Jump to content

OnePlus 5T


asot
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Στο ΑΜΑ που έκαναν απάντησε ο ίδιος ο Carl σε σχετική ερώτηση και είπε ότι στις καθημερινές καταστάσεις μπορεί να το αντέξει το νερό αλλά όχι να το πάρει κανείς μαζί του στο ντουζ ή στο κολύμπι.

Η ακριβής απάντηση. "Yes, it will survive day to day situations but not showering or swimming with it."

Link to comment
Share on other sites

Εγώ που το πήρα 16:03 με αξεσουάρ, μόλις έγινε shipped out

Παρασκευή παραλαβή Αθήνα!!!

Πάλι καλά

 

Αντε μπας και γινει και το δικο μου...Βαρεθηκα να βλεπω το processing...Και εγω με αξεσουαρ...

Φιλικά, Κατερίνα
Link to comment
Share on other sites

Και εμένα το έστειλαν από ότι βλέπω στον λογαριασμό μου αν και δεν ήρθε e-mail. Παρασκευή λέει παράδοση. Με τα δωρεάν μεταφορικά μάλιστα.
Link to comment
Share on other sites

Αντε μπας και γινει και το δικο μου...Βαρεθηκα να βλεπω το processing...Και εγω με αξεσουαρ...

 

Σκέψου ότι κάποιες χιλιάδες κόσμος ισως και εκατομμύριο αγόρασε την συσκευή σήμερα

Πόσους υπαλλήλους να έχουν μπροστά σε υπολογιστή να περάσουν τα στοιχεία των παραγγελιών

 

Από τις αποθήκες θα φύγουν αλλά μέχρι να φανεί αυτό κάποιοι θα παραλάβουν σχεδόν και τα κινητά

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Κ εγώ έκανα την παραγγελία αμέσως με το άνοιγμα (πήρα 2 κομμάτια + accessories) τώρα είναι γερμάνια και λέει ότι θα το έχω παρασκευή.

 

Free shipping έβαλα αλλά το έστειλαν για να δούμε!

~~ Oneplus 5T ~~

ex owned: Xiaomi Mi Mix 2, Letv x800- US Version, Xiaomi Redmi Note 3 Pro, Xiaomi Redmi Note 2, Elephone P6000, CooldPad 7320

Link to comment
Share on other sites

OnePlus 5T Broke the Company’s Launch Day Sales Record in Just 6 Hours

https://www.droid-life.com/2017/11/22/oneplus-5t-sales-record/

Samsung galaxy s21+

Link to comment
Share on other sites

Και εμένα το έστειλαν από ότι βλέπω στον λογαριασμό μου αν και δεν ήρθε e-mail. Παρασκευή λέει παράδοση. Με τα δωρεάν μεταφορικά μάλιστα.

 

Ότι να'ναι άλλοι πλήρωσαν για express και δεν έφυγε

Άλλοι με δωρεάν και τους έχει φύγει!

Κλάιν μαιν δηλαδή

Greek Android & iOS users (FB group)
Link to comment
Share on other sites

Ότι να'ναι άλλοι πλήρωσαν για express και δεν έφυγε

Άλλοι με δωρεάν και τους έχει φύγει!

Κλάιν μαιν δηλαδή

 

Αυτό ακριβώς. Και ας γίνομαι κουραστική . Αν δεν είχα πληρώσει priority δεν θα μιλούσα. Εμένα ακόμα γράφει processing. Σε επικοινωνία με το chat χθες το βράδυ μου είπαν να μείνω ήσυχη και θα το λαβω μέχρι αύριο. Όταν το αμφισβήτησα μου είπαν να επικοινωνήσω σε περίπτωση που δεν παραλάβω ξανά μαζί τους.

Φιλικά, Κατερίνα
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Το δικο μου εγινε shipped χθες το απόγευμα... και θα παραλάβω αύριο (priority) :) Γενικά ένα μπάχαλο, παρόλο που μιλάμε για χιλιάδες παραγγελίες, οι Priority έπρεπε να εξυπηρετηθούν πρώτοι.

 

Η priority έρχεται αεοροπορικώς σε 1 μερα ουσιαστικά Ελλαδα. το απλό κάνει το γύρο της ευρώπης λιγο και θελει 5-6 μέρες, το θυμαμαι περισυ με το 3Τ, ειχε γυρίσει πόσες χώρες...

Galaxy S21 Ultra + Galaxy Watch
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, μην αγχώνεστε. Εμένα έγραφε processing κι ήταν ήδη στα χέρια μου. Ούτε tracking δεν πρόλαβα να δω.

Απλά το site δεν ενημερώνεται άμεσα.

Καλημέρα.

Nokia 5110, Nokia 8210, Nokia 7250, E-Ten Glofiish X500, Samsung SGH-ZV60, Acer Neotouch F1, Samsung Galaxy Nexus, Samsung Duos 1182, LG Nexus 5, Microsoft Lumia 640 DS, Doogee X5 Pro, Honor 5X, OnePlus 5, Honor 20 Lite, Samsung S21+
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, μην αγχώνεστε. Εμένα έγραφε processing κι ήταν ήδη στα χέρια μου. Ούτε tracking δεν πρόλαβα να δω.

Απλά το site δεν ενημερώνεται άμεσα.

Καλημέρα.

 

Παρήγορο αυτό... Είναι που θελω να προλάβει το καράβι για το νησί αύριο το μεσημέρι αλλιώς πάμε από Δευτέρα να έρθει και να το πάρω Τρίτη. Για αυτό αγχώνομαι.

Φιλικά, Κατερίνα
Link to comment
Share on other sites

 

ένα βίντεο για όσους έχουν απορία αν είναι αδιάβροχο ή όχι. μάλλον περισσότερα λεφτά κοστίζει η πιστοποίηση πάρα η αδιαβροχοποίηση.

 

εγώ πήρα με priority, δυστυχώς έβαλα έναν adaptor usb type c και δεν ξέρω πότε θα παραλάβω. έλεγε estimated dispatch χθές και delivery Παρασκευή. Παρόλαυτα δεν πήρα ούτε tracking number Ούτε πιστεύω ότι έχει φύγει. άρα δε νομίζω πως θα έρθει και αύριο.

 

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Και μένα έχει γίνει shipped out αλλά παράδοση Δευτέρα (27/11) λέει για Πάτρα. Ελπίζω να μην ισχύει όπως και την άλλη φορά :p Edited by alex_gate_7
Powerd by OnePlus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

 

ένα βίντεο για όσους έχουν απορία αν είναι αδιάβροχο ή όχι. μάλλον περισσότερα λεφτά κοστίζει η πιστοποίηση πάρα η αδιαβροχοποίηση.

 

εγώ πήρα με priority, δυστυχώς έβαλα έναν adaptor usb type c και δεν ξέρω πότε θα παραλάβω. έλεγε estimated dispatch χθές και delivery Παρασκευή. Παρόλαυτα δεν πήρα ούτε tracking number Ούτε πιστεύω ότι έχει φύγει. άρα δε νομίζω πως θα έρθει και αύριο.

 

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

 

Και εγώ έχω βάλει ανταπτορα. Μάλλον εκεί θα είναι το θέμα.

Φιλικά, Κατερίνα
Link to comment
Share on other sites

Για όσους έγινε shipped out έχει την επιλογή tracking κάτω από την παραγγελία σας. Αν μπείτε μέσα σας δίνει το tracking number.

 

Στην σελίδα orders της Oneplus.

 

Εμένα έφυγε χθες λέει τελικά η DHL και θα το έχω αύριο

Powerd by OnePlus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

Το δικό μου έφτασε. Θα παραλάβω κατά τις 12.00 από τα κεντρικά τους στο αεροδρομιο.

 

 

 

Πέμπτη, Νοέμβριος 23, 2017 Τοποθεσία Ώρα Τεμάχιο

8 Η αποστολή έφτασε στο Κέντρο Διαλογής ATHENS - GREECE ATHENS - GREECE 09:00

1 Τεμάχιο

7 Αναχώρησε από τον σταθμό LEIPZIG - GERMANY LEIPZIG - GERMANY 04:48

1 Τεμάχιο

Τετάρτη, Νοέμβριος 22, 2017 Τοποθεσία Ώρα Τεμάχιο

6 Ολοκληρώθηκαν οι διαδικασίες εξαγωγής στην LEIPZIG - GERMANY LEIPZIG - GERMANY 21:59

1 Τεμάχιο

5 Η αποστολή έφτασε στο Κέντρο Διαλογής LEIPZIG - GERMANY LEIPZIG - GERMANY 20:03

1 Τεμάχιο

4 Αναχώρησε από τον σταθμό SZCZECIN - POLAND SZCZECIN - POLAND 16:35

1 Τεμάχιο

3 Ολοκληρώθηκαν οι διαδικασίες εξαγωγής στην SZCZECIN - POLAND SZCZECIN - POLAND 16:34

1 Τεμάχιο

2 Η αποστολή έφτασε στο Κέντρο Διαλογής SZCZECIN - POLAND SZCZECIN - POLAND 15:56

1 Τεμάχιο

Τρίτη, Νοέμβριος 21, 2017 Τοποθεσία Ώρα Τεμάχιο

1 Οι πληροφορίες αποστολής έχουν μεταδοθεί ηλεκτρονικά στην DHL SZCZECIN - POLAND 16:01

Note 20 plus Snap/Ιphone 13 Pro Max/Ipad Pro 12.9 /Samsung Tab s6

Link to comment
Share on other sites

Διάλεξα free shipping για να ρθει από βδομάδα, γιατί όλη την εβδομάδα θα λείπω εκτός έδρας.

Περιοχή: Επαρχιακή πόλη Μακεδονίας.

Μια χαρά. Που να διάλεγα και το express delivery!:D

 

Untitled.png

Edited by Bayern7
Link to comment
Share on other sites

Τζάμπα πληρώσαμε το priority μου φαίνεται. Πακέτο φίλου χωρίς priority έφτασε Αθήνα σήμερα. Ίσως στο day1 δεν έχει διαφορά... :)
Galaxy S21 Ultra + Galaxy Watch
Link to comment
Share on other sites

Τσάμπα το πληρώσαμε, ναι. Εγώ τους έστειλα μαιλ με παράπονα και θα το συνεχίσω....
Φιλικά, Κατερίνα
Link to comment
Share on other sites

Τζάμπα πληρώσαμε το priority μου φαίνεται. Πακέτο φίλου χωρίς priority έφτασε Αθήνα σήμερα. Ίσως στο day1 δεν έχει διαφορά... :)

 

Τι ποσό ειναι το prority???

Note 20 plus Snap/Ιphone 13 Pro Max/Ipad Pro 12.9 /Samsung Tab s6

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...