Jump to content

ZTE Nubia M2


taliban
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το ΄΄δικό΄΄ μου έφτασε Ελλάδα σήμερα το πρωί..... για να δούμε.......

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Το ΄΄δικό΄΄ μου έφτασε Ελλάδα σήμερα το πρωί..... για να δούμε.......

 

Ποτε το υπολογιζεις στα χερια σου?

Link to comment
Share on other sites

Ποτε το υπολογιζεις στα χερια σου?

 

αν ήταν άλλες εποχές Δευτέρα, τώρα αν το πάρω Τετάρτη θα είμαι ικανοποιημενος :)

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Παντως η κινεζικη beta που υπάρχει μετά από ερώτηση στην nubia που εκανα βασίζεται πάλι στο Android 6...ας ελπίσουμε στο xda να κάνουν τα θαύματα τους

 

Στάλθηκε από το Lenovo P1a42 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Απ' οτι πρόσεξα, στο banggood έχει εξαφανιστεί η επιλογή "Priority line" η οποία μας εξασφαλίζει ότι δεν θα περάσει η συσκευή τελωνείο. Τι κάνουμε τώρα; :worry:

edit: Θα ενεργοποιηθει μετα απο 4 ημερες και παλι αυτη η επιλογη αποστολης εμαθα. Αρα ειναι προσωρινο.

Edited by Ulysse
Link to comment
Share on other sites

https://www.youtube.com/watch?v=zfSprfX1lzw

How to Install TWRP Recovery & Root ZTE Nubia M2

Επειδη ειμαι ασχετος τελειως μηπως ξερει καποιος τι ειναι αυτο ?

Link to comment
Share on other sites

Απ' οτι πρόσεξα, στο banggood έχει εξαφανιστεί η επιλογή "Priority line" η οποία μας εξασφαλίζει ότι δεν θα περάσει η συσκευή τελωνείο. Τι κάνουμε τώρα; :worry:

edit: Θα ενεργοποιηθει μετα απο 4 ημερες και παλι αυτη η επιλογη αποστολης εμαθα. Αρα ειναι προσωρινο.

 

Ωπα! Πήγα να το παραγγείλω και όντως there is No Priority Line

Αυτό για τις 4 μέρες είναι σίγουρο; ή όταν ενεργοποιηθεί ξανά θα αλλάξει και η τιμή;

γιατί την έχει σε Promotion Sale From January 14 to January 22

Επίσης ξέρετε με ποια ROM στέλνει το Banggood;

Edited by billphone

My mobile History:

ERICSSON GO118 -- ERICSSON GF768 -- ERICSSON T28s -- SONY ERICSSON P900 -- SONY ERICSSON G900 -- HTC LEGEND -- SAMSUNG GALAXY S3 mini -- SAMSUNG GALAXY S5 mini -- XIAOMI Mi5 -- XIAOMI Mi Mix 2s

Link to comment
Share on other sites

Αυτό για τις 4 μέρες είναι σίγουρο; ή όταν ενεργοποιηθεί ξανά θα αλλάξει και η τιμή;

γιατί την έχει σε Promotion Sale From January 14 to January 22

 

Σιγουρο δεν μπορω να ξερω αν ειναι...θα δειξει. Παντως αυτο για τις 4 ημερες το γνωριζω προσωπικα, διοτι μιλησα στο live chat μαζι τους. Θεωρω οτι οι πιθανοτητες ειναι σημαντικες να συμβει αυτο, διοτι ειναι αξιοπιστη ιστοσελιδα.

Εχω τις αμφιβολιες μου για τις Priority χρεώσεις ομως. Το τελευταιο καιρο ηταν αυξημενα τα εξοδα και ειχαν φτασει για την συγκεκριμενη συσκευη μεχρι και σχεδον 15 ευρω. Υπομονη, λογικα πριν τις 20/1 θα γνωριζουμε πως θα εξελιχθει το θεμα.

Link to comment
Share on other sites

Μπορει να μου εξηγησει καποιος πως γινεται να εχω παραγγελει μια θηκη στις 6/1 και να ειναι στο κεντρο διαλογης Αττικης και το τηλεφωνο που το παραγγειλα στις 30/12 να μην εχει φτασει ακομα? Και οι δυο παραγγελιες εγιναν με τον ιδιο τροπο.
Link to comment
Share on other sites

ευτυχως αποφάσισα και το παράγγειλα την Κυριακή το πρωί με το priority.Δεν με ενδιαφέρει το σκάλισμα του τηλεφώνου εαν λειτουργούν ολα οπως πρεπει.Εκτος και υπαρξει επισημο update απο την εταιρεία
Link to comment
Share on other sites

Έχω επικοινώνησα πάλι σήμερα με Banggood και μου είπανε στοκ ακόμα τίποτα. Από βδομάδα και βλέπουμε...
Link to comment
Share on other sites

Έχω επικοινώνησα πάλι σήμερα με Banggood και μου είπανε στοκ ακόμα τίποτα. Από βδομάδα και βλέπουμε...

 

Μου αρεσει που γραφουν και in stock.

Link to comment
Share on other sites

Προφανώς ψάχνει την πιο ασφαλή επιλογή.

.....Στα άλλα νέα, Το δικό μου είναι από 13/1 στη ένδειξη " εκφορτωση στό κέντρο διαλογής"....'

 

Sent from my 1+3T

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Το geekbuying έχει ευρωπαϊκό κατάστημα

 

Βλέπω 4 επιλογές για αποστολή...ποια είναι από ευρωπαϊκό κατάστημα; DHL Economy μήπως;

Link to comment
Share on other sites

Βλέπω 4 επιλογές για αποστολή...ποια είναι από ευρωπαϊκό κατάστημα; DHL Economy μήπως;

ΟΧΙ ΑΥΤΟ

ΕΙΝΑΙ ΒΕΒΑΙΟ ΤΕΛΩΝΕΙΟ

In the down down of the writing we became robes...
Link to comment
Share on other sites

Φιλε taliban, κανενα νεωτερο απο το μετωπο?:)

"Κουνήθηκε", λογικά αύριο παραλαμβανω :)

 

Sent from my 1+3T

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Χωρίς κίνηση και εμένα εδώ και 5 ημέρες και ξαφνικά σήμερα το πρωί μου το έφεραν στο μαγαζί :D :D :D

 

για τον φίλο τον taliban που περιμένει, εγώ βρίσκομαι Θεσσαλονίκη

Link to comment
Share on other sites

Αντε να δούμε. Αφού άρχισαν οι παραλαβές, θα πάρουμε και μεις σειρά την άλλη εβδομάδα. Εντυπώσεις θέλω να φτιαχτουμε
Link to comment
Share on other sites

Λογικά και εγώ από Δευτέρα θα το έχω στα χέρια μου... Ελπίζω!

 

Στάλθηκε από το Lenovo P1a42 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Χωρίς κίνηση και εμένα εδώ και 5 ημέρες και ξαφνικά σήμερα το πρωί μου το έφεραν στο μαγαζί :D :D :D

 

για τον φίλο τον taliban που περιμένει, εγώ βρίσκομαι Θεσσαλονίκη

 

Eδώ στην Αθήνα τα πράγματα είναι λίγο διαφορετικά :)

Καλορίζικο λοιπόν και περιμένουμε πρώτες εντυπώσεις σύντομα :)

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to ZTE Nubia M2

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...