Jump to content

Huawei Mate 10 Lite


highland1
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Κυκλοφόρησε η RNE-L21 8.0.0.343(C432),

Ενσωματώνει ενημερώσεις κώδικα ασφάλειας της Google που εκδόθηκαν τον Ιούνιο του 2019 για βελτιωμένη ασφάλεια του συστήματος.

Για περισσότερες πληροφορίες σχετικά με την ασφάλεια των ενημερώσεων συστήματος EMUI, επισκεφτείτε την επίσημη τοποθεσία της Huawei στο Web: https://consumer.huawei.com/gr/support/bulletin/2019/6/.

 

:cool:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Απαντήσεις 2,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ναι πήρα κι εγώ το update αλλά δεν νομίζω να έχει κάτι καινούργιο.....Μόνο ενημέρωση ασφαλείας είναι.....
Link to comment
Share on other sites

Θα ήθελα να ρωτήσω αν υπάρχει κάποιος τροπος να ξεκλειδώσουμε τον bootable και να κάνουμε root .....
XIAOMI REDMI 5 PLUS
Link to comment
Share on other sites

Με 4gb ram οι συσκευές δεν χρειαζονται σκάλισμα,όπως roor κτλ.

huawei p8,nexus 5x,xiaomi note 4x 4/64

[sIGPIC][/sIGPIC] ΑΕΚ!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Να ζητήσω κι εγω τη βοήθειά σας,

 

Τις τελευταίες ημέρες δεν μου χτυπάει το ξυπνητήρι, αυτό που είχε το κινητό στο λειτουργικό του από την αρχή, όχι κάποια εφαρμογή τρίτων. Μόνο βγάζει την ειδοποίηση που εμφανιζεται όταν έχεις το κινητό ανοικτό και χτυπήσει το ξυπνητήρι, με τις επιλογές "κλείσιμο" και "αναβολή", χωρίς όμως να κάνει κανένα ήχο ή δόνηση. Έχω δοκιμάσει restart, να αλλάξω ήχο ξυπνητηριού, αλλά τίποτα. Εννοέιται οτι σε κλήσεις, μηνύματα κλπ χτυπάει κανονικά.

 

Έχετε καμία ιδέα;

My devices: Mi 10T Pro, Sony Xperia Z Ultra

Link to comment
Share on other sites

Καλά τα security update αλλά κανένα emui update δεν βλέπω να παίρνουμε....

 

ελα μου ντε..εκεινη την gpu turbo ακομα την περιμενουμε,στο δρομο ειναι μαλλον θα ερχεται με τα ποδια

Link to comment
Share on other sites

Και ξαφνικα ενω αγορασα δεδομενα απο wind

Με καρτοκινητο ειμαι

Δεν εχω δεδομενα καθλου

Δεν κινειται τπτ

Ουτε η σημαδουρα ψηλα δεξια

Μιλησα με wind τιποτα

Καμμια ιδεα;

κουκουρουκου
Link to comment
Share on other sites

Να ζητήσω κι εγω τη βοήθειά σας,

 

Τις τελευταίες ημέρες δεν μου χτυπάει το ξυπνητήρι, αυτό που είχε το κινητό στο λειτουργικό του από την αρχή, όχι κάποια εφαρμογή τρίτων. Μόνο βγάζει την ειδοποίηση που εμφανιζεται όταν έχεις το κινητό ανοικτό και χτυπήσει το ξυπνητήρι, με τις επιλογές "κλείσιμο" και "αναβολή", χωρίς όμως να κάνει κανένα ήχο ή δόνηση. Έχω δοκιμάσει restart, να αλλάξω ήχο ξυπνητηριού, αλλά τίποτα. Εννοέιται οτι σε κλήσεις, μηνύματα κλπ χτυπάει κανονικά.

 

Έχετε καμία ιδέα;

 

κανε εκαθαρριση της εφαρμογης μεσα στο μενου των εφαρμογων

Link to comment
Share on other sites

Κυκλοφόρησε η RNE-L21 8.0.0.344(C432),

Ενσωματώνει ενημερώσεις κώδικα ασφάλειας της Android που εκδόθηκαν τον Ιούλιο του 2019 για βελτιωμένη ασφάλεια του συστήματος.

Για περισσότερες πληροφορίες σχετικά με την ασφάλεια των ενημερώσεων συστήματος EMUI, επισκεφτείτε την επίσημη τοποθεσία της Huawei στο Web: https://consumer.huawei.co...lletin/2019/7/.

 

Με κόκκινα γράμματα είναι οι αλλαγές του μήνα :O

Link to comment
Share on other sites

παιδιά θέλω να πάρω μια θήκη που να προστατεύει και το tempered glass (να φτάνει πάνω από το ύψος του tempered glass) ... έχετε δοκιμάσει κάτι για να μου προτείνετε ?
:up:
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Καλημέρα. Έχει προσφορά το πλαίσιο το 20 Mate lite αξίζει να το πάρω.....? Η κάμερα του λέει?

Έχει διαφορά από το 10 Mate lite?

Ευχαριστω.

Link to comment
Share on other sites

Δλδ δεν εχουμε παρει ακομα την 8.1 και θα παρουμε emui 10?????οεο??ουτε καν

 

Εδώ λέει ότι θα το πάρει και το mate 10 και 20 lite. Τώρα αν είναι σαν την gpu turbo δεν ξέρω...

Που ακόμα στον δρόμο είναι από πέρυσι...

Link to comment
Share on other sites

Εδώ λέει ότι θα το πάρει και το mate 10 και 20 lite. Τώρα αν είναι σαν την gpu turbo δεν ξέρω...

Που ακόμα στον δρόμο είναι από πέρυσι...

Να ρωτησω κατι που δεν εχω πολυκαταλαβει;η συσκευη λεγεται και honor 9i?γιατι αν ναι, τοτε ειδα ανακοινωση οτι θα παρουμε καααααποια στιγμη την 9 εκδοση.

Link to comment
Share on other sites

Εδώ λέει ότι θα το πάρει και το mate 10 και 20 lite. Τώρα αν είναι σαν την gpu turbo δεν ξέρω...

 

Που ακόμα στον δρόμο είναι από πέρυσι...

Το άρθρο αναφέρεται στο mate 10, όχι στο mate 10 lite. Το βασικό είναι να συνεχίσει να δίνει security patches.
The day is my enemy, the night my friend
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Γειά χαρά. . Πήρα το mate20 κι εγώ από mate10 που είχα πριν. Δεν μου πατάει καλά η οθόνη κάτω αριστερά..... Έχω βάλει τζαμακι αλλά δεν πιστεύω ότι είναι από αυτό..... Έχει κάπου βαθμονόμηση οθόνη?

Γράφω εδώ γιατί στην σελίδα του 20matelite δεν απαντάει κανείς.....

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Παιδιά καλησπέρα, χτες έσπασε το τζαμακι που είχα και χρησιμοποίησα κάτι κινέζικα που είχα κ φυσικά δεν κολλάνε στις άκρες. Έχετε να προτείνετε κάτι που να κολλάει στις άκρες; το προηγούμενο ήταν ένα puro με περιμετρική κόλλα, οπότε στη μέση δε κολλουσε. Στην χειρότερη θα βάλω μεμβράνη αν δε βρω κάτι αξιόλογο
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Huawei Mate 10 Lite

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...