Jump to content

ZTE Nubia M2


taliban
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

μία παρατήρηση.........απαγορεύεται η γραφή με κεφαλαία

 

Αυτο δεν το ηξερα φιλε μου.Αλλα επειδη τους τονους τους βαζω λιγο κουκουρουκου γιαυτο εγραφα με κεφαλαια.:lol:

Edited by Makis72
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Σχετικά με τον φορτιστή, το αναφέρουν σε σημείωση και στο σαιτ τους

*NeoCharge is only compatible with the NeoCharge cable and adapter, and availability varies by region.
Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζουμε αν έχει Led ειδοποίησεων? Το έχω βάλει στο μάτι κ με ενδιαφέρει να μάθω αν έχει Led .
Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζουμε αν έχει Led ειδοποίησεων? Το έχω βάλει στο μάτι κ με ενδιαφέρει να μάθω αν έχει Led .

 

Τα κοκκινα buttons δεξια και αριστερα απο το home ειναι και notifications led.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ φίλτατε φίλε γιατί μάλλον αύριο θα το κλείσω. Αλλά αν δεν δουλεύει το Led ειδοποίησεων. ....θα τα χρεωθεις εσύ τα λεφτά
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ φίλτατε φίλε γιατί μάλλον αύριο θα το κλείσω. Αλλά αν δεν δουλεύει το Led ειδοποίησεων. ....θα τα χρεωθεις εσύ τα λεφτά

 

δουλευει,ολα τα nubia εκει το εχουν

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ φίλτατε φίλε γιατί μάλλον αύριο θα το κλείσω. Αλλά αν δεν δουλεύει το Led ειδοποίησεων. ....θα τα χρεωθεις εσύ τα λεφτά

 

Σύμφωνοι αν δε δουλεύουν θα μου στείλεις τον λογαριασμό και σε 5 εργάσιμες θα εχουν μπει τα χρήματα στο paypall σου.

Link to comment
Share on other sites

Τα κοκκινα buttons δεξια και αριστερα απο το home ειναι και notifications led.

 

Σωστος!!! Εκανες αυτολεξει copy/paste το ποστ μου πριν;)

Link to comment
Share on other sites

Σωστος!!! Εκανες αυτολεξει copy/paste το ποστ μου πριν;)

 

Αφου είχε απαντηθεί μόλις το ερώτημα.και δε σταναχωρησα τον φίλο λέγοντας διάβασε και λίγο το νήμα και δε κουράστηκα.

Copy paste.

Link to comment
Share on other sites

Αφου είχε απαντηθεί μόλις το ερώτημα.και δε σταναχωρησα τον φίλο λέγοντας διάβασε και λίγο το νήμα και δε κουράστηκα.

Copy paste.

 

Πλακα εκανα βρε. Σιγα το copywright που μου "εκλεψες":lol::lol::lol:

 

Παντως παιδια σε σχεση με τα review ιδιαιτερα τα ελληνικα που λενε οτι δεν αξιζε τα 380 ευρω οταν ξεκινησε να πουλιεται το τηλεφωνο, ενα εχω να πω. Οντως τα 380 ειναι πολλα, αλλα φανταστειτε το xiaomi redmi note 4x 4/64 global B20 να ειχε super amoled, type c, gorilla glass, διπλες καμερες sony πισω με τετοιο s/w, 16 mp sony καμερα μπροστα, παρομοια κατασκευη μεταλλικη απο ακρου εις ακρον, γρηγορη φορτιση s3 και τετοιο design, ποσο επρεπε να πουλιεται? Εδω το meizu m6 note 4/64 και τιποτα απο τα υπολοιπα, αλλα με πολυ καλη ποιοτητα κατασκευης, με παρομοιες καμερες πουλιεται στα κινεζομαγαζα 210+ το φθηνοτερο. Αρα η τιμουλα οταν ξεκινησε την ανοιξη, κατω απο 300 θα ηταν καλη. Επομενως στην τιμη που το χτυπαμε, ειναι ασυναγωνιστο.

Edited by geokat1291
Link to comment
Share on other sites

Φόρτιση απο 17% σε 100% 2 ώρες και 15 λεπτά με τον "απλό" φορτιστή.

Δοκίμασα και τον activity launcher οπως δείχνει στο youtube μήπως βρω ράδιο γιατί ο 625 υποστηριζει fm ράδιο αλλά τίποτα.

Είχα και ενα θέμα με το λεξικό του gboard έκανε διόρθωση μόνο σε μία γλώσσα αυτήν που είχες κύρια και γενικά δεν είχε τις ρυθμίσεις του gboard που βαζεις θέματα ήχους πλήκτρων δόνηση κατά το πάτημα προτιμήσεις κτλ. Για όποιον έχει το ίδιο θέμα πρέπει να μπει στις ρυθμίσεις του πληκτρολογίου απο το πληκτρολόγιο το ίδιο απ τις τελειες που έχει και όχι απο το μενού του τηλεφώνου ρυθμίσεις γλώσσα και εισαγωγή κτλ γιατι δεν τις εμφανίζει όλες τις ρυθμίσεις απο κει.

Edited by stratos76
Link to comment
Share on other sites

Φόρτιση απο 17% σε 100% 2 ώρες και 15 λεπτά με τον "απλό" φορτιστή.

 

Πρεπει να εχει κανα μισαωρο διαφορα μα τον μεγαλο. Μικρο το κακο. Παντως κανει πολυ καλη διαχειρηση της μπαταριας τουλαχιστον προς το παρον. Με ολα ανοιχτα και αρκετα δυνατη χρηση, φορτισμενο στο 100% την Πεμπτη το βραδυ, το εβαλα να φορτιζει, για τεταρτη φορα, σημερα το πρωι στο 48%.

Το ιδιο και η διαχειριση της ram.

Link to comment
Share on other sites

Όποιος θέλει κάποιες εφαρμογές να τρέχουν πάντα στο παρασκήνιο τρέχεις την εφαρμογή που θες πατάς menu button και και κανείς την εφαρμογή που θες λίγο προς τα κάτω και εμφανίζεται το λουκετάκι που σημαίνει οτι θα τρέχει στο παρασκήνιο με τον ίδιο τρόπο ακυρώνετε η ρύθμιση,sorry αν είναι γνωστό εγώ δεν το γνωριζα.
Link to comment
Share on other sites

Μερικά πράγματα που ίσως να ενδιαφέρουν....

η έκδοση 2.03 http://ui.nubia.cn/rom/detail/36 είναι nubia 5 μεν , android 6 δε χωρίς gapps και μόνο κινέζικα και αγγλικά σαν γλώσσες.

Από ότι φαίνεται θα μείνει σε android 6

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Με τα ελληνικά που έχει ίσως είναι καλύτερα που έχει μόνο αγγλικά και κινέζικα!!

 

το θέμα όμως των gapps παραμένει

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και απο εμένα!! απο σήμερα κάτοχος και εγω για λίγες ώρες γιατι το αγόρασα για των αδερφό μου αλα μαλον το βλεπω να το κρατάω!!! Απο οτι διάβασα και παραπάνω και το "δικό μου" ήρθε με την μεγάλη συσκευασία και είχε τον απλό φορτιστή και χωρίς θήκη και ακουστικά !!! Απο οτι είχα δει στα unboxing στο μικρός κουτάκι είχε ταχυφορτιστη και ακουστικά και στο μεγάλο απλό φορτιστή αλα θήκη !

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Ξέρει κάποιο που θα βρω τζαμάκι και θήκη !!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και απο εμένα!! απο σήμερα κάτοχος και εγω για λίγες ώρες γιατι το αγόρασα για των αδερφό μου αλα μαλον το βλεπω να το κρατάω!!! Απο οτι διάβασα και παραπάνω και το "δικό μου" ήρθε με την μεγάλη συσκευασία και είχε τον απλό φορτιστή και χωρίς θήκη και ακουστικά !!! Απο οτι είχα δει στα unboxing στο μικρός κουτάκι είχε ταχυφορτιστη και ακουστικά και στο μεγάλο απλό φορτιστή αλα θήκη !

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Ξέρει κάποιο που θα βρω τζαμάκι και θήκη !!!

 

ebay,aliexpress,banggood εχουν κ τα δυο,τα δυο πρωτα περισσοτερες

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to ZTE Nubia M2

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...