Jump to content

ZTE Nubia M2


taliban
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Παιδια θηκη ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ γιατι γλυστραει!!!!! Για τζαμακι εγω δεν θα βαλω, πρωτον γιατι εχει gorilla και δεν γρατζουνιεται και δευτερο, αν πεσει κατω κλαφτα, γιατι η amoled σιγουρα θα ειναι πανακριβη και εχει δεν εχει τζαμακι δεν την σωνεις. Εγω πηρα την μαυρη θηκη που εχει το bangood και ειναι υπεροχη!!

 

Αα παρτε αν δεν εχετε ενα ζευγαρι καλα ακουστικα. Το τσιπακι που εχει μεσα θα σας αποζημιωσει με τον ηχο dolby.

Edited by geokat1291
Link to comment
Share on other sites

Εχουμε κανα λινκ για αγορα ταχυφορτιστη στις προδιαγραφες του "μαμα" ή και τον γνησιο ακομη καλυτερα; Θεωρω ειναι δωρο αδωρο να υποστηριζει ταχεια φορτιση το κινητο κι επειδη δεν τον δινει πλεον η ZTE να μην την εκμεταλλευτούμε.

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εχουμε κανα λινκ για αγορα ταχυφορτιστη στις προδιαγραφες του "μαμα" ή και τον γνησιο ακομη καλυτερα; Θεωρω ειναι δωρο αδωρο να υποστηριζει ταχεια φορτιση το κινητο κι επειδη δεν τον δινει πλεον η ZTE να μην την εκμεταλλευτούμε.

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Ψαξε στο aliexpress για nubia m2 charger. Ελπιζω να βοηθησα.:)

Link to comment
Share on other sites

Εχουμε κανα λινκ για αγορα ταχυφορτιστη στις προδιαγραφες του "μαμα" ή και τον γνησιο ακομη καλυτερα; Θεωρω ειναι δωρο αδωρο να υποστηριζει ταχεια φορτιση το κινητο κι επειδη δεν τον δινει πλεον η ZTE να μην την εκμεταλλευτούμε.

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Κορυφαια επιλογη https://www.banggood.com/Qualcomm-Certified-BlitzWolf-BW-S5-QC3_0-18W-USB-Charger-EU-Adapter-With-Power3S-Tech-p-1032822.html?rmmds=category&cur_warehouse=CN

και θελει και καλης ποιοτητας καλωδιο https://www.banggood.com/3A-USB3_1-Type-C-PC-Fast-Charging-Data-Cable-1m-For-Samsung-S8-Xiaomi-mi5-mi6-p-1237732.html?rmmds=detail-left-hotproducts__6&cur_warehouse=CN

https://www.banggood.com/2_1A-Nylon-Braided-Type-C-USB-Fast-Charging-Data-Cable-For-Samsung-S8-Letv-Xiaomi-6-mi5-mi6-p-1175473.html?rmmds=category

Aπο ελλαδα με Quick Charge 3.0 http://www.e-shop.gr/forcell-travel-charger-micro-usb-type-c-24a-with-quick-charge-30-p-TEL.033602

Edited by iliasleon40
Link to comment
Share on other sites

Ψαξε στο aliexpress για nubia m2 charger. Ελπιζω να βοηθησα.:)
Σας ευχαριστω πολυ και τους δυο...με βοηθησατε!

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Βαρέθηκα να περιμένω διαθεσιμότητα στο σαμπανιζέ-χρυσό χρώμα..από αναβολή σε αναβολή το πάει το Banggood...

Καμιά ιδέα κανείς από που αλλού θα μπορούσα να το πάρω και να αποφύγω τελωνείο;

Link to comment
Share on other sites

Το βρηκα ενα πηγαινα να το παραγγειλω και με εκανε να παρω δυο το συγκεκριμενο review --->>>
φαινεται δυνατο στα περισσοτερα επιπεδα το m2, για να δουμε οταν φτασει
Link to comment
Share on other sites

Βαρέθηκα να περιμένω διαθεσιμότητα στο σαμπανιζέ-χρυσό χρώμα..από αναβολή σε αναβολή το πάει το Banggood...

Καμιά ιδέα κανείς από που αλλού θα μπορούσα να το πάρω και να αποφύγω τελωνείο;

 

http://m.lightinthebox.com/gr/nubia-m2-5-5-4g-smartphone-4gb-64gb-13-mp-13-mp-octa-core-3630mah_p6520435.html?prm=1-2.5.1.1

Λέει για διαθέσιμο και στα δύο χρώματα, βέβαια το μαγαζί κάνει πάντα 4-5 μέρες μέχρι να στείλει μια παραγγελία και τρεις παραγγελίες που έχω κάνει από αυτούς έκαναν πάνω από 40 μέρες να παραλάβω, παρόλο που από κωλοφαρδία δεν μου έκατσε σε καμία τελωνείο. Αν το παραγγείλεις μην ξεχάσεις να τσεκάρεις την επιλογή για ασφάλεια τελωνείου.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά να ρωτήσω κάτι; Το κεντρικο κουμπί πετιέται ή είναι μόνο touch?

 

Touch είναι, αλλά παράλληλα είναι και ο αισθητήρας δακτυλικών αποτυπωμάτων.

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Το geekbuying δεν γνωρίζω να προσφέρει κάποια αξιόπιστη μέθοδο αποφυγής τελωνείου, το προτιμώ μόνο για αγορές από τις ευρωπαϊκές του αποθήκες

Link to comment
Share on other sites

Έχει βρει κανείς τρόπο να ξεκλειδώσει τον bootloader χωρίς να περάσει την κινεζική rom?

 

Στάλθηκε από το NX551J μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και πάλι !! Έστειλα μήνυμα στο bang good για το φορτιστή που ειναι απλός και μου

Απάντησαν να μπω στις ρυθμίσεις τις μπαταρία και να κάνω screen shot στο χρόνο που φορτίζει ο φορτιστές την μπαταρία γιατι συνηθίσω οι φορτιστές πάνε ανάλογα με τον τύπο τις μπαταρίας!!! Πήγα αλα δεν βρήκα κάτι τέτοιο !!! Αλα να πω και την αλήθεια δεν εχω φορτίσει το κινητό γιατι απο οτι είπα και παραπάνω θα το πάρει ο αδερφός και δεν το εχω πολυ χρησιμοποιήσει !! Ξέρει κανείς κάτι για αυτο!!έχει μιλήσει κανείς με τον κατάστημα που το πήρε!;Μήπως δεν έχει ταχεία φόρτιση το τηλ; Ε;;;

Link to comment
Share on other sites

Στο kimovil το ειδα !!! Εγω παραξενεύτηκα με την απάντηση του bang good και μερικά δηκα μας αυτα με την μεγάλη συσκευασία σεν έχουν ταχειφορτιστη
Link to comment
Share on other sites

Συγνωμη !!!ξέρει κανείς που βγενει ο χρόνος φορτίσεις τις μπαταρίας για να του το στείλω για να δω τι θα μου απαντήσουν γιατι είχα 60% και το φόρτισα έλα δεν βρήκα πουθενά το χρόνο!!
Link to comment
Share on other sites

το εκανα παραγγελια για φιλο και το περιμενουμε.

 

 

ο 625 υποστηριζει παντως fast charge 3,0 απο εκει και περα μενει να υποστηριζετε απο τον kernel του κατασκευαστη.

 

εγω νομιζω και βαση του βιντεο που παρεθεσα οτι υποστηριζει.

 

ο χρονος φορτισης της μπαταριας χωρις να εχω την συσκευη ακομα να δω ισως αναγραφετε στην οθονη κλειδωματος την ωρα που τοποθετεις την παροχη να αναγραφει εκτιμώμενος χρονος φορτισης ...ταδε λεπτα.

 

απο εκει και περα ο κινεζος οταν το εδινε στα 300 θα εβαζε τον ταχυφορτιστη και την θηκη,μολις το σεντραρε στα 130 απλα εβαλε απλο φορτιστη διχως θηκη.

 

με εναν ταχυφορτιστη σιγουρα πιστευω θα δειτε χρονους κατα πολυ μειωμενους στην φορτιση.

 

ενα z5c που εχω ο μαμα ειναι ενας απλος φορτιστης,σε blitzwolf ταχυφορτιστη 3,0 η φορτιση εχει μειωθεί σε αστειο χρονο.

 

αυτο θα ισχυει και σε εσας.

Edited by georgerapp
Link to comment
Share on other sites

Λοιπον , φόρτιση από 20% σε 100% με τον δικό του QC σε 90 λεπτά

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

τι στοιχεια γραφει ο qc του κουτιου του;

ενας κλασσικος γραφει 5V-1.0a η 5v-1.5a

ενας ταχυφορτιστης αναγραφει παραπανω στοιχεια οπως 3,6-6,5v~3A

η δινει παρανω volt μειωνοντας τα amber οπως 6,5-9v~2a και ακομα 9-12v~1.5a

Link to comment
Share on other sites

τι στοιχεια γραφει ο qc του κουτιου του;

ενας κλασσικος γραφει 5V-1.0a η 5v-1.5a

ενας ταχυφορτιστης αναγραφει παραπανω στοιχεια οπως 3,6-6,5v~3A

η δινει παρανω volt μειωνοντας τα amber οπως 6,5-9v~2a και ακομα 9-12v~1.5a

εχουμε βάλει φωτό μερικά ποστ πριν

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

εγω στα βιντεο εχω δει δυο φορτιστες

εναν για κινεζικες πριζες που παιρνει ανταπτορακι

και εναν λεπτοτερο που παει χωρις ανταπτορα για ελληνικες πριζες

ποιος τελικα ειναι ο ταχυφορτιστης?Ο Πρωτος?

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to ZTE Nubia M2

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...