Jump to content

Huawei Mate 10 Lite


highland1
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 2,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Λήξη συναγερμού.

Και εγώ που νόμιζα ότι ενεργοποίησε η wind VoLTE……..:lol::lol:

 

Το μόνο που εμφανίζει με Q-Telekom σε μένα στο samsung μου είναι είναι R δίπλα στο εικονίδιο του σήματος, και το κάνει κ στο huawei της κοπέλας μου. Είναι κάτι από τη Wind που δεν έχω κάτσει να το ψάξω. Κάτι άλλο δεν μου έχει εμφανίσει

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους!! Μια μικρή βοήθεια.... Έχω ένα Bluetooth headset στο κράνος της μηχανής και θέλω να απενεργοποιησω την αυτόματη απάντηση στο Bluetooth...

 

Που μπαίνω ρε παιδιά γιατί στις ρυθμίσεις δεν βρήκα κάτι...

 

Thanks!!

 

Στάλθηκε από το RNE-L21 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

http://www.gazzetta.gr/plus/koinwnia/article/1357241/ti-tha-ishysei-gia-osoys-ehoyn-smartphone-tis-huawei?amp

 

----- προσθήκη μηνύματος 40 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

http://www.gazzetta.gr/plus/koinwnia/article/1357241/ti-tha-ishysei-gia-osoys-ehoyn-smartphone-tis-huawei?amp

 

 

Αυτό πάλι τι είναι.....?

Link to comment
Share on other sites

καλά να πάθει, το χάρηκα κιόλας, μας έχει γραμμένους τόσο καιρό με τα update. έτσι και αλλιώς δεν θα ξανά έπαιρνα πάλι
Link to comment
Share on other sites

καλά να πάθει, το χάρηκα κιόλας, μας έχει γραμμένους τόσο καιρό με τα update. έτσι και αλλιώς δεν θα ξανά έπαιρνα πάλι

 

Τι ακριβώς σου λειπεί και αναβαθμίσεις τις Google πήρε τελευταία και τα gestures μια χαρά δουλεύουν το 9 δεν θα σου προσφέρει κάτι παρααπανω

Link to comment
Share on other sites

Τι ακριβώς σου λειπεί και αναβαθμίσεις τις Google πήρε τελευταία και τα gestures μια χαρά δουλεύουν το 9 δεν θα σου προσφέρει κάτι παρααπανω

 

ε δεν είναι το ίδιο, εξαρχής ξέρεις ότι όταν παίρνεις ένα τηλέφωνο θα περιμένεις δυο μεγάλες αναβαθμίσεις. που είναι το gpu turbo που παίρνουν όλα τους τα τηλέφωνα?

τουλάχιστον να μην ανακοινώνανε ποτέ τίποτα. έχει κουράσει απίστευτα αυτό το περίμενε

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους!! Μια μικρή βοήθεια.... Έχω ένα Bluetooth headset στο κράνος της μηχανής και θέλω να απενεργοποιησω την αυτόματη απάντηση στο Bluetooth...

 

Που μπαίνω ρε παιδιά γιατί στις ρυθμίσεις δεν βρήκα κάτι...

 

Thanks!!

 

Στάλθηκε από το RNE-L21 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Κανείς καμιά ιδέα παίδες;;;

 

Στάλθηκε από το RNE-L21 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

...θέλω να απενεργοποιησω την αυτόματη απάντηση στο Bluetooth...

 

Στις ρυθμίσεις Bluetooth, Συσκευές σε ζεύξη, έχει εικονίδιο (i), εκεί έψαξες;

Link to comment
Share on other sites

Στις ρυθμίσεις Bluetooth, Συσκευές σε ζεύξη, έχει εικονίδιο (i), εκεί έψαξες;
Ναι στο εικονίδιο (i) μου βγάζει αυτό στη φώτο. Δεν έχει κάτι για αυτόματη απάντηση. Με λίγο ψάξιμο στο ίντερνετ είδα ότι μπαίνεις σε κάποιο κρυφό μενού με συνδυασμό από νούμερα κ *# αλλά αυτό που δείχνουν δεν δουλεύει στο κινητό μου κ δεν ξέρω πού αλλού να κοιτάξω. cb7427a03a3bdfdf0ad62132f163cd3c.jpg

 

Στάλθηκε από το RNE-L21 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μόλις μου έβγαλε ειδοποίηση για ενημέρωση, 8.0.0.342, 123 mb

 

Ενημέρωση ασφαλείας Μαΐου..

Link to comment
Share on other sites

Ναι στο εικονίδιο (i) μου βγάζει αυτό στη φώτο. Δεν έχει κάτι για αυτόματη απάντηση. Με λίγο ψάξιμο στο ίντερνετ είδα ότι μπαίνεις σε κάποιο κρυφό μενού με συνδυασμό από νούμερα κ *# αλλά αυτό που δείχνουν δεν δουλεύει στο κινητό μου κ δεν ξέρω πού αλλού να κοιτάξω. cb7427a03a3bdfdf0ad62132f163cd3c.jpg

 

Στάλθηκε από το RNE-L21 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Τι Bluetooth χρησιμοποιείς, μήπως θέλει να κατεβάσεις καμία εφαρμογή για τη συσκευή σου. Τσέκαρε κλήσεις και όταν είσαι συνδεδεμένος πήγαινε στο εικονίδιο του Bluetooth σου κ δες αν έχει ρυθμίσεις. Καμία φορά είναι κάτι χαζό. Εγώ με plantronics ούτε εφαρμογή ούτε τέτοια θέματα

Link to comment
Share on other sites

Τι Bluetooth χρησιμοποιείς, μήπως θέλει να κατεβάσεις καμία εφαρμογή για τη συσκευή σου. Τσέκαρε κλήσεις και όταν είσαι συνδεδεμένος πήγαινε στο εικονίδιο του Bluetooth σου κ δες αν έχει ρυθμίσεις. Καμία φορά είναι κάτι χαζό. Εγώ με plantronics ούτε εφαρμογή ούτε τέτοια θέματα
Όταν είμαι συνδεδεμένος με το Bluetooth είναι ενεργοποιημενα τα "ήχος τηλεφώνου" κ "ήχος πολυμέσων". Τίποτα παραπάνω από ρυθμίσεις ούτε κ εφαρμογές. Κινεζιά είναι το headset αλλά ακούς και μιλάς πολύ δυνατά κ καθαρά.

 

Στάλθηκε από το RNE-L21 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παρελήφθη πριν μια εβδομάδα, RNE-L21 8.0.0.342(C432),

Ενσωματώνει ενημερώσεις κώδικα ασφάλειας της Google που εκδόθηκαν τον Μάιο του 2019 για βελτιωμένη ασφάλεια του συστήματος.

Για περισσότερες πληροφορίες σχετικά με την ασφάλεια των ενημερώσεων συστήματος EMUI, επισκεφτείτε την επίσημη τοποθεσία της Huawei στο Web: https://consumer.huawei.com/gr/support/bulletin/2019/5/.

 

Ρουτίνα...

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους. Προσωπικά δεν περιμένω τίποτα το φοβερό και τρομερό, κάνω casual χρήση στη συσκευή. Τελευταία μου βγάζει 3 με 3,5 ώρες οθόνη και 52 με 55 ώρες σε αδράνεια, αναμονή. Πως το βλέπετε είναι λίγο;
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους. Προσωπικά δεν περιμένω τίποτα το φοβερό και τρομερό, κάνω casual χρήση στη συσκευή. Τελευταία μου βγάζει 3 με 3,5 ώρες οθόνη και 52 με 55 ώρες σε αδράνεια, αναμονή. Πως το βλέπετε είναι λίγο;

 

Νομιζω πως για 2,5 περιπου μέρες, 3.5 ωρες οθονη είναι καλα....

Η αδρανεια σου αν μη τι αλλο δεν την θεωρεις κ μικρη... Ισα ισα κι ολας!!

Link to comment
Share on other sites

Ναι η αδράνεια κάνει καλή δουλειά και τρώει αρκετά, αλλά κ αντέχει κ αρκετά. Απλά ήθελα να ρωτήσω και σας για να δω που κυμαίνεται. Ευχαριστώ.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ξέρετε τι είναι αυτή η κουκίδα και πως φεύγει?

 

Ακυρο παιδια ήταν θεμα στις πλοηγησης ενταξει το βρηκα και το ελυσα

Edited by chrisfis
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Huawei Mate 10 Lite

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...