά.Θα ήθελα να ξέρω άν κάποιος άλλος αντιμετωπίζει το ίδιο πρόβλημα και αν όχι με ποιόν τρόπο κάνει steam στην τηλεόραση επειδή εγώ χρησιμοποιώ το Power DVD.
Link to comment
Share on other sites

Με τη μαμά εφαρμογή κάνεις streaming ή με κάποια απο playstore;

Σε nvidia shield streamαρω κανονικά με τη μαμά!

Δοκίμασε κάποια απο playstore, ίσως η μαμά να μην συνεργάζεται καλά με panasonic.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και από εμένα. Μια ερώτηση στους κατόχους της συσκευής: πατώντας το κεντρικό κουμπί επιστροφής στην αρχική οθόνη ενώ βρισκόμαστε στην οθόνη εφαρμογών, σας κάνει ένα στιγμιαίο λαγκάρισμα; προσοχή, όχι σέρνοντας την οθόνη πάνω ή κάτω ώστε να επιστρέψουμε στην αρχική, παρα μόνο πατώντας το κεντρικό κουμπί. Μου το έκανε και στο note 8 και το κάνει και τώρα. Το έχει δει κάποιος άλλος ή είναι μόνο στο δικό μου;
Link to comment
Share on other sites

Με τη μαμά εφαρμογή κάνεις streaming ή με κάποια απο playstore;

Σε nvidia shield streamαρω κανονικά με τη μαμά!

Δοκίμασε κάποια απο playstore, ίσως η μαμά να μην συνεργάζεται καλά με panasonic.

 

Όπως έχω γράψει με το Power DVD.Η μαμά εφαρμογή ποιά είναι;

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και από εμένα. Μια ερώτηση στους κατόχους της συσκευής: πατώντας το κεντρικό κουμπί επιστροφής στην αρχική οθόνη ενώ βρισκόμαστε στην οθόνη εφαρμογών, σας κάνει ένα στιγμιαίο λαγκάρισμα; προσοχή, όχι σέρνοντας την οθόνη πάνω ή κάτω ώστε να επιστρέψουμε στην αρχική, παρα μόνο πατώντας το κεντρικό κουμπί. Μου το έκανε και στο note 8 και το κάνει και τώρα. Το έχει δει κάποιος άλλος ή είναι μόνο στο δικό μου;

 

Άν και το δοκίμασα αρκετές φορές δεν είδα κάποιο lag.

Link to comment
Share on other sites

Όπως έχω γράψει με το Power DVD.Η μαμά εφαρμογή ποιά είναι;
Όταν είσαι στη μαμά gallery βγάζει ενα συμβολακι πάνω δεξιά αν θυμάμαι καλά..
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και από εμένα. Μια ερώτηση στους κατόχους της συσκευής: πατώντας το κεντρικό κουμπί επιστροφής στην αρχική οθόνη ενώ βρισκόμαστε στην οθόνη εφαρμογών, σας κάνει ένα στιγμιαίο λαγκάρισμα; προσοχή, όχι σέρνοντας την οθόνη πάνω ή κάτω ώστε να επιστρέψουμε στην αρχική, παρα μόνο πατώντας το κεντρικό κουμπί. Μου το έκανε και στο note 8 και το κάνει και τώρα. Το έχει δει κάποιος άλλος ή είναι μόνο στο δικό μου;

 

Δεν κάνει σε μένα κάτι τέτοιο.

Είσαι με κάποιον συγκεκριμένο launcher; Έχεις περάσει τίποτα περίεργο;

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S9+

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...