Jump to content

ZTE Nubia M2


taliban
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλημερα

 

προσπαθω να καταλαβω αν θα επρεπε να το προτιμήσω απο το Cool1 (Leeco/Coolpad) kai γιατι

 

https://www.kimovil.com/el/sygkrish/leeco-letv-cool1-4GB-32GB,nubia-m2

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα

 

προσπαθω να καταλαβω αν θα επρεπε να το προτιμήσω απο το Cool1 (Leeco/Coolpad) kai γιατι

 

Letv LeRee Le 3 Global Version 5.5 Inch Dual 13MP Camera 3GB RAM 32GB ROM Snapdragon 652 Smartphone

 

Και γιατι να μη σε δυσκόλεψω αντι να σε βοηθήσω λίγο ακόμα μιας και εχει και την 800αρα είναι κάτω απο 100 στο banggood.

Link to comment
Share on other sites

Μια βοηθεια. μηπως ξερει καποιος που το εχει ψαξει περισσοτερο, γιατι το αριστερο η το δεξι κατα αλλους κουμπι διπλα απο το home button δεν εχει πια την λειτουργια του menu αλλα μονο για να καθαριζει την μνημη?
Link to comment
Share on other sites

Μια βοηθεια. μηπως ξερει καποιος που το εχει ψαξει περισσοτερο, γιατι το αριστερο η το δεξι κατα αλλους κουμπι διπλα απο το home button δεν εχει πια την λειτουργια του menu αλλα μονο για να καθαριζει την μνημη?

 

Taliban, please δώσε μια απάντηση αν ξέρεις.

 

Στάλθηκε από το NX551J μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Και γιατι να μη σε δυσκόλεψω αντι να σε βοηθήσω λίγο ακόμα μιας και εχει και την 800αρα είναι κάτω απο 100 στο banggood.

ευχαριστω!

 

1) Banggood με Priority Direct Mail?

2) ΚΑι φανταζομαι κλικ σε Remove Banggood logo from the packagε

Link to comment
Share on other sites

Taliban, please δώσε μια απάντηση αν ξέρεις.

 

Στάλθηκε από το NX551J μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

δεν γνωρίζω , από όσο είδα μόλις τώρα το ένα κάνει back και το άλλο task manager

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Το παρήγγειλα κι εγώ...

Ξέρουμε αν στις συσκευασίες που στέλνει το banggood, έχει καμία θηκουλα, έστω απλη;

Και επίσης αν στέλνεται με απλό φορτιστή, το καλώδιο usb κάνει για την θύρα type c, ή χρειάζεται ειδικό usb καλωδιο;

Link to comment
Share on other sites

δεν γνωρίζω , από όσο είδα μόλις τώρα το ένα κάνει back και το άλλο task manager

 

Ευχαριστω για τις απαντησεις. Απλα στην αρχη οταν ανοιξα το τηλεφωνο και πριν κανει την ενημερωση update το ενα εμφανιζε το μενου και το αλλο εκανε back. Μετα το update το ενα κανει task manager και το αλλο back. Το ξερω οτι μπορεις να τ' αλλαξεις. Βεβαια ειχε και το εικονιδιο του NEOSAFE που εκανε την δουλεια του task manager ενω τωρα εχει εξαφανιστει.

Link to comment
Share on other sites

Το παρήγγειλα κι εγώ...

Ξέρουμε αν στις συσκευασίες που στέλνει το banggood, έχει καμία θηκουλα, έστω απλη;

Και επίσης αν στέλνεται με απλό φορτιστή, το καλώδιο usb κάνει για την θύρα type c, ή χρειάζεται ειδικό usb καλωδιο;

 

θήκη δεν έχει, καλώδιο type c εχει , φορτιστή μάλλον απλό θα παραλάβει όχι QC

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Μια βοηθεια. μηπως ξερει καποιος που το εχει ψαξει περισσοτερο, γιατι το αριστερο η το δεξι κατα αλλους κουμπι διπλα απο το home button δεν εχει πια την λειτουργια του menu αλλα μονο για να καθαριζει την μνημη?

 

Γιατι ειναι μακακες και με την αναβαθμιση αφαιρεσανε τη λειτουργια!αν το ηξερα απο την αρχη δεν θα εκανα αναβαθμιση!!!την πατησαμε!

Η μεταφραση των ελληνικων τραγικη..ασχετο

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω!

 

1) Banggood με Priority Direct Mail?

2) ΚΑι φανταζομαι κλικ σε Remove Banggood logo from the packagε

 

Ναι priority και να εισαι σίγουρος ότι χρεώθηκε μέχρι τέλος πριν την πληρωμή.

Για logo απο banggood εγω το άφησα.ιδεα δεν έχω.

Link to comment
Share on other sites

Γιατι ειναι μακακες και με την αναβαθμιση αφαιρεσανε τη λειτουργια!αν το ηξερα απο την αρχη δεν θα εκανα αναβαθμιση!!!την πατησαμε!

Η μεταφραση των ελληνικων τραγικη..ασχετο

 

Οντως η μεταφραση ειναι τραγικη και στο 50%. Καλα εκανες και εκανες την αναβαθμιση. Δεν πειραζει τελικα που δεν εχει την επιλογη αφου κανει την ιδια δουλεια το κοκκινο button. Οσο για το μενου απλα πατας παρατεταμενα σε κενη οθονη και στο εμφανιζει.

Link to comment
Share on other sites

Οντως η μεταφραση ειναι τραγικη και στο 50%. Καλα εκανες και εκανες την αναβαθμιση. Δεν πειραζει τελικα που δεν εχει την επιλογη αφου κανει την ιδια δουλεια το κοκκινο button. Οσο για το μενου απλα πατας παρατεταμενα σε κενη οθονη και στο εμφανιζει.

 

Ωπα κατσε..οταν λες κοκκινο κουμπι?το κεντρικο?γιατι στο δικο μου το μονο που κανει ειναι να πηγαινει στην αρχικη οθονη.εγω να σου πω την αληθεια το εβρισκα πολυ χρησιμο το να μην χρειαζεται να ψαχνω ολο το μενου μιας εφαρμογης για να βρω τις ρυθμισεις..anyway//

Link to comment
Share on other sites

Ωπα κατσε..οταν λες κοκκινο κουμπι?το κεντρικο?γιατι στο δικο μου το μονο που κανει ειναι να πηγαινει στην αρχικη οθονη.εγω να σου πω την αληθεια το εβρισκα πολυ χρησιμο το να μην χρειαζεται να ψαχνω ολο το μενου μιας εφαρμογης για να βρω τις ρυθμισεις..anyway//

 

Οχι το home αλλα τις τελειες δεξια και αριστερα. Το home παει μονο στην αρχικη οθονη.

Link to comment
Share on other sites

Ναι priority και να εισαι σίγουρος ότι χρεώθηκε μέχρι τέλος πριν την πληρωμή.

Για logo απο banggood εγω το άφησα.ιδεα δεν έχω.

kαλησπερα,

Τι εννοεις να ειμαι σιγουρος οτι θα χρεωθηκε μεχρι τελος πριν την πληρωμη??

Link to comment
Share on other sites

kαλησπερα,

Τι εννοεις να ειμαι σιγουρος οτι θα χρεωθηκε μεχρι τελος πριν την πληρωμη??

 

Να το επιλεξεις,δεν μπαινει απο μονο του και να δεις οτι το κοστος εχει προστεθει στο συνόλο

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, το παρήγγειλα κι εγώ για τον πατέρα μου και σήμερα το έστειλαν. Σε πόσες μέρες να το περιμένω περίπου; Για φορτιστή qc3 θα πρότεινα κάτι σε επωνυμο κινέζικο blitzwolf, ή τον samsusng που βγάζει συχνά σε προσφορά το κιτρινομάγαζο. Έχει ασχοληθεί κανείς με την κινέζικη ρομ 2.03?
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, το παρήγγειλα κι εγώ για τον πατέρα μου και σήμερα το έστειλαν. Σε πόσες μέρες να το περιμένω περίπου; Για φορτιστή qc3 θα πρότεινα κάτι σε επωνυμο κινέζικο blitzwolf, ή τον samsusng που βγάζει συχνά σε προσφορά το κιτρινομάγαζο. Έχει ασχοληθεί κανείς με την κινέζικη ρομ 2.03?

 

14 μέρες περίπου....... με την 2.03 δεν ασχολούμαστε μιας και δεν έχει gapps

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

και με ποια να ασχοληθουμε?

υπαρχει κατι?

εαν δουλευουν ολα καλα γιατι να ψαχνουμε για νεα ρομ .Εαν ηθελες τηλεφωνο για σκαλισμα μαλλον εκανες λαθος που πηρες αυτο
Link to comment
Share on other sites

εαν δουλευουν ολα καλα γιατι να ψαχνουμε για νεα ρομ .Εαν ηθελες τηλεφωνο για σκαλισμα μαλλον εκανες λαθος που πηρες αυτο

 

 

 

ΑΝ δεν ειναι για σκαλισμα ενα τηλεφωνο που στοιχιζει 130 γιουρο τοτε ποιο ειναι?

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to ZTE Nubia M2

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...